Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 16:53   #1721
Iznajmljujem stan na Gredicama,manji dvoetazni,trosobni s terasom od 01.07.Prednost samci ili par.
Stan je klimatiziran sa svim kućanskim aparatima.Parkirno mjesto iza zgrade.Stubiste je mirno i trazim mirnog stanara/e.Rezije su oko 100 eur-a zavisno od toplane ljeto- zima.Stan se najmi na dulje vrijeme.
Stan posjeduje supu i zajednicku prostoriju za bicikle.
Sve daljnje informacije na pp
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 19:56   #1722
Split - trazi stan

Momak i ja trazimo jednosoban stan na podrucju Splita, do 300E max.
Uselili bi od 1.07.
Ponude na PM
Tenk juuu!
__________________
''Bitno je očima nevidljivo, samo se srcem dobro vidi.''
JessicaRabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 10:46   #1723
Stan na Knežiji

Iznajmljuje se 1.5-sobni stan na Knežiji (43 kvadrata), s pripadnim spremištem u prizemlju zgrade. Stan je na 5. katu (ima lift), južna orjentacija, gleda na park. Lokacija u blizini Zagrebačke banke i OŠ “Matija Gubec”.
Sastoji se od dnevne sobe, hodnika, kuhinje s blagovaonom, kupaonice i manje sobe. Grijanje je na toplanu.
Stan je u potpunosti namješten i opremljen svim kućanskim aparatima (perilica rublja, perilica posuđa, štednjak, hladnjak, usisavač, tv). Prije 3 godine je preuređena kupaonica, prije 2 kuhinja.
I da se poslužim konstrukcijom kolege forumaša gore , stubište je mirno, pa tražim mirnijeg stanara/e. Stan je idealan za par.
Detalji na pp.
Pumpkin face is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 18:19   #1724
Stan na Jarunu, Staglišće

Iznajmljuje se 2-sobni stan na Jarunu, Staglišće, 60m2, 1. kat, lift, balkon, kompletno namjesten, u neposrednoj blizini skole, vrtica, ambulante, trznice, autobusa, tramvaja..
Veliki parking pred zgradom (ne plaća se).
Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, nesmetan od prometa.
Oprema; hladnjak, skrinja (zasebno), perilica rublja, tv, dvd, bnet flat internet + televizija, usisavač, stednjak..
Bilo bi idealno nekome ne duze vrijeme.

Cijena 300 eura + rezije
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 19:08   #1725
Iznajmljujem stan na vrhu Petrinjske (do Trga B.J.) 36 kvadrata, jako zgodan raspored. Stan je potkrovni. Moguce ga je koristiti od 01.07.
Cijena 300 eura + režije.
Stan je kompletno namješten i spreman za useljenje.
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:53   #1726
Quote:
Pumpkin face kaže: Pogledaj post
Iznajmljuje se 1.5-sobni stan na Knežiji (43 kvadrata), s pripadnim spremištem u prizemlju zgrade. Stan je na 5. katu (ima lift), južna orjentacija, gleda na park. Lokacija u blizini Zagrebačke banke i OŠ “Matija Gubec”.
Sastoji se od dnevne sobe, hodnika, kuhinje s blagovaonom, kupaonice i manje sobe. Grijanje je na toplanu.
Stan je u potpunosti namješten i opremljen svim kućanskim aparatima (perilica rublja, perilica posuđa, štednjak, hladnjak, usisavač, tv). Prije 3 godine je preuređena kupaonica, prije 2 kuhinja.
I da se poslužim konstrukcijom kolege forumaša gore , stubište je mirno, pa tražim mirnijeg stanara/e. Stan je idealan za par.
Detalji na pp.
PP ti je pun... pa evo ovdje.. zanima me cijena, i ako može koja sličica na mail... drugo je sve rečeno
__________________
... mami svijetlo na slijedećem brijegu; <3 Đ.B. <3 ...
malla21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 14:30   #1727
Talking Stan u Rijeci - iznajmljivanje

Iznajmljujem dvosoban i trosoban stan u Rijeci studentima ili obitelji. Stanovi su kompletno namješteni sa perilicom, centralinim grijanjem, pristupom Internetu. Stanovi se nalaze gradskoj liniji br. 5 u blizini trgovačkih centara.
skurinjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 16:30   #1728
1.7. naši podstanari odlaze nakon više godina zajedničke suradnje i suživota.

Stan je u Savskom gaju, 39 m2, blizina tramvaja, Arena centra, vrtića, škola, fakulteta na Savi...

Raspored prostorija: ulazni predprostor (cca2mx2m), 2 sobe koje povezuje degažman u kojem se nalazi kuhinja i hodnik koji vodi u kupaonu. Od aparata su bili: frižider, vešmašina i normalan štednjak. Grijanje - plinsko etažno. 2 kat u zgradi koja ima 4 katova.

ADSL i telefon glase na uskoro bivše stanare, ali novi stanari mogu uvesti svoju liniju.

Budući smo do sada imali 2 studenta i raspored namještaja je bio takav.
No, planiramo osvježiti stan pa bi bilo zgodno novi namještaj uzeti u dogovoru s novim stanarima.

Životinje ne smetaju.

Cijena 2 000kn + režije
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 17:30   #1729
Smile cimer/ica za stan na Trešnjevci

Tražim cimera ili cimericu u Zagrebu za stan na lokaciji stara Trešnjevka, visoko prizemlje, ulica Sokolgradska 65
Stan ima 60 kvadrata..svaka soba ima 20 kvadrata, prozracna je i ugodna i sto je najvaznije nema buke
Stanarina je 320 eura, znaci po pola--> 160eura+ rezije! Stan je useljiv od kolovoza..

Ako nekog zanimaju slike neka mi se javi na pp
(ja inace sad zavrsavam prvu godinu prava )
__________________
I want to get away to our sweet escape..

Zadnje uređivanje solar : 28.06.2011. at 00:43.
miss_independen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 12:25   #1730
bok

Trazim sobu u Zagrebu, na mjesec dana (1.7-31.7).
Inace sam profesor, raspust je, namjeravam srpanj provesti u Zagrebu.
Ne pusim, ne pijem, ne pravim probleme.
Ako nekome treba cimer ili jednostavno iznajmljuje sobu, tu sam
afrika36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:05   #1731
trazim cimericu

veliki, prostrani stan, moderno i novouredjen... u nzg, savski gaj... trazim cimericu koja je obavezno nepusacica i studentica. stanarina 830kn + cca 430kn rezija... stanodavci su predivni ljudi koji su se u godinu dana pojavili u stanu samo na nas poziv kad smo trazili da se nesto otkloni ili sl... obavezan je ugovor i ocekuje se netko na dulje vrijeme... ostalo na pp
anci1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:27   #1732
Ekipa trebamo malu pomoc....

Naime znate kako najmodavci tj. ljudi koji iznajmljuju stanove znaju gledati na pse pa nam je malo tesko naci novi stan.

Molim vas ako znate da netko u Zg iznajmljuje jednosoban stan do nekih 250 eura te da pas nije problem, molim vas da nam se javite na pp.

Inace oboje smo zaposleni, imamo sve uplatnice od svih stanarina i rezija te i to mozemo priloziti kao neki "dokaz" da smo uredni platise stanarine i svih ostalih davanja. Pas je star sedam godina (ima sedmi rodendan za malo vise od. mj. dana ), nikada nije zivio nigdje drugdje osim u stanu....jedino je jednom samnom isao na kampiranje i to je sve sto se tice njegovih "nocenja vani"!
Ne laje, nije agresivan, socijaliziran....

Vazno nam je samo da je stan namjesten koliko-toliko ok, da ima perilicu za rublje (obavezno), kompletnu kuhinju i sve ostalo za normalan zivot. Telefon i adsl imamo tj to prenosimo sa sobom jer glasi na moje ime tako da nam telefon i adsl nisu potrebni (ako vec imate ok, budem ja svoje odjavio jer mi je ionako istekao ugovor sa t-comom). Isto tako je pozeljno da je stan u zoni tramvaja.....no naravno da nije problem malo prosetat do tramvaja, samo da ne moram dosta putovati busom pa tramvajem i sta ja znam kako sve ne jer smo oboje zaposleni pa nam je dosta vazan taj javni prijevoz.
Idealno bi bilo da je stan negdje u okolici Jaruna, Tresnjevke, Crnomerca no nije uvjet naravno.

Ne zelimo lagat, svercat psa u stan ni bilo sta slicno....

Znaci mozete se javiti na pp

Unaprijed vam svi troje zahvaljujemo i saljemo usput slike pesonje!

http://a.imageshack.us/img85/6608/98195731.jpg

http://a.imageshack.us/img401/104/76574778.jpg

http://a.imageshack.us/img715/44/45502147.jpg

http://a.imageshack.us/img694/8486/90060260.jpg

P.S.

Te molimo da stanodavci nisu jedni od onih koji nam doslovce vise za vratom....nismo do sada nikada imali takve te se nadam da ni necemo od sada. Uz to moram napomenit da smo zrazito uredni i nepusaci te da stan trazimo iskljucivo na duze vrijeme jer nam se ne seljaka svako malo, a i nemamo vremena za takve stvari.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."
win32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:14   #1733
iznajmljivanje - Sesvete

jednosobni stan u dvorišnom objektu,
struja,voda,plin,centralno,namješten
(sesvete)
150€+režije

4-sobni stan u obiteljskoj kući,
poseban ulaz,kuhinja i kupaonica, namještene,
balkon+terasa, idealno za obitelj sa djecom.
(sesvete)
350€+režije

zainteresirani javiti se na PP
__________________
Ko zna-zna,ko ne zna-ne mora da zna..,bitno je da znam Ja! :) Dočekat cu i ja dan...kada cu biti crvena... :D
Mamica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:46   #1734
Unajmljujem dvosoban stan u Splitu, renoviran ili novogradnja do 2500 kuna. Ne mora biti potpuno namješten, kvart nebitan. Na duže vrijeme.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:56   #1735
pa evo da i ja dam oglas

tražim cimera ili cimericu

stan je moj, tako da nema problema s gazdama


dosta i putujem, tako da cete imati privatnosti

javite se na pp, ako vas zanima...ovdje možda ne vidim poruku

cijena 1000 kn plus pola svih rezija
ili 1500 kn bez razmišljanja o režijama (toplana,telefon,voda....)

križanje ilice i selske je lokacija
spirou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 09:50   #1736
Quote:
win32 kaže: Pogledaj post
Ekipa trebamo malu pomoc....

Naime znate kako najmodavci tj. ljudi koji iznajmljuju stanove znaju gledati na pse pa nam je malo tesko naci novi stan.
Ovo mi se čini potencijalno u redu. http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-3093898

Ili, manje kvadrature, ovo. http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-3067349

Btw pesek je predivan.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 10:31   #1737
Par sa njemačkom ovčarkom traži kuću sa dvorištem na duže vrijeme. Može biti i nenamješteno jer imamo svoj namještaj (dobro - da ima kuhinjske elemente i kupaonu ). Pas bi bio i u kući. Staraj e 1.5 god i naviknuta na život u stanu (trenutno smo podstanari već godinu dana u stanu i nije bilo problema s njom).
Prednost je za Novi Zagreb. Ako se ne radi o N.Zagrebu, važna nam je blizina busa.
Ponuda na pm.

Hvala!
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:40   #1738
pozdrav

tražim

- 1-soban stan u Novom Zagrebu - Dugave, Buzin i slično (može i malo šira okolica)
- namješten
- internet
- u stambenoj zgradi, da nije na zadnjem katu ili u prizemlju


1000 - 1500 kn maksimalno

- imam 27g,
- u radnom odnosu
- ne pušim
- kod kuće uglavnom samo prespavam
- uredan
- na duži vremenski period

ugovor može i ne mora

do sada nisam imao problema sa vlasnicima. ne očekujem ništa manje
shewo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 21:33   #1739
Gledala sam stanove zadnjih tjedana, ovo sto trazis se uglavnom krece oko 250 eur pa nadalje (dakle garsonijere i jednosobni od 30-35m2). Doduse mozda bi netko u ovo doba godine i spustio cijenu. Za 1000kn mozes doduse naci sobu. Sretno!
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 08:54   #1740
hvala

da znam da možda nudim malo manje novaca no s druge strane nije sve u novcima. iz iskustva znam da dosta vlasnika stanova gleda i na druge stvari tipa: urednost, odgovornost, način života podstanara i slično

s obzirom da mi posao i ostale obaveze dozvoljavaju da sam u stanu samo kada treba prespavati nažalost i da sam uistinu uredan jer sam alergičan na prašinu i ne mogu zbog zdravlja biti u prljavom, mislim da ću uspjeti...

biti ću optimist...
shewo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.