Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 10:31   #5501
joooj myristyl je koma
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:26   #5502
Bila sam u dermacentru u Teslinoj i preporučili su mi Dermalogica active moist kremu, jel ju tko koristi i kakva vam je? Općenito dermalogica kao brend.Dosta sam čitala i da hvala brend natura siberica iz biobio a iznimno je povoljan, kao i brend nikel. Što vi mislite?
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 12:40   #5503
trebala bih preporuku za neku kremu za lice koja je lagana, a opet da nešto radi - koju bih nosila po ljeti po noći ili doma, dakle ne mora imati faktor, dapače.

inače nemam problematičnu kožu, koristim bocassy nutritive day ili novexpert (onu bez konzervansa i svega toga , pisalo se tu o njoj),
ali po ljeti je to preteško nekako, doslovno se "topi"
a opet sam bocassy serum (koji isto koristim) je prelagan.


hvala
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:39   #5504
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
trebala bih preporuku za neku kremu za lice koja je lagana, a opet da nešto radi - koju bih nosila po ljeti po noći ili doma, dakle ne mora imati faktor, dapače.

inače nemam problematičnu kožu, koristim bocassy nutritive day ili novexpert (onu bez konzervansa i svega toga , pisalo se tu o njoj),
ali po ljeti je to preteško nekako, doslovno se "topi"
a opet sam bocassy serum (koji isto koristim) je prelagan.


hvala
na temelju proizvoda koje si navela, ne razumijem baš kakvu kožu imaš
prva krema je za suhu i zrelu kožu, masnija, hranjiva, bogata uljima i sve samo ne lagana. na meni se i zimi topila u grijanom prostoru kad je maslačasta, gdje neće na +25. druga (pretpostavljam novexpert baršunasta krema) je lakše teksture, hidratantna, prolazi za od suhe do mješovite kože, al isto ima ulja i maslace. ajd za serum mi je doneke jasno jer je vodenast i fluidan te nema neku izraženu masnoću, al na njega obično ide neka laganija hidratantna krema. koji tip kože trenutno imaš, a koji ljeti?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 19:18   #5505

ne mogu vjerovati, ali na meni obrnuto! novexpert mi se znao topiti usred zime (onako bih se "oznojila" od njega, a bocassy ne

imam normalnu kožu, po zimi malo suhu pa mi je bocassy ove zime bio super
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 20:57   #5506
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post

ne mogu vjerovati, ali na meni obrnuto! novexpert mi se znao topiti usred zime (onako bih se "oznojila" od njega, a bocassy ne

imam normalnu kožu, po zimi malo suhu pa mi je bocassy ove zime bio super

kužim sad. i jasno mi je zašto za ljeto ne prolaze
moji prijedlozi su nikel krema sa pasiflorom, ren ultra moisture day cream, bocassy light day cream. sve su tu negdje po pitanju cijene. i nemoj da te zavara ovo ultra moisture u nazivu kod rena jer je krema dosta lagana i idealna za proljeće/ljeto te je ultra sasvim suvišno
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 23:26   #5507
puno ti hvala

a što misliš zašto se "znojim" od "lakše" novexpert, a od bocassy ništa? možda mi nešto smeta iz sastava?!

puno hvala još jednom :*

btw, sad gledam - ren kreme ima samo online za naručiti?
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 09:06   #5508
Čini mi se da Muller drži REN.
cloudbusting is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 12:27   #5509
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
puno ti hvala

a što misliš zašto se "znojim" od "lakše" novexpert, a od bocassy ništa? možda mi nešto smeta iz sastava?!

puno hvala još jednom :*

btw, sad gledam - ren kreme ima samo online za naručiti?
nisam sigurna, al mogu pretpostavit. recimo davno sam koristila proizvode iz afrodita hydra thermal kolekcije te sam isprobala i neke iz kolekcije sa beta glukanom. od njih mi se lice abnormalno znojilo, kao da koža nije mogla disat ispod tih proizvoda. čudan neki osjećaj. ne sjećam se da sam to prije doživjela (osim sa daylong spf 50 losionom). gotovo svi oni, ali i novexpert krema, sadrže glukan te arachidly i behenyl alkohol. oni vlaže, ali su voskaste teksture, utječu na teksturu samog proizvoda i stavraju glatki film na licu. sad je li to zbog toga ili nečeg drugog, stvarno ne znam, al vidim neku sličnost među ovm proizvodima, čak i u tom kontekstu da su ih koristile osobe sa mješovitom kožom jer nisu izazivali prištiće. iako imam kožu koja naginje suhoj, dosta je tanka i ne trpi prevoskaste teksture.

ren imaš u mulleru i nekim farmacia ljekarnama. mislim da ona u jurišićevoj drži. btw imaju i testere u tubici od par ml, što je sasvim dovoljno za neki prvi dojam, pa probaj nažicati prije kupnje
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:01   #5510
puno hvala na objašnjenju
riješila si mi misterij koji mi godinama nije bio jasan. doslovno lokvice vode sam imala na obrazima od nekih krema, a od bogatog bocassyja ništa

hvala puno :*
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:41   #5511
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
puno ti hvala

a što misliš zašto se "znojim" od "lakše" novexpert, a od bocassy ništa? možda mi nešto smeta iz sastava?!

puno hvala još jednom :*

btw, sad gledam - ren kreme ima samo online za naručiti?
Kao što je cura dolje napisala, REN drže u Mulleru i ako ih pitaš tester možda će ti ga imati jer imaju ponešto testera od svake linije...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 22:33   #5512
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
puno hvala na objašnjenju
riješila si mi misterij koji mi godinama nije bio jasan. doslovno lokvice vode sam imala na obrazima od nekih krema, a od bogatog bocassyja ništa

hvala puno :*
to je moja pretpostavka jer kad se usporede sastavi, ovo se poklapa. osjećam se balzamirano sa takvim proizvodima na licu bocassy nutritive day krema jest bogata no nema takve sastojke za teksturu. meni osobno je prehranjiva i premasna.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:52   #5513
afrodita hydra thermal

trebam savjet koju kremu izabrati
odlučila sam se za Afroditinu hydra thermal liniju... pitanje je sa suhu ili mješovitu kožu
dehidrirana je svakako, naginje suhoj (ili kronično dehidriranoj pošto ne koristim kremu niti puder) uz masno područje oko nosa... kada sam koristila Avene Cold, činila mi se komedogena. Vichy micelarna mi je ok
svaki savjet je dobrodošao
__________________
ukraden plavo bijeli wheeler s područja španskog! nudim nagradu
tratinčica** is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 01:33   #5514
Quote:
tratinčica** kaže: Pogledaj post
trebam savjet koju kremu izabrati
odlučila sam se za Afroditinu hydra thermal liniju... pitanje je sa suhu ili mješovitu kožu
dehidrirana je svakako, naginje suhoj (ili kronično dehidriranoj pošto ne koristim kremu niti puder) uz masno područje oko nosa... kada sam koristila Avene Cold, činila mi se komedogena. Vichy micelarna mi je ok
svaki savjet je dobrodošao
koju god odabereš, nešto će ti falit
ja bih malu prednost dala kremi za normalnu i mješovitu kožu jer ima ugodniju teksturu i manje izražen film, ne presijava se toliko ispod pudera jer se bolje upija, no pitanje je koliko će ti ona riješit problem dehidracije. verzija za suhu kožu ima voštaniju teksturu, film je puno vidljiviji pa probija ispod pudera, zagladi kožu te je ona glatka i mekana, no opet nema tu puno efekta na veću dehidraciju. naizgled se čini kako je sve super jer je osjećaj ugodan, ali ispod svega toga je koža suha. zeznuto je to sa takvim teksturama jer stvaraju neki subjektivni dojam njege, no takvi proizvodi se ne upijaju u potpunosti. uglavnom, nijedna od ovih krema ti neće sredit veću dehidraciju, ali mislim da je verziju za mješovitu kožu puno jednostavnije kombinirat sa nekim serumom ili drugim proizvodima. budući da su temperature već skočile, možda bi najbolje bilo da za noćnu njegu uzmeš neke maske, ulje mješavine i/li serum koje će ti sredit tu dehidraciju, a preko dana bi možda i prošla hydra thermal krema za normalnu i mješovitu kožu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 09:23   #5515
Meni je i verzija za normalnu stajala na kozi i nije radila apsolutno nista, a mjesovita dehidrirana sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:47   #5516
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
koju god odabereš, nešto će ti falit
ja bih malu prednost dala kremi za normalnu i mješovitu kožu jer ima ugodniju teksturu i manje izražen film, ne presijava se toliko ispod pudera jer se bolje upija, no pitanje je koliko će ti ona riješit problem dehidracije. verzija za suhu kožu ima voštaniju teksturu, film je puno vidljiviji pa probija ispod pudera, zagladi kožu te je ona glatka i mekana, no opet nema tu puno efekta na veću dehidraciju. naizgled se čini kako je sve super jer je osjećaj ugodan, ali ispod svega toga je koža suha. zeznuto je to sa takvim teksturama jer stvaraju neki subjektivni dojam njege, no takvi proizvodi se ne upijaju u potpunosti. uglavnom, nijedna od ovih krema ti neće sredit veću dehidraciju, ali mislim da je verziju za mješovitu kožu puno jednostavnije kombinirat sa nekim serumom ili drugim proizvodima. budući da su temperature već skočile, možda bi najbolje bilo da za noćnu njegu uzmeš neke maske, ulje mješavine i/li serum koje će ti sredit tu dehidraciju, a preko dana bi možda i prošla hydra thermal krema za normalnu i mješovitu kožu.
uzela sam serum jer je kremama rok do 10. mjeseca 2017 vjerujem da će biti bolje nego ništa hvala na odgovorima

eidt: koju masku bi preporučile za hidrataciju?
__________________
ukraden plavo bijeli wheeler s područja španskog! nudim nagradu
tratinčica** is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:44   #5517
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Meni je i verzija za normalnu stajala na kozi i nije radila apsolutno nista, a mjesovita dehidrirana sam
razumijem te i to je moj problem sa većnom afroditinih krema. baš sam o tome pisala stranu dvije prije.
Quote:
tratinčica** kaže: Pogledaj post
uzela sam serum jer je kremama rok do 10. mjeseca 2017 vjerujem da će biti bolje nego ništa hvala na odgovorima

eidt: koju masku bi preporučile za hidrataciju?
probaj pa ćeš vidjet. meni nije bio nešto, al možda će tebi bit bolji.

što se tiče maski, teško pitanje. meni osobno su najbolje payot hydra creme masque i origins drink up intensive, no njih nema kod nas. dobra mi je i glamglow hydrating treatment maska, koja je nažalost preskupa, te caudalie maska za hidrataciju, koja je cjenovno pristupačnija. što se tiče drogerijskih, ne mogu se trenutno sjetit nijedne koja me nešto oduševila, no dobre su mi balea sheet maske aqua i vital onako za prvu ruku. hvale i afroditinu extreme hydratation, ali nju još nisam probala. ako ti je muller dostupan, baci pogled i na schaebens maske u vrećicama za par kuna. njih sam davno koristila i ima dobrih.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 19:59   #5518
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
koju god odabereš, nešto će ti falit
ja bih malu prednost dala kremi za normalnu i mješovitu kožu jer ima ugodniju teksturu i manje izražen film, ne presijava se toliko ispod pudera jer se bolje upija, no pitanje je koliko će ti ona riješit problem dehidracije. verzija za suhu kožu ima voštaniju teksturu, film je puno vidljiviji pa probija ispod pudera, zagladi kožu te je ona glatka i mekana, no opet nema tu puno efekta na veću dehidraciju. naizgled se čini kako je sve super jer je osjećaj ugodan, ali ispod svega toga je koža suha. zeznuto je to sa takvim teksturama jer stvaraju neki subjektivni dojam njege, no takvi proizvodi se ne upijaju u potpunosti. uglavnom, nijedna od ovih krema ti neće sredit veću dehidraciju, ali mislim da je verziju za mješovitu kožu puno jednostavnije kombinirat sa nekim serumom ili drugim proizvodima. budući da su temperature već skočile, možda bi najbolje bilo da za noćnu njegu uzmeš neke maske, ulje mješavine i/li serum koje će ti sredit tu dehidraciju, a preko dana bi možda i prošla hydra thermal krema za normalnu i mješovitu kožu.
kako razlicita iskustva
Meni je bas ta Afrodita hydrathermal za normalnu i mjesovitu kozu jedna od najboljih hidratantnih krema jer mi se skroz upije, vlazi i ne stvara nikakav film kao razne druge kreme pune silikona. A bas pod prstima osjetim kako mi je koza dugo hidrirana, ne moram ju visekratno nanosit.

Jedino sam i ja primjetila "znojenje" lica kad temperature pređu 30°C, ali pretrpim ili za to vrijeme pređem na balea aqua serum ili neki drugi lagani serumic.

inace sam mjesovita, dehidrirana.

inace, nije je bilo zadnji put u dm-u, da ne povlace slucajno tu liniju iz prodaje?
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:17   #5519
I ja sam jednom probala tu Afroditinu Hydra thermal, ne znam koju sam imala - za mješanu ili suhu kožu, ali mi je isto zagušila kožu . A neke vlage niotkud.

Inače, ta linija Hydra termal ide van, imaju več novu u prodaji (Hydra patch ako sam dobro zapamtila).
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 00:53   #5520
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
kako razlicita iskustva
Meni je bas ta Afrodita hydrathermal za normalnu i mjesovitu kozu jedna od najboljih hidratantnih krema jer mi se skroz upije, vlazi i ne stvara nikakav film kao razne druge kreme pune silikona. A bas pod prstima osjetim kako mi je koza dugo hidrirana, ne moram ju visekratno nanosit.

Jedino sam i ja primjetila "znojenje" lica kad temperature pređu 30°C, ali pretrpim ili za to vrijeme pređem na balea aqua serum ili neki drugi lagani serumic.

inace sam mjesovita, dehidrirana.

inace, nije je bilo zadnji put u dm-u, da ne povlace slucajno tu liniju iz prodaje?
da, za hydra thermal kremu za mješovitu sam rekla da nema toliko izražen film ko verzija za suhu kožu te je nekako ugodnija na licu na dulje staze, al ujedno mi je i preslaba. mogla bih komotno svakih sat i pol opet nanijeti. kao što reče tally, izbacuju tu liniju te je u dm-u bila na popustu ako se dobro sjećam, no vjerojatno možeš u drugim drogerijama naći neke zalihe.

Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
I ja sam jednom probala tu Afroditinu Hydra thermal, ne znam koju sam imala - za mješanu ili suhu kožu, ali mi je isto zagušila kožu . A neke vlage niotkud.

Inače, ta linija Hydra termal ide van, imaju več novu u prodaji (Hydra patch ako sam dobro zapamtila).
probala sam sve proizvode iz te linije, neke sam baš imala, a od nekih sam dobila više testera koje sam koristila u par navrata, i dojam je sličan. spomenuh kako imam neki problem sa afroditinim kremama za lice - ili su preslabe i brzo ispare ili samo stoje na koži, lice glatko, ali koža ispod dehidrirana.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.