Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2008., 14:03   #81
jel omjer 80-30 toćan???
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:06   #82
Petero hrvatskih državljana ozlijeđeno je u neredima navijača koji su izbili prije pripremne utakmice slovenskog prvoligaša Maribora i vinkovačke Cibalije u subotu u Mariboru.

Prema neslužbenim podacima RTV Slovenije, ozlijeđeno je najmanje petero hrvatskih navijača, a jedan je nakon sukoba ostao bez svijesti ležati na tlu te je zadržan u kliničkom bolničkom centru u Mariboru.

Osim njega, kako je izvijestila mariborska policija, u bolnici su zbog lakših ozljeda ostala još dvojica hrvatskih navijača dok su dvojica nakon primljene pomoći puštena.

Mariborska policijska uprava je izvijestila da je do sukoba došlo oko 18.40 sati na Trgu generala Maistra, u neposrednoj blizini nogometnog stadiona. Policajci su bili vrlo blizu događaja te su brzom intervencijom spriječili i veće nasilje.

Glasnogovornik policijske uprave Maribor, Franc Virtič, izjavio je da je u tučnjavi sudjelovalo oko 80 osoba, 50 Mariborčana i 30 hrvatskih navijača.

"Oko 50 navijača Maribora napalo je hrvatske navijače sa palicama, bocama i kamenjem dok su se sa tri kombija vozili prema stadionu. Hrvatski navijači nisu bili organizirana navijačka skupina, nisu imali navijačke majice niti druga navijačka obilježja", rekao je glasnogovornik PU Maribor.

"Nakon intervencije policije veća skupina navijača Maribora se razbježala. Hrvatske navijače odveli smo u policijsku postaju, a potom smo im osigurali siguran povratak u Hrvatsku i protiv njih neće biti nikakvih postupaka", izjavio Virtič.

Napomenuo je da je ozlijeđeno pet hrvatskih navijača. Jednom je slomljena ruka, a ostali su lakše ozlijeđeni. Svima je ukazana pomoć u mariborskoj bolnici. Ozlijeđen je i jedan Mariborčanin.

Utakmica je završila pobjedom Maribora 2:0.

sa net.hr

neznam kud da to stavim
lambo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:07   #83
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
jel omjer 80-30 toćan???
na nekon portalu san naletija da je vinkovćana bilo 23. a jebiga sad se ne sićan na kojen...
ali sve to triba uzet s dozon rezerve, ipak se radi o "novinarima"
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:08   #84
jel ima ko iz vinkovaca...da kaže šta je bilo??? jer ako je stina za omjer i pošteno sve teškop su mogli šta ućinit...
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:09   #85
Ma zao mi je Ultrasa...a one Mariborske picketine...tzv. Viole...to je valjda jedina navijacka skupina koja bjezi po svom gradu cim boysi ili torcida dodju...moram se sjetit prije jedno 4/5 godina....drugo pretkolo Lige prvaka u Mariboru....kakvi jazavci su to tad ispali ...mada mora se priznat da su ove godine skupili hrabrosti i krenuli na prijateljsku u zg...s arsenalom oruzja kojeg se ni teroristi nebi posramili....uglavnom da skratim pricu....jazavci obicni...
-Projektant- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:13   #86
Quote:
-Projektant- kaže: Pogledaj post
Ma zao mi je Ultrasa...a one Mariborske picketine...tzv. Viole...to je valjda jedina navijacka skupina koja bjezi po svom gradu cim boysi ili torcida dodju...moram se sjetit prije jedno 4/5 godina....drugo pretkolo Lige prvaka u Mariboru....kakvi jazavci su to tad ispali ...mada mora se priznat da su ove godine skupili hrabrosti i krenuli na prijateljsku u zg...s arsenalom oruzja kojeg se ni teroristi nebi posramili....uglavnom da skratim pricu....jazavci obicni...
pa ni bojsima to niej strano..al eto...tako da ne budeš licemjeran..i viole su pun kruac napredovale...bilo je znaimljivo nedavno s torcon gore...
to je rang armade..tu ih negdi ima ...ćak i manje la uvik se lemaju ...pušei daju..zato in svaka aćst imaju muda...jebate ko god dođe gori oni napadaju...
druga stvar šta s torcon i objsima nemaju šansi...
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:15   #87
već je sve ispričano ekipe je bilo manje daleko nego Viola ... ali Viole su izvukle deblji kraj iako su prve napale ...
Osim par razbijenih glava na našoj strani ništa strašno jedan njihov ostao ležati u nesvjesti (čak kažu koma...) pa je bila frka da je sve ok sa njim ...
Još jednom ako koji Vinkovčanin se brine za ekipu SVI SU OK...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:17   #88
tako triba beeeeeeeeeeeeeee
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:21   #89
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
već je sve ispričano ekipe je bilo manje daleko nego Viola ... ali Viole su izvukle deblji kraj iako su prve napale ...
Osim par razbijenih glava na našoj strani ništa strašno jedan njihov ostao ležati u nesvjesti (čak kažu koma...) pa je bila frka da je sve ok sa njim ...
Još jednom ako koji Vinkovčanin se brine za ekipu SVI SU OK...
Kad će bit pušteni iz pritvora?ili su već vraćeni tvoji svi?
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:24   #90
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
Kad će bit pušteni iz pritvora?ili su već vraćeni tvoji svi?
to bi triba znat jedan bojs
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:35   #91
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
jel ima ko iz vinkovaca...da kaže šta je bilo??? jer ako je stina za omjer i pošteno sve teškop su mogli šta ućinit...
iznenadio bi se..svaka cast ultrasima..jos jednom potvrda kako mala i kompkatna skupina moze biti zajebana bilo gdje..busola kako ono..ajde na sake..pa pobacano kamenje i cigle kad vasi krenuli
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:43   #92
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
iznenadio bi se..svaka cast ultrasima..jos jednom potvrda kako mala i kompkatna skupina moze biti zajebana bilo gdje..busola kako ono..ajde na sake..pa pobacano kamenje i cigle kad vasi krenuli
Misliš ispod istočne tribine tuča (prije par godina...) sorry... ali uvijek se nađe budala koji započnu sa bacanjem kamenja... ali mnogi u Vinkovcima su dobro prošli u grupi od par ljudi ako nisu provocirali i glumili frajere... (što u zadnje vrijeme u Zagrebu baš nije...)
Šta bi ja rekao kada ste mi dočekali auto na naplatnim (povezao mlađe koji su ostali da ne "izgore" u Zagrebu...) sa suzavcem jedino ste se prebrojili bilo vas malo pa ste se nakon dužeg fighta morali povući ...
Ajde čuvaj se...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:48   #93
busola brate o cemu ti..govorim za jucer kad slovenci zvali na sake pa pobacali sve zivo na vas
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:55   #94
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
pa ni bojsima to niej strano..al eto...tako da ne budeš licemjeran..
Ajde vidim da imas bolje pamcenje...pa reci ti meni kad i di se ta epizoda odigrala...evo ja se fakat pokusavam prisjetit...al nikak nemrem
-Projektant- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:56   #95
e moj nabildanko stvarno en znan..jebiga...posra pa pojija...ajme meni...
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:59   #96
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
busola brate o cemu ti..govorim za jucer kad slovenci zvali na sake pa pobacali sve zivo na vas
"Ah pomiješao lončiće"...
A to je druga priča ... Ma meni te prijateljske idu na živce , a zvali su oni samo da li bi se oni pošteno potukli e to je druga priča i drugi par opanaka...
Malo ljudi drže do poštenog fajta , nažalost to vodi samo u teže ozljede... ili čak neželjene posljedice... Npr. čak nije za mene pošten fajt kada neka grdosija traži jedan na jedan sa nekim djetetom od 18 godina ali ljudi obično traže fajt tamo gdje se mogu izvući čitavi , rijetko kada se potuku ljudi u poštenom omjeru... takav je svijet...
Ajde šefe bok...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:02   #97
viole picke prave 70 na 30 i jos jedan njihov u ne svjesti a kod ultrasa dvije razbijene glave i slomljena ruka a jos napali ih sa palicama kamenjem viole itd...
samo da dodu u hrvatsku
tin_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 15:16   #98
Quote:
tin_vk kaže: Pogledaj post
samo da dodu u hrvatsku
pa igra repka gore 20.8.
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 16:25   #99
jazavci slovenski dobili po picki u svom gradu, jos jednom haha.
skupili se i kazu kao postena borba sakama, kad iz drugog reda pocele doletat cigle i slicna sranja. onda su ih poceli gadjat palicama, zamislite idiotizma, a nasi ni krivi ni duzni pokupili palice i po picki. onda zapale baklju i bace medju nase, a ona gori, lik uzeo i slovenca u glavu.
jedan od nasih je dobio blokom u glavu. ali svi nasi navijaci su dobrovoljno otisli u bolnicu, dok, kako sam cuo, jedan od njihovih je teze ozljedjen i mozda mu je zivot (bio) ugrozen.
uglavnom, slovenci su nase izazvali, tukli se ko picke, neposteno, ali na kraju su dobili sta su trazili, nasih tocno 32 protiv njihovih kojih je bilo duplo vise. samo sam se nasmijo kad su mi pricali...
z33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 17:57   #100
Quote:
z33 kaže: Pogledaj post
jazavci slovenski dobili po picki u svom gradu, jos jednom haha.
skupili se i kazu kao postena borba sakama, kad iz drugog reda pocele doletat cigle i slicna sranja. onda su ih poceli gadjat palicama, zamislite idiotizma, a nasi ni krivi ni duzni pokupili palice i po picki. onda zapale baklju i bace medju nase, a ona gori, lik uzeo i slovenca u glavu.
jedan od nasih je dobio blokom u glavu. ali svi nasi navijaci su dobrovoljno otisli u bolnicu, dok, kako sam cuo, jedan od njihovih je teze ozljedjen i mozda mu je zivot (bio) ugrozen.
uglavnom, slovenci su nase izazvali, tukli se ko picke, neposteno, ali na kraju su dobili sta su trazili, nasih tocno 32 protiv njihovih kojih je bilo duplo vise. samo sam se nasmijo kad su mi pricali...
FENOMENALNO! Kak su naši suuuuper! Palicom kažeš? Kako kul! Predobro! Naših 32? Ideš! Jedan njihov skoro umro?? TO!

Genijalno!











DirektorSvemira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.