Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2008., 16:57   #61
ultras mostar

Quote:
um vuk kaže: Pogledaj post
da ti nešto pojasnim u svezi avenue transa,taj prvi trans je pao na jednoj utakmici ,kad ga je mlađa ekipa nosila,i on je doslovno ukraden,a uostalom možda ne znate da je ekipa sa avenije sezonu prije "otela"veliki trans ra carina i taj se trans i dan dans nalazi u vlasništvu avenije.
a grafiti ne preslikavaju transove nego su to totalno drukčije kreacije.
uskoro i koja slika iz posušja,al nas je bilo...!!!!!!!!!!!
To je rijeseno, trans koji je "pao" bio je od ekipe avenue gang, a ovaj novi slovi kao Avenija (kvart) sto je potpuno razumljivo. A sto se tice grupe Ultras Mostar je u zadnji nekoliko godina u samom vrhu BH scene i grupa koja je iz godine u godinu sve jaca i jaca.....pozz
ndbl ultras is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 17:11   #62
Hercboy- mislio sam na navijace...razumijem ja da vi njih mrzite i sve to, al po meni oni su generalno gledano bolja navijacka skupina od vas...i sto je najvaznije oni su vjerniji svom klubu...da su oni prvi na tablici njih bi bilo svaku domacu 7000, a vanka najmanje 500...e to je razlika...a vi da ste zadnji kao sto je Velez danas vas nebi bilo 100 na domacoj...evo sad mi pada na pamet tekma Zrinjski- Zeljo u Mostaru, prije 3,4 godine , kisa je jako padala, ja sam bio na tekmi...ultrasa- 20, ej 20?!?!?!?!
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 19:09   #63
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Hercboy- mislio sam na navijace...razumijem ja da vi njih mrzite i sve to, al po meni oni su generalno gledano bolja navijacka skupina od vas...i sto je najvaznije oni su vjerniji svom klubu...da su oni prvi na tablici njih bi bilo svaku domacu 7000, a vanka najmanje 500...e to je razlika...a vi da ste zadnji kao sto je Velez danas vas nebi bilo 100 na domacoj...evo sad mi pada na pamet tekma Zrinjski- Zeljo u Mostaru, prije 3,4 godine , kisa je jako padala, ja sam bio na tekmi...ultrasa- 20, ej 20?!?!?!?!
Po cemu su bolja navijacka skupina? Svako gostovanje smo odradili osim ovo u vrapcicima(ZABRANILI SU ULTRASIMA DA DODJU NA STADION)!! I oni to nazovu gradski derbi
O cemu ti pricas bola? pa kad je velez dobio leotara pretproslo kolo nije bilo 50 red barbya tamo i to je vjernost klubu? i sad se ko poceli vracati nesto. Neka se poklope usima i neka ne uzivaju na staroj slavi kad su igrali protiv borusije 70 i neke godine. Mislim wtf i dan danas o tome pricaju a koji su to rezultati nakon rata postignuti? Od nekad slavnog kluba Velez ostalo je samo ime! Jos nesto, kao navijaci imaju sve moguce pogodnosti koje im grad moze osigurati. Dobiju 10 autobusa da dodju na stadion Zrinjski, a znas li sta smo mi dobili prosle godine za prijevoz do Vrapčića? Jebeni raspadajuci autobus i autobus od kluba za juniore. i Opet nas je se pojavilo oko 600 na onoj skeli koju su napravili za gostujuce navijace, plus 300 ljudi koji su ostali u vojnu, opet zabrana navijacima da dodju, a tribina iza gola im zjapi prazna.Da ne govorim o njihovim gostovanjima van grada kad masovno idu, sve besplatno, osiguran prijevoz, sendvić i sokić itd.
Kapacitet stadiona im je navodno 5000 sjedecih mjesta. Da ne govorim o onome ibrulju koji barata laznim brojkama gledatelja i stalno uduplava stvarni broj gledatelja na stadionu.

Ti si na osnovi jedne utakmice zakljucio da su su ultrasi slaba navijacka skupina. A de mi reci koliko si pogledao utakmica podveleza uzivo?
ONI SU JAD I BIJEDA. LJUDI ZAOSTALI U VREMENU I PROSTORU, JOS IM RAT U GLAVI, USTASE SU IM URADILE OVO USTASE IM URADILE ONO.
__________________
...što je više lome, ja je volim jače...!
Hercboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 19:37   #64
Čito sam par puta po netu kao priču "Zrinjski je nastavak nekadašnjeg Veleža"

E pa NIJE NITI JE BIO ! To je klub koji je osnovan 1905 od strane mostarskih Hrvata. Zabranili su njegov rad upravo radi one politike koju je podržavao Velež. Tako da mene osobno boli kurac i za Velež, i Borusiju D., i neke tamo lude 70-e.

Ajd uživajte.

PS Gori smo mi što odgovaramo, matere mi.
PS 2 Hercboy, ima dosta ne istine u tvom postu
Eightyeight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 19:45   #65
Quote:
Eightyeight kaže: Pogledaj post
Čito sam par puta po netu kao priču "Zrinjski je nastavak nekadašnjeg Veleža"

E pa NIJE NITI JE BIO ! To je klub koji je osnovan 1905 od strane mostarskih Hrvata. Zabranili su njegov rad upravo radi one politike koju je podržavao Velež. Tako da mene osobno boli kurac i za Velež, i Borusiju D., i neke tamo lude 70-e.

Ajd uživajte.

PS Gori smo mi što odgovaramo, matere mi.
Bola to je najgore sto sutimo i ljudi imaju iskrivljenu sliku od nama, i ja sam prije tako ali pun kurac mi je onih skakaća.

I jos nesto posto vjerujem da će uskoćiti neki skakać i reci da je stadion otet podvelezju. Stadion na kojem je Velez igrao prije rata je GRADSKI stadion bio i ostao a ne stadion Veleza. Gradski stadion je iznajmljen od grada Mostara s kojim se sluzi HŠK Zrinjski.
__________________
...što je više lome, ja je volim jače...!
Hercboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 21:31   #66
de sta se lozite na ove glupane ...
pola ih ne zna naci mostar na karti..a oni se nasli pricat o mostaru...

ovakve papke ko sto je papirlova jednostavno ignorirajte....eto on zna bolje o nama od nas samih...

bola i samo IGNORE THE PAPACK

i FORZA ZRINJSKI
west_HB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 23:32   #67
http://www.fkvelezlive.com/web/image...iewsize/07.jpg
Velez Slavija..
http://www.fkvelezlive.com/web/image...r/P9270014.JPG
Velez-Leotar

Ovo je pocetak sezone tako da se ne mogu izvlaciti da je velez zadnji tako to..

zaboli me kita za ova govna ne zanimaju me...i zamolio bih sve Ultrase koji su ovdje registrirani i komentiraju ovu temu da ne obracaju paznju na ove provokatore..
svaki komentar i prijedlog je dobrodosao s dobrom namjerom..

http://www.youtube.com/watch?v=wV0ZaMtpemI
Lucille is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 12:53   #68
http://img59.imageshack.us/img59/5774/setnja1as7.jpg
korteo
http://img208.imageshack.us/img208/7...2028329re2.jpg
u dvorani..
http://img185.imageshack.us/img185/562/tuzlafq5.jpg
finale kupa prva utakmica u Tuzli
mocna tribina
Lucille is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 17:25   #69
Quote:
Red Army Mostar kaže: Pogledaj post
Najprije pozdrav svima,

pošto vidim da se naveliko već priča o nama, a i već smo vidim i predstavljeni od strane revnih obožavaoca, red bi bio da se vidi i prava slika druge strane. Nadam se da moderatorima nece smetati.

Odmah da upozorim, mentalno invalidne forumske rasprave me ne interesuju i neću odgovarati na gluposti.
to su like od prijashnjih sezona, jelda?

http://www.fkvelezlive.com/web/image...iewsize/07.jpg
ajd mi onda ovo objasni, jel se bojkotira il kaj?
__________________
“No power in the ‘verse can stop me!”
jure is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 05:12   #70
Za nebaš toliko veliki grad pohvalno je da su tamo dvije solidne navijačke skupine ono šta sam vidio,ultrasi su trenutno dosta dobri,ali što je najpozitivnije mlada su grupa,i vidio sam hrpu klinaca i mlađih na tribini i kroz par godina mogli bi još napravit korak naprijed...
Voltron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 09:17   #71
Vaduz (Lihnesatjn) - Zrinjski(Hercegovina)
eo slika s prvog pretkola kupa Uefe

http://img87.imageshack.us/img87/2785/004cx3.jpg
..u alpama
http://img151.imageshack.us/img151/4178/ultrasixg1.jpg
prije pocetka utakmice..
http://img132.imageshack.us/img132/7518/ss854935vn9.jpg
na stadionu..
Lucille is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 10:22   #72
po meni jedna od lijepsih slika

http://www.shrinkpictures.com/processed/phpiJ5O4IAM.jpg
Lucille is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:34   #73
Quote:
Voltron kaže: Pogledaj post
Za nebaš toliko veliki grad pohvalno je da su tamo dvije solidne navijačke skupine ono šta sam vidio,ultrasi su trenutno dosta dobri,ali što je najpozitivnije mlada su grupa,i vidio sam hrpu klinaca i mlađih na tribini i kroz par godina mogli bi još napravit korak naprijed...
u pravu si Mostar sa okolicom ima oko 120 000 stanovnika,od čega možda 45-50 tisuća,a u samom gradu živi oko 30 000 hrvata,pa kad bude na utakmici 7-8 tisuća to je jako velik postotak
stvoren i voljen da živi vječno 19Z05
um vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:46   #74
Quote:
um vuk kaže: Pogledaj post
u pravu si Mostar sa okolicom ima oko 120 000 stanovnika,od čega možda 45-50 tisuća,a u samom gradu živi oko 30 000 hrvata,pa kad bude na utakmici 7-8 tisuća to je jako velik postotak
stvoren i voljen da živi vječno 19Z05
Mostar kao grad ima 80 000 + tisuca stanovnika,od toga 50 000 Hrvata
Ja bih nadodao da ne treba zaboraviti i na BBB Mostar,tako da
Vrh napada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:51   #75
Dudelange F91 - HŠK Zrinjski 0:1
13.07.2005

Operacija : Dudelange, Luxembourg

http://img355.imageshack.us/img355/6320/lux43iy.jpg

Nedjelja je,3 dana prije utakmice,7 sati ujutro...polazimo ja i M.,»naoružani» do zuba svime i svačim a najviše hranom...Plan je bio takav da plana nema,nego se ide u nepoznato ali se zna cilj,a to je stići svim raspoloživim sredstvima na utakmicu voljenog kluba u Dudelangeu....Skucali smo koliko toliko love i mislili smo da nam je to «knap» da odemo i vratimo se...
U busu kupujemo kartu do Munchena i laganini krećemo....negdje kod Zagreba u odmarilištu uz cestu upoznajemo jednog lika J.(i njegovu sestru) koji je iz Ljubuškog i ide za Stuttgart kod tetke...Ja i M. smo već prije skontali plan, kada dođemo do Munchena da se napravimo da spavamo i da produžimo još nekih 250km do Stuttgarta... Tu pitam za savjet «ljubušaka» jer on ide češće ovom rutom i on kaže da komotno to možemo napraviti jer vozač nikad ne provjerava a u Munchenu se ionako staje 5 minuta samo....I tako i bi ! Kad smo stigli do Munchena M. je uveliko spavao a mene su probudile riječi vozača «Munchen,tko treba izaći nek' izađe !» ali ostao sam u ležećem položaju i samo čekao da krene bus...
To nam je uspjelo i hvala Bogu dolazimo u Stuttgart...tu nam «ljubušak» daje nešto para,kaže uzmite trebat će vam,i hajde uzmemo zahvalimo se čovjeku...a on nam i daje broj od njegove tetke u slučaju da zapnemo da mu se možemo javiti...Ali njegova sestra nas sviju sjebaje izjavom «...ne bih ja išla tamo(Lux) da mi ćaća igra» cccccc,ali dobro,nemogu nas mnogo gore stvari pokolebati a ne jedna ovakva nepromišljena izjava..hehe
Idemo do željezničke stanice da vidimo raspored vlakova za dalje...prolazimo pored govornice i na podu vidimo karticu za telefon,i kontam ja hajde uzet ću je da mogu na kiosku pokazati da hoću istu takvu,radi jezika i to....ali odlučujemo je isprobati,kad tamo 4,90€ na njoj...super gori sve,sve neki pozitivni događaji...
Raspored vlakova nismo skontali,a Touring(busevi) se otvara tek za 2-3 sata...sjedamo u park malo odmaramo...tada nam se javlja Š. Koji je također pošao u Lux ali sam samcat i kaže da se u Zagrebu snašao i spominje nam da će kao do Frankfurta do našeg frenda sa ultras foruma...Zatim M. zove P. U Frankfurt i pita ima li mjesta kod njega da nas dvojica prespavamo...P. kaže da ima i odlučujemo da krenemo put Frankfurta...U 8:00 izbijamo na perone s vlakovima i vidimo jedan vlak koji ide za Frankfurt ali polazi u 8:05,te pokušajem kupiti karte na onom automatu ali ne snalazim se....Ulećemo u vlak,sjedamo a ja na lošem njemačkom(ponio sam i džepni rječnik) pitam gospodina do sebe koliko bi mogla koštati karta do Frankfurta s obzirom da je vlak u koji smo sjeli onaj kategorije ICE tj. najskuplji,a on mi odgovara 50€ hahhaha rekoh M. ajmo mi lagano sići s vlaka,čekat ćemo sljedeći...međutim taman dođošmo do vrata a vlak je krenuo,ostajemo zarobljeni...M. pada na pamet da se zatvori u WC dok prođe kondukter a ja idem sjesti...Za živo čudo ovo švercanje nam je upalilo i samo sam ja platio kartu,a kasnije smo skupa strahovali do Frankfurta hoće li se vratiti kontrola još jednom...i nije se vratila...ispadamo u Frankfurtu...
Ž. stanica u Frankfurtu kao i sam grad nas ostavljaju bez daha...zgrade koje «paraju nebo»,milion ljudi na ulici svih nacija i boja kože,zgrada centralne europske banke i veliki znak €ura ispred nje,a cijelo vrijeme idemo ulicom prepoznatljivog imena a to je »Kajzerštrase»

http://img270.imageshack.us/img270/2985/lux19fr.jpg

...malo se odmaramo u jednom parku,jedemo nešto...prilazi nam neki tip i nudi drogu ali uspješno eskiviramo iz «situacije»...te idemo na govornicu i zovemo P.,nakon nekog vremena nalazimo se s njim,pozdravljamo se,ja se upoznajem s njim jer ga prvi put vidim a onda idemo vidjeti kakve su veze Frankfurt-Dudelange vlakom i busom...
P. nam govori da je on uzeo povratnu vlakom koja nam je preskupa i potom nalazimo bus pristojne cijene koji kreće u srijedu ujutro za Luxemburg te se odlučujemo za tu opciju...
Idemo malo do grada,razgledavanje svega i svačega,svakakvih ljudi,mjesta,događanja,prodajni centri,ma svašta nešto....kasnije idemo do P. stana gdje nas njegova majka i ukućani dočekuju nenormalno dobro i ostat ću im zahvalan do kraja života za ta 2 dana provedena kod njih....
E sad da malo skratim...u ta 2 dana u Frankfurtu smo bili svuda a od važnijih stvari koje su se dogodile je ta da smo upoznali jednog D. koji je bio administrator na www.tribina.co.yu tj. pravi nogometni fan,pokazuje nam svoju kolekciju šalova,filmova,kačketa,dukserica...nešto od toga nam i poklanja....

Utorak je večer,idemo na spavanje i ujutro se polazi....sve se čini da će biti u redu...
Srijeda ujutro malo prije 7 sati ja se budim i gledam u M. krevet ali njega nema,sve kontam valjda je sišao dole na doručak...ali dolazi P. i kaže da nije dole....E tu počinju problemi....gledamu svoju torbu,nema novčanika s zajedničkim parama...M. nema,nema novčanika,ali tu su mu stvari i putovnica....šta sad?
Zakasnio na bus,nemam love,nema M. !
Idemo ja i P. do grada i tražimo M. po mjestima gdje smo bili zajedno ali ga nema nigdje,idemo na policiju i pitamo da ga nisu priveli jer nije imao dokumenata,ali ni tu ga nema niti je u bolnici a ni u policiji.....vraćamo se kući u nadi da se M. vratio ali uzalud....
Dolazimo do zaključka da je M. otišao do grada i da se izgubio pa se nije znao vratiti,a i ne izgubio se kad je ona podzemna sva spetljana,ne bi se Bog snašo u njoj....


I P. i ja smo nenormalno bjesni na M. i pitamo se što mu je to trebalo,ali nakon malo dužeg vremena skontamo da nema ništa od živciranja te se uspjevamo skulirati....
Karta za vlak je 52€ do Dudelangea a ja i P. smo skucali 20-tak eura....odlučili smo uzeti putovnicu od M. i ponijeti je za slučaj da se i on nekako prebaci do Dudelangea....
Neznam kako da skupim pare i jedina je opcija da se švercam vlakom...ali na pamet mi pada da zovnem majku da mi pošalje preko Western Uniona nešto para....super da sam se toga sjetio ali sad je problem naći banku u Frankfurtu koja vrši taj transfer...i nakon jedno 5 banaka nalećemo na jednu u Ž. stanici....ja zovem majku i uz konstantno požurivanje od moje strane ona uspjeva uplatiti novac i dati mi šifru s kojom ja dižem lovu točno u 11:30 a vlak polazi u 11:44 i jedina je i zadnja veza za Dudelange taj dan...
Žurba žurba žurba i napokon dižem pare,trčimo do šaltera da kupim kartu ali ispred nas 6-7 ljudi u redu a 5-6 minuta do polaska vlaka...molimo ljude ispred nas u redu da nas puste i oni to i čine,hvala im...kupujemo kartu,stižemo na peron točno na vrijeme....ali vidimo da vlak kasni 5 minuta i da smo džaba trčali....
Upadamo u vlak...Frankfurt do Koblenza presjedanje,trčanje jer je vlak kojim smo išli kasnio 10 minuta pa nas je ovaj iz Koblenza do Luxemburga morao čekati....u Luxemburgu još jedno presjedanje do Bettenburga...u Bettenburgu još jedno presjedanje do Dudelangea i to je to...stižem napokon tamo gdje sam prije 4 dana krenuo....Prvi krenuo , zadnji došao ! Drama majke mi hehehehe....
Pitamo ljude kroz grad jesu li vidjeli igdje ljude u istom dresu kao što ja nosim i svi nas upućuju na glavni gradski trg i dolazimo...veličanstven prizor...oko 30 tak Ultrasa,čuje se pjesma,razapeti transovi,grlo se moči a piva se toči....pozdravljamo se P. i ja sa svima...svi pitaju šta je s M. gdje je,šta je bilo....pričam svima šta se dogodilo ali niko ne konta kao ni ja sam zašto je M. odlučio da siđe do grada u noći sa utorka na srijedu...
Tu na trgu gori milim da i samo možete pretpostaviti kako je bilo(op.a. slika na početku)...zezancije sa lokalnim stanovništvom nije nedostajalo...
E sad dolazi onaj najnevjerojatniji dio....krenuli smo prema stadionu i kada smo skoro došli ja se ukrećem u desno i vidim ispred jedne kuće na stepenicama sjedi M. sav tužan i sjeban...isprva sam mislio da mi se priviđa ali ustvari to je bio on...bilo mi je drago što ga vidim,da je živ i zdrav,pare je potrošio ali ko jebe pare,biće para....

Prije samog početka utakmice grupa BHF pokušava postaviti njihov transparent što našom brzom reakcijom ne uspijevaju. Nakon kraćeg razgovora BHF odlaze na drugi dio tribine, gdje se miješaju sa ostalim gledateljima mahom navijačima domaće ekipe. Nakon sučevog zvižduka širmo veliku zastavu crveno bijelih kockica donesenu od strane ekipe iz Njemačke.


Fantastično navijanje od strane Ultras-a i odlično odrađeno popularno navijanje istok – Zrinjski, a zapad odgovara sa Mostar. Rani pogodak Zrinjskog donosi nam veliko slavlje.Posebno euforično navijanje bilježi se tijekom cijelog drugog poluvremena.Na kraju utakmice veliko slavlje između svih navijača Zrinjskog. Uskoro ekipa upada i u teren gdje se slika pod budnim okom osiguranja stadiona.

http://img355.imageshack.us/img355/315/lux53ac.jpg

Nakon utakmice razgovaramo s igračima i prenosimo im pozdrave iz Mostara od ostatka ekipe koja nije bila u mogućnosti doći na utakmicu.

Slijedi problem kako se prebaciti nazad kući...ali dobri ljudi me primaju u auto a poslije i u kombi i neizmjerno im hvala na tome,nemam riječi...i M. je našao prijevoz za nazad kao i Š. Koji je išao sam iz Zg za Dudelange....sve je na kraju završilo sretno hvala Bogu dragom što nas je čuvao cijelim putem...

Opet bih sve ovo ponovio bez obzira na sve....


Evo jos jednog EU gostovanja,copy/paste sa jednog bloga
Vrh napada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 20:01   #76
Prica predobra..
Lucille is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 01:50   #78
dobre slike,,,,,al sad niste ni blizu ovome....vidimo se sutra...poz od SOKOLOVA IZ IZ SRPSKOG SARAJEVA.....
serb_hooligans is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 12:51   #79
pa dobro oće neko izbrisat i zabranit ove šta sarajevo srpskim nazivaju!??? jebe me se za sarajevo i za njih ali to je stoka kojoj je i npr. Knin srpski. odjebite četnike, daj...
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 12:51   #80
Quote:
serb_hooligans kaže: Pogledaj post
dobre slike,,,,,al sad niste ni blizu ovome....vidimo se sutra...poz od SOKOLOVA IZ IZ SRPSKOG SARAJEVA.....
U pravu si,sad nismo ni blizu ovome,BOLJI SMO 10 PUTA
Vjerujem da si ti jedan obicni provokator(zeleni),kad se otvori tema Red Army,tu pisi,odavde odjebi..
Vrh napada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.