Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2013., 23:32   #601
Quote:
bubu5 kaže: Pogledaj post
Tako sam i pretpostavljala. Hvala puno!
Da, posto ih nismo dobili, vjerojatno cu morati kupiti ili platiti tu praznu potvrdu (kao i u srednjoj za razne stvari).
neces, samo odi na faks i reci im da trebas potvrde. Onda ces preko studomata uzet sve potvrde koje ti trebaju, u referadi ti isprintaju i to je to. Bar je tako kod mene.
Fighter94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 14:14   #602
Jel trebam onaj ZET-ov zahtjev za pokaz nositi na općinu da mi potpišu ili to nikoga nije briga? (nisam iz Zagreba)
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 15:21   #603
Pogledaj drugu stranicu zahtjeva, 4. odlomak od kraja. (Ne mogu iskopirati, a neda mi se prepisivati )
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 15:33   #604
imam par pitanja i bila bih jako zahvalna kad bi mi netko odgovorio
trebala bih prvi put vadit pokaz. s obzirom da se ne mislim vozit zetovim prijevozom do 1.10., ima li potrebe da sad predam zahtjev za pokaz? ili da to vadim kad mi počne faks? ako sad idem vadit pokaz, moram li onda plaćati za 9. mjesec?

i zanima me za ove potpise s općine, niti sam iz zagreba, nit iz zagrebačke županije. znači, prebivalište mi nije u navedenim općinama stupnik, bistra, luka... ali ću tu biti dok studiram, trebam li ja onda taj potpis? pošto mi to nije prebivalište, već boravište

Zadnje uređivanje Teradex : 10.09.2013. at 15:42.
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 15:42   #605
Bilo bi dobro da ga sad predaš, jer kolko se sjećam čeka se 2-3 tjedna dok nije gotov pokaz. Ne moraš plaćati za 9. mjesec, dobiješ pokaz kad bude gotov, al ne moraš odmah kupiti mjesečni kupon. Zahtjev možaš isprintati onaj sa stranica zet-a, a što se tiče potpisa s općine, ja bih rekao da ne treba, al ako je netko bio u istoj situaciji sigurno zna točnije.
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 17:16   #606
ok, pročitala sam zadnjih desetak stranica i još sam više zbunjena
na zahtjevu za pokaz je mjesto za potpis i pečat faksa, pored je mjesto za potpis i pečat općine.......koje općine?? trebam potpis općine u kojoj živim ili kaj? ili se to odnosi samo na one koji žive u općinama u blizini zagreba?

http://www.zet.hr/media/145175/zetcjenik2012.pdf i kakvo sad lokalno područje? ako ja imam boravište npr. u bistri samo dok studiram, mene bi onda studentska mjesečna karta došla 310 ili 120 kuna? ako je 310 onda mi je valjda isplativije švercat se i čekat kaznu koja je nekih 200 kuna ako se ne varam
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 17:30   #607
da, trebala bi platiti 310kn. ali u to ti je uračunat bus od bistre do črnomerca i onda od črnomerca do faksa
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 17:36   #608
a kak onda oni znaju dal ja trebam taj bus ili ne? jer to na zahtjevu nigdje ne piše piše samo adresa prebivališta, a meni bistra nije prebivalište
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 19:27   #609
E to ti onda ne znam
Znam kada idem u Kraljev Vrh pa si uvijek moram kupiti kartu za autobus do bistre jer mi zet ne vrijedi za taj autobus (no do sada nikada nisam naišla na kontrolora)
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 13:41   #610
Lijep pozdrav
zanima me dali imam pravo na besp.prijevoz.
nisam iz Zagreba, ali (redovno) studiram tamo i boravim u domu.
primanja su nam 600 kn po članu.
pošto nisam iz Zg-a neznam koga bi i gdje pitala. Gdje moram ić i koji dokumenti su mi sve potrebni?
hvala lijepa
xoyo54 is offline
Odgovori s citatom
xoyo54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 14:50   #611
Quote:
xoyo54 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav
zanima me dali imam pravo na besp.prijevoz.
nisam iz Zagreba, ali (redovno) studiram tamo i boravim u domu.
primanja su nam 600 kn po članu.
pošto nisam iz Zg-a neznam koga bi i gdje pitala. Gdje moram ić i koji dokumenti su mi sve potrebni?
hvala lijepa
Nažalost, odgovorila si sama sebi - nemaš jer nisi iz ZG i nikoga nije briga što smo mi s malim prihodima došli studirati u ZG. Drugim riječima, država i ZET nam poručuju - ako nemate novca, ne morate dolaziti studirati u ZG
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 23:31   #612
Kad predamo zahtjev za pokaz, možemo li odmah kupiti mjesečnu pa da dobijemo neku potvrdu/kartu da smo kupili pa da se možemo voziti dok pokaz ne bude gotov ili ništa od toga i zanima me može li se to predati u onom uredu kraj pothodnika tj. McDonaldsa?
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 14:22   #613
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Kad predamo zahtjev za pokaz, možemo li odmah kupiti mjesečnu pa da dobijemo neku potvrdu/kartu da smo kupili pa da se možemo voziti dok pokaz ne bude gotov ili ništa od toga i zanima me može li se to predati u onom uredu kraj pothodnika tj. McDonaldsa?
dobiješ neku potvrdu kojom se možeš voziti dok ga ne dobiješ
meni je moj bio gotov za tjedan dana (i još k tome sam tražio da mi ga šalju poštom)

a mjesečnu kupiš kad dobiješ pokaz na bilo kojem Tisku
i naravno, možeš u pothodniku, moj je napravljen tamo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:40   #614
Da li je moguće da mi moj grad(nisam iz Zagreba) sufinancira određeni dio karte jer ne znam kakva je procedura u ZET-u, a oni su mi voljni sufinancirati dio karte?
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 15:42   #615
Uz duzno postovanje svima, ne vidim zasto bi Grad Zagreb vama koji dolazite studirati u Zg placao pokaz, ako cemo tako gledati, onda bi se svi socijalni slucajevi u RH (a znamo koliko ih je) trebali moci besplatno voziti ZET-om...s druge pak strane, zagrepcani koji imaju 2001 kn po clanu, na besplatni pokaz nemaju pravo iako placaju doprinose Gradu
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:03   #616
kako se može ostvariti pravo na besplatnu kartu za studente?
što se ispunjava i gdje predaje? kakve su potvrde potrebne (o prihodu kućanstva)?

i što ako izvadim tu kartu, ali diplomiram za mjesec, dva?
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 17:19   #617
Evo danas sam dao izdati pokaz al imam jos nekih nejasnoća.
Trebao bi ZET/HŽ kombinaciju. Što treba napravit kad pokupim taj zet-ov pokaz? Na HŽ po "priključnu kartu"?
Također, dobio sam subvenciju od općine 25% za prikljucnu kartu, to se isto daje na HŽ-u? Jel treba jos neku potvrdu tamo nosit?

I zadnje, nemogu nigdje nać cijene mjesecnih studentskih karata. Trebo bi znaci mjesecnu kartu ZET, i onda jos od HŽ-a (savski marof - glavni kolodvor, 25% sufinanciranje) . Kolko to na kraju ispadne za platit?
haxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 15:10   #618
kad nam je gotov pokaz...trebamo li ga opet nositi nekamo na neku ugradnju čipa ili možemo odmah s njim na punjenje na kiosk?
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 16:09   #619
Zna li netko do kada vrijedi zetov studentski pokaz? Sljedeci tjedan pocinje faks, ali su indexi jos uvijek u referadi i ne mogu ga ic produzit, pa zna li itko vrijedi li mozda do kraja 10. mjeseca? Jel kojim slucajem ovisi o tome kad smo ga prosle godine dobili?
-Ksantipa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 12:08   #620
Godišnji ti vrijedi do 31.10.
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.