Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2005., 23:30   #61
evo opet se gore pojavio a cak ga je netko i u naslov teme podmetnuo
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 00:20   #62
Vidiš meni se svaki dan skoro pojavljuje 505 , jer svaki dan jedem te bombone.. vidoš da to ništa nije ćudno, čak mi se pojavljuje više puta nego tebi i govorimi, "Osladi se"

grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 02:42   #63
zanimljivo je to sa 773,nisam ga susreo,al ja npr. susrecem konstantno broj 138....pogotovo kad gledam na sat,sigurno 3-4x tjedno kad pogledam na sat je 1 : 38....................davno sam citao o tome negdje al ne mogu se sjetit o cemu se konkretno radilo,al ima kao neka misterija,a ima i jedna pjesma o tom broju,al zanimljivo u svakom slucaju
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 12:51   #64
773 SVUGDJE OKO NAS

samo da nabacim da sam ''slucajno'' sada naletio da na temi majstor ivanova skola prosvjetljenja ima

77364 citanja


773
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 17:42   #65
ja imam dve kombinacije brojeva kojih veoma cesto vidjam na registracije automobila. i uvek kad nesto mislim i vidim te brojeve, to mi uvek nesto znaci, ma kako to izgledalo sujeverno.
brojevi su i te kako vazni u zivotu.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 15:13   #66
Area Code 773 ILLINOIS. Prefix. a da odeš tamo?
mmimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 17:45   #67
Re: 773

Quote:
parsifal kaže:
susrecem ovaj broj gotovo svaki dan

svugdje

iznenada

spontano
To je u konačnici 8-ica, "opaki" broj. Šteta što na forumu nema dobrih numerologa.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 16:27   #68
773

Sepher Sephirot (revised) daje sljedeća značenja za numeru
773 :

The stone (or stone channel) of drinking

High Priest


Supplement to Sepher Sephiroth daje:

773 OGN Anchor; to anchor

Crowley-va The Greek Qabalah daje ovo:

sigma-phi-iota-gamma-xi ,
sphinx 773;

znači 773=sfinga.


Parsifale, što ti nije jasno?
Pagala Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 17:28   #69
da bi me nazvao morao bi okrenuti 773-...
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 22:29   #70
koliko got netko nekoga sprdao, razlog sto se njemu ukazuje taj broj sigurno nije slučajan.. i meni se razne stvari cesto ponovnoi javljaju , ne brojevi ali... nadam se da ćeš uskoro pronaći odgovor ako već nisi ili ako ti ne sprdaš nas...
pijani_grafičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 03:54   #71
netko je gledao film sa onim glupavim komicarom(23 ili tako nesto)
Double size is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 00:49   #72
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
susrecem ovaj broj gotovo svaki dan

svugdje

iznenada

spontano
heh ja recimo ne susrecem svugdje ali kada god pogledam navecer onako spontano digitalni sat vecinom vidim 21:12 sto nebi ni bilo cudno da nisam rodjen toga datuma. p.s navodno na moj 30.ti rodjendan je smak svijeta hebote a ja gubim vrijeme na poslu po 10 sati i vise
__________________
Kad se budem ženio pjevat ce mi grupa YouTube...jer svaku pjesmu znaju!!
strumpf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 12:35   #73
A mozda tebe taj broj toliko kopka da si ga nesvjesno poceo trazit oko sebe,dakle uopce nisi ni svjestan toga a mislis da je slucajno!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 20:17   #74
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
A mozda tebe taj broj toliko kopka da si ga nesvjesno poceo trazit oko sebe,dakle uopce nisi ni svjestan toga a mislis da je slucajno!
Upravo tako, da ti netko sad izlista npr Pi (3.14) na tisucu decimala, od svih brojeva bi vidio 773 na nekoliko mjesta dok bi ostale zanemario. Recimo meni se desavalo da sam imao jednu cetveroznamenkastu lozinku koju sam koristio za mail i pin na mobitelu. Taj broj je imao veze sa mnom pa je bio poput nekog okidaca jer najcesce bih zapazio taj broj dok druge brojeve nebih ni dozivio.
To kao da ja sad kazem Brunhilda. Vecini to ime nebi nista znacilo a netko bi se sjetio bivse cure npr.
Mozaic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 17:59   #75
mene prati umjesto 773, broj 337 ili 37 ili 137 .. (u biti je 773 - 377...kad se cita obrnuto. Znaci opet imamo 37 "sakriven" u njemu.).

Mozaic razumijem sto zelis reci, to ako se covjek fixira ne neki broj i trazi ga svugdje -onda ga i nadje pretezno i ucestalo. Ali sta recu u mom slucaju? Prije negdje 2 godine sam zamjetio odjendanput taj broj ucestalo. I vidim i imam osjecaj da se njegov intenzivitet pojacao, tj. da je tendecija njegovih prikaza sve veca - barem meni. Dat cu naravno i par zestokih primjera: U novoj zgradi biro-a za rad, traze me da dodjem kod njih u vezi posla. Pogodi broj sobe od tih odprilike sto soba kolko je tamo. Soba 137. (i ja se pitam kako moze biti 137 ako ima 100 soba...ali eto ipak ima). Gledam CNN, jedna reporterka govori iz Tokija (grad koji je zaista ogroman) u noci. Iza nje neboderi. Desno od nje svijetli JEDNA JEDINA reklama na zgradi na kojoj pise "37" u zutim slovima. Pogledam jucer u jednom IT casopisu reklamu za neke nove Microsoft Servere. Tip u odijelu stoji pred liftom na kojem su stotine dugmeta (naravno fotomontaza). Njegov kaziprst je na tipci za brojem "373". Odem prije neki dan u kino, pogledat X-Files (nisam ni pomislio na 37 ili slicne njegove kombinacije). Ona kaze odjednom "37 ministranata" Mulder-u. Kupio sam prije neki tjedan jedan whiskey is skotske. Na grlu flashe pise "137". E pa stvarno. Sigurno nije rok trajanja. Naravno tu je i vrlo mnogo situacija kad sam pogledao na sat a ono pise XX:37. Igram momentalno igru "Mass Effect". I karakteri odjenom u igri pocnu govoriti o nekoj "Species-37". E tad sam morao stisnut pauzu malo...ono stvarno...interesantno. Ma ima toliko primjera, da nemogu sve nabrojat. Nisam fixiran na broj, ali imam da je broj fixiran na mene. Broj je u svakom slucaju poseban i interesantan. Da nisam sam u vezi toga, govore i ovi linkovi: http://thirty-seven.org/ , http://members.liwest.at/37/ , http://www.gamestar.de/community/gsp...d.php?t=307700 (pogledajte u ovom zadnjem linku naslov teme, a onda pogledajte s kojim brojem zavrsavam link....interesantno, hehe). Itd.itd.itd.itd....
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:12   #76
meni se prosle godine 8 dana prije mog rodendana (8.2) cijelo vrijeme pokazivao broj 8. Sjecam se da sam se probudio 8 od 8. Zakasnio u skolu.
funny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.