Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2009., 23:09   #181
Cool

Što reći osim...VELIKO HVALA
Rinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 23:15   #182
O Bože rastopit će mi se ekran od tolike prevelike patetike na ovoj temi
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 10:22   #183
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
mila moja Fran, uz mene si bila od mojih prvih postova na ovom podforumu.. pozorno pratila sve moje scene vezane uz vjencanje i smirivala me..
ma toliko si toga ucinila, sto virtualno sto u RL za mene, da uopce ne znam kako bih se bez tebe udala!
Gio.. bila si mi uzor u smirenosti, znala sam da si u pravu, uspjela sam te poslusati, smiriti se i skoncentrirati.. i ti si mi, kao i Fran, prva asocijacija na ovaj podforum, jer sve sto sam ovdje prolazila, prolazila sam zajedno s vama dvjema..
Lizi.. da nije bilo tebe vjerojatno bih imala hrdjavu zicu umjesto cvijeca za dekoraciju i moja frizura bez tvoje ukosnice nebi bila niti priblizno lijepa..
Friki, ludo moja najdraza.. seko po masi sranya koje smo obje prolazile samo da bismo rekle to vrazje "da" ljudovima nasih zivota..
lys.. medeno moje malo, uvijek si se trudila naci sve sto mi je trebalo ili sinulo u ludu glavicu.. obecala sam si da nejdem s ovog podforuma dok i tebe ne udamo

sve ostale moje drage gdje i gdjice, te pokoji gospodin svima vam hvala, jer bez vas ovaj podforum ne bi bio to sto jest, niti bi moje vjencanje bilo tako divno mom muzu i meni, jer ste svi skupa neiscrpan izvor podataka i nepresusno vrelo ideja

i za kraj.. jedno ogromno hvala petru malicu, za sve sto je taj dan priredio i pregrmio.. hvala sto si bio uz mene..
hvala tebi što si mi udala ukosnicu još jednom a za cvijeće...
sprijećila sam balone, hrđavu žicu... koja sam ja faca
Bilo mi je zadovoljstvo
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 11:23   #184
Cure, ja sam od subote udana žena....bilo je savršeno, da mogu nešto promijeniti promijenila bi sebe....bila sam tako nervozna dan ranije i u subotu jaaako umorna jer nisam mogla spavat...ali sam se trudila cijeli dan i noć....i legla sa svojim mužićem u apartmanu za mladence u 7 ujutro....pravi početak braka!!
mladenka:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 09:01   #185
Hvala svima na savjetima i podršci, ali posebno hvala Orlandici što mi je nesebično ustupila svoj bolero za vjenčanje i spasila me od očaja! kad mi se ona javila jednostavno mi je pao ogroman kamen sa srca i sve drugo više nije djelovalo teško! Hvala ti Orlandice!!!
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 09:27   #186
Sva sam se rastopila sad...
Nema na čemu! Drago mi je da se tako dobro uklopio!
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 07:17   #187
Hvala svim curama na pomoći i podršci. Ovih dana nisam stigla toliko biti na netu...znate i same kako to izgleda zadnje dane. Ali nisam mogla danas pred oltar bez da vam se javim i još jednom ne zahvalim. Nekako imam osjećaj da vi najbolje razumijete kako se trenutno osjećam...
mihaela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 23:47   #188
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
mila moja Fran, uz mene si bila od mojih prvih postova na ovom podforumu.. pozorno pratila sve moje scene vezane uz vjencanje i smirivala me..
ma toliko si toga ucinila, sto virtualno sto u RL za mene, da uopce ne znam kako bih se bez tebe udala!
Gio.. bila si mi uzor u smirenosti, znala sam da si u pravu, uspjela sam te poslusati, smiriti se i skoncentrirati.. i ti si mi, kao i Fran, prva asocijacija na ovaj podforum, jer sve sto sam ovdje prolazila, prolazila sam zajedno s vama dvjema..
Lizi.. da nije bilo tebe vjerojatno bih imala hrdjavu zicu umjesto cvijeca za dekoraciju i moja frizura bez tvoje ukosnice nebi bila niti priblizno lijepa..
Friki, ludo moja najdraza.. seko po masi sranya koje smo obje prolazile samo da bismo rekle to vrazje "da" ljudovima nasih zivota..
lys.. medeno moje malo, uvijek si se trudila naci sve sto mi je trebalo ili sinulo u ludu glavicu.. obecala sam si da nejdem s ovog podforuma dok i tebe ne udamo

sve ostale moje drage gdje i gdjice, te pokoji gospodin svima vam hvala, jer bez vas ovaj podforum ne bi bio to sto jest, niti bi moje vjencanje bilo tako divno mom muzu i meni, jer ste svi skupa neiscrpan izvor podataka i nepresusno vrelo ideja

i za kraj.. jedno ogromno hvala petru malicu, za sve sto je taj dan priredio i pregrmio.. hvala sto si bio uz mene..

Nema na ćemu.............
petar_malic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 02:11   #189
Zahvala svim curkama

Drage moje curke, buduće udavače i već gospođe,
ovo mi je prvi post i želim da vam se svima zahvalim na veeeeeeeliiiiiiiikoj pomoći koju sam dobila čitajući vaše postove.
Udajem se 4.9.2010. i bez vas ne bi znala od kuda bi počela.
A čitam vas već skoro GODINU DANA!!!!!!!!!!
I naravno nastavit ću jer ima još puno sitnica za srediti.
Sve ste mi divne i nadam se jednom lijepom vjenčanju kao što su vaša bila.
Da vas uputim, jer ipak ste i vi tome puno pripomogle, za sada tok vjenčanja ide ovako: mjesto- Internacional
crkva- Sv. Katarine na Gornjem gradu
bend- Euroart
foto i video- Zvonimir Kušec ili Only studio
light- Smash

Sada su na redu cvijeće i pozivnice a i škicanje vjenčanica.
Jedva čekam da podijelim s vama još detalja jer imam puno ludih ideja.
Pusa svima
jazzika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 13:58   #190
Draga jazzika drago mi je da ti je forum pomogao. Kako ovu temu već imamo spojila sam tvoj post s pstojećom. Sretno u pripremama.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 15:56   #191
ma nema problema, to sam i očekivala jer nisam znala točno gdje da to napišem, ali najbitnije da pročitate
jazzika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 22:52   #192
zahvala.

Na žalost nisam se prije registrirala ali sam prije svojeg vjenčanja u vašim postovima nalazila inspiraciju i saznavala sve što do tada nisam ni znala da postoji jer u životu nisam bila u puno različitih svatova.

No čitajući ovaj forum saznala sam za puno običaja iz različitih dijelova Hrvatske i izabrala one koji su mi se činili najinventivnijima jer stvarno nisam htjela najobičniju svadbu onako da se samo odradi i zaradi lova.

Zbog toga ću vam vječno biti zahvalna jer mi se ostvario san o najsretnijem danu u mom životu.

Puno Vam hvala svima!


Pusaaaaaa
lorena_555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 16:53   #193
Djevojke, žene, udavače i one koje su to prošle a još su tu....

Veliko vam hvala...
Pomogle ste i više nego što ste i same svjesne toga...
Pomogle ste savjetima, svojim pričama, smajlićem, smijehom...... Slušale ste sve moje strahove, sva moja izvoljavanja, sve moje brige... Tušila sam vas svojim napadima panike, bijesa,... Suosjećale ste se sa mnom iako se nikad nisamo vidjele...

Dio je to dug put.. Put pun svega...

I zato vam velika hvala.... Al stvarno velika....

Nekome je to bilo vjenčanje kao i svako drugo, ali meni je to bio za sada najbitniji dan u životu i hvala vam što mi pomogle da ga imam!
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 17:33   #194
divno. nadam se da je bilo divno
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 18:42   #195
Citam svoju 2009 godinu i cmoljim ko kisa


Izuzetno mi je drago reci da sam sa Liz, La lunom, Blaah i Gio jos uvijek u kontaktu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 01:05   #196
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Citam svoju 2009 godinu i cmoljim ko kisa


Izuzetno mi je drago reci da sam sa Liz, La lunom, Blaah i Gio jos uvijek u kontaktu
A, draga moja...dobar duh foruma!
Jel' da, a bas nam je bilo dobro, ono, ekipa!?
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 10:24   #197
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
A, draga moja...dobar duh foruma!
Jel' da, a bas nam je bilo dobro, ono, ekipa!?
I onda me ljudi pitaju gdje sam natukla tolke postove - pa na vjencanjima

Bili smo stvarno mrak ekipa te godine
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.