Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 07:46   #141
Svaka čast vama cure ali ja bi izludila da se moj angažira oko svake stvari pa se moramo raspravljati ako nam se mišljenja mimoilaze.
Jbt meni se ne bi dalo diskutirat i polemizirat o boji svadbe ili izgledu revera
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 07:49   #142
Zhuta, tak ti se i moj angazirao bas taman

Cvijece, dekoracije i to ga nisu ni najmanje zanimali, ali one bitnije stvari da, poput restorana (njegov prijedlog), benda, fotografa... Pozivnice smo radili prema njegovoj ideji, a oko ostalog se jednostavno slozio sa mnom. U sve je bio upucen, ali petljao se samo tamo gdje mi je bilo i bitno da se petlja

Ah da, odabrao je i materijal za moju "vjencanicu", odnosno nijansu zute boje. Haljinu je vidio i prije svadbe
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 07:57   #143
Mayo ista stvar s mojim, odabir sale, dj-a, fotografa i tih velikih stvari mu nikad nije bio problem, za fotografe smo morali potegnuti čak do VŽ, ni riječ nije rekao.
Al s detaljima ga niti ne pokušavam pilat jer znam da bi me reda radi saslušao al bi mu bilo tlaka.

Dokaz da mužjaci imaju žicu za važne, konkretne stvari dok smo mi babe stvorene za detalje
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 14:54   #144
da malo osvježim temu

od mog momka zada nema ni a od angažiranosti, mislim da je glavni razlog tome što smo imali drugi plan za vjenčanje koji se nije uspio realizirati, u to je bio uživljen, sad je sve propalo i još ga nije pustilo razočarenje... e al isto mi je dao popis restorana koje ne želi i time mi je suzio izbor na dva
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 23:47   #145
i za slučaj da nešto ne štima uvijek možeš okrivit njega : zločestoseceri:
__________________
ona: zašto mi pušeš za vrat? on: znam da voliš vjetar u kosi...
chikijeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 10:45   #146
to sam mu već rekla ali nema šanse da biram između dvi sale, ne može on protiv mene (tvrdoglavi bik)
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 12:28   #147
neke stvari se moraju odradit zajedno, izbor sale, fotografa, benda, odijela (hihihi)..
a za ostalo.. napisala na papir što bi on mogao odradit i nek si izabere šta će.. i malo po malo odradio je sve sa popisa dok sam se ja zaje*** sa ukrasima, reverima, cvijećem, kolačima, zahvalnicama..
__________________
ona: zašto mi pušeš za vrat? on: znam da voliš vjetar u kosi...
chikijeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 12:40   #148
pisala sam da moj nije mogao puno posvetiti pripremama, al radio je a ja nisam. imala sam puno vremena. no neke stvari nisam mogla sama-ići gledat sale npr.
no dan danas mi zna reč da sam puno napravila sama i da to cijeni i da tko zna kakva bi bila svadba da nisam... ponajviše kad ga tjeram na neku odluku (npr kad smo kupovali auto, da nisam forsirala, nikada ga ne bi kupili). on je takav da razmišlja predugo, pa ne želi razmišljat jedno vrijeme, pa se sve otegne i na kraju propusti priliku ili plati više. da se njega pitalo imali bi pripreme jedan dan prije svadbe.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 12:59   #149
Quote:
chikijeva kaže: Pogledaj post
neke stvari se moraju odradit zajedno, izbor sale, fotografa, benda, odijela (hihihi)..
a za ostalo.. napisala na papir što bi on mogao odradit i nek si izabere šta će.. i malo po malo odradio je sve sa popisa dok sam se ja zaje*** sa ukrasima, reverima, cvijećem, kolačima, zahvalnicama..
tako i triba, dogovorili smo se da ćemo salu, bend i foto zajedno, odjelo će sa majkom tražit, ne želi da ga ja vidim (kao da nije svako odijelo isto ), cvijeće, revere i te sitnice ga baš pretjerano ne zanimaju, to mi i odgovara. dalje ćemo u hodu vidit što ćemo i kako ćemo.

zlocka čini mi se da naši imaju zajedničku crtu, mislim da bi i moj sve organizira zadnji tren, isto uvijek nešto čeka, premišlja, razmišlja i neće da se pokrene dok ne vidi kako će prvo završit. zato još ništa nismo kaparili
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 15:21   #150
ja sam tak sretna...moj budući se veseli svadbi ko ja čokoladi u pms-u. al kaj se angažmana tiče, mislim da bu to sve na meni, on puno radi pa mi ga se ne da opterećivati, kad nađem nešto zgodno pokažem mu i komentiramo. a tak i inače funkcioniramo, oko svega se zajedno dogovorimo.

jedino kaj mi je "uvjetovao" je da imam kratku haljinu jer on obožava moje noge ali ne mogu jer se bavimo ekstremnim sportovima i uspjela sam si ljetos unerediti koljena, nema šanse da mi ne ostanu ožiljci . onda je rekao da moram imati bar veo jer je to njemu sexy i da mora nekaj bit za njega

malo je tužan jer sam ja odustala od karaoka - bila sam na par evenata s karaokama no to se pretvorilo SAMO u karaoke, a to ne želim.

ja sam rekla da ću ja sve sama, urediti restoran (mislim, staviti cvijeće u vaze i zapaliti svijeće, niš spešl) na što je on popizdio i rekao da nema šanse da jurim okolo na naš dan. pa sam mu rekla da bude on, jer je restoran blizu stana, a ja bum kod kume na drugom kraju grada. rekla sam mu da ću mu skicirati di kaj treba, na što je rekao samo "o ne."

a da, on će dizajnirati prstene, s mojim zaručničkim je napravio odličan posao pa sam mu to odlučila prepustiti
PS... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 09:51   #151
Ja se ne moram buniti ... Je,da je u početku dragi vikao ima vremena,no sam je počeo forsirati da idemo gledati salu,pa ajmo odmah muziku ... bla bla... pozivnice također po njegovom prijedlogu, za čudo Božje i neki dan je išao i cvijeće gledati samnom,što mi je bilo jako drago ... još kada se uključi s komentarima "pa znaš,ja mislim da bi ovako bilo ljepše..." bla,bla ) Kombinacija boja je bila moja,vjenčanica je moj izbor i on ne zna kako će izgledati,iako slike stoje na digitalcu ... No,većinu stvari dogovaramo zajedno,što mi je iznimno drago ... i ne ... moj dragi nije pi....a , niti papučar ... i on je bio tipa de pusti me, i dan danas kaže da ima vremena, da di je to, neki dan mi je rekao da je dan vjenčanja moj dan,a ne njegov ... na šta sam pukla i rekla mu "pa onda se nemoj ženit" ... he he ... i zamolila sam ga ako mu se da da i on sudjeluje u tome, jer smatram da je to naše vjenčanje ... jednom se ženimo ... i želim da bude ostvarenje nekih naših snova i želja,da nam kasnije ne bude žao što nismo ovo ili ono, ili da ne žalimo jer je to moglo biti bolje ... no - no ) ...

Znam da muškarci nisu toliko za to, pogotovo za detalje ... No - mog dragog veseli kako će kupiti kuću,pa kako će on to u dogovoru samnom srediti,sve će on to sam ---- ako ja imam uho,da ga mirno,bez okretanja očiju saslušam i veselim se njegovim planovima,onda i ja zaslužujem da me on sasluša s mojim dugim pričama o danu o kojem oduvijek maštam
__________________
08.06.2013. Živim za dan kada ću mu reći "DA!"
mimagy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.