Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2013., 16:31   #41
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
A onda su im crkli svi nacisti iz operacije Paperclip - stručnjaci za raketne motore, pa su zatim morali umiroviti i shuttle i sad su spali na to da im ass-tronaute na ISS voze Rusi
Naravno da ce umiroviti shuttle s obzirom da je dizajnu vec 30 godina, radi se na novijem, a uostalom krecu i prvi privatni letovi u orbitu, tehnologija postaje "dostupnija" . Ruske rakete koje se koriste su najpouzdanije uostalom zove se International Space Station, a ne American National Space Station pa ne vidim nikakav problem u tome, Rusima se uredno plati.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:19   #42
Kreću privatni letovi. Ma nemoj *ebat
Misliš na one Virginove koji će trajati deset minuta na rubovima atmosfere pa će putnici (koji su već odavno pljunuli basnoslovne novce) malo 'plivati u bestežinskom stanju?! Na te letove misliš. Ili na one cargo poluuspješne do ISS?

LOL

Ma hebo vas Mars, nego jeste vidjeli Obamini imaju neku novu džukelu u vrtu, a i slike baby princa izašle u javnost
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 19:01   #43
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Kreću privatni letovi. Ma nemoj *ebat
Misliš na one Virginove koji će trajati deset minuta na rubovima atmosfere pa će putnici (koji su već odavno pljunuli basnoslovne novce) malo 'plivati u bestežinskom stanju?! Na te letove misliš. Ili na one cargo poluuspješne do ISS?

LOL

Ma hebo vas Mars, nego jeste vidjeli Obamini imaju neku novu džukelu u vrtu, a i slike baby princa izašle u javnost
Kako si smijesan i prosvijetljen, mora da si puno dokumentaraca o zavjerama pogledao i sada si najpametniji covjek na ovim prostorima. Buuuu prate nas, namjerno koce znanost, ne zele na Mjesec skrivaju vanzemaljce tamo

Da mislim na Virginove koji ce se s vremenom unaprijediti kao i tehnologija za 50 godina orbitalni letovi ce postati normalna pojava za svakoga covjeka, kostao je nekad jako puno i prekooceanski let mlaznjakom pa je sada dostupan svima stoga ne kaki.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 19:14   #44
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Kako si smijesan i prosvijetljen, mora da si puno dokumentaraca o zavjerama pogledao i sada si najpametniji covjek na ovim prostorima. Buuuu prate nas, namjerno koce znanost, ne zele na Mjesec skrivaju vanzemaljce tamo

Da mislim na Virginove koji ce se s vremenom unaprijediti kao i tehnologija za 50 godina orbitalni letovi ce postati normalna pojava za svakoga covjeka, kostao je nekad jako puno i prekooceanski let mlaznjakom pa je sada dostupan svima stoga ne kaki.
Ma tko blento ovdje išta govori o Mjesecu, vanzemaljcima, bulazniš, nije ti dobro?

'ajde srećo, nadam se da ćeš doživjeti 200-tu i možda kao i 'svaki čovjek' s vrećom dolara u pinklecu krenuti put Spaceport America na ukrcaj, tamo negdje 2113.g.
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 20.08.2013., 19:19   #45
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Ma tko blento ovdje išta govori o Mjesecu, vanzemaljcima, bulazniš, nije ti dobro?

'ajde srećo, nadam se da ćeš doživjeti 200-tu i možda kao i 'svaki čovjek' s vrećom dolara u pinklecu krenuti put Spaceport America na ukrcaj, tamo negdje 2113.g.
Ma naravno to nije moguce, ja mislim da smo otkrili sve sto smo imali otkriti, jelde ? Nedaj Boze da za 100 godina imalo napredujemo, ipak si ti upravu pa pogledaj samo koliko smo malo napredovali kad se usporedimo sa 1913 Aj prosetaj teoreticaru i zali se NASA-i zato sto tvoje sci fi fantazije nisu ispunjene i zivot ti nema smisla.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 09:24   #46
Čuj sine fine, ovco, prije 40+ g. Ameri ti skakutali mjesecom a danas ne mogu prdnuti do stanice u orbiti Zemlje. Toliko o tom napretku, kojim se dičiš, diko, dickhead

A sad što se ove komedije s odlaskom naivnih kretena na Mars tiče, 78.000 debila je samo aplikacijama do sada uplatilo preko 1 milijun dolara tim prodavačima magle!
A koliko ih ide? Na put bez povratka

Pa zanimljivo kako oni koji su sve i smislili nisu pronašli između sebe takve heroje koji će prvi tamo sletjeti. Eh ali da, kako bi namlatili lovu na naivcima
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 09:35   #47
Prestanite s prepucavanjem
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 11:02   #48
Sorry, ja se ne prepucavam, napalo me s desna pa eto

Ja pišem o suludosti ideje i smišljenom planu zarade novca na budalama, eto.

Pa kaže jedna stara šala - onom koga najviše mrziš kupi kartu u jednom smjeru za Mars
Tako je i s Mars 2023, famoznim navodno ambicioznim planom slanja par budala u smrt!

http://www.foxnews.com/scitech/2012/...to-red-planet/

Pitam se zašto su namamili potpune anonimce iz cijelog svijeta da im uplaćuju priloge uz navodne aplikacije. Da li zato da par od njih zaista pošalju u sigurnu smrt, da li zato da se vidi koliko je zaista frustriranih na ovoj jedinoj našoj planeti (koja jedina ima sve uvjete za svaki život) ili i zato da skupljaju novce. Pa što ako za par godina sve propadne i sve investicije donatora, lako će objaviti u medijima - Sorry, nismo sakupili dovoljno za izgradnju raketa, brodova, naselja,... pa odustajemo (i idemo trošiti vaše pare na Havaje) bla bla bla
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner

Zadnje uređivanje chembro : 21.08.2013. at 11:09.
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 21:35   #49
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
2023 će tisuću ljudi poletjet na mars.
Više od tisuću ljudi prijavilo se za tečaj leta na Mars privatne nizozemske kompanije Mars One, koja će na temelju tih prijavnica napraviti selekciju astronauta za let na Mars 2023. godine.
jučer gledao na tv-u da oni koji odlete na mars više se navodno neće smjeti
vratiti na zemlju jer neće moći živjet,gore će im se dogodit promjena.
jedan od njih biti će i hrvat.
gore je -45 stupnjeva,puno ubojitog pijeska,nema kisika,živih bića.
Po jednoj teoriji samo najnaprednija bića mogu letjeti s planete na planetu. Naravno da će im se dogodit promjene. Pa ja bih šiznuo već nakon mjesec dana nedostatka privatnosti i dijeljenja kabine s nekim tko recimo kašljuca, glasno zijeva i onda se smije svojim postupcima.

Il bi došao on živ, ili ja.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 21:39   #50
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Polako one koje proberu ce sigurno poslati daleko je jos 2023.
Ma, doći će 2023. k'o za tren.

Prekratki je to rok.

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
A kako će proći Van Halenove pojaseve???
Pa valjda će tu ubrzat, pa da izloženost potraje što krače.

Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ma koji Mars?! KOji je problem do Marsa i natrag otići?!
PRipremaju oni njih na jednu od drako baza da im budu bijeli miševi u pokusima... a ljudi idu dobrovoljno...
Dracosima ne treba to. Imaju već Dulce i još po koju američku bazicu.

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
A kaaakoo će ić na marsa kad ni na mjesecu nisu bili??? Uz pomoć filmskih trikova opet?
Ajde da se ti i ja barem u nečemu slažemo.

Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem kak oni misle održat ljude na životu tamo??? Nema ničeg. Lako za kisik i hranu al šta će ljudi radit - sjedit i gledat van??
Dušik je na Marsu veliki problem, a ovdje ga ima k'o pljeve. Dvije trećine atmosfere na Zemlji sastavljeno je od dušika.

A kako će vježbat??? Pa valjda će radit intenzivno horizontalnu gimnast'ku. Treba se zagrijat na tol'koj hladnoči.

Quote:
bashd kaže: Pogledaj post
Naravno da će koštati, ali je svo ovo zamišljeno kao jedan reality show, kamere će ih snimati non-stop a mi ćemo to ovdje gledati. Big brother u svemiru, eto novca!
Samo što će zbog ogromnih udaljenosti signal stizat sa zakašnjenjem. Al nema veze. Jer veoma će biti važno biti šot je moguće više up-to-date. Bit će jako važn o znati kad je koji astronaut/ica kako, kad je jeo, kad je prdno, kad se umio, kad oprao zub(ić)e...
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 27.08.2013. at 22:33.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 22:36   #51
Kad stignu na Mars, moooožda nalete na ovake likove

Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Ma kako se samo uspije smuljati izblesiranu rulju to je vrhunski
Ma nek samo kažu tri čiste, o tome kako će dobavljat dušik kojeg na Marsu nema, ili ga ima užasno malo.

Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
odi gore pa ćeš vidjeti, tj. pronaći ono što su ljudi koristili dok su bili gore...ili uzmi jaki teleskop pa ćeš vidjeti zastavu kako vijori......
Kako vijori? Mjesec nema atmosferu!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 27.08.2013. at 22:49.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 09:36   #52
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Po jednoj teoriji samo najnaprednija bića mogu letjeti s planete na planetu. Naravno da će im se dogodit promjene. Pa ja bih šiznuo već nakon mjesec dana nedostatka privatnosti i dijeljenja kabine s nekim tko recimo kašljuca, glasno zijeva i onda se smije svojim postupcima.

Il bi došao on živ, ili ja.
A da još k tome i PRDI????
lav1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 14:04   #53
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
[SIZE="4"]



Kako vijori? Mjesec nema atmosferu!

kak ne. pa vijorila je dok su je stavljali...pogledaj malo videozapise.
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 13:11   #54
daj nemoj te tako,vracamo se doma,mozda malo kasnimo ali idemo doma,na mars
http://www.index.hr/black/clanak/lju...ju/697423.aspx
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 15:50   #55
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
daj nemoj te tako,vracamo se doma,mozda malo kasnimo ali idemo doma,na mars
http://www.index.hr/black/clanak/lju...ju/697423.aspx
Postoji i jedna luda teorija prema kojoj na Marsu postoji jedna velika podzemna baza koja isijava toplinu, a u njoj se nalazi 600 000 stanovnika i da je njihov jezik navodno - starohebrejski.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 15:54   #56
A što ako mi jesmo na Marsu, ali živimo u hologramu koji nam Mars predstavlja kao Zemlju, a Zemlja je zapravo Mars i mi se spremamo na putovanje do Zemlje, a ne Marsa??????????????????????????????????????
trollovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 16:09   #57
Quote:
trollovic kaže: Pogledaj post
A što ako mi jesmo na Marsu, ali živimo u hologramu koji nam Mars predstavlja kao Zemlju, a Zemlja je zapravo Mars i mi se spremamo na putovanje do Zemlje, a ne Marsa??????????????????????????????????????
Aaaaaaaaahhhhh!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 12:21   #58
Heh, samo da im se 2023. ne dogodi ko u jučerašnjem filmu " sunčeva superoluja"!
Čovječe, Amer može i Sunce dovest pod kontrolu, što ne bi na Mars otišao! A i vratit će se, samo nas vara da neće.
Btw, tko zna jel i onaj Hrvat već stavio polog za putovanje...
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.