Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 00:59   #61
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ne može. Ne bi bilo u okviru teme.
Aha. A lupanje o "imanju sreće" je u okviru. Aha.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 01:40   #62
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Budi svoj.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:31   #63
@ Lord

Ne lupam, imam ja tih sretnih primjera (provlačili su se i kroz druge postove), ali tebi ih ne bi vrijedilo podastirati.
Ti jednostavno ne vidiš svijetlu stranu života, šteta što to ne osvijestiš.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:11   #64
Ti ozbiljno ne razlikujes nekakvo "imanje sreće" od sretnih primjera i sretnih priča?

Što se tiče moga viđenja i neviđenja ove ili one strane života, dijagnosticiraj si doma ukućane. Sramotis se kad ovako lupas o ljudima o kojima ne znaš ništa.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:11   #65
Sad osim lupanja i sramoćenja, spominješ i moje ukućane

Preskoči me i ja ću tebe - i to je to!
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:23   #66
Često čujem komentare kako se eto meni sve lijepo posložilo u životu, kako je sve lijepo sjelo na svoje mjesto.
Kao da mi je život to "sve" servirao kao doručak na pladnju sa svježim sokom, cvijećem i mirisnom porukom.
Nije.
Ako ljudi oko mene to tako vide to je zato što za moje probleme ne mora znati cijelo "selo" nego oni koji su meni bitni. A nekada ni oni.
Al šta ćemo sad, ko je kriv ovima što nisu rođeni pod sretnom zvijezdom
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:39   #67
Mislim da je lijepo imati srece, ali da nije to sve ni da je dovoljno. Bilo u ljubavi ili cemu god. Dobro dodje kad se neke vanjske okolnosti lijepo poklope i kad zivot ne zajebava bas puno. Utjecemo sami na puno toga, ali ne bas na sve. Za sebe mislim da imam srece utoliko sto me nisu snasle neke vece nesrece, tragedije.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:07   #68
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Da, ako živiš u nekoj selendri pa naletiš na istu osobu. A u gradu sa 1M+ stanovnika, kolika je vjerojatnost za to?

Problem kod upoznavanja na sportskim ili sličnim aktivnostima je što moraš biti osoba koja je dovoljno simpatična i komunikativna da može upoznati nekoga na taj način. A ako si već takva osoba, možeš otići i u obližnju birtiju i upoznati nekoga. Ili u poštu. Puno brže i efikasnije.
A onaj stvarno očiti problem u tom savjetu je što ako te neka aktivnost stvarno zanima, već bi bio na njoj i bez da ti netko na forumu to savjetuje za traženje partnera.
Zapravo je i u velikim gradovima dobra mogućnost jer se ljudi obavezuju na aktivnosti lokalno. Dakle nećeš na tečaj plesa ići negdje na drugu stranu grada ako već postoji mjesto u tvom kvartu, bilo bi nepraktično i oduzimalo bi ti previše vremena.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:17   #69
Aktivnosti nisu tako loša ideja, ali postoje dva potencijalna problema. Prvi je da ovisi kakva aktivnost (kao što je netko već spomenuo, ima ih dosta koje završavaju brzim razlazom svako na svoju stranu), a drugi da čovjek treba biti zainteresiran za konkretnu aktivnost, a ne forsirati nešto što ga ne zanima.

Recimo, spominjano planinarenje je zaista dobra ideja ako dotični ili dotična imaju ikakvih afiniteta za to. Planinarska društva, redoviti zajednički izleti, to je aktivnost na kojoj se ljudi doista zbližavaju - korisno i za one koji žele proširiti krug frendova, a potencijalno to može jednom dovesti i do neke veze, ne nužno među ekipom s kojom planinare, nego s nekim do koga će doći preko novih prijateljstava.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:50   #70
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Orhideja je davaoc savjeta broj jedan.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
dakako, savjeti stanovitog forumaša o ulijetanju svimam, uvijek i svugdje su izvan konkurencije...
Drago mi je da su vas moji postovi toliko dojmili pa me spominjete i na temama gdje nisam sudjelovao

Samo ne znam koji je taj stanoviti forumas koji savjetuje ulijetanje svima.
Nisam sigurno ja. Moje misljenje je da muskarac treba prici curi kojoj zeli i kojoj mu se u tom trenutku prilazi, a ne svakoj. Neces prilaziti nekome ko ti je odbojan vec na prvu npr. Isto vazi i za zene naravno, nema razloga zbog cega zena ne bi mogla prva prici muskarcu.

Takodjer, moj stav je da kada govorimo o tom prilazenju, pridjes opusteno radi upoznavanja, ne odmah iskljucivo da se nabacujes osobi iz prve
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:07   #71
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Drago mi je da su vas moji postovi toliko dojmili pa me spominjete i na temama gdje nisam sudjelovao

Samo ne znam koji je taj stanoviti forumas koji savjetuje ulijetanje svima.
Nisam sigurno ja. Moje misljenje je da muskarac treba prici curi kojoj zeli i kojoj mu se u tom trenutku prilazi, a ne svakoj. Neces prilaziti nekome ko ti je odbojan vec na prvu npr. Isto vazi i za zene naravno, nema razloga zbog cega zena ne bi mogla prva prici muskarcu.

Takodjer, moj stav je da kada govorimo o tom prilazenju, pridjes opusteno radi upoznavanja, ne odmah iskljucivo da se nabacujes osobi iz prve
nisu me se dojmili vec ih nemres fulati ni da hoces, lete na sve strane.

meni se tvoj stav u stvari svidja, ali ne radi toga sto pises.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:20   #72
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
nisu me se dojmili vec ih nemres fulati ni da hoces, lete na sve strane.
Cudnovato sa obzirom da otvorim i pisem na jako malom broju tema, vecinu preskocim. Ne bih rekao da sam nesto puno aktivan na forumu, posebno u poredjenju sa nekim drugim forumasima. Mozda jednostavno citamo slicne teme

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
meni se tvoj stav u stvari svidja, ali ne radi toga sto pises.
Mozes pojasniti Forum je pisani medij, ono sta neko pise je jedino na osnovu cega mozemo izvesti bilo kakav zakljucak
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:01   #73
Zadnji "super savjet" sam dobila od frendice prije koji tjedan.
Taman sam frisko izasla iz zadnje veze, osjecala se onak kak se obicno osjecaju ljudi koji frisko izadju iz veze i beki novi potencijalni partneri su mi bili zanimljivi jednako poput opalog lisca na cesti. No onda se desio famozni razgovor.
Veli meni frendica kako njen decko (kojeg nisam upoznala) ima super frenda koji je solo makar ima dobar posao (okej?), ima para (dobro i ?), a cak i ne izgleda tak lose (madaj) i da zasto ja nebi otkrila sto eto ne valja s njim (jer ukoliko si solo sa 37 ocito nest ne valja s tobom, no) .
Reko hvala, ali ne hvala, nisam trenutno bas za neke nove pizdarije i tak to, trebam se prvo dovest u red, a od prekida su prosla valjda dva tjedna.
I tu dolazimo do kljucnog - "mi smo prestare da bi imale vremena oporavljat se nakon prekida".

Okej.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:06   #74
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
"mi smo prestare da bi imale vremena oporavljat se nakon prekida".
Okej.
Pa koliko vam je godina?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:24   #75
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa koliko vam je godina?
Do prosinca obje jos uvijek imamo prastarih 26 .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:29   #76
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Do prosinca obje jos uvijek imamo prastarih 26 .
Polovnjace.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:39   #77
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Polovnjace.
There, there
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:46   #78
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
There, there
A nisam ja stara zena nego ti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:48   #79
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A nisam ja stara zena nego ti.
Tvoje mišljenje o mojim godinama me vrlo zanima, please tell me more .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:55   #80
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Tvoje mišljenje o mojim godinama me vrlo zanima, please tell me more .
Danas je ok biti stara cura, tak da je sve ok.
Nemoj se brinuti, nisi jedina stara i sama.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.