Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 18:16   #2141
Quote:
~R/\>< kaže: Pogledaj post


Pa šala je, po meni, najbolji ulet. Ak skuži onda si na konju, ak ne ko ju jebe... Zar ćeš čekat da je bolje upoznaš i onda da prilagodiš svoj humor njoj? Wtf?
Nisi na nekom poslu pa da imaš neutralan stav i ponašanje, naprotiv, kod upoznavanja drugih ljudi stav i ponašanje su najbitniji. (ok, možda nakon izgleda)
uopce nisam rekao da cu prilagoditi, tko to radi uopce, ali opcenito sam na pocetku rezerviran, nema to veze cak niti sa spolom, prema svima sam takav, s vremenom se opustim i pokazem svoje pravo lice, netko ostane onda, netko ne, takav sam i to je to
Earth Bender is offline  
Old 20.10.2017., 18:20   #2142
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Jbg, zato velim da za net dejting moraš dobro zgledat il imat zanimljive super fotke.
Recimo ja se nikad nisam trebal trudit oko uleta jer izgledam bolje od većine likova na netu pa su mi uglavnom ženske same slale poruke il je u mom slučaju uvijek bilo dovoljno bok kaj se radi. Ak već nemaš izgled, onda se potrudit oko fotki, napravit neke zanimljive umjetničke, napisat da si doktor, CEO, vlasnik IT firme....znam da ima likova koji em ne zgledaju nikak em se doma fotkaju tak da ko vojnik uspravno stoje na fotki a u pozadini se vidi daska za peglanje i veš koji se suši, s takvim fotkama će jedva i one ispodprosječne privuć.
mogu ja tamo sebe prikazati u svakakvom svjetlu, da izgledam bolje nego što jesam, da se bavim i imam , a zapravo to ne radim i nemam. Ali koja svrha, kada me vidi, ove fotke padaju u vodu, a brzo se i vidi, što imam i cime se bavim. Mislim da su mi fotke sasvim ok , i održavaju onako kako stvarno izgledam
Earth Bender is offline  
Old 20.10.2017., 18:26   #2143
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Kakav ću ja zanimljiv ulet smisliti...
što ja znam, smisli nešto. kako smisle ostali, a raspolažu istim informacijama kao i ti?

Quote:
...da nemaju svi isti smisao za humor, pa tako neka šala će tebi biti bas super, nekom će biti ?????
pa što onda...? neutralno ne prolazi u online dejtingu jer je konkurencija jaka pa je na tebi da pronađeš načina da se istakneš. hoće li to biti šala, slika, citat kojeg si izvadio iz neke knjige poezije... uopće nije bitno. bitno se istaknuti, tako online dejting funkcionira. ne možeš se ponašati jednako na Forumu, Tinderu i vani u disku. ne prilaziš jednako, prema tome... prilagodiš se situaciji, konkurenciji, osobi.

za dobar i zanimljiv ulet nije potrebno sto informacija, dapače. pa ja sam najbolji ulet u životu doživjela vani - od totalno random stranca koji nije znao NIŠTA o meni.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.

Zadnje uređivanje poison.Ivy : 20.10.2017. at 18:38.
poison.Ivy is offline  
Old 20.10.2017., 18:29   #2144
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
što ja znam, smisli nešto. kako smisle ostali, a raspolažu istim informacijama kao i ti?



pa što onda...? neutralno ne prolazi u online dejtingu jer je konkurencija jaka pa je na tebi da pronađeš načina da se istakneš. hoće li to biti šala, slika, citat kojeg si izvadio iz neke knjige poezije... uopće nije bitno. bitno se istaknuti, tako online dejting funkcionira. ne možeš se ponašati jednako na Forumu, Tinderu i vani u disku. ne prilaziš jednako, prema tome... prilagodiš se situaciji, konkurenciji, osobi.

za dobar i zanimljiv ulet nije potrebno sto informacija, dapače. pa ja sam najbolji ulet u životu doživjela vani
Pa neka konkurencija onda slobodno sve to pokupi, ja sam ozbiljno rekao da sam odustao od online upoznavanja
Earth Bender is offline  
Old 20.10.2017., 19:21   #2145
Pa nije samo online. Ja padam na "glupe" ulete i vani. Baš sam poznaniku rekla kako je imao super ulet, ok, pomoglo je što mi je bio zgodan te večeri, i kako bi većina žena na takav ulet odmahnula rukom i otišla dalje, ali meni je bilo zabavno. No dobro, ja volim ludosti. Uvijek ću prije pasti na nešto blesavo nego na "bok, kako si, koju si školu završila, u kojemsi kvartu".
ex anais is offline  
Old 20.10.2017., 19:50   #2146
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Naletio sam na dvije tri cure s kojima sam se normalno dopisivao (...) A ne ispitivanje kao da si na policiji, da ja postavim hrpu pitanja, dobijem hrpu kratkih odgovora.
Dakle, naletio si na normalne cure. S druge strane, cure koje padaju na ove koje ti nazivaš klaunovima uopće te ne zanimaju. U čemu je onmda problem?
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Jasno je to meni, ali kakav bi ja ulet trebao smisliti (...) nisam vidovit
Jebi ga, drugi očito jesu.
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Možda sam ja munjen, ali kada bi imao 100 uleta...
Ovo k'o kad ljudi krenu sa da dobijem milijardu na lotu, sve bih podijelio potrebitima. To ne možeš pouzdano znati ni tvrditi dok ne dobiješ.
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
mogu ja tamo sebe prikazati u svakakvom svjetlu, da izgledam bolje nego što jesam, da se bavim i imam , a zapravo to ne radim i nemam. Ali koja svrha, kada me vidi, ove fotke padaju u vodu, a brzo se i vidi, što imam i cime se bavim.
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
ja sam ozbiljno rekao da sam odustao od online upoznavanja
Ako je problem u tome kako izgledaš, čime se baviš i što imaš, još bi i bilo neke logike da tvrdiš kako si odustao od upoznavanja općenito - ali, potpuno je nejasno zašto si odustao samo od online-upoznavanja.

Ako i postoji neka razlika, pri upoznavanju uživo potrebni su ti isti uleti i/ili uvodne rečenice, a daleko se brže vidi kako izgledaš, čime se baviš i što imaš.
Lord Byron is offline  
Old 20.10.2017., 20:19   #2147
Ja sam smisljao zanimljive ulete na svim tim stranicama, cak i stavljao drugacije slike od ostalih s gitarom ala umjetnicka dusa(ne bas tipicno) i smislene duboke citate jer kako se ovdje navodno prica "cijeni se" originalnost, biti drugaciji u uletu ili prezentaciji umjesto da sam pokazivao svoje tijelo na bazenima i u teretani bez majice, slike s uber pira sreden ko uber pimp jer bi mozda imao vise srece kao fake iako se pretvaranje zna osjetit, ali surova realnost je da IZGLED prodaje na prvu, a izgled je kurva, a kurvu ce skoro svi primjetit i onda ce neki komentirat, neki ce mozda uletit, a neki nece dati flying fuck jer im se nije svidilo ono sto su vidjeli. Ako bas prodes izgled i imas malo drugaciji stav i prezentaciju, tko zna mozda imas malo vise sanse nego sto ti mislis, no mozda je istina kako zracis jer ces tako i privlacit. Zakon privlacenja uvijek radi, samo treba osvijestit sebe kroz svoje emocije(odasiljac energije u univerzum, einstein i nikola tesla padnu na pamet), a sad ako netko ne voli i ne cijeni sebe, nema dodirnih tocaka s tobom, a vidi tebe kao drugu osobu koja je u miru sa sobom, sa lozitivnim stavom kako im ulijece na tim stranicama na lijep, ljudski nacin(wow, koja/koji je ovo dobrica, bit ce da glumi ili ne volim preljubazne ljude jer sam ja supak sama/sam po sebi), to ce ih instant odbiti i nemojte pokusavat objasnjavat wtf, zasto? Ja sam prestao raditi tu gresku nakon neuspjelih pokusaja izgradnju odnosa bilo lezerno ili too fucking serious hahaha kad bih bombardirao svoj mozak sa recenicama npr. gdje sam pogrijesio, zasto mi se ne javlja, zasto se igra s mojim emocijama... Jednostavno spojit cemo se s nekim tko djeluje i zracimo isto kao i mi, a sad gdje je ta osoba i kad ce naletit, hmm pa nakon toliko odbijanja i neuspjeha stvorimo jos vise sumnje na te dejting stranice ili spolu(negativna emocija, niska vibracija), pa smo mozda i ljuti ili ogorceni(opet seremo jos vise negativu) umjesto da sredimo sebe i svoju glavu, naucit bit u vortexu(zakon privlacenja) i ne ocekivat previse od tih dejting stranica jer ja sam naucio(kao i sve u zivotu) the hard way. Ako nisi spreman, nemoj na silu trazit ljubav jer zeljet usrecit sebe tako da nademo vanjsku ljubav je upravo greska zato sto su DRUGI nebitni za nasu srecu i manifestacije.
Mi moramo naci PRVO ljubav u sebi i onda zracit visokom vibracijom van sebe, a ja sam zahvalan sto sam ziv, sto imam sta za jest, na cemu spavat, sto imam gitaru i pojacalo koje me cini sretnim, sto ne razmisljam povrsno i sto imam veliki talent koji mi je Bog podario i ove ruke koje sviraju, dizu utege, pisu pjesme... Evo ja sam si upravo digao vibraciju, ne govorim o cemu nemam, nego sto imam i zahvaljujem se da bih mozda kasnije bio jos zahvalniji kad budem zapravo nasao curu, dugotrajni bend itd. Odoh u vortex, pozdrav svim ljudima na forumu, stojte mi pozitivno!
Unikatan is offline  
Old 20.10.2017., 21:42   #2148
A gle i neki muški se malo javljaju, malo ne, nije to samo kod žena... Pa mu treba sto godina da pozove na kavu.. Pa sto i jedno pitanje....
Ali da.. Treba biti klik u komunikaciji... Neka zezancija bi bila poželjna
Ne treba to shvaćati preozbiljno i uzimati srcu, više kao igricu... Ispitivanje.. Upoznavanje
meghana is offline  
Old 20.10.2017., 21:49   #2149
Aha, originalni uleti, svakako... Uvijek se sjetim ovoga:

http://i.imgur.com/hNtH7B9.jpg

Ako si dovoljno zgodan i sklesan, a to većina nas smrtnika nije, možeš valjat takve retardirane gluposti da uopće nije bitno šta melješ. Odjednom si najzabavniji i najšarmantniji na svijetu, a svaka fora ti je za pet, pa i da prdiš pazuhom valjda. Ostali si moraju malo više truda dat, ako uopće mislite da je isplativo izigravat klauna ili osobnog psihoterapeuta za svaku.
Rift is offline  
Old 20.10.2017., 22:16   #2150
Quote:
~R/\>< kaže: Pogledaj post


Pa šala je, po meni, najbolji ulet. Ak skuži onda si na konju, ak ne ko ju jebe... Zar ćeš čekat da je bolje upoznaš i onda da prilagodiš svoj humor njoj? Wtf?
Nisi na nekom poslu pa da imaš neutralan stav i ponašanje, naprotiv, kod upoznavanja drugih ljudi stav i ponašanje su najbitniji. (ok, možda nakon izgleda)
Ovo je živa istina. Ako se njoj svidi tvoj humor onda znači da ste na istoj valnoj duljini ili da već s tim imate slične interese (naravno da ovo ne mora biti), a to je super.

Naravno ako se ona ne smije na tvoje šale onda ipak nije to to. Kakvo usklađivanje humora, ili si smiješan ili ne. It's that simple.
Bjelkon is offline  
Old 20.10.2017., 23:22   #2151
Unikatan, što misliš o ljudima koji su zadovoljni sa sobom odnosno sretni sa svojim životom i žele nekog s kim će podjeliti tu svoju sreću?
Jer meni ovaj dio posta Ako nisi spreman, nemoj na silu trazit ljubav malo onako za promislit
Ako se čovjek ne kreće u tim krugovima, neće on imati visoku šansu da ljubav nađe njega. Mislim da je češća situacija da ako hoćeš ljubav, moraš se i ti barem malo potruditi (za početak ).

Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Ne treba to shvaćati preozbiljno i uzimati srcu, više kao igricu... Ispitivanje.. Upoznavanje
Potpisujem. Ne treba to shvaćati ozbiljno, ako ne ide u komunikaciji kažeš ajde bok i ideš dalje. U tome je i ljepota tih aplikacija jer imaš veliku ponudu
Bjelkon is offline  
Old 21.10.2017., 14:46   #2152
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
A gle i neki muški se malo javljaju, malo ne, nije to samo kod žena... Pa mu treba sto godina da pozove na kavu.. Pa sto i jedno pitanje....
Da, tipično ponašanje ako mu NISI napeta.
AngryNomad is offline  
Old 21.10.2017., 16:35   #2153
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
A gle i neki muški se malo javljaju, malo ne, nije to samo kod žena... Pa mu treba sto godina da pozove na kavu.. Pa sto i jedno pitanje....
Ali da.. Treba biti klik u komunikaciji... Neka zezancija bi bila poželjna
Ne treba to shvaćati preozbiljno i uzimati srcu, više kao igricu... Ispitivanje.. Upoznavanje
A zene nemaju opciju pozivanja na kavu u svom operativnom sustavu ili sam nesto propustio?

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 21.10.2017., 16:57   #2154
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
A zene nemaju opciju pozivanja na kavu u svom operativnom sustavu ili sam nesto propustio?

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
Ne
Pa zna se što je red
Ma zna se i to dogoditi, istina rjeđe...
meghana is offline  
Old 21.10.2017., 16:59   #2155
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Ne
Pa zna se što je red
Ma zna se i to dogoditi, istina rjeđe...
Pa zoves ga na kavu, nisi kleknula i ponudila prsten ili blowjob

(Nije da se ni ono drugo ne moze ako si zena)

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 21.10.2017., 16:59   #2156
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Da, tipično ponašanje ako mu NISI napeta.
Super
Zato postoji opcija ODSPOJI
Rekla bi da mnogi ne znaju što žele
meghana is offline  
Old 21.10.2017., 17:10   #2157
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Pa zoves ga na kavu, nisi kleknula i ponudila prsten ili blowjob

(Nije da se ni ono drugo ne moze ako si zena)

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
Ufff tebe pere neka fantazija vidim
meghana is offline  
Old 21.10.2017., 17:37   #2158
Citajuci na brzinu vidim da je puno ega povrijedjenih na dejting app. Muskarci i dalje imaju snazen ego (dobro je da je tako) pa je udarac jaci. Cini mi se da od tud toliko kritika po zenama (necu ulaziti u to da li su opravdane ili ne).
Predlazem speed dating, tamo zene moraju nesto reci. A sad udrite po meni, ja ionako odoh na koncert.
Skitaljka is offline  
Old 21.10.2017., 17:48   #2159
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Super
Zato postoji opcija ODSPOJI
Rekla bi da mnogi ne znaju što žele
Drugačije je. Tipično muško dobiva jako malo odgovora na poslane poruke. Iz toga razloga šalješ više manje svima (ili lajkaš sve ako se radi o Tinder like aplikcijama). Kad ti se onda na to javi neka koja ti nije napeta ali eto igrom slučaja si i nju lajkao, glupo ti je zvat na kavu i gubit i svoje i njezino vrijeme, a opet održavaš neku komunikaciju iz pristojnosti, ili je držiš u rezervi ako ti se prijebe a nemaš niš drugo od izbora.
AngryNomad is offline  
Old 21.10.2017., 17:53   #2160
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
A sad udrite po meni, ja ionako odoh na koncert.
Ak ideš u Boogaloo večeras to je dovoljan udarac
~R/\>< is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.