Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 19:45   #141
Quote:
calea kaže: Pogledaj post

Ako bi ikoga impresinirao moj auto, a ne ja, nemamo o čemu razgovarati.
Vidis gdje je problem kada zene kazu da ih privlaci materijalna sigurnost i situiranost

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:00   #142
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Vidis gdje je problem kada zene kazu da ih privlaci materijalna sigurnost i situiranost

~via tapatalk
i gdje je tu problem ?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:07   #143
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
i gdje je tu problem ?
Svaka cast mom stanu i autu, ali malkice mi je prirodnije da ju lozi moja pojava i karakter

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:09   #144
pa mislim ono, kako bi to funkcioniralo da jedna strana ima 15 tisuća kuna plaće a druga 3500kn, jedino ako bi ovaj koji ima veću plaću većinu toga financirao, recimo putovanja, jer ono sa 3500kn ne možeš baš puno kad platiš osnovne stvari
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:21   #145
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Svaka cast mom stanu i autu, ali malkice mi je prirodnije da ju lozi moja pojava i karakter

~via tapatalk
i smisao biti je ?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:34   #146
Oboje iz uvodne teme su sirotinja, samo jedan partner misli da je plaća od 1500 € i par stanova u vukojebini (nominalne vrijednosti 50 000, realne 18 000 €) zvana Rvacka ustvari nekakav dobar standard.

Da, 1500 € i dobro materijalno stanje.

To je manje od minimalca u Irskoj.

A sad zaozbiljno, netko tko je stvarno visoka klasa, s financijskom imovinom od 5 milijuna € će vjerojatno postaviti neke granice i ima pravo na to.

Ali takvih u Rvackoj ima možda 800.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:53   #147
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
pa mislim ono, kako bi to funkcioniralo da jedna strana ima 15 tisuća kuna plaće a druga 3500kn, jedino ako bi ovaj koji ima veću plaću većinu toga financirao, recimo putovanja, jer ono sa 3500kn ne možeš baš puno kad platiš osnovne stvari
Pa zajedno bi imali 18500kn na raspolaganju mjesečno, što nije baš malo u Hrvatskoj. Super bi funkcionirali.

Ne znam kakvo drugi imaju iskustvo u vezama gdje svaka strana ima svoje i međusobno se razračunavaju, ali po meni to ne može dugo trajati. Odnosno to nije prava ozbiljna veza.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:13   #148
Bitno mi je da zarađuje barem približno ko ja radi životnog stila, odnosno nebi htjela dečka kojeg moram financirat ako bi se išlo na neka putovanja, kave, restač...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:14   #149
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Vidis gdje je problem kada zene kazu da ih privlaci materijalna sigurnost i situiranost

~via tapatalk
Kako se ono kaže? Nije govno, nego se pas posro jel?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:19   #150
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Pa zajedno bi imali 18500kn na raspolaganju mjesečno, što nije baš malo u Hrvatskoj. Super bi funkcionirali.

Ne znam kakvo drugi imaju iskustvo u vezama gdje svaka strana ima svoje i međusobno se razračunavaju, ali po meni to ne može dugo trajati. Odnosno to nije prava ozbiljna veza.
Da samo u kojem trenutku počinjete dijeliti u tome je caka, stavljati ćete lovu na kup i na samom početku, prije nego uselite skupa? Čisto sumnjam.

Kao što kaže Yuna, koja se zgurala između tvog posta i ovog mog, naglasak je na životnom stilu, koji sa 3500 vjerojatno, neee sigurno, brutalno drukčije izgleda od onog s 15000. Osim ak taj drugi nije jako štedljiv, ali čak i da je takav opet vjerojatno više troši od te prve osobe.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:49   #151
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Da samo u kojem trenutku počinjete dijeliti u tome je caka, stavljati ćete lovu na kup i na samom početku, prije nego uselite skupa? Čisto sumnjam.

Kao što kaže Yuna, koja se zgurala između tvog posta i ovog mog, naglasak je na životnom stilu, koji sa 3500 vjerojatno, neee sigurno, brutalno drukčije izgleda od onog s 15000. Osim ak taj drugi nije jako štedljiv, ali čak i da je takav opet vjerojatno više troši od te prve osobe.
Meni nije problem dijeliti.
Vec imam sve.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 22:30   #152
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Bitno mi je da zarađuje barem približno ko ja radi životnog stila, odnosno nebi htjela dečka kojeg moram financirat ako bi se išlo na neka putovanja, kave, restač...
Ok nećeš putovat s osobom prvih mjesec-dva poznanstva, no kroz pola godine godinu ga zavoliš i u čemu je problem podijelit novac s nekime koga voliš? Tj. dat svoj višak osobi kojoj manjka i koju voliš? Zašto bi se loše osjećala davajući novac osobi koju voliš?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 22:44   #153
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Bitno mi je da zarađuje barem približno ko ja radi životnog stila, odnosno nebi htjela dečka kojeg moram financirat ako bi se išlo na neka putovanja, kave, restač...
Nisi li ti htjela vezu sa onim sefom iz tvoje teme?
Kak bi podnosila da on zaradjuje vise?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 22:57   #154
Ovako iskreno.

Da mi je bitno nije.

Mm zarađuje za sve što imamo.
Kuću, automobile, putovanja i ostalo.

Ne osjećam se financirano.

Što se tiče nasljeda, ja ću nasljedit nekretninu i pare (ako stari ne odluči rasprodati sve i otići na propitivanje svijetom.
On vjv neće ništa od svojih.
Nismo nikad o tom ni razgovarali.

Sad ako je nekom zarada i imovina bitna u vezi i ako mu je to razlog za razlaz onda bolje i ne bit u vezi.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:10   #155
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Samo vidis, ti ovdje postavljas temu kao da musko moze izdrzavati, sebe, nju i jednog dana dijete i omoguciti im svima - dostojanstven život, te ispada kao da musko trci i uzima ženu koja radi za 2k kuna.

Oko sebe vidim ljude u vezama, nacelno iz srodnih industrija/djelatnosti. Nemam niti jednog tipa s parama, koji je ozenio nekog tko iste nema.
Eeeee, a kad taj recimo tip, uz to što je u parama ima djecu iz bivšeg braka, u kombinatoriku za buduću ozbiljniju vezu, bitniju ulogu igraju neki drugi parametri, a ne financijski status partnera.


Primjer. Imam susjeda koji je pomorac i ima ženu koja radi. Njegova lova je kud i kamo veća, s tim da on u taj odnos unosi jedan jeben životni ritam kome se, ruku na srce, može prilagoditi uglavnom žena koja ne radi i može mu bit na dispoziciji. Elem, on će ovo ljeto provesti sam sa djetetom na moru, jer ona nemre dobiti godišnji. Duboko vjerujem da bi njemu više pasalo da je ona doma, odradi logistiku, a kad on dođe sa broda odjebu na drugi kraj planete na odmor. Drugi susjedi, on pomorac, ona doma i žive zadovoljno takvu priču.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:39   #156
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Ok nećeš putovat s osobom prvih mjesec-dva poznanstva, no kroz pola godine godinu ga zavoliš i u čemu je problem podijelit novac s nekime koga voliš? Tj. dat svoj višak osobi kojoj manjka i koju voliš? Zašto bi se loše osjećala davajući novac osobi koju voliš?
Pa recimo postoji mogucnost da ga recimo - ne moze financirati, tj. nema za oboje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 08:21   #157
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post

Primjer. Imam susjeda koji je pomorac i ima ženu koja radi. Njegova lova je kud i kamo veća, s tim da on u taj odnos unosi jedan jeben životni ritam kome se, ruku na srce, može prilagoditi uglavnom žena koja ne radi i može mu bit na dispoziciji. Elem, on će ovo ljeto provesti sam sa djetetom na moru, jer ona nemre dobiti godišnji. Duboko vjerujem da bi njemu više pasalo da je ona doma, odradi logistiku, a kad on dođe sa broda odjebu na drugi kraj planete na odmor. Drugi susjedi, on pomorac, ona doma i žive zadovoljno takvu priču.
onako malo offtopicno, da li itko zna pricu gdje je ona pomorac a on ga gladi doma?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:37   #158
Ili da li itko zna primjer gdje se partneri vode nacelom 'zajednicke blagajne' a da ona tu blagajnu puni 3X vecom lovom? Suprotnih primjera ima koliko hoces
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:50   #159
Evo sto zene zapravo traze:
https://zdravakrava.24sata.hr/psiha-...ani-sama-14717





Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 09:51   #160
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Ili da li itko zna primjer gdje se partneri vode nacelom 'zajednicke blagajne' a da ona tu blagajnu puni 3X vecom lovom? Suprotnih primjera ima koliko hoces
Nemam u drustvu ekipe gdje on zarađuje 3x vise.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger