Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 22:35   #121
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zapravo, nemaš pravo. To što si ti i ekipica mislite da uime svoje dobrote imate sva jebena prava Svemira, vaša je osobna stvar.

No, registracijom ste iznad prihvatili primat pravila Foruma.hr nad svojim bezgraničnim pravima - a jedno od pravila Foruma.hr je da post sazdan samo od smajlija podliježe sankcijama - ma koliko ga dobra i učlanjena osoba napisala.
U pravu si. Trebao sam napisat haha i objasnit tebi i cijelom puku da mi je izrazito smješan avatar. Oprosti zbog toga ako sam ti povrijedio osjećaje. Umjesto da prestaneš svako malo nadmoćno srat piši ili ne piši. No prestani svako malo srat. Pravit se bitnijim od drugih. Nebitan si kao i mi svi ostali.
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 22:37   #122
Dočim je tema vrlo intelektualno i nečeterski postavljena. Vjerojatno produkt nekog besmislenog četa i tračeraja forumaša po bespućima dokonih fejs inboksa.
Ali ajd, neka kartona. Kadija, sudija, kako već. Frendovi modići.
ex anais is offline  
Old 01.10.2017., 22:39   #123
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kao autor teme, moram primijetiti da ste zbilja zaspamali nepotrebnim sranjima.
kao tip koji i sam nije bas discipliniran u neskretanju sa teme, moram primijetiti da ste zbilja pretjerali sa spamanjem nepotrebnim sranjima.
kao tip koji generalno nije protiv reda chata tu i tamo ako je barem donekle vezan uz temu ili je trenutni spinoff i barem prati nesto paraleleno, moram primijetiti da ste pretjerali sa spamanjem nepotrebnog chata.
kao tip cije su sve teme zazivjele ravno par stranica pune ovoga gore, ne mogu reci da sam iznenadjen rezultatom ove.
ja sam avatar vs. osoba do jaja.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 01.10.2017., 22:43   #124
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
No pressure, ali ovaj bi sad bolje odgovarao.
Joj, ne mogu tog. Mogle bi ženskinje taj potez rukom shvatiti osobno kao da njih pokušavam dohvatiti. Pa se ti onda pravdaj kasnije njima ili sucu da nije bilo namjere ovo ono. No hvala na trudu.
Bacio sam već pogled na ponudu svježe uslikanih rakuna, vidio par potencijalnih ali to će morati pričekati da budem na kompu, bojim se cropat na mobitelu, s ovim mojim džombavim prstima mogao bi im odsjeći kakav bitan dio
lurker312 is offline  
Old 01.10.2017., 22:43   #125
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kao autor teme, moram primijetiti da ste zbilja zaspamali nepotrebnim sranjima.
kao tip koji i sam nije bas discipliniran u neskretanju sa teme, moram primijetiti da ste zbilja pretjerali sa spamanjem nepotrebnim sranjima.
kao tip koji generalno nije protiv reda chata tu i tamo ako je barem donekle vezan uz temu ili je trenutni spinoff i barem prati nesto paraleleno, moram primijetiti da ste pretjerali sa spamanjem nepotrebnog chata.
kao tip cije su sve teme zazivjele ravno par stranica pune ovoga gore, ne mogu reci da sam iznenadjen rezultatom ove.
Apsolutno. Ova indentična tema ima na podforumu psihologije. Svaka tema zaživi ovisno o kvaliteti iste. Ali krivit moje smajlije za zachatavanje je krajnje nekorektno.
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 22:45   #126
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Ova indentična tema ima na podforumu psihologije. Svaka tema zaživi ovisno o kvaliteti iste. Ali krivit moje smajlije za zachatavanje je krajnje nekorektno.
Tko ti je kriv što se ne zoveš drukčije i nisi umrežen kako spada. Besmisleno trolanje i četanje ipak treba zaslužiti.

U neka davna doba bi ova tema letjela pod ključ s ovakvim uvodnikom.
Toliko o tome.
ex anais is offline  
Old 01.10.2017., 22:49   #127
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Slažem se.
Pa s čime se slažeš ,a gore si ostavila par smajlića samo na temi kad ti je nekaj bilo smešno?
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 22:51   #128
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Joj, ne mogu tog. Mogle bi ženskinje taj potez rukom shvatiti osobno kao da njih pokušavam dohvatiti. Pa se ti onda pravdaj kasnije njima ili sucu da nije bilo namjere ovo ono. No hvala na trudu.
Bacio sam već pogled na ponudu svježe uslikanih rakuna, vidio par potencijalnih ali to će morati pričekati da budem na kompu, bojim se cropat na mobitelu, s ovim mojim džombavim prstima mogao bi im odsjeći kakav bitan dio
A eto, ja to pijesnićki, onako, kao da rakun poseže za kim ili čim onkraj ekrana, ali u pravu si, svakakvog življa ovdje, svakakvih projekcija...
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 01.10.2017., 22:53   #129
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa s čime se slažeš ,a gore si ostavila par smajlića samo na temi kad ti je nekaj bilo smešno?
Ne govorim o smajlićima. Niti o tebi.
Alexa is offline  
Old 01.10.2017., 22:57   #130
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne govorim o smajlićima.
Znači nesvjesno si zachatala temu i sad bi se željela ispričat zbog toga? Shvatila si koliko je zapravo ovo delikatno sročena tema o kojoj bi se moglo ipak malo kvalitetnije prodiskutirat,a ne se odvaljivat od smijeha na neki avatar?Ako se o tome radi onda se i ja ispričavam.
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 22:57   #131
Ja na pocetku nisam namjerno htjela stavit avatar s licem, kao neoriginalno . Ali sam nakon nekog vremena shvatila da mi se svidjaju takvi avatari kod drugih. Kao da mi je lice davalo osjecaj da pricam s osobom. Avatare s licem i njihove vlasnike bolje pamtim. Cak i vjerujem da ljudi izgledaju kao na avataru tj. zamisljam ih tako nekako.
I autora teme takodjer, iako je crtani lik.
mantisa is online now  
Old 01.10.2017., 23:05   #132
Ja sam davno izjavio da je svaki forumaš ružnija verzija svog avatara. Naravno, ako ima neku osobu na avataru.
Alyosha is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.