Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 11:44   #21
Imam takvo iskustvo. Da sam samo bila malo više ovakva, a malo manje onakva sve bi bilo divno i krasno, on bi se zaljubio u mene i živjeli bi happily ever after. Ali nisam i nikad nećemo. Jbg.

Što se tiče tvog primjera, ako sam išta naučila o muškima, to je da moraš pustit da oni vode igru (ili da barem misle da vode) inače se ohlade i ne zaljube jer im je plijen pre lak i piši kući propalo. Pretpostavljam da se nije osjetio dovoljno kao lovac jer si kako sama kažeš požurivala vezu pa je pobjego.

Ako ništa naučile smo lekcije, drugi put ćemo pametnije
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 02.10.2017., 11:47   #22
Ex,

predlažem ti da zamisliš da je temu i pitanje postavio netko drugi, a onda na to baš TI odgovoriš.

A ja bih rekla da svi oni koji su prespori za nas na samom početku nikada ne uhvate pravi ritam, ma koliko trčali, a najčešće ne mogu ni ubrzati korak, a kamoli uhvatiti sprint. Tu nije riječ o tajmingu, nego o neskladu.
Etta is offline  
Old 02.10.2017., 11:58   #23
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Što se tiče tvog primjera, ako sam išta naučila o muškima, to je da moraš pustit da oni vode igru (ili da barem misle da vode) inače se ohlade i ne zaljube jer im je plijen pre lak i piši kući propalo. Pretpostavljam da se nije osjetio dovoljno kao lovac jer si kako sama kažeš požurivala vezu pa je pobjego.
Ako sam išta naučila o vezama, to je da ne mogu valjat ako su zasnovane na glumatanju ili majnd gejmanju.

Jebeš ti tog muškog koji se zaljubio u tebe jer je u nekom trenutku mislio da te ne može imat. Fakat oćeš tog muškog koji je, kad podvučeš crtu, s tobom jer je u jednom trenutku (čistim manipuliranjem) došlo do toga da mu se činiš privlačnim 'plijenom'?

Kompatibilnom osobom nemaš potrebe manipulirati i ne manipuliraš. Ako ne možete komunicirati ili privući se bez toga - ne valja!
appletini is offline  
Old 02.10.2017., 12:06   #24
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Imam takvo iskustvo. Da sam samo bila malo više ovakva, a malo manje onakva sve bi bilo divno i krasno, on bi se zaljubio u mene i živjeli bi happily ever after. Ali nisam i nikad nećemo. Jbg.

Što se tiče tvog primjera, ako sam išta naučila o muškima, to je da moraš pustit da oni vode igru (ili da barem misle da vode) inače se ohlade i ne zaljube jer im je plijen pre lak i piši kući propalo. Pretpostavljam da se nije osjetio dovoljno kao lovac jer si kako sama kažeš požurivala vezu pa je pobjego.

Ako ništa naučile smo lekcije, drugi put ćemo pametnije
mensecini da nisi nista naucila, sry
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.10.2017., 12:23   #25
nemoj se mučit glupostima, nisi propustila nikakvu priliku jer lik nije zagrizo. baš bi on bio chill & relaxed i baš bi te otkantao da se zatreskao

s nekom samokontrolom i glumom bi dobila neki mlaki odnos koji bi se vukao neko vrijeme dok ti ne bi dopizdio
NiktaX is offline  
Old 02.10.2017., 12:40   #26
Pa da sama sebi odgovaram, kako je Etta rekla, rekla bih da jebo mediokritetne veze i da oklijevanje i povuci-potegni ne vodi nikad sretnoj vezi.
Mada, vidjela sam primjere gdje je netko bio mlak oko nekog i onda se kasnije zagrijao, ali nekako sam preveliki idealist i romantičar da sebi želim takvu priču, koja je nastala na bezveznim temeljima. Ne mora gorjeti od početka, ali mora kliziti bez zapinjanja i postojati nekakva vidljiva zagrijanost čije se amplitude ne pomiču na toplo-hladno skali non stop. Njegove veze nisu baš uspijevale, tako da očito nisam samo ja kriva. Sam je rekao da i ne želi vezu jer se ne osjeća dobro u svojoj koži i da će tek za godinu dana možda biti što bih ja htjela (a nije me ni pitao što bih ja htjela, dakle čista projekcija).
ex anais is offline  
Old 02.10.2017., 14:48   #27
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
'
Paradoksalna hrpa besmislene patetike.
A po čemu? Nakon svega što sam probao posve dobro znam što želim a što ne od žene. Vukao dugo neka svoja sranja za sobom ali napokon je vrijeme učinilo svoje i ona su sada pod kontrolom i smatram se sposobnim posvetiti se nekome što dugo nisam. Kada naleti netko tko je sve što treba biti i ništa od onih stvari koje ne smije biti (dakle ne savršen, samo bez osobina koje ne mogu podnijeti), voli me kao i ja nju, s kime funkcioniram u svemu dobro od seksa do kupovine WC papira što je to točno patetično u tome da vjerujem da bi to da je potrajalo dovelo do nečega tako običnog i svakodnevnog? Nisam rekao da bi da smo potrajali zajedno pokorili svijet ili ne znam što. No, nije tema o meni tako da mi se ne da previše o tome raspravljati.
lurker312 is offline  
Old 02.10.2017., 15:05   #28
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Mi mijenjamo ljude, ljudi mijenjaju nas. Neki drugi on i neka druga ti. Tko zna? Možda bi to bila ljubav.
KurtTank is offline  
Old 02.10.2017., 15:09   #29
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
...da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu...
Samo ovo postoji...vjeruj mi
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 03.10.2017., 13:33   #30
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
Prilično sam siguran da postoji prava osoba u krivo vrijeme.
Kao i da zahvaljujući tom krivom vremenu, pravo vrijeme nikada neće ni doći.

U predzadnju vezu sam uletio vidno povrijeđen i pušući i na hladno. Nikada prije i nikada poslije nisam takav ulazio u vezu, već sam se vucarao solo dok nisam zaključio da sam se dovoljno oporavio od govana iz prošlosti, ali ovo mi se činilo predobro za propustiti. Gledajući po osobinama, bili smo odličan par. Da smo više razgovarali, a manje pokušavali nametnut vlastitu volju, vjerujem da bi bilo sve ok.
Shit happens. Bilo, prošlo.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 03.10.2017., 13:43   #31
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kopkaju li vas nekad priče za koje imate osjećaj da su "zamalo" uspjele?
Samo jedna. I samo ponekad.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Sam je rekao da i ne želi vezu jer se ne osjeća dobro u svojoj koži i da će tek za godinu dana možda biti što bih ja htjela (a nije me ni pitao što bih ja htjela, dakle čista projekcija).
Ogradio ti se odmah na samom početku. U takvim slučajevima se ili odmah ode ili se i ti polako zgasiš i veza (tj ta faza upoznavanja i kretanja u nešto više) jednostavno zamre. Kao što si napisala, prorijedilo se dopisivanje/razgovori dok nije skroz prestalo.

Ne znam (za)što si predbacuješ.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 03.10.2017., 17:55   #32
Jup meni se to nedavno desilo... on je nesto zeznuo ja sam reagirala na svoj inace buran nacin i propalo sve... kratko ne trajalo al u zivotu nisam bila sretna kod tih par dana. Nisam zaljubljive prirode al eto vec 3mj patim...
U glavi film svakog dana, da sam reagirala ovako-onako al realno ocito nije bilo sudeno... krivi smo oboje...
missldb is offline  
Old 03.10.2017., 17:58   #33
Quote:
missldb kaže: Pogledaj post
Jup meni se to nedavno desilo... on je nesto zeznuo ja sam reagirala na svoj inace buran nacin i propalo sve... kratko ne trajalo al u zivotu nisam bila sretna kod tih par dana. Nisam zaljubljive prirode al eto vec 3mj patim...
U glavi film svakog dana, da sam reagirala ovako-onako al realno ocito nije bilo sudeno... krivi smo oboje...
"krivi smo oboje ali ja sam zadnja zacementirala govno"
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 03.10.2017., 18:15   #34
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa da sama sebi odgovaram, kako je Etta rekla, rekla bih da jebo mediokritetne veze i da oklijevanje i povuci-potegni ne vodi nikad sretnoj vezi.
Mada, vidjela sam primjere gdje je netko bio mlak oko nekog i onda se kasnije zagrijao, ali nekako sam preveliki idealist i romantičar da sebi želim takvu priču, koja je nastala na bezveznim temeljima. Ne mora gorjeti od početka, ali mora kliziti bez zapinjanja i postojati nekakva vidljiva zagrijanost čije se amplitude ne pomiču na toplo-hladno skali non stop. Njegove veze nisu baš uspijevale, tako da očito nisam samo ja kriva. Sam je rekao da i ne želi vezu jer se ne osjeća dobro u svojoj koži i da će tek za godinu dana možda biti što bih ja htjela (a nije me ni pitao što bih ja htjela, dakle čista projekcija).
To toplo-hladno se na kraju uvek razvodni i obljutavi, barem po mom iskustvu.
MiSterium is offline  
Old 03.10.2017., 18:16   #35
Hvala svima, pomoglo mi je staviti stvari u perspektivu pa su i emocije polako krenule nizvodno.
ex anais is offline  
Old 03.10.2017., 18:39   #36
A gledaj to ovako: ti si (ga) htjela sad, a on (te) je htio za godinu dana (možda). Dakle, štogod da si ti napravila ili nisi, pitanje što bi bilo i kako bi bilo. Možda si ti mogla kalkulirati (kao što je netko gore predložio rekavši - drugi put ću pametnije), taktizirati, suzdržavati se itd., a jel bi stvarno htjela nekoga zbog koga to moraš raditi? I jel bi to bila ti? Tebi sad treba netko tko te želi sad takvu kakva jesi sad, sa svom emocionalnom prtljagom koju imas, svom impulsivnošću (po mogućnosti da misli da je to baš kjut) pa da onda ostanete takvi kakvi jeste ili se mijenjate/rastete/prilagođavate zajedno.

Drugo je pitanje bi li ti više htjela njega nakon godinu dana? Iskreno, čini mi se da ti više žališ za onim što ste mogli biti (pogotovo što sad ide advent, topla čokolada, kuhano vino, klizanje i snijeg), nego što ste bili zapravo.

Kako stvari stoje, prošla baka s kolačima. Ne treba ti biti žao. Nije (te) prepoznao.
seamless is offline  
Old 03.10.2017., 18:44   #37
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
A gledaj to ovako: ti si (ga) htjela sad, a on (te) je htio za godinu dana (možda). Dakle, štogod da si ti napravila ili nisi, pitanje što bi bilo i kako bi bilo. Možda si ti mogla kalkulirati (kao što je netko gore predložio rekavši - drugi put ću pametnije), taktizirati, suzdržavati se itd., a jel bi stvarno htjela nekoga zbog koga to moraš raditi? I jel bi to bila ti? Tebi sad treba netko tko te želi sad takvu kakva jesi sad, sa svom emocionalnom prtljagom koju imas, svom impulsivnošću (po mogućnosti da misli da je to baš kjut) pa da onda ostanete takvi kakvi jeste ili se mijenjate/rastete/prilagođavate zajedno.

Drugo je pitanje bi li ti više htjela njega nakon godinu dana? Iskreno, čini mi se da ti više žališ za onim što ste mogli biti (pogotovo što sad ide advent, topla čokolada, kuhano vino, klizanje i snijeg), nego što ste bili zapravo.

Kako stvari stoje, prošla baka s kolačima. Ne treba ti biti žao. Nije (te) prepoznao.
Ma tko će ga se sjećati za godinu dana, osim anegdotalno.
To mu je bio ili neki glupi izgovor ili je stvarno bio nesiguran jer je ne tako davno prekinuo vezu, ali opet, opet, da sam mu se zaista jako svidjela, mislim da se ne bi izmotavao. A možda su i moji motivi tad bili pomalo upitni, tko zna.
Bio mi je zanimljiv, drukčiji od mene, a i bilo nam je ugodno skupa, ali očito ne dovoljno za nešto više, kad gledam retrogradno. Da sam ja manje ja, možda je mogao biti jedino kvalitetan ff. Ali nisam.

Ma daj, kakav Advent, koliko su mu veze trajale, taman bi tad zaključio da to nije to. Dobro me poštedio toga.
ex anais is offline  
Old 03.10.2017., 18:50   #38
Mogu ti iz iskustva reć da takvi neodlučni kasnije (duuuugo) cvile da više nikad nisu našli nekog takvog kao što si ti ( a tebe neće biti briga)
seamless is offline  
Old 03.10.2017., 21:20   #39
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Odmah na početku disklejmer: ovo je ozbiljna tema.


Ali ne postoji clean start i to je nepovratno otišlo, ali što mislite, da li se zaista sretne dvoje pravih i nema tih okolnosti da to sjebu ili je moguće da bi neke priče imale happy end da se samo par stvari odvilo drukčije?
ne, ne bi... nije se svemir urotio protiv neke veze niti bi neki drugi potezi učinili ju drugačijom...
postoje dobre i loše veze i to je sve...

kao što postoje ljudi koji prekapaju po povijesti događaja, događanja, veza... i oni koji idu dalje ne gubeći vrijeme na pitanja šbbkbb...

ako znaš šta hoćeš naći ćeš načina da do toga dođeš, ako ne znaš - udomićeš još neke micamace.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 03.10.2017., 21:45   #40
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post

ako znaš šta hoćeš naći ćeš načina da do toga dođeš, ako ne znaš - udomićeš još neke micamace.
Tragedija, indeed.

Radije bih imala deset mačaka nego dana provela s nekim od koga mi se diže želudac i na koga se ne vlažim. Tako da te "prijetnje" su prilično promašene.
ex anais is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.