Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2007., 14:37   #61
Mala... malo nas je, al nas ima...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:39   #62
Night slažem se sa tobom potpuno!!!
I kužim te ovo za fotke skroz. Već sam snimila po forumu tvoje slikice koje me oduševljavaju i zato pretpostavljam koliko ti je to bilo bitno! I meni su slikice bile jako bitne i zato sam uzela našu Bubamaricu koja ne samo da je slikala na svadbi nego i na civinom vjenčanju i po gradu i tamo i još se naradila strašno puno jer kad me nije tamo bilo (ošla na frizuru) a ona je samnom bila non stop od jutra rana, je sve umjesto mene dovodila u red koliko se moglo jer su zabušavali svi redom. Kad mi je poslje pričala neke stvari nisam mogla vjerovati. Ali iskreno smirenija nisam bila u životu. Sve to sam gledala kao "a što sad - nemogu ništa popraviti" i nadala se da će gosti zapamtiti one detalje koji su bili ok.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:41   #63
da mene netko ne daj bože krivo shvati, htjedoh samo reć da ako želiš nešto drugačije da te zaposlenici inih dekorativnih i takvih firmica samo gledaju kao oooouu yeees...i onda rade po svom...jerbo šta ti imaš sanjat neke bajke, mislim moš ih sanjat, ali oni će ti svejedno napravit po svome...to je taj fakin mentalitet kojem se ne da guz'ce dignut za ništa....u kojem se piju kave i čita Story do podne, od podne se manikira, a u tri ide doma...a takvi smo u svemu...

...bemu...kad odem na neko putovanje padnem u komu od djelatnika hotela, restorana, aviona i sličnih...ljudi se ubiše da bi ti udovoljili...a kod nas...nayebani likovi za svakim šalterom...ma idiotizam sveopći...

meni je što se svadbe tiče kad sve sagledam bilo najbitnije da bude dosta hrane i pića...da bude jestivo..da bude veselo..i da bude nasmijano...da se ljudi super osjećaju i da ja ne budem opterećena ničim...jer da sam ja bila mrvku loše raspoložena svi bi to osjetili...zato okren' sve na zaebanciju i udri po veselju...drugo ti ne preostaje....
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:48   #64
prove: Ma to je super pristup... svaka cast... I ono sto napisah nije bilo u tvom smijeru...
ali ja recimo imam taj vrazji klik u glavi (kao i Ana, Mala ili Mimi) i nemogu si pomoci (jer znam da moze biti bolje)... kad me netko pravi budalom...
Sad vec imam puno milja i kilometara za sa sobom, i po Europi sam vidjela i nonsalancie i kretnezima, ali i prave profesionalnost... MOzda je ponekad samo taj moj klik u pitanju pa se razljutim, ali ponekad poludim od ove nase ''ajd, pusti, i ovako je dobro...''... TKo hoce i zeli platiit neka ima... i to je to...

Vjerujem da bi ti doticnoj shipka u zube stavila dok sve ne dovede u red? ... zar ne.. ajd.. vesele moje... ajmo raditi...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:49   #65
hej draga moja,
da se meni nekaj tako dogodilo ja bi napucala sve njih nogom u dupe i ubila ih i objesila i ne znam ja šta još sve ne....
ma koliko je to gnjavaže, ja mislim da ću si biti najsigurnija i najsretnija ako si budem sama radila veći dio.....pa ću onda samo sebe moći kriviti....
sramota je da se ne možeš više ni na koga osloniti, a masno si to platio..prije si bar znao, ako platiš da ćeš i dobit...

draga moja,
samo ti reci koja ti je to nepismena koza i ja bum ju zlemala na mrtvo ime...a možeš reći i koji su ostali pa ću i njih malo naravnati

a što se tiče slikica, makar nije bilo onako savršeno kako si si ti zamislila, ipak je bilo krasno i bio je to samo tvoj dan
__________________
...ljubek i ja....25.06.2010..

Zadnje uređivanje letecha_krafnica : 09.08.2007. at 15:59.
letecha_krafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:50   #66
Prove imaš ti pravo. To i ja nikako nemogu shvatiti. Taj mentalitet .. Svi te hoće ugurati u neke okvire. Ako hoćeš nešto "drugačije" odmah problemi. Da vam uopće ne pričam koju sam muku imala da objasnim ljudima da želim svadbu ispod sjenica. Ispadale su im oči..kao što kako ? Čekala sam 1 mjeseca da mi restoran kaže "može". Naravno da je to podiglo cijenu hrane iz restorana. Kad sam tražila nekog za podnice svi su skeptično slušali moju priču ko da pričam o vanzemaljcima. Tek kad je sve bilo gotovo počeli su se svi diviti. Mislim ...stvarno ... ??? Tu kod nas tražiti nešto drugačije i odma te proglase čudakom.
Meni u cijeloj toj priči najviše smeta da oni ljudi od kojih nisam tražila ništa specijalno zeznu. Kao npr. boja torte? Ili trule latice? Mislim koliko je to neobična ili vanstandardna usluga ?
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:52   #67
krafinca... nemoj quotat cijeli post... prevelik. je... svim znamo o cem se prica...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:53   #68
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Prove imaš ti pravo. To i ja nikako nemogu shvatiti. Taj mentalitet .. Svi te hoće ugurati u neke okvire. Ako hoćeš nešto "drugačije" odmah problemi. Da vam uopće ne pričam koju sam muku imala da objasnim ljudima da želim svadbu ispod sjenica. Ispadale su im oči..kao što kako ? Čekala sam 1 mjeseca da mi restoran kaže "može". Naravno da je to podiglo cijenu hrane iz restorana. Kad sam tražila nekog za podnice svi su skeptično slušali moju priču ko da pričam o vanzemaljcima. Tek kad je sve bilo gotovo počeli su se svi diviti. Mislim ...stvarno ... ??? Tu kod nas tražiti nešto drugačije i odma te proglase čudakom.
Meni u cijeloj toj priči najviše smeta da oni ljudi od kojih nisam tražila ništa specijalno zeznu. Kao npr. boja torte? Ili trule latice? Mislim koliko je to neobična ili vanstandardna usluga ?
to tie to.
što bi ti neobično kad moš obično?!
šta će reć svit, komšiluk i gradonačelnik?!
yebate led.


Night,
ti ti misliš da sam ja kul.
Pa mi ne razgovaramo s čovikom koji nam je dvd radio.
A mog muža sram proć pokraj salona namještaja koi nam je kuhinju doveo večer pred svadbu, pa sam ja drvlje i kamenje bacila i sve babe u stotom koljenu im opsovala
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:57   #69
letecha_krafnica Hvala na podršci. Pusti lemanje ja uvjek kažem, sve se vraća sve se plaća.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:59   #70
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
Pa mi ne razgovaramo s čovikom koji nam je dvd radio.
A mog muža sram proć pokraj salona namještaja koi nam je kuhinju doveo večer pred svadbu, pa sam ja drvlje i kamenje bacila i sve babe u stotom koljenu im opsovala
Šta je to bilo sa vašim DVD-om? Ja još moj nisam dobila
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:01   #71
prove: zato sad plisani medo cuva tebe i muza od bijesne celjadi i komsiluka... ... da si ti cool ti bi lijepo plela carape a ne s nama laprdala danima... kad samo mi znamo utjesit jedna drugu...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:03   #72
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Prove imaš ti pravo. To i ja nikako nemogu shvatiti. Taj mentalitet .. Svi te hoće ugurati u neke okvire. Ako hoćeš nešto "drugačije" odmah problemi.
Pričaj mi o tome.. otkud da počnem.. od početka reklo bi se.. pozivnice.. nitko ih ne želi tiskat u offsetu presmeđe su im valjda.. osim tebe digitalno, ali super je ispalo na kraju , torta ne može biti smeđa, čak i razvikani su tu bili nesposobni... e pa može (malo kvrgava, ali prefina....)... ali bilo je i onih koji su rekli nema problema.. npr. skinuli su bez po frke zavjese u restoranu jer se meni nisu sviđale
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:06   #73
anči strašno mi je žao što ti nije napravila onako kako si joj rekla
Nije to neka pretjerana mudrost, samo je trebala napraviti onako kako izgleda na slici Pa cvjećarka je i trebala bi znati koliko joj treba cvijeća da bi sve uredila onako kako je prikazano na slici
Ja sam već imala cvjećarku kada sam došla na forum preko preporuke, ali sam razmišljala da bi uzela nju za cvjećarku. Čak sam i nekim ljudima rekla za nju i da je tu sa nama i da nam pomaže.

Glavno je da ste ti i dragi sretni

Ja mislim da bi u tome trenutku ludila i bila van sebe

Hvala draga što si to iskustvo podijelila sa svima tako da znaju i paze koje i kakve će ljude angažirati za vlastitu svadbu
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:15   #74
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Prove imaš ti pravo. To i ja nikako nemogu shvatiti. Taj mentalitet .. Svi te hoće ugurati u neke okvire. Ako hoćeš nešto "drugačije" odmah problemi. Da vam uopće ne pričam koju sam muku imala da objasnim ljudima da želim svadbu ispod sjenica. Ispadale su im oči..kao što kako ?
Sreco tak je i kod mene...Pa nemora sve uvijek biti isto...Pazi ja morala stalno ko na kazeti ponavljati zasto mi treba sve tak ranije...Zsato sam sad vec nesto rezervirala...pa sta vas briga...
Ej mogla bi ispricati jos nesto...a mozda i ne bi smijela?! Radi se isto o jednoj cvjecarki?!
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:20   #75
zeljka2905

Zašto nebi smjela?

Ivy4 Vjeruj mi nebi šizila. Meni ti je taj dan bilo sve ravno. Tek poslje sam osvjestila neke stvari. Zapravo se ne sjećam ni jednog dana u životu da sam toliko flegma sve prihvaćala. Čudno za mene inaće nisam uopće takva. Kad mi neko napravi sranje odmah reagiram.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:31   #76
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Zašto nebi smjela?
Ok ak ti kazes - ti si sef ovog topica!!!
Znaci - isla ja nadobudno do preporucene cvjecarke Markoci - mislim Rakov Potok kraj ZG i sve mrak, odlicno nas primila...Ja njoj pocnem pokazivat slike kaj hocu i ona meni na svaku sliku tuce nesto drugo...Ja joj kazem, ja ne zelim da mi brsljani vise po stolovima a ona meni, ma to ti je mrak, moderno...Ja na to, ali ja to ne zelim...ne zelim zbrckano cvijece, nego da se kuzi koje je a ne sve samo na bacanje..Ona opet po svome...Ja hocu poseban cvijet - ona meni - ma to vam je skupo uzmi ovo drugo....Ma sta te briga !!!! Nije mi ni dala do rijeci...JA LUDA!!! Strpim se ja da mi obracuna kad ono 11 000 kn, a ja zeno si luda?!!!!
Btw; pola stvari sam izbacila kaj sam mislila jer je kao skupo...Znaci doslo bi me inace 20 000kn!!!!! Ja ljubazno kazem cao i ode kod druge od koje sam sve slike i skinula sa neta i sa svim cvijecem kaj sam i na pocetku nabrojila doslo bude me 7 750kn. Znam opet puno ali jebiga ...Zadavim ju ak ne bude dobro...ali barem se kod nje dobro osjecam kad pricamo i saslusa me... I dala mi soka da si popijem...
I radit cemo probni visoki aranzman za stolove...ja cu sve slikati i ako ne bude tako zadavim ju...opet...
A kaj se tice balona - TNT iz Gorice - zena Kristina....2 mjeseca se dogovaramo preko maila da cemo se naci jer ja nisam u Hrv (kad sam ja dolje) i onda se ona ne vrati s mora...Ok nazvala je ali meni to nije profesionalno....
Ne znam kaj da radim zbog balona....
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:33   #77
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Ivy4 Vjeruj mi nebi šizila. Meni ti je taj dan bilo sve ravno. Tek poslje sam osvjestila neke stvari. Zapravo se ne sjećam ni jednog dana u životu da sam toliko flegma sve prihvaćala. Čudno za mene inaće nisam uopće takva. Kad mi neko napravi sranje odmah reagiram.
Upravo to, ni ja nisam šizila niti sam, pustila sam par suzica prije nego što me frendica počela šminkat i to je bilo to.. možda je netko i moga i primjetiti da nisam ludo raspoložena na početku, no većina nije... bila sam vesela i nasmijana, sretna i poletna, plesala sam stalno, pjevala ijujukala, razgovarala s ljudima i umirala od smijeha, ali sam memorirala sve što nije bilo dobro.. i u danima koji su slijedili to mi se pojavljivalo ko bljesak, čak sam u jednom trenu imala osjećaj da je moje vjenčanje bilo promašen slučaj (što definitivno nije bilo), tako da bi mi bilo bolje da ništa od tih loših sekvenci nisam ni zapamtila
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:43   #78
Joj Mala i ja sam sve to vidjela ali sam se kao pravila da nevidim ai nadala se da drugi neće vidjeti. I sve mi je nekako bilo zbrkano i frka ... šminker me šminka a ja okolo izdajem naredbe Jadničak negdje je poludi samnom. Zbilja je imao živaca jer sam bila nemoguća dok me šminkao. Ali poslje se sve to vrati ko neki flash i onda sam vidjela slike i tako neka tuga me obuzela što bez obzira na silan trud uvjek neko nešto mora pokvariti.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:50   #79
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Joj Mala i ja sam sve to vidjela ali sam se kao pravila da nevidim ai nadala se da drugi neće vidjeti. I sve mi je nekako bilo zbrkano i frka ... šminker me šminka a ja okolo izdajem naredbe Jadničak negdje je poludi samnom. Zbilja je imao živaca jer sam bila nemoguća dok me šminkao. Ali poslje se sve to vrati ko neki flash i onda sam vidjela slike i tako neka tuga me obuzela što bez obzira na silan trud uvjek neko nešto mora pokvariti.
Ma ja kad čitam tebe samo mi se flash vraća na mene...ista stvar mene frendica šminka, a ja stalno zanovijetam.. na kraju sam samo zapitkivala jesam gotova, kad ću bit, jel mogu sad... pa me draga moja pustila ajd ajd znam da si nervozna, pa me bude kao kad se obučem još dotjerala, no samo smo još usta namazale poslije i gotovo, nisam imala mira živog
Mislim da bi ja i ti bile izvrstan tim za organizaciju vjenčanja, jer ne bi bilo nikakve šanse da netko nešto zezne!!!!!
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:54   #80
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ja i ti bile izvrstan tim za organizaciju vjenčanja, jer ne bi bilo nikakve šanse da netko nešto zezne!!!!!
Ma da sam ja nekom organizirala drugom vjenčanje i da mi radi takve gluposti nalemala bi ga na licu mjesta ali mene nije bilo tamo, ja sam te stvari čula poslje i vidjela prekasno. A i bila sam puna hormona sreće i ništa me nije tangiralo. A poslje
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.