Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2008., 13:13   #21
Quote:
Marina2602 kaže: Pogledaj post
hej... evo na netu samo par stranica kako slagati salvete i to sve nest komplicirano.. ajd imate vi mozda neku stranicu kako slagati salvete ili nesto slicno.. ajd please... vjencanje za mjesec dana, trebala bih kupiti salvete ovih dana pa poceti slagati, a ne znam jos ni kako...

http://robbiehaf.com/RobbiesKitchen/Folds/Rose/

Evo meni je ovo lijepo, a nije komplicirano kad skužiš. Može se napraviti i od 2 različite salvete, npr. jedna veća zelena i manja bijela. Od obje napraviš cvijetove i manji staviš na veći. Prekrasno izgleda, poput lopoča.
Ako zapne, slobodno pitaj...
Gipsy eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:18   #22
http://www.napkinfoldingguide.com/11-rose/

Ovdje se još bolje vidi postupak.
Meni je bezveze ovo sa zdjelicom.
A mi smo uvijek radili s papirnatim salvetama, možeš ih još bolje oblikovati.
Gipsy eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:19   #23
Pa kaj ne slažu salvete ovi u restoranu?
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:20   #24
to se i ja pitam? pih najbolje da ja ujutro s frizurom dođem slagati salvete. moš mislit!
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:24   #25
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Pa kaj ne slažu salvete ovi u restoranu?
Slažu naravno,a možeš misliti da im zadam da mi poslažu ovako salvete,mislim da bi me ubili...300 salveta
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:47   #26
A čuj, svuda di sam ja bila, uvijek su slagali te neke lepeze i labudove i kojekakve figure, tako da je njima tak to svejedno - ako znaju kako treba složiti.

Meni osobno je to too much, pogotovo ono kad stave papirnatu na platnenu radi boje... definitivno veliko NE kod mene.
Ja ću imati prstene za salvete, pa će oni to morati samo nanizati i staviti na tanjure. Nikakvi labudovi, paunovi i ostale životinje od salveta.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:09   #27
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
A čuj, svuda di sam ja bila, uvijek su slagali te neke lepeze i labudove i kojekakve figure, tako da je njima tak to svejedno - ako znaju kako treba složiti.

Meni osobno je to too much, pogotovo ono kad stave papirnatu na platnenu radi boje... definitivno veliko NE kod mene.
Ja ću imati prstene za salvete, pa će oni to morati samo nanizati i staviti na tanjure. Nikakvi labudovi, paunovi i ostale životinje od salveta.
...slažem se!Ja sam mislila možda satenske mašnice,onako satenska vrpca na mašnu vezana...bijela naravno sa bijelim salvetama...
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:16   #28
Quote:
Gipsy eyes kaže: Pogledaj post
http://www.napkinfoldingguide.com/11-rose/

Ovdje se još bolje vidi postupak.
Meni je bezveze ovo sa zdjelicom.
A mi smo uvijek radili s papirnatim salvetama, možeš ih još bolje oblikovati.
ja uvijek ovako slazem salvete kad mi netko dolazi na veceru ili rucak.. i ljudi su uvijek odusevljeni.... a sada da mi se bas to da tadit za 90 osoba... mislim da bas i ne.... a ako to budem trazila u sali... poslat ce me u ....... pip....... tako da razmisljam takodjer o samo satenske masne...
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:53   #29
Quote:
Debeljucka kaže: Pogledaj post
ja uvijek ovako slazem salvete kad mi netko dolazi na veceru ili rucak.. i ljudi su uvijek odusevljeni.... a sada da mi se bas to da tadit za 90 osoba... mislim da bas i ne.... a ako to budem trazila u sali... poslat ce me u ....... pip....... tako da razmisljam takodjer o samo satenske masne...
Kupim dugu satensku traku i sjeckam na dijelove,a kako saten izgleda kad se reže??
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:54   #30
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Pa kaj ne slažu salvete ovi u restoranu?
Meni će dečki u restoranu složiti salvete.......
oni super slože salu..... ja neću ništa tu intervenirati.......
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 15:51   #31
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Kupim dugu satensku traku i sjeckam na dijelove,a kako saten izgleda kad se reže??
a draga nemam pojma... vidjeti cemo... pa ti javim....

samo se nadam da ne ispadne ko izderane traperice... cofasto i jadno
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 15:55   #32
Quote:
Debeljucka kaže: Pogledaj post
a draga nemam pojma... vidjeti cemo... pa ti javim....

samo se nadam da ne ispadne ko izderane traperice... cofasto i jadno
Je,toga se i ja bojim...uh...
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 15:59   #33
Ja ću isto imati prstene za salvete, pa će oni to morati samo nanizati i staviti na tanjure!!!!!
salvete budu zelene boje a prsteni bijeli sa margareticom sa zelenim tučkom!!!
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 16:01   #34
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Hoćeš li kupovati platnene ili papirnate salvete...ja još ne znam...

ma papirnate cu... imat cemo oko 300 ljudi pa bi mi mozda ipak bilo malo preskupo kupovati platnene
Marina2602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 16:02   #35
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Pa kaj ne slažu salvete ovi u restoranu?
da.. ali ja zivim u jednom manjem mjestu... a tu su vjencanja kod mladenaca u dvoristu, i prave se veliki satori.. tako da sve sama moram raditi ..
Marina2602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 16:10   #36
Quote:
Gipsy eyes kaže: Pogledaj post
http://robbiehaf.com/RobbiesKitchen/Folds/Rose/

Evo meni je ovo lijepo, a nije komplicirano kad skužiš. Može se napraviti i od 2 različite salvete, npr. jedna veća zelena i manja bijela. Od obje napraviš cvijetove i manji staviš na veći. Prekrasno izgleda, poput lopoča.
Ako zapne, slobodno pitaj...
ej ..da to mi je super.. hvala ti..mislim da cu se za to odluciti... jest da cu morati napraviti jaaaako puno takvih...ali dobro...i super si mi dala ovaj prijedlog zeleno-bijelo... cijela sala ce mi i biti u toj boji..tako da sam ja svejedno htjela kupiti ili bijele ili zelene salvete.. a ovo mi je SUPER
Marina2602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 08:21   #37
Quote:
Marina2602 kaže: Pogledaj post
ej ..da to mi je super.. hvala ti..mislim da cu se za to odluciti... jest da cu morati napraviti jaaaako puno takvih...ali dobro...i super si mi dala ovaj prijedlog zeleno-bijelo... cijela sala ce mi i biti u toj boji..tako da sam ja svejedno htjela kupiti ili bijele ili zelene salvete.. a ovo mi je SUPER
E baš mi je drago da sam pomogla. Napisala sam zeleno-bijelo jer je to i moja kombinacija za dekoracije. A ovo što cure vele, ne znam kak će komentirat u restaču kad im velim za tu ideju.
Gipsy eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 18:10   #38
radila bi sama prstenove za salvete, bijele platnene salvete i zeleni prsteni s margareticom s zelenim tučkom
ima li tko kakvu ideju od čega da ih napravim
već sam počela sakupljati role od papira, al ne znam s kojim materijalom da ih omotam il da ih pravim od nekog tvrđeg rebrastog papira nema pojma
što se tiče margaretica, ne znam da li da stavljam prave, hoće uvenuti dok mi dođemo u salu
na žitnjaku sam našla al sa žutim tučkom
slavonka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 18:14   #39
mozda da vezes ukrasnom spagicom zelenom, tipa ova kao na slici tu

goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 18:20   #40
hm i nije loša ideja
slavonka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.