Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 23:58   #41
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Čitajući ovo, shvatio sam na što se puca: da su ispod sfinge zapravo atlantidske građevine, a Egipat je samo preuzeo kulturu.

Istina je pak slijedeća:
...
Možeš li nam to pobliže pojasniti? Thx.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 23:59   #42
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
...
"The Giza Power Plant", Chriss Dunn
"The Land of Osiris", Stephen Mehler

"The Giza Power Plant Meltdown", autorice Margarett Morris.
...
Možeš li nam pobliže opisati sadržaj navedenih knjiga?
Thx.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 00:04   #43
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Čitajući ovo, shvatio sam na što se puca: da su ispod sfinge zapravo atlantidske građevine, a Egipat je samo preuzeo kulturu.

Istina je pak slijedeća: ne treba kopati u podzemlje, iako su tamo zaista kanali na dubinama od preko 30 metara, izdubljeni u granitnim i bazaltnim stijenama. Dovoljno je pogledati Pet Nether, veliku piramidu, Khufuovu tj. Keopsovu (kako se pogrešno zove) pa da se shvati kako je sve to funkcioniralo.
Čemu kopati. Sve je gore.

Problem je što bez obzira na kupke, bez obzira na akademske titule, bez obzira na sve, današnji čovjek može gledati u kamenje i ništa ne vidjeti. A sve je tamo, i malo što je skriveno. Problem je samo što mi uvijek mislimo da stvar mora biti komplicirana da bi radila.

Već sam jednom napisao: to je kozmički svjetionik koji odašilje mikrovalove na frekvenciji vodenog prozora u svemir. Spregnuti oscilator koji uzima energiju seizmičkih vibracija i pretvara ih u snop koherentnog zračenja.
Mehanizam je sasvim jasno vidljiv, i zna se kako funkcionira, problem je samo što je netko prije više od 10 000 godina znao za hiperfinu strukturu atoma vodika i za MASER koji je naša civilizacija otkrila tek 50-ih godina na Lebedevljevom institutu za Fiziku.

a jebote, pa ali nisi cuo da su jebeni vanzemaljci sa nibirua to napravili
jovko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 09:51   #44
Batt je totalno puko.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 09:59   #45
Quote:
enaband kaže: Pogledaj post
pojasni malo (argumentuj) to sto govoris kakav vodeni prozor nije mi poznato to podrucje. mislim ako ne buncas a ne vjerujem da je tako osim ako nemas 4,5 godina

Vodeni prozor? http://en.wikipedia.org/wiki/Water_Hole
To je mikrovalno frekventno područje apsorpcije H i OH skupina, između 1,42 i 1,64 Ghz, tako da je to područje tišine u svemiru. Na tim se frekvencijama u SETI programu traže vanzemaljske civilizacije, jer ako pošalješ radio signal na frekvenciji unutar vodenog prozora, on će biti najmanje ometan pozadinskim šumom.


Otvori u Per Netheru, imaju širinu od malo više nego 21 cm, što odgovara valnoj duljini mikrovalova na frekvenciji vodenog prozora. Netko je jednom pitao, kako je valovod radio ako unutra nema metala. Ima. Zlatne ploče duž kanala služile su kao valovod, a netko se u povijesti dosjetio pa je išao te ploče krasti i napravio veliku rupu u kraljevoj dvorani, tj. proširivao je valovod da bi se bar na početku moglo ukrasti nešto od zlatnog pokrova.

Što se mene tiče, nemam 4,5 godina.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 10:01   #46
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Batt je totalno puko.
A ti nisi primio knjigu u ruke, jako, jako dugo.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 10:18   #47
Quote:
Darth Vaderova jaja kaže: Pogledaj post
to ti je tako kad netko nauči riječi tipa: oscilator, seizmičke vibracije, koherentno zračenje, hiperfina struktura... i natrpa ih u jedan tekst koji u cijelosti ne znači ništa
Nije istina. Itekako znači nešto. Samo ti misliš da ne znači. Već sam nekoliko puta napisao kako je radila Per Nether.

Progooglajte malo po forumu.
A tvoj nick govori da si nekakvi šaljivdžija, ali one vrste od kojeg mi se
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 13:11   #48
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Ti ne znaš tko je Batt_X, jel da? E dijete...
Isto tako, preporučam sljedeće dvije knjige o piramidama i sfingi:
"The Giza Power Plant", Chriss Dunn
"The Land of Osiris", Stephen Mehler
A geza je demagog za idiote ko bi opće sve ono pročito, meni je uzor dok ne izgubim uzor, kad ja postanem uzor ......
Moj uzor je naš proslavljeni pjesnik Predrag Raos , a ne geza
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 13:17   #49
Quote:
printscreen kaže: Pogledaj post
A geza je demagog za idiote ko bi opće sve ono pročito, meni je uzor dok ne izgubim uzor, kad ja postanem uzor ......
Moj uzor je naš proslavljeni pjesnik Predrag Raos , a ne geza
O kakvom ti sad Gezi pričaš?
Dobro ti je rekao. Pročitaj Mehlera i Dunna. Neće ti škoditi.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 16:09   #50
Quote:
printscreen kaže: Pogledaj post
A geza je demagog za idiote ko bi opće sve ono pročito, meni je uzor dok ne izgubim uzor, kad ja postanem uzor ......
Moj uzor je naš proslavljeni pjesnik Predrag Raos , a ne geza
Sve je u redu, blue.

@Batt_X inače, Geza je legenda ovog podforuma i općenito alternativnih načina razmišljanja. Čovjek je pročitao ogroman broj knjiga i nije više mlad, blago rečeno. Jedino mu fali malo fizike, ali je inače genijalan. Mislim da ima trajni ban, ali nisam siguran.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 16:16   #51
di je Geza?
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 16:16   #52
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Možeš li nam pobliže opisati sadržaj navedenih knjiga?
Thx.
Proguglaj malo ili kupi. Osobno, meni se Mehlerova knjiga više sviđa, jer nije toliko orjentiran na način funkcioniranja Per Nethera, iako potvrđuje barem djelomično Dunnovu hipotezu. Više ukazuje na postojanje drevnog, pretpotopnog sustava navodnjavanja kojim se voda dopremala do piramida i sfinge, čiji su ostaci i danas vidljivi i vode duboko u pustinju, vjerojatno sve do starog korita Pranila.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 16:18   #53
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Proguglaj malo ili kupi. Osobno, meni se Mehlerova knjiga više sviđa, jer nije toliko orjentiran na način funkcioniranja Per Nethera, iako potvrđuje barem djelomično Dunnovu hipotezu. Više ukazuje na postojanje drevnog, pretpotopnog sustava navodnjavanja kojim se voda dopremala do piramida i sfinge, čiji su ostaci i danas vidljivi i vode duboko u pustinju, vjerojatno sve do starog korita Pranila.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 21:46   #54
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Proguglaj malo ili kupi.
...
Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Sad točno znam koju knjigu prvu da pročitam, što mogu očekivati od knjiga i imam razloge pročitati navedene knjige.

Zaista, hvala ti na trudu.

:asshole:
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 23:58   #55
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Sad točno znam koju knjigu prvu da pročitam, što mogu očekivati od knjiga i imam razloge pročitati navedene knjige.

Zaista, hvala ti na trudu.

:asshole:
Nije to lako objasnit , ali recimo da se ti i ja nikad nećemo sresti i popričat o tome. :asshole:
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 00:09   #56
Quote:
printscreen kaže: Pogledaj post
Nije to lako objasnit , ali recimo da se ti i ja nikad nećemo sresti i popričat o tome. :asshole:
Vjerujem da nemamo ni razloga.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 00:47   #57
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Vjerujem da nemamo ni razloga.
Jasno da nemamo . Šta ti opće radiš na ovoj temi?
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 00:49   #58
Ulovila plavuša zlatnu ribicu i ribica joj kaže ako me pustiš ispunit ću ti tri želje.
A plavuša će na to: A koje?
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 00:54   #59
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Ulovila plavuša zlatnu ribicu i ribica joj kaže ako me pustiš ispunit ću ti tri želje.
A plavuša će na to: A koje?
Ti si genijalac !!!!!
Ja da dođem ovak plava u Egipat sve bi mi dali da radim
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 00:55   #60
Quote:
printscreen kaže: Pogledaj post
Jasno da nemamo . Šta ti opće radiš na ovoj temi?
Ok, Rie je uletio prije sa vicem koji može u ovom trenutku poslužiti kao time-out pa ću odbiti sudjelovati u daljnjim prepucavanjima.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.