Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2009., 15:09   #81
vjerovali ili ne iznenadilo me kako je švicarska garda istrenirana, ispocetka mi se cinilo da su to neki smotani likovi, da bi se na kraju ispostavilo da nema bolje obucenih vojnika na svijetu od njih (pa ni francuski legionari) + sto imaju najbolju tajnu sluzbu na svijetu..
maximov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 22:19   #82
MOMCI.... CITAM VAS I NE MOGU VJEROVATI!!!! JER VI IMATE POJMA DA IDETE PROTIV LJUDI KOJI VATIKAN I SVE NJEGOVE TAJNE VISE NEGO STO ZNAJU SEBE, IDETE PROTIV LJUDI KOJI TO MJESTO BRANE OD LOPOVA I FANATIKA VEC PREKO 2000 GOD, DA IDETE PROTIV LJUDI KOJI SU DALEKO ISTRENIRANIJI I INTELIGENTNIJI, A DA NE SPOMINJEM DA SU POSVETILI ZIVOT DA SE TE "TAJNE" NE OTKRIJU, OD VAS SVIH ...... RECIMO FANATIKA !!!! I MISLITE DA CE NAKON 2000 GOD BORBE I PROLJEVANJA KRVI DA SE SACUVA TO MJESTO DA CE ONI POPUSTITI BAS VAMA????!!! NE ZNAM MOMCI SVAKA CAST NA ENTUZIJAZMU!!!! NE KAZEM DA JE NEMOGUCE AL NE KAZEM I DA JE MOGUCE!!!! HHEHEHEHE AKO NE UPALI S NACRTIMA VATIKANA ITD MOZETE UVIJEK OTETI PAPU I PRIJETITI DA OTVORE KNJIŽNICU AHAHHHAHAAHAHHAHAHAHA!!!!!!
LLIIKK:)) is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.06.2009., 23:07   #83
Quote:
LLIIKK:)) kaže: Pogledaj post
MOMCI.... CITAM VAS I NE MOGU VJEROVATI!!!! JER VI IMATE POJMA DA IDETE PROTIV LJUDI KOJI VATIKAN I SVE NJEGOVE TAJNE VISE NEGO STO ZNAJU SEBE, IDETE PROTIV LJUDI KOJI TO MJESTO BRANE OD LOPOVA I FANATIKA VEC PREKO 2000 GOD, DA IDETE PROTIV LJUDI KOJI SU DALEKO ISTRENIRANIJI I INTELIGENTNIJI, A DA NE SPOMINJEM DA SU POSVETILI ZIVOT DA SE TE "TAJNE" NE OTKRIJU, OD VAS SVIH ...... RECIMO FANATIKA !!!! I MISLITE DA CE NAKON 2000 GOD BORBE I PROLJEVANJA KRVI DA SE SACUVA TO MJESTO DA CE ONI POPUSTITI BAS VAMA????!!! NE ZNAM MOMCI SVAKA CAST NA ENTUZIJAZMU!!!! NE KAZEM DA JE NEMOGUCE AL NE KAZEM I DA JE MOGUCE!!!! HHEHEHEHE AKO NE UPALI S NACRTIMA VATIKANA ITD MOZETE UVIJEK OTETI PAPU I PRIJETITI DA OTVORE KNJIŽNICU AHAHHHAHAAHAHHAHAHAHA!!!!!!
Ne znam... ali ja iskreno mislim da bi bilo moguce... i da su izgledi da se izvuces od tamo živ zajedno sa svim tajnama vrlo veliki...(sad to kaj ce te loviti po cijelom svijetu i pokusat te ubit ne racunam) Ali iskreno da se nađe istrenirana profesionalna ekipa koja bi tamo upala ja bi isao s njima...(naravno nakon kaj bi prosao sve treninge i pripremu)
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 00:47   #84
Gle ljudi, vas se na forumu more sabrat, al ne sra* o svemu tu. Treba nam ekipa profesionalaca, povjesnicara, jezicara, godina dana treninga, baratanje oruzjem, a kad bi dosli do tajni vise nam ubojstvo nebi nist znacilo.
maximov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 12:52   #85
Quote:
maximov kaže: Pogledaj post
Gle ljudi, vas se na forumu more sabrat, al ne sra* o svemu tu. Treba nam ekipa profesionalaca, povjesnicara, jezicara, godina dana treninga, baratanje oruzjem, a kad bi dosli do tajni vise nam ubojstvo nebi nist znacilo.
i kaj ak u Vtaikanu nebi našli ništa......šanse da vam to upali su manje od šansi da dobijete na lotu...ako vas se već vas "profesionalaca" tolko skupi i nekim slučajem se probite ili onesposobite vatikansku stražu,zar mislite da nitko neće regairati,da to neće bit dojavljeno nikome,da vas neće opkoliti vojska i policija,ako zbog ničeg drugog onda zbog neovlaštenog upada,provale i krađe,čak i da uspijete uzet relikvije,spise ili što god mislite da se nalazi tamo,nebi uspjeli preći ni par metara već bi bili na podu...iskreno mislim da je ovo dobar materijal za novi film "Mission imposible",i mislim da bi to bilo samoubojstvo ili zatvor u krajnjem slučaju......složio bi se sa LLIIKK - om,ako su uspijeli straža i Vatikan odoljevati fanaticima i napadima 2000 godina,otkud vam ideje da bi vi sada uspijeli...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 16:02   #86
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
i kaj ak u Vtaikanu nebi našli ništa......šanse da vam to upali su manje od šansi da dobijete na lotu...ako vas se već vas "profesionalaca" tolko skupi i nekim slučajem se probite ili onesposobite vatikansku stražu,zar mislite da nitko neće regairati,da to neće bit dojavljeno nikome,da vas neće opkoliti vojska i policija,ako zbog ničeg drugog onda zbog neovlaštenog upada,provale i krađe,čak i da uspijete uzet relikvije,spise ili što god mislite da se nalazi tamo,nebi uspjeli preći ni par metara već bi bili na podu...iskreno mislim da je ovo dobar materijal za novi film "Mission imposible",i mislim da bi to bilo samoubojstvo ili zatvor u krajnjem slučaju......složio bi se sa LLIIKK - om,ako su uspijeli straža i Vatikan odoljevati fanaticima i napadima 2000 godina,otkud vam ideje da bi vi sada uspijeli...
ajde neko pametan se našo!!! mislim momci vjeruju da ce zbog nove tehologije i njihove fizičke i psihičke "istreniranosti" upast tek tako u Vatikan!!! JA ISKRENO MISLIM DA BI VAS SKUPINA REDOVNIKA TAMO SPRIJEČILA!!! ONI BI SE ZA ŠEST MJESECI SPREMILI DA SE BORE PROTIV LJUDI KOJI SU ŽIVOT POSVETILI ČUVANJU TIH SPISA ITD!!! i ako vec zelis upast u Vatikan koji k... pišeš po internetu i forumima o tome??? nije Radić đabe rekao "NE SRLJAJTE KO GUSKE U MAGLU"!!!! Uglavnom ako vec ocete upast trebat će vam više od pišljivih 6 mjeseci i pisanja planova po forumima!!!! trebace vam veze koje vas nece izdat, u koje vjerujete, koje su na visokim položajim po državama u svijetu, a da ne spominjem kolika vam tehnologija treba za tako nešto!!!! ili jednostavno zovite Nicholasa Cagea iz Nacionalnog Blaga (film) da vam pomogne - mislim čovjek je ukrao Deklaraciju Nezavisnosti mislim da mu Vatikan nece predstavljati neki problem!!!
LLIIKK:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 17:18   #87
ja mislim da te tajne uopce nisu u vatikanskoj knjiznici jer niko nebi toliko riskira drzat sve tajne na jednom mistu.da sam na njihovm mistu sve bi tajne rastrka po svitu u neke zabiti
Antonio20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 19:05   #88
Kaj mislite kolko bi nam trebalo ljudi u samoj ekipi koja bi bas usla u vatikan???
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 19:54   #89
Quote:
Antonio20 kaže: Pogledaj post
ja mislim da te tajne uopce nisu u vatikanskoj knjiznici jer niko nebi toliko riskira drzat sve tajne na jednom mistu.da sam na njihovm mistu sve bi tajne rastrka po svitu u neke zabiti
u potpunosti se slažem s tobom !!!!

trebalo bi vam preko 100 ljudi za pripremu a sto se tice ulaska neki moraju pratit događanja vani (dali policija dolauzi itd) a ostalo društvo moraju iscenirati film "Mission Imopssible" u Vatikanu dakle za ulazak negdje oko 5-6 ljudova jeb..čki istreniranih i naučenih!!!!!!
LLIIKK:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 23:22   #90
Pitate se zast o tome pisat na forumu? hmm, mozda zato sto ce ta situacija ispast toliko neozbiljna i sto ce 99.5% ljudi s foruma mislit da se za*ebavamo s tim o Vatikanu..
maximov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 10:46   #91
Ma DAAA logično!!
LLIIKK:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 11:26   #92
e ako imate plašt nevidljivosti idem i ja sa vama
Antonio20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 02:10   #93
Quote:
LLIIKK:)) kaže: Pogledaj post
mislim momci vjeruju da ce zbog nove tehologije i njihove fizičke i psihičke "istreniranosti" upast tek tako u Vatikan!!!
Ja mislim da im je pametnije da se istreniraju kod nekog dobrog psihologa.
Razumio bih da je rijec o nekim istrazivanjima oko nekih napustenih samostana i sl.,ali da se ide na Vatikan.... fakat vam nisu sve daske u glavi.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 03:09   #94
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da im je pametnije da se istreniraju kod nekog dobrog psihologa.
Razumio bih da je rijec o nekim istrazivanjima oko nekih napustenih samostana i sl.,ali da se ide na Vatikan.... fakat vam nisu sve daske u glavi.
To jel su nam sve daske na broju ili ne nije niciji problem.... ako smo voljni riskirat zasto ne???
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 10:46   #95
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da im je pametnije da se istreniraju kod nekog dobrog psihologa.
Razumio bih da je rijec o nekim istrazivanjima oko nekih napustenih samostana i sl.,ali da se ide na Vatikan.... fakat vam nisu sve daske u glavi.
HAHAHHAHA CARE!! Al stvarno ima tih psiholog bave se bas fanaticima!!! XD al dobro moci javite nam kad nađete koplje koje je probolo Isusa!!!
LLIIKK:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 11:00   #96
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
To jel su nam sve daske na broju ili ne nije niciji problem.... ako smo voljni riskirat zasto ne???
Ma nema frke stari.
Ako vi mislite da mozete,samo vi izvolite.
Ja vam zelim puno srece i jos vise pameti.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 13:01   #97
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Kaj mislite kolko bi nam trebalo ljudi u samoj ekipi koja bi bas usla u vatikan???
ne vise o 5ljudi, to je moje misljenje, plus ekipa koja bi pomagala oko drugih stvari..
maximov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 22:11   #98
Da mi je ovo vidjet kak ekipa s foruma upada u Vatikan
Pogotovo tu neki koje i ekipa mlađa od njih uplaši u stvarnom životu a di tek u Vatikanu tam bi završili u ćuzi i onda znate dalje što bi vam se tamo dogodilo
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 22:17   #99
Šta bi se to dalje dogodilo?
maximov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 23:38   #100
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
tam bi završili u ćuzi
i dobili od adebisija po guzi....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.