Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 03:19   #1
Cura me drzi u ruci

cura koja mi se puno svidja i koja me puno privlaci,mi nismo u vezi,ali ja joj vec dugo(mnogo mnogo dugo) vremena to pokazujem i ona to odlicno zna,ali se igra sa mnom toplo hladno,zna da sam zaljubljen i to koristi da se igra,imam osjecaj da pravim majmuna od sebe,da me ne uzima za ozbiljno,ne znam grozno se osjecam nekad,sta treba da promijenim u svom ponasanju?treba li pristup prema njoj da promijenim?ona je inace dosta starija od mene ,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
veslar is offline  
Old 08.04.2009., 03:49   #2
Zaljubljenost i je po meni da jedan glumi majmuna
Žužika is offline  
Old 08.04.2009., 04:17   #3
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
cura koja mi se puno svidja i koja me puno privlaci,mi nismo u vezi,ali ja joj vec dugo(mnogo mnogo dugo) vremena to pokazujem i ona to odlicno zna,ali se igra sa mnom toplo hladno,zna da sam zaljubljen i to koristi da se igra,imam osjecaj da pravim majmuna od sebe,da me ne uzima za ozbiljno,ne znam grozno se osjecam nekad,sta treba da promijenim u svom ponasanju?treba li pristup prema njoj da promijenim?ona je inace dosta starija od mene ,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
Uf, da ti znas kako je meni poznati ovaj osjecaj .Uradi kao i ja ,sve posalji k' vragu .
Nadji si nekoga ko se nece na taj nacin sa tobom poigravati . Znas da sam postala prakticno alergicna na sve muskarce koji se igraju tih igara.

Da li se radi kao po obicaju o vasim internetskim vezama ili u realnome zivotu ?

Ako imas dojam da se neko sa tobom poigrava,ugasi kompjuter ili se vise ne javljaj.

Vise se ne opterecujemskrupulama dali cu se dopasti ili ne. Ne fermam vise nista
Hoces neces ? Ako nece jos bolje idemo dalje !

Zadnje uređivanje colibri : 08.04.2009. at 04:20. Reason: uredjivanje
colibri is offline  
Old 08.04.2009., 04:57   #4
sada kada navale hijene.....

Zadnje uređivanje crookie : 08.04.2009. at 05:34.
crookie is offline  
Old 08.04.2009., 08:12   #5
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
cura koja mi se puno svidja i koja me puno privlaci,mi nismo u vezi,ali ja joj vec dugo(mnogo mnogo dugo) vremena to pokazujem i ona to odlicno zna,ali se igra sa mnom toplo hladno,zna da sam zaljubljen i to koristi da se igra,imam osjecaj da pravim majmuna od sebe,da me ne uzima za ozbiljno,ne znam grozno se osjecam nekad,sta treba da promijenim u svom ponasanju?treba li pristup prema njoj da promijenim?ona je inace dosta starija od mene ,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
stari, cini se da ti je i samom vec sve jasno
jedino nemas snage prekinuti kontakt

kolikogod ti bio drugaciji (a cini se da jesi, jer se iscudjavas njenom ponasanju), moras biti svjestan da na svijetu postoje i ljudi kao sto je (vjerojatno, na osnovi tvog kratkog opisa) ona
nekim ljudima (necu napisati curama ) poigravanje s drugima izgleda predstavlja nekakvu vrstu hrane za ego
ja ih zovem leptiricima (jer lete s cvijeta na cvijet), a vjerojatno bi se dao smisliti i naziv koji bi jos bolje opisivao njihovu bit
i moras prihvatiti da je to jednostavno tako i ne moze se promijeniti

ukoliko te ona vec sad (a niste ni u kakvoj vezi, ona tek mrvicak uziva u paznji koju joj poklanjas!) takvim ponasanjem moze povrijediti, trebalo bi ti biti dovoljno promisliti kakvu bi moc stekla kad bi ti dublje emocionalno zaglibio u takav odnos
i sjetiti se da je moc u rukama pogresnih ljudi izuzetno opasna

jednostavno, izgleda da nisi od one vrste ljude koja se moze uspjesno nositi s takvom vrstom cura (najvjerojatnije to uspijevaju i emocionalnim odmakom i pristajanjem na takve vrste igrica, u cemu i sami moraju biti dobri!)
za tvoje emocionalno zdravlje bilo bi najbolje kad bi se sto prije emocionalno distancirao od nje (ne nuzno prekinuo svaki kontakt, ali nuzno prekinuo svako sanjarenje o varijaciji na "ona jednom shvatiti koliko si ti ustvari dobar" temu. jer nikad nece shvatiti )
stagediver is offline  
Old 08.04.2009., 10:01   #6
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
cura koja mi se puno svidja i koja me puno privlaci,mi nismo u vezi,ali ja joj vec dugo(mnogo mnogo dugo) vremena to pokazujem i ona to odlicno zna,ali se igra sa mnom toplo hladno,zna da sam zaljubljen i to koristi da se igra,imam osjecaj da pravim majmuna od sebe,da me ne uzima za ozbiljno,ne znam grozno se osjecam nekad,sta treba da promijenim u svom ponasanju?treba li pristup prema njoj da promijenim?ona je inace dosta starija od mene ,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
Nemoj raditi većeg majmuna nego što je potrebno..
Ipak si muško..
A i žena je starija pa sigurno joj ne odgovara da ima posla sa nekim dječarcem...
bruce80 is offline  
Old 08.04.2009., 10:03   #7
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
cura koja mi se puno svidja i koja me puno privlaci,mi nismo u vezi,ali ja joj vec dugo(mnogo mnogo dugo) vremena to pokazujem i ona to odlicno zna,ali se igra sa mnom toplo hladno,zna da sam zaljubljen i to koristi da se igra,imam osjecaj da pravim majmuna od sebe,da me ne uzima za ozbiljno,ne znam grozno se osjecam nekad,sta treba da promijenim u svom ponasanju?treba li pristup prema njoj da promijenim?ona je inace dosta starija od mene ,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
I na kraju ce te ostavit, tj. od tog igranja nista jer ona nece htjeti nista...

Heh, znam

Moj savjet: Pobjegni dok mozes! Kasnije ce biti samo teze
toconja is offline  
Old 08.04.2009., 10:39   #8
nakon razgovora sa njom bolje ces biti samopouzdaniji nego sad trazit ovdje rjesenja,ujedno jedino rjesenje ti je razgovor sa njom da joj pokazes da ti to smeta kako se odnosi prema tebi time ces pokazat i njoj i sebi da si odrastao i da imas svoje granice.
space_xd is offline  
Old 08.04.2009., 10:52   #9
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
nakon razgovora sa njom bolje ces biti samopouzdaniji nego sad trazit ovdje rjesenja,ujedno jedino rjesenje ti je razgovor sa njom da joj pokazes da ti to smeta kako se odnosi prema tebi time ces pokazat i njoj i sebi da si odrastao i da imas svoje granice.
Potpisujem ovo.


Autore, opisao si nam situaciju sa tvoje strane...zanima me kako ona reagira na tebe. Ako reagira pozitivno i ako joj se sviđaš, na pola puta si do riješenja problema
_Golubica_ is offline  
Old 08.04.2009., 10:53   #10
Stagediver ti je sve odlicno rekao
Sansan is offline  
Old 08.04.2009., 11:01   #11
Svi se nešto igraju, sexa li se itko?
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 08.04.2009., 11:02   #12
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
Počni se praviti da si se zaljubio u neku drugu, pričaj joj o njoj, sipaj komplimente, idealiziraj, po mogućnosti neka njena poznanica/frendica. Pitaj ju za savjet o toj drugoj. A svaki njen flert/aluziju brzo prekini. Nemoj joj biti toliko dostupan, reci ponekad ne mogu, nemam vremena... BTW Jednostavnije bi ti bilo naći drugu

Klin se klinom izbija
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Old 08.04.2009., 12:04   #13
colibri radi se o real lifeu,to je to vecina ljudi mi je slicno rekla i vecina me savjetuje da prekinem odma sve i nadjem drugu ali ja,nikako sebe da natjeram na to,cak i na razmisljanje a izgleda da je to resenje,,,,
Golubica ona na mene reaguje nekad tako nekad ovako,meni to lici na neko vrstu glume a mozda i ja ne shavtam neke stvari,nekad mi se cini da ima pozitivno nekad ne,nemam pojma....nekad mi se cini da joj se svidjam i da stvarno imam neke sanse,i onda hladan tush posto to vec dugo traje sve mi je dosadilo i razmisljao sam da zaboravim na sve to,da joj se ne javljam,evo jos ovdje dosao po savjet pa da vidim kako cu,space xd to me i nervira sto sam sebe stavio u poziciju kao da imam 15 godina
hvala vam na ovim savjetima ; |
veslar is offline  
Old 08.04.2009., 12:17   #14
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
colibri radi se o real lifeu,to je to vecina ljudi mi je slicno rekla i vecina me savjetuje da prekinem odma sve i nadjem drugu ali ja,nikako sebe da natjeram na to,cak i na razmisljanje a izgleda da je to resenje,,,,
Golubica ona na mene reaguje nekad tako nekad ovako,meni to lici na neko vrstu glume a mozda i ja ne shavtam neke stvari,nekad mi se cini da ima pozitivno nekad ne,nemam pojma....nekad mi se cini da joj se svidjam i da stvarno imam neke sanse,i onda hladan tush posto to vec dugo traje sve mi je dosadilo i razmisljao sam da zaboravim na sve to,da joj se ne javljam,evo jos ovdje dosao po savjet pa da vidim kako cu,space xd to me i nervira sto sam sebe stavio u poziciju kao da imam 15 godina
hvala vam na ovim savjetima ; |

jebote zasto si tolko glup i slab ???


RESPECT YOUR SELF !!!
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 08.04.2009., 13:18   #15
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
colibri radi se o real lifeu,to je to vecina ljudi mi je slicno rekla i vecina me savjetuje da prekinem odma sve i nadjem drugu ali ja,nikako sebe da natjeram na to,cak i na razmisljanje a izgleda da je to resenje,,,,
Golubica ona na mene reaguje nekad tako nekad ovako,meni to lici na neko vrstu glume a mozda i ja ne shavtam neke stvari,nekad mi se cini da ima pozitivno nekad ne,nemam pojma....nekad mi se cini da joj se svidjam i da stvarno imam neke sanse,i onda hladan tush posto to vec dugo traje sve mi je dosadilo i razmisljao sam da zaboravim na sve to,da joj se ne javljam,evo jos ovdje dosao po savjet pa da vidim kako cu,space xd to me i nervira sto sam sebe stavio u poziciju kao da imam 15 godina
hvala vam na ovim savjetima ; |
Pa što si tako nesiguran..
Kreni..
Budi muško..
"Keep the faith"
bruce80 is offline  
Old 08.04.2009., 13:42   #16
Klasični papak ko i oni sa ljubomornim curama što im laska
Žužika is offline  
Old 08.04.2009., 13:50   #17
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
cura koja mi se puno svidja i koja me puno privlaci,mi nismo u vezi,ali ja joj vec dugo(mnogo mnogo dugo) vremena to pokazujem i ona to odlicno zna,ali se igra sa mnom toplo hladno,zna da sam zaljubljen i to koristi da se igra,imam osjecaj da pravim majmuna od sebe,da me ne uzima za ozbiljno,ne znam grozno se osjecam nekad,sta treba da promijenim u svom ponasanju?treba li pristup prema njoj da promijenim?ona je inace dosta starija od mene ,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
Za poćetak je dobro da si i sam svjestan da pravi majmuna od tebe, ....Jednostavno je ne zanimaš i to ćeš teško promjenit....Koliko vam je godina ? Jedino ti preostaješ da je potpuno odjebeš , i nađeš curu koja je u svemu bolja od nje , možda joj to i uzdrma malo ego iako sumljam, naće već ona nekog drugog da vuće za nos.

Ali upamti nije problem u njoj , problem je u tebi !
benisio is offline  
Old 08.04.2009., 14:21   #18
probaj igrat njezinom taktikom pa sta bude bude
__________________
he who dares wins
gods justice is offline  
Old 08.04.2009., 16:31   #19
a nisam papak nego lud,ja sam se nekad distancirao od nje na neki period i onda se vracao na staro nisam ja kriv sto me ona!,privlaci
veslar is offline  
Old 08.04.2009., 16:37   #20
Quote:
veslar kaže: Pogledaj post
cura koja mi se puno svidja i koja me puno privlaci,mi nismo u vezi,ali ja joj vec dugo(mnogo mnogo dugo) vremena to pokazujem i ona to odlicno zna,ali se igra sa mnom toplo hladno,zna da sam zaljubljen i to koristi da se igra,imam osjecaj da pravim majmuna od sebe,da me ne uzima za ozbiljno,ne znam grozno se osjecam nekad,sta treba da promijenim u svom ponasanju?treba li pristup prema njoj da promijenim?ona je inace dosta starija od mene ,ne znam sta da uradim da ja malo budem u poziciji u kojoj je ona aj pisite
e u gadnoj si situaciji..najbolje ti je lipo da se dog pa se nadete negdi di mozete normalno razgovarat i reci joj sve u 4 oka kakva je situacija u tebe,sta bi tia s njon i to je to..nemoj sebi dozvolit da radis majmuna od sebe jer samo sebi radis sranje..lipo joj kazes sve u facu i to je to..ako pristane super..ako ne nemoj zalit za njon ima zenskih,nije jedina na ovon svitu
pac_life is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger