Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2009., 02:35   #1241
Quote:
n3s kaže: Pogledaj post
cure ima li ih još u ZG? avenue mall, garden mall?
Imaš ih u Garden mallu, broj 40 i čini mi se 39
__________________
Als ich chan
Waterloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 02:40   #1242
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
cure, ide li neka tamo ovih dana, da mi kupi br. 41?
dakle, da ponovimo gradivo još jednom:

kem takve crne broj 41 posljednji (trk po njih! - ja neću tamo opet tako skoro) vidjeh večeras u Garden mallu, koje još brojeve imaju nisam sigurna al sam vidjela još tri komada kutija.
za smeđe ponavljam imaju 40 i mislim 39
a mene zanima jel oni takve rade u 42 uopce?
__________________
Als ich chan

Zadnje uređivanje Waterloo : 19.12.2009. at 02:46.
Waterloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 02:44   #1243
ok, ja ne znam quoteat il što?

ne pokazuje mi sličice.

ugl, mislim na one smeđe i crne najljepše-ikad-na-svijetu-skoro-pa-oxsfordice što je pitala n3s, valjakica i kem
__________________
Als ich chan
Waterloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 12:19   #1244
Quote:
Waterloo kaže: Pogledaj post
dakle, da ponovimo gradivo još jednom:

kem takve crne broj 41 posljednji (trk po njih! - ja neću tamo opet tako skoro) vidjeh večeras u Garden mallu, koje još brojeve imaju nisam sigurna al sam vidjela još tri komada kutija.
za smeđe ponavljam imaju 40 i mislim 39
a mene zanima jel oni takve rade u 42 uopce?
ne bih više izašla na ovaj snijeg da mi život ovisi o tome, a kamoli zbog cipela.
ali hvala na obavijesti.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 14:41   #1245
Quote:
aprillia kaže: Pogledaj post
maloprije sam vidjela prelijepe čizme do koljena, od brušene kože, naborane malo, miš sive boje (ima i crnih), ravnih potplata, noga se ugura u njih tj. nemaju nikakvih patenata ni kopčica. odustala sam od kupnje jer mi je mama rekla da će promočiti po ovakvom snijegu. eh sam ja nebi bila ja da vas koje možda imate iste takve ne upitam : da li su vaše promoćile? mislila sam i da ih pošpricam sa sprejom za inpregnaciju. POMOZITE HITNO! RAZUVJERITE MOJU MAMU I MENE dok još sutra mogu po njih (ak bude brojeva)!!
nitko se nije javio da mi odgovori da li će promočiti ili ne....oćito ih nitko nema ili niste znale na koje mislim-bit će da je tako iako su cipele od brušene kože sve iste (valjda).... no, evo ja sam ih jučer kupila i sad stavljam sliku da ih vidite. jako sam sretna što ih imam! tek sam doma skužila da je potplat deblji samo je presvučen izvana pa se nevidi (ovak djeluje kao da su tanke dolje ko papir, al nisu). eto, sad ih vidite i ako ih netko ima neka mi kaže da li su promočile????
aprillia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 15:19   #1246
lijepe su ti,ali mislim da ti to ipak nije za ovo vrijeme....ja se svoje od brusene koze uopce ne usudim iznositi na snijeg
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 15:27   #1247
Brušena koža NIKAKO po mokrom vremenu, to je samo za suho vrijeme.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 17:01   #1248
Quote:
aprillia kaže: Pogledaj post
nitko se nije javio da mi odgovori da li će promočiti ili ne...
Cak i da ne promoce, unistit ce se izvana. Nije to obuca za ovakvo vrijeme.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 18:15   #1249
Definitivno će ili promočiti (ziher hoće ako su iz dajhača) ili će se uništiti. Ja ih ne bi nosila dok ne bude suho
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 18:45   #1250
Quote:
maca_i_pol kaže: Pogledaj post
Cure jel tko vidio možda ovakve? naletila sam slučajno na netu na sliku. koja im je cijena?

ima ih tona u CC1, danas sam ih skoro kupila, 199 kuna su, ali TAKO nestabilne! i peta nije 13 nego je sigurno 15, ogromna, platforma je min 4 cm...
inače nosim 39 ali ove su mi 37 bile taman, ogromni neki kalup valjda :/
skoro sam ih uzela, ali su krute pa ispadaju s pete, klimave, platforma je čudno riješena, ne znam ovak po unutra po dućanu je oke hodati ali vani brijem da bih se strgala nakon par koraka :/

ali zato sam kupila ove koje gledam otkako su došle (posuđujem sliku)

napokon
predivne su i jako stabilne, ti mi je najbitnije. peta je samo 12 cm, platforma 2,5 stoga mislim da neće biti teror za nosit ih
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 19:08   #1251
ja sam si kupile te lakirane i prekrasne su mi. nisu mi uopće nestabilne, jedino me malo zeza kaj me stišču na palcu pa ih več 2 dana uredno mažem s kremom i obuvam na debelu čarapu da malo popuste kod prstića
maca_i_pol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 19:11   #1252
i meni su prekrasne ali ja uvijek gledam koliko su nosive cipele...možda ih uzmem ak bum imala viška 200 kn
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 19:32   #1253
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
ali zato sam kupila ove koje gledam otkako su došle (posuđujem sliku)
http://i270.photobucket.com/albums/j...P6220403-1.jpg
napokon
predivne su i jako stabilne, ti mi je najbitnije. peta je samo 12 cm, platforma 2,5 stoga mislim da neće biti teror za nosit ih
moje takve jos uvijek stoje u kutiji, mislim da sam pogrijesila sto sam ih uzela
jednostavno ne znam na sto da ih nosim, a i puno mi je lufta oko gleznja pa mi bas nekako "plesu" oko noge
Obli, nadam se da ce uskoro neka tvoja kombinacija s njima na Hrabrim forumasicama osvanuti, pa mozda dobijem inspiraciju i izvadim ih iz kutije
__________________
http://ivkecoiplisanci.blog.hr/
merica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 19:47   #1254
Quote:
merica13 kaže: Pogledaj post
moje takve jos uvijek stoje u kutiji, mislim da sam pogrijesila sto sam ih uzela
jednostavno ne znam na sto da ih nosim, a i puno mi je lufta oko gleznja pa mi bas nekako "plesu" oko noge
Obli, nadam se da ce uskoro neka tvoja kombinacija s njima na Hrabrim forumasicama osvanuti, pa mozda dobijem inspiraciju i izvadim ih iz kutije
ja imam debele gležnjeve pa ne plešu
bum stavila, možda već od večerašnje kombe
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 19:50   #1255
Quote:
merica13 kaže: Pogledaj post
moje takve jos uvijek stoje u kutiji, mislim da sam pogrijesila sto sam ih uzela
jednostavno ne znam na sto da ih nosim, a i puno mi je lufta oko gleznja pa mi bas nekako "plesu" oko noge
Obli, nadam se da ce uskoro neka tvoja kombinacija s njima na Hrabrim forumasicama osvanuti, pa mozda dobijem inspiraciju i izvadim ih iz kutije
Su možda broj 37? Doduše, ak se dobro sjećam, mislim da sam probavala te, al su mi uske bile. Imam malo šira stopala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 20:24   #1256
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
i

ali zato sam kupila ove koje gledam otkako su došle (posuđujem sliku)

napokon
predivne su i jako stabilne, ti mi je najbitnije. peta je samo 12 cm, platforma 2,5 stoga mislim da neće biti teror za nosit ih
Odlične su
Koliko su para? Jel ih ima u još kojoj boji?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 20:59   #1257
Oblivion, koji si broj uzela? I jeeeej, drago mi je što su tvoje
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 10:23   #1258
cure hvala na odgovorima....ništa, onda ću ih nosit kad se snijeg otopi...najavljuju u srijedu 15 stupnjeva....
aprillia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 12:32   #1259
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Su možda broj 37? Doduše, ak se dobro sjećam, mislim da sam probavala te, al su mi uske bile. Imam malo šira stopala.
pa bas i jesu broj 37
__________________
http://ivkecoiplisanci.blog.hr/
merica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 17:30   #1260
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Odlične su
Koliko su para? Jel ih ima u još kojoj boji?
269 kuna samo u ovoj boji su

Quote:
Lullabye kaže: Pogledaj post
Oblivion, koji si broj uzela? I jeeeej, drago mi je što su tvoje
uzeh 39, 38 mi je bio isto dobar na najlonku al sam uzela 39 da mogu i deblju čarapu obuć meni fakat nije nikad isti broj za cipele u dajhmannu jedne čizme imam 40, ove imam 39, one platforme bih morala 37 uzet i tak
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.