Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2009., 19:04   #1
Kolika će mi biti invalidnost?

može li mi netko reći ako je imao netko iskustva sam ili u bližoj okolici,kolika bi mi mogla iznositi invalidnost?dapače još mi se vodi lječenje treča godina,i krajem godine će mi zaključiti lječenje,jer vide da nema pomaka
prije 3 godine sam slomila kralježnicu,dugo sam bila nepokretna,te sam prohodala nakon 6 mj mukotrpnog vježbanja.posljedice su ostale,trnjenje nogu,ne mogu trčati,dugo sjediti,stajati,teško dizati.desna noga je puno tanja od lijeve,te su živci potpuno oslabljeni od desne.
inače sam frizerka,pa se s tim poslom mogu pozdraviti.zna li netko koliki bi mi bio postotak invalidnosti otprilike?
vragolanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 18:23   #2
Quote:
vragolanka kaže: Pogledaj post
zna li netko koliki bi mi bio postotak invalidnosti otprilike?

Moraš potražiti pravilnik u NN.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 18:49   #3
Quote:
vragolanka kaže: Pogledaj post
može li mi netko reći ako je imao netko iskustva sam ili u bližoj okolici,kolika bi mi mogla iznositi invalidnost?dapače još mi se vodi lječenje treča godina,i krajem godine će mi zaključiti lječenje,jer vide da nema pomaka
prije 3 godine sam slomila kralježnicu,dugo sam bila nepokretna,te sam prohodala nakon 6 mj mukotrpnog vježbanja.posljedice su ostale,trnjenje nogu,ne mogu trčati,dugo sjediti,stajati,teško dizati.desna noga je puno tanja od lijeve,te su živci potpuno oslabljeni od desne.
inače sam frizerka,pa se s tim poslom mogu pozdraviti.zna li netko koliki bi mi bio postotak invalidnosti otprilike?
ako te pošalju u invalidsku mirovinu 80% a ako ne onda max 70%
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.