Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 12:07   #41
Bilo bi dobro da odredis prvo sebi neki cilj.
Koje su tvoje namjere tim marketingom?
__________________
Facebook oglašavanje
Mario1020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 13:53   #42
pozdrav, vidim da tema baš i nije više nešto aktivna, ali ako netko možda zna....

Kako zatražiti račun od facebooka za oglašavanje stranice? Knjigovodstvo traži račun da pravda trošak, a ne znam kako ga dobiti
vukimis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 01:23   #43
Quote:
vukimis kaže: Pogledaj post
pozdrav, vidim da tema baš i nije više nešto aktivna, ali ako netko možda zna....

Kako zatražiti račun od facebooka za oglašavanje stranice? Knjigovodstvo traži račun da pravda trošak, a ne znam kako ga dobiti

Svaki oglas Facebook naplaćuje preko broja vašeg računa koji ste samo dodali prilikom zahtjeva za oglašavanje...Nakon uplate trebali ste na mail dobiti potvrdu o izvršenom plaćanju od 'Facebook Ads Team' ([email protected])
U tom mailu detaljno je opisan način, datum, vrijeme oglašavanja i postavljen je link na kojem se nalazi pdf računa koji isprintate i odnesete knjigovođi...

Osoba koja je kreirala stranicu može sve informacije o dosadašnjem oglašavanju stranice pogledati na opciji 'Upravljanje oglasima' (tamo se može i prijaviti problem)

Neznam jesam li vam pomogla pošto sam ovo nabrzinu napisala, ako još nešto trebate, tada mi pišite u inbox jer tako je vjerojatnije da ću odgovoriti...
__________________
“No matter how far you travel, you can never get away from yourself.”
Haruki Murakami

Zadnje uređivanje maribili : 20.11.2016. at 02:51.
maribili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 03:35   #44
dali je netko imao problema neće da mi za jednu stranicu primi jedan oglas iako je sve po pravilima facebooka , za sve ostale stranice mi prihvaća oglase samo na ovoj neće nista da mi primi sve ih odbija koji god post platim i to odjednom prije sam mogao
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:43   #45
Moje iskustvo sa FB oglašavanjem za dva različita projekta, vrlo loše. Uglavnom bačen novac. Google je još uvijek zakon. Ali to je samo moje iskustvo (poprilično doduše).
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 00:25   #46
Pozdrav,

pocetnik sam u ovome pa imam par pitanja.
Imam par proizvodi, vise gadgets/igracke i tako to. Napravio sam i Facebook stranicu i tamo nekad ubacim slike i ispod slike stavim tipa koliko proizvod kosta.
Sada bih htio startati sa oglasima, pa sam nes pokusao, ali vidim da moras bas imati svoju stranicu? Ne facebook stranicu?
Isao sam u onaj manager i tamo na conversions i tamo me uvijek pita web stranica... Jel ne mogu samo proizvod koji bih na svojoj FB stranici stavio oglasiti?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 04:49   #47
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Napravila sam kampanju od 3 dana. Prikupila sam dosta klikova, dosta toga sam i prodala.. s te strane funkcionira.

Moja iskustva s drustvenim mrezama su potpuno suprotna - biznis od supruge stavljen je na fejs i tviter - web stranica imala je linkove i lajk gumbice. Unatoc velikom broju ljudi koji su najprije postali "prijatelji" do tada maksimalnog broja od 5000 frendova - dok nisu uveli promjene kojima rulja treba pratiti stranicu a biznis platiti ako misli da netko nesto i vidi.

NIkada nismo imali niti jednu prodaju koju mozemo atribuirati fejsu. Odrzavanje tih stranica, osvjezavanje i dodavanje sadrzaja postalo je preveliki posao pa smo kompletno izbrisali stanice na svim drustvenim mrezama i uklonili linkove s web stranica.

Ne bih nikome preporucio bacati novac na fejs. Nas prozor u svijet bio je google. Ad words.

Ne poznajem nikoga tko je ista prodao na fejsu - a znam puno ljudi.

Ne pada mi na pamet nikada vise stvarati poslovne stranice na drustvenim mrezama jednostavno zato sto nema rezultata.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 23:26   #48
Ja mogu reći da sam prodao uslugu preko Facebooka, jedno 4,5 puta. Jako dugo treba da se proda, jedna klijentica me je pratila godinu dana i onda se tek javila. Ja na Fb ne idem s ciljem prodaje, nego više da se primijeti da sam zastupljen i s malim budžetima. Uglavnom samo sponzoriram objave
marko26zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 19:41   #49
Dakle ovako, vlasnik sam jednog portala na engleskom jeziku, portal još nije dovršen 100% i na njega su vezane 3 facebook stranice od kojih je jedna jako uspješna i sakupila je preko 100k fanova.

Danas sam dobio ovu poruku:


Quote:
I Am working for Advertising and marketing firm ,
we are looking for Sponsored Ads we provide facebook
verified ads only we are offering fix weekly payout no
links no click baits only Sponsored ads of some multinational brands
Na moj odgovor da sam zainteresiran i da me zanima kako to funkcionira dobio sam ovo:
Quote:
We want to work with you on page and create ads on your page it will be all done by via ads manager
Jel se tko kuži u Facebook Ads Manager, da ne moram baš sad ići proučavati.

Hvala za eventualne odgovore
__________________
Rekao sam drogama NE! Ali one me ne slušaju...
JackBauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2021., 12:37   #50
Pozdrav!

Želim isprobati Facebook oglašavanje za tvrtku. Koji je najbolji i najlakši način za plaćanje?

Pay Pal?

Trenutno imam samo tekući račun u PBZ i firma ima račun transakcijski u ZABI ali nijedan od tih računa ne želim koristiti za plaćanja na netu.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2021., 14:23   #51
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pozdrav!



Želim isprobati Facebook oglašavanje za tvrtku. Koji je najbolji i najlakši način za plaćanje?



Pay Pal?



Trenutno imam samo tekući račun u PBZ i firma ima račun transakcijski u ZABI ali nijedan od tih računa ne želim koristiti za plaćanja na netu.
Može se i PayPal ili bilo koja kartica koja ima CVC u principu.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Filter160 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.