Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 11:19   #5281
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj nemoj biti takav! Ona bar nije ona od onih kaj su sa onima kaj su višlji i prek 20 cm od njih!
Nama je razlika 22 cm

Eto
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:36   #5282
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kak god, ne bih volio biti utjesna nagrada koja je dovoljno blizu donjoj granici.
Ustanovili smo davno da je mantisa jako povrsna osoba. Takve ti ne trebaju.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:45   #5283
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ustanovili smo davno da je mantisa jako povrsna osoba. Takve ti ne trebaju.
To si ti ustanovio
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:52   #5284
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
A znam da jesam, sta cu. A sta, da obucem stikle od 15 cm i jedem vecini likova s glave? Uzas. Zapravo, zasto muski ne nose stikle, kad njima visina tak i tak nije jedan od bitnih kriterija, za razliku od zena? bar bi mnogi dosli na svoje, dobili ekstra 10ak cm-a, cure sretne, oni sretni iako, ja volim i male, tak da je meni svejedno, samo nemam dovoljno samopouzdanja da se ne obazirem na drustveno nametnute norme poput one da musko mora bit vise
Mjerite visinu štikli ko kurac kod muškaraca . Takav tip štikli nose samo Lady Gaga i domine.

Normalne štikle imaju 10-ak cm tops.
S obzirom da je prosječan Hrvat visok 180 cm (a sa obućom 182-3), vrlo je teško da većini likova "jedeš s glave".
Poznavao sam kolegicu tvoje visine i stalno je nosila štikle- na slikama baš nikad nije jela likovima s glave, a dolazi iz Slavonije gdje su frajeri nešto niži.
Quote:
Flat kaže:
To si ti ustanovio
Ali koristi "mi" formu, stoga nema sumnje da mu je tvrdnja točna.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:20   #5285
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ali koristi "mi" formu, stoga nema sumnje da mu je tvrdnja točna.
Sve moje tvrdnje jesu aksiomi.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:16   #5286
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Normalne štikle imaju 10-ak cm tops.
S obzirom da je prosječan Hrvat visok 180 cm (a sa obućom 182-3), vrlo je teško da većini likova "jedeš s glave".
Poznavao sam kolegicu tvoje visine i stalno je nosila štikle- na slikama baš nikad nije jela likovima s glave, a dolazi iz Slavonije gdje su frajeri nešto niži.
Ok, volim malo pretjerivat. ne bi im jela s glave, al bi bila iste visine sto opet nije idealno, ili par cm-a visa, sto je isto lose. A muski uglavnom preferiraju nize od sebe, sto isto pridonosi mom zaziranju od stikli
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:39   #5287
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Ok, volim malo pretjerivat. ne bi im jela s glave, al bi bila iste visine sto opet nije idealno, ili par cm-a visa, sto je isto lose. A muski uglavnom preferiraju nize od sebe, sto isto pridonosi mom zaziranju od stikli
Nije ti to tacno. Muski vole visoke jer zele visoku djecu.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:40   #5288
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
(još kad nabiju one štikle na noge, kakav fail, samo si snižavaju ocjenu u mojoj bilježnici).
Zašto? Ja baš obožavam štikle na ženi

Quote:
Uvijek mi je bilo čudno kad kažu "zgodna, visoka"...pa valjda je to minus? Ako je kod frajera plus visina, onda bi kod žena trebalo biti obrnuto?
Pa tehnički je autogol, ali nije nužno i minus. One pizde da žele više od sebe, a onda sebi nabijaju umjetnu visinu. No ako su spremne "zanemarit" taj detaljčić, ne vidim problem.

Meni su i visoke žene sexy , recimo jesi ikad vidio krataku nisku ženu? Tijelo bi joj moralo bit deformirano da ima duge noge na nisko tijelo, ono, gdje bi joj ostatak stao?

Najbolje bi bilo da smo svi redom visoki, mi 180 a one 170-175 (ovisno jel zajebavaju oko štikli) i mirna bosna

E pa žao mi je al nemre
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:51   #5289
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Meni su i visoke žene sexy , recimo jesi ikad vidio krataku nisku ženu? Tijelo bi joj moralo bit deformirano da ima duge noge na nisko tijelo, ono, gdje bi joj ostatak stao?
Kylie Minogue
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:41   #5290
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto? Ja baš obožavam štikle na ženi
Zato jer ju povise, što nije dobro jer ih volim niske, više su mi sexy. Žene trebaju biti slabe, niske, krhke i submisivne, i zašto to trebam objašnjavat a žena ne treba objašnjavat zašto joj se sviđaju visoki tipovi?

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Pa tehnički je autogol, ali nije nužno i minus. One pizde da žele više od sebe, a onda sebi nabijaju umjetnu visinu. No ako su spremne "zanemarit" taj detaljčić, ne vidim problem.

Meni su i visoke žene sexy , recimo jesi ikad vidio krataku nisku ženu? Tijelo bi joj moralo bit deformirano da ima duge noge na nisko tijelo, ono, gdje bi joj ostatak stao?

Najbolje bi bilo da smo svi redom visoki, mi 180 a one 170-175 (ovisno jel zajebavaju oko štikli) i mirna bosna

E pa žao mi je al nemre
Ja 181 a ona može bit 155-160
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:48   #5291
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ja 181 a ona može bit 155-160
I dobijes sina od 170 kojeg nijedna ne zeli jer je nizak.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:52   #5292
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
I dobijes sina od 170 kojeg nijedna ne zeli jer je nizak.
Možda on uspije nać neku od 140... : D

Ma budu već dotad izmislili neko sredstvo za rast, znanost napreduje
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:05   #5293
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Zato jer ju povise, što nije dobro jer ih volim niske, više su mi sexy. Žene trebaju biti slabe, niske, krhke i submisivne, i zašto to trebam objašnjavat a žena ne treba objašnjavat zašto joj se sviđaju visoki tipovi?



Ja 181 a ona može bit 155-160
Ma ja ti to ne kužim jer mi je ograničen pogled samo s jedne strane - meni osoba koja je samo dominantna ili samo submisivna ne može bit kompletan partner. Zato mi visina žene ne igra ulogu, a ni ne percipiram ju na temelju toga.

Može muškarac bit visok i nabildan i sve, a u duši pičkica i papak koji slijedi sve njene želje za deku pičke, misliš da to ne kvari dojam? Može mala cura bit bomba i vrtit ga oko malog prsta.

A i ne mora uopće bit vezano uz to - dovoljno je da im karakteri ne odgovaraju izgledu/dojmu. Ne mora bit vezano za njihovu specifičnu interakciju ni afinitete. Ako mala voli da šefuje i može joj se, a napeta mu je, nekako sumnjam da bi on puno protestirao. Pa i obrnuto, jebeš muškarca koji nema nježnu stranu i ne obožava i povremeno podilazi svojoj miljenici. Sve to mora bit u nekim granicama, ali zašto ne uopće? Ovo mi sve smrdi samo na ograničenost i nefleksibilnost. Naravno da treba bit muško kad treba bit muško, o tome se uopće ne radi ni ne raspravlja. Radi se o seksualnoj igri i dobrovoljnoj dinamici.




Btw, čemu tako drastična razlika od 20+ cm?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:10   #5294
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Zato jer ju povise, što nije dobro jer ih volim niske, više su mi sexy. Žene trebaju biti slabe, niske, krhke i submisivne, i zašto to trebam objašnjavat a žena ne treba objašnjavat zašto joj se sviđaju visoki tipovi?



Ja 181 a ona može bit 155-160
Ti si stvarno ful opterecen tom visinom
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:21   #5295
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ma ja ti to ne kužim jer mi je ograničen pogled samo s jedne strane - meni osoba koja je samo dominantna ili samo submisivna ne može bit kompletan partner. Zato mi visina žene ne igra ulogu, a ni ne percipiram ju na temelju toga.
Ne mogu si zamisliti dominantnu ženu koja je 20cm niža od mene.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:40   #5296
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne mogu si zamisliti dominantnu ženu koja je 20cm niža od mene.
It takes two to tango - entice her.

Meni recimo, na najjednostavnijoj razini - kad mi žena podilazi, osjećam se moćno i u neku ruku iščitavam kao da se želi stavit u moje ruke - zaštitničke - i da to mogu naplatit uživanjem u dominaciji.

S druge strane, kad me zavodi, stvara mi iluziju da sam povlašten i želju da joj se klanjam i da ju obožavam. Potrebu da me opije i da izgubim i prepustim kontrolu.


Anyway, cijela stvar ovisi samo o pristupu i vašoj međusobnoj dinamici. Recimo, možeš ti ovo drugo gledat kao izazov (kao što ja nekad radim) i to često bude nešto tipa romantičnog bodenja rogovima, što je meni osobno dosta super.

Ali nema potrebe sad sve nabrajat i opisivat u detalje, pusti mašti na volju i znat ćeš na šta sam mislio. The possibilities are endless
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:46   #5297
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne mogu si zamisliti dominantnu ženu koja je 20cm niža od mene.
dominacija nema veze sa visinom vec sa onime u glavi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:59   #5298
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
dominacija nema veze sa visinom vec sa onime u glavi.
Istina, ali da niska osoba može dominirati visoku mora imati jako puno toga u glavi, a većina to ipak nema.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:02   #5299
Dominacija zbilja nema veze s visinom. Moja bivsa (thanks Heavens) menadzerica je bila Super Bitch po opcem konsenzusu, a izgleda kao dijete (sitna i mrsava). Taj look je jos potencirala haljinicama i obicnom frizurom a iznutra je made of Steel. Kao ilustraciju navodim podatak da su u bivsem timu napravili party nakon njenog odlaska (mi smo se ipak suzdrzali). Znam da cete sada reci da dominacija u poslovnom svijetu nema veze sa submisivnoscu u z-m odnosu, ali nju ne mogu zamisliti submisivnom bez da to nije dio njene sveopce glume (cringe factor). Brrr.

Anyway, zeljela sam reci nesto drugo; meni su privlacni tipovi koji izgledaju opasno spolja a u dusi su dobrice. Samo takvih je malo i/ili su gay.

Jos nesto nalazim fascinantnim; random ulete. Danas mi je uletio tip sigurno 10 cm nizi od mene (imao je super-cute face moram priznati ). Meni ne bi palo na pamet uletiti nizem od sebe jer bih mislila da on ne bi htio biti sa mnom zbog toga. Zbilja fascinantno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:48   #5300
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Jos nesto nalazim fascinantnim; random ulete. Danas mi je uletio tip sigurno 10 cm nizi od mene (imao je super-cute face moram priznati ). Meni ne bi palo na pamet uletiti nizem od sebe jer bih mislila da on ne bi htio biti sa mnom zbog toga. Zbilja fascinantno.
Sve ok.

Kompleksi te pucaju.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger