Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 20:55   #21
Bavim se ''sportom'' recimo, ruke koristim tu jako ali ni uz amino i proteine nema pomaka.. ne zelim muske misice ali ni ove ''grancice'' nisu bas nesto lijepo za vidjeti A 5 kg bi za mene bilo idealno, ostvarenje snova...al sta je tu je...
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 13:46   #22
Kada sam se borila s anoreksijom, doktorica mi je dalla, prepisala Ensure, to je takva bomba, strasno! Puna svih zdravih, potrebnih stvari. Kao neki shake, ali, vec gotov, u tekucem stanju, u malom tetrapaku, mislim 2 dcl, razmih okusa, meni najbolji vanilija.
To mozete imati stalno uz sebe, i odlicno je, kada ne mozete, ne stignete pojesti, dodatak prehrani...vjerujete!
Bez recepta mozete kupiti u ljekarni, negdje oko 12, 00 kn dodje.
Probajte!

E, da, sve je normalno, prirodno, zdravo!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:47   #23
Ja se bojim anoreksije prije svadbe :/
Svi mi kazu da se skine kila dvije tri samo taj tjedan a tek onda cu bit nerazvijena djevojcica -.-

Sad sam 160 sa 48-50 kila, ma ko osnovnoskolka.

Vjencanica za prvopricesnicu -.-
čoksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:34   #24
Quote:
čoksi kaže: Pogledaj post
Ja se bojim anoreksije prije svadbe :/
Svi mi kazu da se skine kila dvije tri samo taj tjedan a tek onda cu bit nerazvijena djevojcica -.-

Sad sam 160 sa 48-50 kila, ma ko osnovnoskolka.

Vjencanica za prvopricesnicu -.-
Ne znam, ja nisam apolutno ništa skinula prije vjenčanja jer nisam imala nikakvih stresova.

Kaj da ti kažem osim da te razumijem. Prekjučer dolazi muž u kupaonu kad sam se skinula za tuširanje i počne vikati, Golum, Golum, isuse ljudi Golum!!
I tak, na 166 se stalno vrtim na 50-52.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 19:03   #25
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja nisam apolutno ništa skinula prije vjenčanja jer nisam imala nikakvih stresova.

Kaj da ti kažem osim da te razumijem. Prekjučer dolazi muž u kupaonu kad sam se skinula za tuširanje i počne vikati, Golum, Golum, isuse ljudi Golum!!
I tak, na 166 se stalno vrtim na 50-52.


Opet si barem visoka... Ako ne u sirinu onda te ima u visinu, a mene nigdi -.-
Za mene patuljka je to visoko haha
čoksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 20:59   #26
ova tema ko stovrena za mene!!!

i jel tko nasao odg na pitanje??? kako nabit bar 5 kg???

i da.........173 cm i 50 kg

rodila prije 6 mj , u trudnoci dobila 13 kg i izgubila ih dok kazes keks. ja se nadala da ce mi sta ostat,kad ono sipak pala i kilo nize
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:57   #27
Pozdrav! Ja sam uvijek bila mršava, a jedem zaista puno, bez pretjerivanja. Kad neki dečki vide koliko mogu pojesti, ne mogu doći k sebi od čuđenja... I nikako ne mogu nabit još kila, a uvijek se vrtim oko 50 i imam 169 cm. I ne vježbam previše, tu i tamo. Da, ako netko sazna kako nabit kile, javite... ;-)
ivanica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 16:16   #28
i ja jedem dovoljno. ne ono puno,puno ali recimo cesto mogu vise od muza pojest. isto se ljudi cude kad vide!! hehe

mene bas zanima ovo sta je Giovanna26 pisala za taj Ensure. jel tko probao??
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 08:25   #29
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
ova tema ko stovrena za mene!!!

i jel tko nasao odg na pitanje??? kako nabit bar 5 kg???

i da.........173 cm i 50 kg

rodila prije 6 mj , u trudnoci dobila 13 kg i izgubila ih dok kazes keks. ja se nadala da ce mi sta ostat,kad ono sipak pala i kilo nize
Ne znam draga,
meni nije problem dobiti koju kilu, problem ih je zadržati.
Da bi nabila kile moram stalno biti najedena, a onda se osjećam umorno i kao da imam kamenje u želucu.
Par dana, slabijeg jedenja, i ode kila.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 08:26   #30
Quote:
čoksi kaže: Pogledaj post
Opet si barem visoka... Ako ne u sirinu onda te ima u visinu, a mene nigdi -.-
Za mene patuljka je to visoko haha
Da, samo što na 6cm više imam samo 2 kile više od tebe.
Moš mislit kako to izgleda.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:40   #31
Drage moje, ne se nervirat oko kila. Osobno ne poznam mršaviju osobu od sebe. na vjenčanju sam također bila kost i koža. Evo podataka 168cm 42kng
Ali nebi vjerovali da vjenčanju se to nije kužilo. Vjenčanica, šmika friz - ma izgledala sam ko bombon Na slikama sam super ispala i baš me briga.

Također poslje ostala trudna i u trudnoći dobila 10kg, rodila (otšlo tih 10kg kako je i došlo) i vratila sam se na staro. Variram od 42-48kg ovisno o tome koliko se živciram. Trenutno tražim uzrok toj mršavosti jer ne smatram zdravim niti previše niti premalo kila a sve to ima svoje uzroke negdje ili u našoj psihi ili prehrani ili organizmu ili svemu skupa, pa pogotovo nebi preporučila neko natrpavanje hranom jer mršavost kako i same vidite nije posljedica nejedenja (jer mršavi ljudi večinom jedu dovoljno i više od prosjeka) nego NE APSORBIRANJEM hrane. Natrpavanjem samo još opterećujete svoje tjelo. Treba naći uzork zašto se kile ne primaju, da li je psihološke naravi (previše živciranja stresa...) loša probava ili preslaba želučana kiselina, loša crijeva... čak znam i osobu koja je imala celijakiju a da nije znala i oštetila s tim crijeva pa se hrana nije apsorbirala itd...
Kod mene je stres veliki faktor ali nije glavni uzrok pa još tražim svoj ali svakako sam prestala sa idejom o natrpavanju hranom jer to u konačnici ne vodi na dobro.
Probajte se samo čim manje živcirat pred vjenčanje, riješit čim više tog na vrijeme tako da ne smršavite od stresa još pred vjenčanje.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 16:56   #32
ana dobro si to rekla! nije uzrok nejedenje kako vecina misli !

ali ja mogu rec da se nikada nisam pokusavala udebljati prejedanjem,jer jednostavno to nemogu!!! pa pukla bi za dva dana.!!

a isto tako mogu reci da sam najteza bila kad sam najvise vjezbala!! jer sam imala misice. sad poslije poroda nemam nista vise ......

ja bi bas probala ovaj ensure napitak.......
pitat cu u apoteci. nadam se da me nece cudno gledat!!! hahaha
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 12:29   #33
Ja osobno nisam ni za te neke dodatke prehrani jer sam svojevremeno uzimala nešto i to je funkcioniralo samo toliko dugo dok sam to uzimala. Kad sam prestala kile su otišle kako i došle.
Ovo sa vježbanjem također potpisujem jer sam i ja osobno bila najteža kad sam išla u teretanu 2x tjedno a sad se slabo krećem pa naravnod a i mišići zakržljaju kad se ne koriste. Vježbanje, čisti zrak i čim zdravija prehrana se temelj svakog zdravlja.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 18:55   #34
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
ana dobro si to rekla! nije uzrok nejedenje kako vecina misli !

ali ja mogu rec da se nikada nisam pokusavala udebljati prejedanjem,jer jednostavno to nemogu!!! pa pukla bi za dva dana.!!

a isto tako mogu reci da sam najteza bila kad sam najvise vjezbala!! jer sam imala misice. sad poslije poroda nemam nista vise ......

ja bi bas probala ovaj ensure napitak.......
pitat cu u apoteci. nadam se da me nece cudno gledat!!! hahaha
Ej, draga, nece te cudno gledati, jer se ensure koristi u razne svrhe.
Ja sam ga pila, i ponovno cu.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 21:15   #35
nikako da odem do apoteke.

jao kost sam i koza sada........ moram se malo zalit,a vi tu me kuzite
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.