Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2014., 11:37   #1
.. alternativa jebene svakodnevnice ..

.. zdravo ..

.. pisao sam na filozofiji .. al se tamo neki kurac sjebalo .. .. pa me počeli rasturavat .. pomalo .. .. i onda sam se sjetio da sam ja u stvari alternativac ..

Quote:
SVJETSKIM RATOM DO IZLASKA IZ KRIZE? Sve više ekonomista rješenje idi u totalnom sukobu
.. vidite ovo .. ?

.. alternativa nije baba vanga .. .. alternativa su sile svemira .. ako nisu u skladu sa našom svakodnevnicom .. .. razumijete .. ?
alim is offline  
Old 17.06.2014., 11:44   #2
.. priča o 12toj .. je alternativa .. nibiru leti na zemlju .. alternativa ..

.. ne .. jok ..
.. zamiranje priča je alternativa ..

.. to je kao .. priča o guzicama šupcima i anusu .. na komšilučki i znanstveni način .. .. priča koja ima smisla dok u anus .. sam .. .. ne uđeš .. .. a kad uđeš tada mrak .. .. razumijete .. ?
alim is offline  
Old 17.06.2014., 12:09   #3
.. hrvati duguju 50 milijardi .. sa kamatama 80 .. .. to je alternativa ..
.. treba vidjeti kako izvući ljude iz tog ropstva .. kaže ministar .. .. ali to izvlačenje je suprotno svim zakonima ekonomije svijeta .. koja je u suštini zakona koji uređuju društvo ..
.. predstečajne nagodbe isto ..

.. možda smo mi hrvati .. ima nas šaka .. i beznačajni smo .. ?
.. ali svijet je isti .. model spašavanja .. koji čeka .. je ciparski .. .. ako imate pare u banci .. kad državu pritisnu .. uzet će ..

.. razumijete .. ?

.. ovo je .. treći svijet .. svijet novca .. .. mjerenja .. vage .. to je treći jahač apokalipse .. .. treća karta tarota ..
.. i on umire ..
.. taj svijet nema načina da se održi ..
alim is offline  
Old 17.06.2014., 12:37   #4
.. zašto je svijet pred trećim svjetskim ratom .. ?

.. zato što ameri daju za vojsku 600 a ruje 70 milijardi na godinu ..
.. pa gdje je problem ..
.. to što je sukhoj pred amerima izveo pizdariju ala tomasus krujcurus .. i što je sukhoj dobar avion .. pogledajte ga ..
.. to što si ruje dozvoljavaju zajebancije .. to je jebena opasnost ..
.. gdje je još problem ..
.. to što netanijahu mora u moskvu da ruje ne bi dale s300 asadu .. .. a ruje imaju i s400 .. i u raketama su .. jebeno dobri ..
.. ali imaju more ..
.. da .. i to je problem ..
.. imaju 20 nosača .. .. volim misliti o svakom kao o jednom našem bedepeu .. .. i to je problem ..
.. ti su brodovi odlični za parade .. .. da bi stigli do kakvih arapa .. i tu pomogli .. instalirati kakve šeike vehabije ..
.. a sve tako da ameri zadrže ruku na sve pare svijeta ..
.. a tu su dva problema ..
.. prvi .. šeici velabije su sve manje pouzdani .. i sve više samostalni lopovi ..
.. drugi .. mnogi drugi ulaze u .. petrol biznis ..
.. i treći .. najjebeniji ..
.. ne samo trgovina energijom .. .. izmiče .. .. odjebava se .. i dolar ..

.. dakle .. treći svjetski rat je neizbježan .. .. vjerovati da se ameri mogu sami u sebe urušiti kao sovjetski savez .. nemoguće je ..
alim is offline  
Old 17.06.2014., 12:53   #5
alime, imaš kakav problem?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Old 17.06.2014., 13:54   #6
sačekaj pa nije dovršio sad će o nibiru chetrailsima drugom suncu prirodnim i neprirodnim katastrofama a i Majka Jeckson će da se pridruži pa će u paru
Cobra024 is offline  
Old 17.06.2014., 14:02   #7
koji k.... ga ismijavate

sve je dobro reko , tu na alternativi vrebate svaki upis da ismijete ... ljudske veličine ste
Wild Rover is offline  
Old 17.06.2014., 14:27   #8
Quote:
Cobra024 kaže: Pogledaj post
sačekaj pa nije dovršio sad će o nibiru chetrailsima drugom suncu prirodnim i neprirodnim katastrofama a i Majka Jeckson će da se pridruži pa će u paru
u stvari je rekao da priče o smakovima sveta tipa "smak 2012" i nibiruima nisu alternativa.

I zatim je rekao postoje neke druge priče koje jesu alternativa (zato što ih se obično ne uzima u obzir), kao na primer priča o odnosu ulaganja amera i rusa u naoružanje, i o tome kakva je proporcija kurčenja u odnosu na taj odnos.
(nadam se da rečenica nije preterano komplikovana)

alternativa priči o prvenstvu u brazilu je priča o protestima u brazilu, recimo.

naslov pdf-a nije jasno definisao o kakvoj se alternativi radi.
Dalaj Sanja is offline  
Old 17.06.2014., 15:44   #9
.. daklem o dijalektično političkim alternativama .. njihovom rješavanju .. razrješavanju .. i putu u bolju budućnost ..

.. dakle .. koje su .. alternative .. .. i je li ovo jes .. alternativa .. i čemu ..

.. uzmimo jednu situaciju .. .. da bi pobliže objasnili .. .. vasceo alternativni .. spektrum .. .. da vam približim štonoreč .. stvari ..
.. imaš neki komšiluk .. .. i u njemu žive neki ljudi .. .. recimo hrvati ..
.. sad ..
.. recimo .. ti si u njemu ..
.. ali .. ko si ti .. ?
.. ti možeš biti .. jadan mali čovjek ..
.. ili .. ponosan hrvatski državljanin ..
.. ili možeš biti .. častan podanik marije tereže sa dugogodišnjim stažem u konjušarnici ..

.. e sad ..
.. jedna te alternativa .. gura .. ka nezavisnosti .. koja će biti pod pokroviteljstvo hitlera .. ali i u pod staljingrad .. ko crnu legiju .. de možeš muda da ostaviš ..
.. a druga te gura da budeš jadan .. seljak .. bez evropske perspektive .. .. ka srbin .. recimo ..

.. i sad vas ja pitam .. .. a s obzirom da su batičine koje sliče josipu titini .. koji je glat odjebao josipa visarionoviča .. daaavno mrtve .. .. sad vas ja pitam ..
.. šta ste vi .. ?
.. kamo spadate .. ?
.. koje su vaše alternative .. ?
.. želite li vi biti obične seljačine kao srbi .. ili želite biti velečasni konjušari koji će muda ostaviti pod staljingradom .. ?

.. razumijete .. ? .. .. otprilike .. ovo je dvojba modernog čovjeka .. ovije naši podneblja ..

.. ova se dvojba .. dalje .. prilično zaoštrava .. .. ali fala budi bogu .. .. vremena ima .. .. hm .. sve ako ima ..
alim is offline  
Old 17.06.2014., 15:55   #10
.. e sad .. bio ovdje rat .. u bosnu došli neki vehabije .. ameri i´ vole .. pitaju amere koji vam je kurac .. zašto i´ volite .. kad su oni ovakvi i onakvi .. .. vele ameri .. volimo i´ zbog strateški interesa velike američke nacije koja održava prisne prijateljske i dobrosusjedske odnose sa saudijcima ..
.. daklem .. zapazite ..
.. pravednos je korist jačega ..
.. za amere je pravedno da uture kolindu hrvatima za predsjednika .. da isteraju kineze da pojebu ruje .. da demokratišu venecuelu .. da odrežu muda gadafiju .. i da bombuju srbe ..
.. ali ..
.. šta ako smalaksaju ..
.. kako će pravednost da se menja .. ?

.. je li vam sada jasno .. ?
.. alternativa ovom svijetu ne postoji ..
.. ona bi bila .. vratiti lađe amera u novajork .. .. ali novajork .. odjednom postaje .. tesan .. .. kužite .. ?

.. ovaj svet ima samo jednu alternativu .. apokalipsu .. .. slažete li se vi sa mnom .. ?
alim is offline  
Old 17.06.2014., 17:10   #11
Ni ne znam mogu li se ili ne složiti s tobom, pošto ti je pisanje ekvivalent govoru uz kronične napadaje astme, a još k tome nepovezanih dijelova rečenica, bez dijakritičkih znakova i česte promjene subjekta. Komunikacija na toj razini je nemoguća. Ohladi malo s točkicama, pa onda možda netko shvati u čemu je zapravo poanta ove teme i što uopće govoriš.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 17.06.2014., 17:26   #12
Nekima je komunikacija moguća, nekima nemoguća.

Pravopis kakav koristiš nije oduvek bio korišćen. No, čovek je animal symbolicum, sposoban ne samo za korišćenje postojećih, nasleđenih sistema znakova (to mogu i mnoge životinje) nego i za otkrivanje, prepoznavanje i stvaranje novih simboličkih sistema (takav je, recimo, jezik; takav je, u okviru jezika, pravopis)

Ima ona narodna "koliko jezika govoriš, toliko ljudi vrediš" koja se komotno može prilagoditi mestu i vremenu i preobraziti u "koliko različitih pravopisnih sistema si kadar razumeti, toliko diskutanata vrediš".


Alternativni pravopis na alternativi.
Mislim da se savršeno uklapa.
Dalaj Sanja is offline  
Old 17.06.2014., 18:11   #13
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
..."koliko različitih pravopisnih sistema si kadar razumeti, toliko diskutanata vrediš"...
Znači, nepismenost je pravopisni sistem?

"Tri riječi tri točkice 'pravopisni sistem'" iliti Carevo novo ruho:
... "Gospode Bože!" – pomisli ministar – "da ja nisam glup? Nikada to nisam pomislio. Ali to nitko ne smije saznati! Zar ja nisam dorastao za svoj poziv? Ne, ne, ne smijem im reći da ne vidim tkaninu!"
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
u stvari je rekao...

I zatim je rekao...
– O, tkanina je savršena, prekrasna! Šare su izvrsne, boje su divne! – odgovori stari ministar gledajući u razboj kroz svoje naočale. – Da, da, reći ću caru da mi se tkanina izvanredno dopada! ...
adelon is offline  
Old 17.06.2014., 19:42   #14
.. pitanje je ..
.. šta znači hrvatska uz jedne amere .. ? .. zašto bi nešto tako sitno bilo uopće spomena vrijedno ..
.. na staljingrad je išla jedna pukovnija hrvata .. je li ona mogla išta promjeniti .. u staljingradu je izginulo .. okruglo .. milijun .. hiljadu hiljada ..
.. odgovor je .. .. da naravno ..
.. oružje za muđahedine koje je u jordan išlo iz zagreba .. nije moglo iz nevajorka .. .. a ni kakva merkelovica .. teško da bi dozvolila iz berlina .. .. ne da nas potcjenjujem .. ali za to trebaju baš neki .. .. ko mi ..
.. razumijete .. ?

.. da ponovimo osnove teorija zavjere .. .. jer dosta se istina pričalo .. ali čovjek zaboravi ..
.. kolindu namješta nato .. ameri ..
.. kako se to radi .. ? .. uvodiš je u visoka društva .. .. družiš se s njom .. cjeniš ju .. .. ali prije svega .. izabireš ..
.. ona zna da ju ameri .. favoriziraju .. ali je uvjerena i u to da vrijedi .. .. i .. to je spoj ..
.. u zavjerama se ne instaliraju svoji .. nego oni koji to jesu .. onaj ko je unaprijed takav .. .. onaj koji unaprijed zna što i kako .. bez pitanja ..
.. josipčić kaže vidjeti ćemo kod tabli .. i on nema pojma da je idiot ..
.. ona može .. sve što hoće .. proglasiti veliki pijetet .. usput izgraditi vrtić srbima .. angažirati stožer da pred vrtićem pokosi travu .. i dovesti šešelja da okreni tri odojka ..
.. karamarko bi kroz razglas vikao .. mi i srbi smo uvjek surađivali .. ali oni milančetovi antikristi .. .. jebo ih bog ..

.. a može li narod biti kriv ..
.. može li .. vascio hrvatski narod .. u pakao .. zbog kolinde i amera .. ?

.. uzmimo drugu situaciju .. .. ivo plemeniti sanader ..
.. recimo .. desi se .. proda taj ponosni hrvatski narod .. za 10 mil € .. ko stoku ..
.. ali .. taj isti narod možda baš želi takav .. raspored moći ..
.. želi da zna nekog koji zna sanadera .. .. da zna nekog ko zna vatavuka .. .. možda svaki mali pizdek smatra to .. svojom jedinom šansom ..

.. dakle .. postoji neki .. raspored moći ..
.. sa kolindom .. .. amerima .. .. sanaderom ..
.. koga narod hoće .. .. koga prihvaća ..
.. može li narod u pakao .. .. cjeli narod .. .. sa grijehom .. neodlučnosti .. straha .. .. šta li .. ?
.. naravno ..
.. ko .. sodoma .. svi grešni .. .. jedino se lot spasio .. ostali izgoreni ..

.. čuvajte se .. jebo vas bog .. hrvati .. .. jer bog mnoge zove .. a pitam ja vas .. kog će da izabere .. .. razumijete .. ?
alim is offline  
Old 17.06.2014., 19:57   #15
.. dakle .. uzmimo da suština današnje hrvatske .. ili čak svjetske .. ideologije glasi .. .. dobro .. jebiga .. govna smo .. pa šta ..
alim is offline  
Old 17.06.2014., 20:02   #16
.. prvo .. odakle to .. zašto smo govna .. koji je .. spiritus movens .. te govnjarije .. .. životinjstvo .. nagoni .. strah .. ?
.. drugo .. je li ta govnjarija samoodrživa ..
.. treće .. ima li boga ..
alim is offline  
Old 17.06.2014., 20:05   #17
.. ima li ovdje ko za kakvu diskusiju .. ?

.. da se razgovaramo o bilo čemu .. .. o pravovjerju krivovjerju komunizmu ili alternativnom vjerju .. bilo što .. ? .. ima ko .. ?
alim is offline  
Old 17.06.2014., 20:10   #18
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. ima li ovdje ko za kakvu diskusiju .. ?

.. da se razgovaramo o bilo čemu .. .. o pravovjerju krivovjerju komunizmu ili alternativnom vjerju .. bilo što .. ? .. ima ko .. ?
tocka tocka tockica...............
RayBan is offline  
Old 17.06.2014., 20:46   #19
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.

.. ovaj svet ima samo jednu alternativu .. apokalipsu .. .. slažete li se vi sa mnom .. ?
ne
ovaj svijet se moze i promijeniti i biti sasvim drugaciji bez apokalipse
mislim da ce se to i desiti
doleze generacije koje znaju da je to moguce
ja se veoma uzdam u njih
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 17.06.2014., 23:16   #20
Ja mislim da si ti jedan srbin koji je došao kroz neke nepismene,retardirane i
nejasne upise vrjeđati Hrvate.
jetstream is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.