Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 09:53   #3881
Quote:
Stiglitz kaže: Pogledaj post
Evo malo o lažima Milanovićeve vlade glede ulaska u šengen. Projekcije Pusićke su bile do 2016g, lagali su nas cijelo vrijeme, pripreme uopće nisu odrađene.

http://www.jutarnji.hr/globus/Globus...kanju/5613463/

Btw još nije odgovorio di su pare.
Ukoliko je ovo razlog:
Kako Globus doznaje, a što nikada do sada nije javno rečeno i povezano s hrvatskim pristupom Schengenu, Europska komisija jako je zamjerila Hrvatskoj ponašanje za vrijeme izbjegličke krize. Prije svega, zamjeraju nam zbog odluke da izbjeglice sa srpsko-hrvatske granice ekspresno vlakom prevezemo na hrvatsko-slovensku i tamo jednostavno predamo Slovencima. I to je dodatno zakočilo naš put prema Schengenu, bar raspoloženje zemalja članica da Hrvatsku poguraju što prije naprijed.

..ili bar glavni razlog - super. Ni ne trebamo.

Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Nije suludo...što reče onaj u Zapadnom krilu...mislite da država toliko troši na wc papir
Svi to rade i tako pokrivaju troškove koji su po procjenama aktera potrebni ali im zakon ne dozvoljava da ih pravdaju.
Hoće li što izaći i kad, ovisi koga treba "srediti" i s čega skrenuti pažnju.
Nije bilo Zapadno krilo nego Dan nezavisnosti ;pametna:
Meni je jedanput netko rekao da kad bi običan narod imao uvid u lovu koja se troši, količinu i na šta se troši i to na svim levelima vlasti, da bi ih ljudi doslovce vješali po Markovom trgu i to i bez prijekog suda

Mene zanimaju dokazi koja DORH ima, jer po ovom što se spominje nije niš za pritvor...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 10.02.2017., 10:23   #3882
totalna blesavost od strane EU - jel HR u Schengenu - ne

ko je u Schenegenu - SLO i HUN

potpuno logično je dopremati izbjeglice do SLO

to što EU tolerira prvu zemlju GRE koja je u Schenegenu da radi kak joj se digne, to je druga stvar
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 10.02.2017., 10:29   #3883
ne treba uopće ulaziti u shengen.

sad imamo kontrolu ko ulazi i izlazi iz zemlje. zločinci iz berlinskog/pariškog/bruxellesskog masakra su proputovali nekoliko zemalja bez da ih je itko zaustavio ili kontrolirao.

shengen je sigurnosna prijetnja
milko84 is offline  
Old 10.02.2017., 10:57   #3884
Tak ispada... da.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 10.02.2017., 12:15   #3885
Evo ga... stao ispred kamera i odgovara.

Svaka čast Zoki. Gospodin.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 10.02.2017., 12:16   #3886
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Evo ga... stao ispred kamera i odgovara.

Svaka čast Zoki. Gospodin.
Gdje u pizdu materinu?
KatarinaRi is offline  
Old 10.02.2017., 12:19   #3887
N1
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 10.02.2017., 12:38   #3888
A voli pričati. Već valjda pola sata. Falilo mu je izgleda.
fsoul is offline  
Old 10.02.2017., 12:41   #3889
A očigledno je falio i novinarima. Jedva su ga pustili
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 10.02.2017., 12:43   #3890
Quote:
fsoul kaže: Pogledaj post
A voli pričati. Već valjda pola sata. Falilo mu je izgleda.
Nemam veze sa njim, njegovom politikom, njegovom strankom, ali gdin. Milanović je zanimljiv, interesantan i duhovit u svojim obraćanjima.

Ne sjećam se kakav je bio u početku, prije 10 godina, ali zna govorit a da se ne povlači za tipične floskule i uspavanke gdje utišava novinare i uzima si vremena govoriti onako kako on želi koliko to želi.

Dobar je Zoki


Na kraju se onaj novinar žali da zašto je toliko dugo pričao jer mu je bilo teško pola sata držati diktafon

Zadnje uređivanje Djeki Cen : 10.02.2017. at 12:44. Reason: Dopuna
Djeki Cen is offline  
Old 10.02.2017., 12:43   #3891
U nedjelju na N1 će Milanović imati veliki intervju.
DJTcro is offline  
Old 10.02.2017., 12:48   #3892
U kolko?
Pa u 2 je Grmoja... jebemti tolko događaja, a ja u subotu od popodneva imam 2 fešte i planirala sam nedjelju provesti u nesvijesti
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 10.02.2017., 12:49   #3893
Quote:
Djeki Cen kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se kakav je bio u početku, prije 10 godina, ali zna govorit a da se ne povlači za tipične floskule i uspavanke gdje utišava novinare i uzima si vremena govoriti onako kako on želi koliko to želi.
Pa prije 10 godina je bio najbolji. Onda su polako svakodnevne svađe i frustracije počele utjecati pa je sve više taktički griješio.
fsoul is offline  
Old 10.02.2017., 12:49   #3894
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
U kolko?

9-12 u Točki na tjedan
Hilda is offline  
Old 10.02.2017., 12:53   #3895
Znaci imali smo za premijera nesposobnu budalu ciji je prvi savjetnik bio narkoman i lopov.

Jadna li drzava, kad vidimo tko je bio na njezinom celu, cudo jedno da uopce jos i postojimo.
John_Wayne is offline  
Old 10.02.2017., 13:13   #3896
A čuj, nakon "sposobnog" premijera kojeg se pol Europske policije hvatalo, ovi sa 5 tisuća kuna dođu ko čiste poštenjačine

I je, živa istina da je čudo da nas više ima nakon 2 mandata takvog premijera i njegove kamarile ćoravih dupe-uvlakača koji nisu ništa vidjeli, a radili su sve "jer im je Sanader tako rekao", koji su u optužnici i prvostupanjskoj presudi poznati kao kriminalna organizacija.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 10.02.2017., 13:15   #3897
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Znaci imali smo za premijera nesposobnu budalu ciji je prvi savjetnik bio narkoman i lopov.

Jadna li drzava, kad vidimo tko je bio na njezinom celu, cudo jedno da uopce jos i postojimo.
Ma nije mu on bio savjetnik, jednostavno je povukao frenda da ima nekog mlađeg sa kojim će kratiti vrijeme na ručkovima i kad treba zabaviti. Nekako ne vjerujem da mu je Saucha bio neki vrstan dečko od pomoći, omogućio mu je da si malo zaradi, da vidi svijeta i to je to. Ne branim, ali očito je da je dečko debelo iskoristio što je bio frend sa premijerom.
Djeki Cen is offline  
Old 10.02.2017., 13:18   #3898
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A čuj, nakon "sposobnog" premijera kojeg se pol Europske policije hvatalo, ovi sa 5 tisuća kuna dođu ko čiste poštenjačine
5 tisuca kn?

Saucha je optuzen za kradju 500 tisuca kn, malo si zaboravila koju nulu...

Sto se tice Sanadera, pa on je prema Milanovicu bio svemirski brod, po svemu, pogledaj samo stanje u drzavi za vrijeme jednog i drugog. Sanader je imao gospodarski rast i najmanje nezaposlenih ikad, a ova budaletina je imala tri i pol godine gospodarskog pada. Nedaj boze vise takvog luzera na celu drzave, sad smo jos i saznali da mu je prvi savjetnik bio lopov i narkoman.
John_Wayne is offline  
Old 10.02.2017., 13:25   #3899
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Znaci imali smo za premijera nesposobnu budalu ciji je prvi savjetnik bio narkoman i lopov.

Jadna li drzava, kad vidimo tko je bio na njezinom celu, cudo jedno da uopce jos i postojimo.
Narkoman?
DJTcro is offline  
Old 10.02.2017., 13:26   #3900
Stari mu je profesor na FSBu i on je u redu čovjek. Sina ne znam ali sumnjam da se Saucha osobno okoristio. Ali on je kao voditelj ureda odgovoran. On je trebao pronaći da te dnevnice ne odgovaraju. A sad nek DORH to riješi.
fsoul is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.