Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nasljeđivanje

Nasljeđivanje Oporuke, nužni dio, ostavinske rasprave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2007., 11:29   #41
nije samo zbog toga.
Katrin is offline  
Old 11.10.2007., 16:12   #42
ja imam spis u kome je u 7 godina sazvano 1 (jedno ročište), a samo ove godine napisala sam 8 (osam) požurnica
parnični kacel je od tih 8 uložio u spis 2 (dvije!!)

u svakom postupku u kojem ja zastupan tužitelja, meni je u interesu da završi šta prije. Odugovlačenje nikamo ne vodi jer onda i stranke odustanu u pola mise

a spor doveden do kraja i još uz to uspješno - sa sobom nosi nove stranke (prijatelje, rodbinu, tu istu stranku ) dobar glas je u ovom poslu jedina dopuštena reklama
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 12.10.2007., 10:40   #43
heh... sretan kraj ove priče............
eto, uspjeli smo ih posjesti i napokon razgovarati kao normalni ljudi, zvali smo sudskog vještaka da procijeni kuću, te će sve ici izvansudskom nagodbom, dat ćemo im određeni rok da nas isplate, naravno sve uz odvijetnika i sve napismeno, da za tih par mjeseci opet nebi bilo ovakvih nepotrebnih gluposti....
frendica_hr is offline  
Old 13.10.2007., 23:40   #44
Sorry što ovako ulijećem, no ne razumijem zašto bi vještačenje i isplata s njihove strane trebala trajati nekoliko mjeseci (u kojim se nadaš da neće biti problema)?
Neuson is offline  
Old 14.10.2007., 20:25   #45
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Sorry što ovako ulijećem, no ne razumijem zašto bi vještačenje i isplata s njihove strane trebala trajati nekoliko mjeseci (u kojim se nadaš da neće biti problema)?
pa vještaćenje (procjena kuće)će biti za 2 dana, elaborat je gotov za kojih
5-7... a dat ćemo im neko razumno vrijeme da nas isplate, jer rijetko tko ima 30tak, 40tak tisuća eura u depu, ako se ne varam...samo iz tog razloga će trajati nekoliko mjeseci...
frendica_hr is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.