Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2008., 13:43   #1
Sumrak (Twilight)


najave:
http://www.youtube.com/watch?v=VDXPik58G88
http://www.youtube.com/watch?v=hYhTn0U2jYU
http://www.youtube.com/watch?v=7tQk8pKnnVY
Glumci i informacije o filmu:
http://www.imdb.com/title/tt1099212/

Vjerojatno ste svi čuli za ovaj ljubić o djevojci koja se zaljubi u vampira i bla bla bla...
Ne da mi se pisati opis radnje pa sam vam stavio ove gore linkove...
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 10:01   #2
još jedno teen smeće, što je očito iz postera.
fanovi tree hilla i o.c.-a će doć na svoje.
__________________
Nothing lasts forever, not even sex with me.
- Alan B'stard
Alan B'stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 03:11   #3
Meni se film cini ok, i pogledat cu ga kad-tad.
Ta shema sa vampirima je isfurana vec, ali s vremenom ih se ponovo zazelimo.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 14:41   #4
ja ne volim o.c i tree hill pa opet imam želju pogledati ga zbog znatiželje jer želim viditi jeli bolji ili gori od knjige. mislim da će biti ovo drugo
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 13:18   #5
velika sam obožavateljica sumraka(knjige) i jedva čekam film iako sam sigurna da će biti puno lošiji od knjige.
eska_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 23:35   #6
Box office

Twilight grossed over $7 million in ticket sales from midnight showings alone on November 21, 2008.[52] The film is number 3 on online ticket service Fandango's list of top advance ticket sales, outranked only by Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (2005) and The Dark Knight (2008).[52] It grossed $35.7 million on its opening day, slightly higher than Iron Man (2008).[53] By the following day, Summit Entertainment announced that it had greenlit a film adaptation of New Moon, the next book in Meyer's series;[54] Rosenberg had been working on adapting the novel prior to Twilight's release.[55]

Critical reception

Based on 123 reviews collected by Rotten Tomatoes as of November 22, 2008, the film has received an overall approval rating of 43%, with a weighted average score of 5.4/10.[56] In describing the critical consensus, it stated: "Having lost much of its bite transitioning to the big screen, Twilight will please its devoted fans, but do little for the uninitiated."[56] By comparison, Metacritic, which assigns a normalized rating out of 100 to reviews from mainstream critics, calculated an average score of 56 from the 32 reviews it collected, indicating "mixed or average" reviews.[57]
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 00:07   #7
South Park je u srijedu imo parodiju na Tvajlajt: http://www.youtube.com/watch?v=_ZkP7AywlZE


A što se tiče filma, pogledo sam trailer, odkad vampiri izgledaju tako emo? Namazana usta i obrvice, zagelirana kosica, baš badd-ass izgleda. Ali curicama se valjda to sviđa...

Zadnje uređivanje Katatonični Dabar : 23.11.2008. at 12:14. Reason: trolanje
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 01:04   #8
Quote:
cartman682 kaže: Pogledaj post
South Park je u srijedu imo parodiju na Tvajlajt: http://www.youtube.com/watch?v=_ZkP7AywlZE

Svakoga starijeg od 14 bi trebalo biti sramota čitati takve knjižice. Danas sam vidio jednu žensku na mom faksu s tom knjigom, došlo mi da ju šutnem, fuj, kak mogu bit tako glupe i čitat te nabuloze.

A što se tiče filma, pogledo sam trailer, odkad vampiri izgledaju tako emo? Namazana usta i obrvice, zagelirana kosica, baš badd-ass izgleda. Ali curicama se valjda to sviđa...
Pa u zadnjih nekoliko godina ih se trude prikazati kao biseksualne latino ljubavnike sa suicidnim ponašanjem i depresivnim/emo stilom.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 09:01   #9
Najbolji koment o filmu na digg.com: "Every bitch I know is like "OMG, are you going to see Twilight this weekend?" No, no, a million times NO. Woman, can't you see I have a PENIS?! I wouldn't be caught dead at this film. I hope the movie sucks and they all get disappointed and menstruate together."

http://digg.com/movies/Adults_excite...ght_are_idiots

Zadnje uređivanje cartman682 : 23.11.2008. at 09:16.
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 12:17   #10
Prije nego što stvari izbjegnu kontroli; molio bih da se držimo rasprave o filmu a izbjegnemo etiketiranja fanova ove franšize. Hvala.

Your friend,
D.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 11:44   #11
Ženska je ružna pa nema smisla gledati film.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 11:59   #12
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Ženska je ružna pa nema smisla gledati film.

Ima.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 14:39   #13
Film se otvorio u Americi sa 70,553,000 zelembaca. Pogledala bih ga i bez toga, jer su mi vampiri napeti.....
raimunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 00:14   #14
ja cu ovo gledat iako mi liči na dječiji ili ženski film
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 21:58   #15
Upravo pogledala film. Mislila sam da će biti loš, ali nije. Baš mi se dopao. S low budgetom su napravili izvrstan posao. Tako da mi je drago da je toliko zaradio i da fanove očekuju sljedeća 3 nastavka.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:00   #16
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Upravo pogledala film. Mislila sam da će biti loš, ali nije. Baš mi se dopao. S low budgetom su napravili izvrstan posao. Tako da mi je drago da je toliko zaradio i da fanove očekuju sljedeća 3 nastavka.
oke...

inače nisam za vampire, al veselim se
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 09:34   #17
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
oke...

inače nisam za vampire, al veselim se
Yup, pošto je zaradio 70 milijuna, odlučili su snimiti sva 4 dijela.

Mene su vampiri i privukli. Stvarno, nije uopće loš film.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 15:09   #18
mene su trebe privukle
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 17:00   #19
Pa čujte, film sam pogledala i definitivno nije sranje. Što se tiče knjige definitivno ju nitko ne bi smio nazvati smećem jer očigledno nit zna uspjeh te knjige niti popularnost i bogatstvo koje je priskribla autorici.
__________________
Impossible is nothing so carpe diem! Be elsewhere ^^
~Banshee Kei~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 19:30   #20
mislim da ću za vikend pogledati film pa napišem kakav mi je, mislila sam danas, ali imam još nešto za učiti..... poslije su kućanice........ pa ne stignem
knjigu sam si isto skinula, svi ju hvale pa.... nadam se da je dobra
Mademoiselle X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.