Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2009., 21:46   #41
Puno korisnih savjeta i ideja ste mi dale... sutra je kupanje, pa ću isprobat neku od navedenih metoda. Javim kako je prošlo...

Hvala svima!!!
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 22:05   #42
Anja isto ima dugu kosu, ali ona uz tu dugu ima i malo ricastu, ne jako ali dovoljno da se dosta petlja, poslije mora smo ju malko podšišali, tako da smo nešto frčkica skinuli (nažalost, nadala sam se da neće), pa se manje petljala, stavljala sam joj regenerator ali mi je to malo bilo mučenje dječjeg vlasišta.
onda došla njena najbolja prijateljica u posjetu i kupila joj šampon iz dm-a, onaj ljubičasti koji ima čep u obliku krune (princese), i već se po njemu dobro raščešljavala, a onda smo kupile i takav sprej za kosu za raščešljavanje, i od tada je češljanje prava zabava. Našpricamo kad je kosa još mokra, raščešljamo i posušimo fenom. Kad je suha ako je spetljana opet našpricamo i sve je u redu. Češljam ju inače onim rijetkim češljom sa širokom zupcima, a poslije običnom četkom sa drvenim zupcima
__________________
MOJA SREĆA 04.08.2006., DRUGA SREĆA 25.07.2011.
linakina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 13:34   #43
ja sam kao mala uvijek imala dugu kosu a imam još i sad. kao mala mi je mama kupovala neke roze sprejeve za raščešljavanje neznam kako se zovu ali znam da ih ima u dm-u, a sada koristim neki od schaume taj je vise da hrani kosu, ali i raščešljava. od četki trenutno koristim neku babybliss koja je bas za rašćešljavanje a kao mala sam imala četke četverastog oblika koje mi je mama naručivala iz avona. i jos jedan savijet nakon sto djetetu rašćešljate kosu navečer ispletite joj jednu ili dvije pletenice ujutro joj kosa neće biti zapetljana, a i biti će lijepo valovita što ce joj se sigurno svidjeti :P
ninaa12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 15:15   #44
macadamia no tangle četka



Bez problema u par poteza, bez imalo čupanja, raščešlja i mokru i suhu kosu, jako malo kose ispadne i uopće ne trga kosu.
Ja sam se preporodila otkada je imam...prije sam hrpu kose sa četki micala nakon češljanja..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 22:59   #45
Potpisujem..Mandy.
i...Paul Mitchell paddle brush..cca 120 ak kn.
nastasja00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 09:43   #46
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
macadamia no tangle četka



Bez problema u par poteza, bez imalo čupanja, raščešlja i mokru i suhu kosu, jako malo kose ispadne i uopće ne trga kosu.
Ja sam se preporodila otkada je imam...prije sam hrpu kose sa četki micala nakon češljanja..
Ja sam nešto slično (drugačijeg oblika) dobila na poklon. Nakon inicijalnog jer, neš ti četke, shvatila sam kako je riječ o fantastičnom proizvodu jedinom koji može vrlo tanku i kovrčavu kosu rasplesti i ispeglati bez suza.
fifimifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:36   #47
http://usa.loccitane.com/aromacholog...249,262844.htm

Samo kap ulja na kosu poslje pranja kose mi djeluje tako da nema zamrščivanja, počešljam se u trenu.
kikiriki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 11:03   #48
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Drage moje,

evo o čemu se radi, moja mala ima dugu, gustu ali prilično tanku kosu koja joj se spetlja na sve moguče načine pa ju čupa kad ju češljam i naravno da mi ju je žao i dođe mi da je ošišam, ali opet ne mogu, prekrasna joj pristaje duga kosica i ne želim je ošišat, (ne želi ni ona da se šiša) a s druge strane znam da je mučim kad je češljam.
Probala sam raznim četkama, raznim preparatima ali još uvijek nisam naišla na nešto čime bi bila zadovoljna.
Molim Vas za savjet. Koja bi joj četka bila najbolja i što bi mi preporučili od preparata da je ne čupam?
Hvala.
Ovaj eco.kid regenerator u spreju je najbolje šta smo mi našli za raščešljavanje duge kose nakon spavanja, čak ni pletenicu prije spavanja više ne radimo jer raščešljava bez problema:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20150401_19154211.jpg‎
Views:	89
Size:	5.5 KB
ID:	14870  
peteh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.