Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 23:39   #2601
Dok čeka da se bivša zbroji u glavu on je došao na ideju da se mi ipak zabavimo, znači ševimo kad moram bit jasnija, kad si po tom pitanju odgovaramo.
Zvao me milijun puta da se nađemo i ja odbijala...ali na kraju sam imala oproštajku s njim....samo on nije znao da ja odlazim i da je to bila oproštajka. Već se sirota ponadao...ma da ne bi.
JustSpicy is offline  
Old 27.10.2014., 23:41   #2602
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
A na koji oblik zabave je mislio?
Ja mislim na seks.
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Old 27.10.2014., 23:42   #2603
Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Uf kemije je bilo itekako Odgovarao mi je po svim pitanjima, šta se tiče osobnosti, karaktera, razmišljanja o životu, budućnosti, slična stajališta i zafrkancije..početak je bio savršen, ALI onda dolazi trenutak istine....nije prebolio bivšu. A uvjeravao me neka mu dam šansu i da je na čistu sa prošlošću. Bio je friški prekid i još je ona njega ostavila tako da se bezglavo zaletio u novi odnos. Budala sam sebe uvjeravao da je spreman...možeš mislit. Jbt i njezin stari ga još uvijek zove.
Možda da smo se sreli za par mjeseci...i još mi se javljao pa ja njega tješila, ali na kraju sam mu rekla na lijepo neka odjebe i pusti me na miru za moje dobro...baš se meni da slušat o njegovoj bivšoj i kako se nada da će se pomirit, pa mene moli neka mu oprostim i da ovo ostane između nas jer bi nju povrijedilo kad bi znala da je bio s nekom, a on je ne želi povrijedit, ALI ako sam za možemo se zabavit. Tako da to je neslavno završilo. I sad mi muka kad znam da ipak postoji muškarac kakvog ja želim, ali ga neću imat.
Ništa idemo dalje...baš me zanima koji će bit sljedeći biser.
pa zar želiš muškarca koji laže da bi jebao
roziukrasi is offline  
Old 27.10.2014., 23:49   #2604
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
pa zar želiš muškarca koji laže da bi jebao
Ne želim sjebanog muškarca od prekida...a on je trenutačno to i ništa više.
JustSpicy is offline  
Old 31.10.2014., 15:43   #2605
Koji je najbolji portal? Ima tko iskustva s agencijama?
PM33 is offline  
Old 31.10.2014., 17:07   #2606
Quote:
PM33 kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji portal? Ima tko iskustva s agencijama?
Najbolji portal je ugasit komp i izać van među ljude pa ćeš nekog i upoznat.
Ti portali bi tribali ka kupovina majice.Gledaš i odabereš si curu,ženu što već...e pa neće ići
Ri 71 is offline  
Old 31.10.2014., 17:10   #2607
Quote:
Ri 71 kaže: Pogledaj post
Najbolji portal je ugasit komp i izać van među ljude pa ćeš nekog i upoznat.
Ti portali bi tribali ka kupovina majice.Gledaš i odabereš si curu,ženu što već...e pa neće ići
Koji glup i samodopadan komentar

Da da, bolje je ljude upoznavati u živo, svi koji smo probali smo toga i svjesni i sve je to super.

Ali ako čovjek pita za portale, onda mu možeš ili odgovoriti, ili pazi fore...preskočiti komentar!

Jer ne, nije nimalo originalna izjava, svako malo ju netko nabacuje, a gle čuda, čovjek je opet pitao baš za online portal, jer onak...možda želi upoznati nekoga online a ne u živo?
nemouzagrebu is offline  
Old 31.10.2014., 20:08   #2608
Quote:
Ri 71 kaže: Pogledaj post

Najbolji portal je ugasit komp i izać van među ljude pa ćeš nekog i upoznat.
veliki potpis za ovo!! to care ..

baš je jedna cura sa kojom sam dobar neki dan stavila status na fejs, da samo papučari i kukavice traže žene preko fejsa .. da pravi i odvažni muškarci traže cure vani ..

ne slažem se u potpunosti sa njom naravno, imam svoje mišljenje, ali kad dobro razmislim, prije nije bilo ni mobitela,
ni interneta pa su ljudi isto bili u vezama, ženili se , družili itd.

zašto ovo pišem, zato jer je uživo puno manje frustrirajuće,
odma znaš jeli ti netko odgovara, ima li kemije, kakav je razgovor, pogled, oči dosta otkrivaju, karakter, itd.

evo u utorak sam bio vani, čak nisu klubovi ni radili, i nas trojca smo pokupili cure u običnom kafiću! i to oko 10 ipo sati navečer i kasnije bili sa njima vani do 5 .. a na internetu trebaš iskrvariti dok nađeš nekoga, a i obično se cure dopisuju sa više likova ..

a vani to obaviš za sekund posla, i odma znaš na čemu si, onako preko neta tjedan dana dopisivanja, jer ne možeš za 1 dan dopisivanja pitati odma za nalaženje, pa ako ništa od toga, gubljenje vremena .. dobro sad opet ovisi koliko je ko zgodan i ljep, sramežljiv ili ne sramežljiv, kakvu spiku ima, da bi vani imao uspjeha ..

ali neka je takvih stranica, nemam ništa protiv nikad se nezna ..

možda netko ima više sreće preko neta, i obratno, kao ja npr.

uvijek sam imao puno više uspjeha vani nego na netu ... internet nula bodova

a i sve manje živaca imam na netu, nekad mi je muka od tih pustih dopisivanja xD

nema bolje nego kad se središ i odeš vani subotom plesati i upoznavati cure, razmjeniš brojeve i eto ..

nedavno mi je jedna cura ode odgovorila da odem van tražiti da se ostavim neta, i nije mi pasao komentar, odgovorio sam kao što pišeš na ovoj temi, vidiš kakav je naslov, istu stvar je napravio sad @RI 71 , a evo i ja to radim

ali ta cura je bila u pravu .. znao sam to, ali tad nisam htio priznat hah

ali neka, zašto gubiti vrime na te puste stranice, ok ako je netko iz većeg grada, pa npr. iskrica je ok, mislim da se može naći partnera ..

naravno ko ima živaca za, 'ej bok' kako si, ili iritanti uleti 'ej što se radi' hahaha


vi koji tražite preko neta, učite i usavršavajte vani prilazit, i više vam nikad neće trebati internet .. a i osjećat će te se bolje

Zadnje uređivanje Stranger FX : 31.10.2014. at 20:17.
Stranger FX is offline  
Old 31.10.2014., 20:23   #2609
jel probo ko stepout? iskustva?
Pischori is offline  
Old 31.10.2014., 22:08   #2610
Quote:
PM33 kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji portal? Ima tko iskustva s agencijama?
http://fdating.com/
F@@hrenheit is offline  
Old 31.10.2014., 23:59   #2611
Ovaj moj pomirio se sa bivšom...neka im je sa srećom.

Ovi komentari izađi van i upoznaj nekoga...bilo je to meni nekad super, ali sada mi se više ne da visit po klubovima i mlađa je ekipa pa mi se dešava da mene pitaju osobnu jer mi ne vjeruju da imam 27.god....a on 18g.. I ti razgovori vani budu tako površni. Ja sam početkom godine odlučila pokušat preko net-a i sad mi je čak draži taj način upoznavanja. (iako naravno voljela bi da se od prve dogodi odmah uživo, ali do sad baš nisam imala sreće).
Vani se na prvu sve svodi na fizički izgled i tko je kome napet i većina je za sex. Dok na net-u najprije izmijeniš par "dubokoumnih" rečenica, pa ajde neka slika pa još malo dopisivanja i onda upoznavanje bez obaveze. Ali ide to kod mene brzo...s nekim za 2 dana...s nekim 2 tjedna...ako prođe mjesec, a da druga strana ne pokazuje inicijativu za upoznavanjem ja to prekrižim.
Znači na iskrici sam skoro godinu dana...ali budem ja imala pauze i deaktiviram se tako da sve skupa možda sam 3 mj bila aktivna. A kada s nekim započnem ozbiljnije dopisivanje onda se samo toj osobi posvetim. Ne mogu ja s više njih u isto vrijeme.
I meni u profilu lijepo piše da nisam za avanture i imam navedeno šta mi odgovara i što ne pa tko se nađe u tome javi mi se. Ja dosta iskreno nastupim i ne muljam tako da mislim da oni s kojima sam se upoznala uživo nisu se mogli neugodno iznenadit.
JustSpicy is offline  
Old 01.11.2014., 00:08   #2612
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
hvala. ima puno Hrvatica?
PM33 is offline  
Old 01.11.2014., 09:02   #2613
za one koji se pale na udane, jedan savjet. kada pise ovdje sam samo radi prijateljstva, te se najlakse mogu okrenuti.
Pischori is offline  
Old 02.11.2014., 09:19   #2614
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Koji glup i samodopadan komentar : rofl:

Da da, bolje je ljude upoznavati u živo, svi koji smo probali smo toga i svjesni i sve je to super.

Ali ako čovjek pita za portale, onda mu možeš ili odgovoriti, ili pazi fore...preskočiti komentar! : eek:

Jer ne, nije nimalo originalna izjava, svako malo ju netko nabacuje, a gle čuda, čovjek je opet pitao baš za online portal, jer onak...možda želi upoznati nekoga online a ne u živo?
Rekoh mu za najbolji portal....RL bez zlih namjera.


Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
veliki potpis za ovo!! to care .. : mig:

baš je jedna cura sa kojom sam dobar neki dan stavila status na fejs, da samo papučari i kukavice traže žene preko fejsa .. da pravi i odvažni muškarci traže cure vani ..

ne slažem se u potpunosti sa njom naravno, imam svoje mišljenje, ali kad dobro razmislim, prije nije bilo ni mobitela,
ni interneta pa su ljudi isto bili u vezama, ženili se , družili itd.

zašto ovo pišem, zato jer je uživo puno manje frustrirajuće,
odma znaš jeli ti netko odgovara, ima li kemije, kakav je razgovor, pogled, oči dosta otkrivaju, karakter, itd.

evo u utorak sam bio vani, čak nisu klubovi ni radili, i nas trojca smo pokupili cure u običnom kafiću! i to oko 10 ipo sati navečer i kasnije bili sa njima vani do 5 .. a na internetu trebaš iskrvariti dok nađeš nekoga, a i obično se cure dopisuju sa više likova ..

a vani to obaviš za sekund posla, i odma znaš na čemu si, onako preko neta tjedan dana dopisivanja, jer ne možeš za 1 dan dopisivanja pitati odma za nalaženje, pa ako ništa od toga, gubljenje vremena .. dobro sad opet ovisi koliko je ko zgodan i ljep, sramežljiv ili ne sramežljiv, kakvu spiku ima, da bi vani imao uspjeha ..

ali neka je takvih stranica, nemam ništa protiv nikad se nezna .. : kokice:

možda netko ima više sreće preko neta, i obratno, kao ja npr.

uvijek sam imao puno više uspjeha vani nego na netu ... internet nula bodova

a i sve manje živaca imam na netu, nekad mi je muka od tih pustih dopisivanja xD

nema bolje nego kad se središ i odeš vani subotom plesati i upoznavati cure, razmjeniš brojeve i eto ..

nedavno mi je jedna cura ode odgovorila da odem van tražiti da se ostavim neta, i nije mi pasao komentar, odgovorio sam kao što pišeš na ovoj temi, vidiš kakav je naslov, istu stvar je napravio sad @RI 71 , a evo i ja to radim

ali ta cura je bila u pravu .. znao sam to, ali tad nisam htio priznat hah

ali neka, zašto gubiti vrime na te puste stranice, ok ako je netko iz većeg grada, pa npr. iskrica je ok, mislim da se može naći partnera ..

naravno ko ima živaca za, 'ej bok' kako si, ili iritanti uleti 'ej što se radi' hahaha


vi koji tražite preko neta, učite i usavršavajte vani prilazit, i više vam nikad neće trebati internet .. a i osjećat će te se bolje
Mobitela ni bilo prije ni hrpe gluposti kao danas pa se opet izlazilo i to više nego danas.Bar na zid ili u park i tako svaku veče i viruj mi da bi se stalno našli negdje drugdje i dolazilo bi do novih ljudi i tako su kretale veze i prijateljstva.
Na netu se ljudi precjenjuju i to previše dok u stvarnosti toga nema.U stvarnosti budi ono što jesi i viruj mi da će te netko i zapazit.
Nije bitno oćeš li izaći subotom jer pazi sad...subotom izlaze gotovo svi dok sam ja uvik volio petak ili četvrtak.Manje ljudi vani i ugodnije bude.

Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Ovaj moj pomirio se sa bivšom...neka im je sa srećom.

Ovi komentari izađi van i upoznaj nekoga...bilo je to meni nekad super, ali sada mi se više ne da visit po klubovima i mlađa je ekipa pa mi se dešava da mene pitaju osobnu jer mi ne vjeruju da imam 27.god....a on 18g.. I ti razgovori vani budu tako površni. Ja sam početkom godine odlučila pokušat preko net-a i sad mi je čak draži taj način upoznavanja. (iako naravno voljela bi da se od prve dogodi odmah uživo, ali do sad baš nisam imala sreće).
Vani se na prvu sve svodi na fizički izgled i tko je kome napet i većina je za sex. Dok na net-u najprije izmijeniš par "dubokoumnih" rečenica, pa ajde neka slika pa još malo dopisivanja i onda upoznavanje bez obaveze. Ali ide to kod mene brzo...s nekim za 2 dana...s nekim 2 tjedna...ako prođe mjesec, a da druga strana ne pokazuje inicijativu za upoznavanjem ja to prekrižim.
Znači na iskrici sam skoro godinu dana...ali budem ja imala pauze i deaktiviram se tako da sve skupa možda sam 3 mj bila aktivna. A kada s nekim započnem ozbiljnije dopisivanje onda se samo toj osobi posvetim. Ne mogu ja s više njih u isto vrijeme.
I meni u profilu lijepo piše da nisam za avanture i imam navedeno šta mi odgovara i što ne pa tko se nađe u tome javi mi se. Ja dosta iskreno nastupim i ne muljam tako da mislim da oni s kojima sam se upoznala uživo nisu se mogli neugodno iznenadit.
Lipotice ima klubova koji su za starije i tako smo mi imali jedan u Lovranu koji je prozvan Posljednja šansa :-D
Nitko mlađi od 35 nije tamo zalazio :-D
Inače meni je najbolje se nekamo zavuć u konobu pa bacit na karte i zapivat po koju i ekipa ostalih stolova se pridruži pa eto gitare začas i harmonike koje i dobar provod zajamčen a koliko tek ljudi upoznaš nebi virovala.
Ri 71 is offline  
Old 02.11.2014., 09:29   #2615
Quote:
Ri 71 kaže: Pogledaj post
Rekoh mu za najbolji portal....RL bez zlih namjera
RL NIJE portal, komentar je bio glup i nepotreban.
nemouzagrebu is offline  
Old 02.11.2014., 09:35   #2616
Quote:
Ri 71 kaže: Pogledaj post
Najbolji portal je ugasit komp i izać van među ljude pa ćeš nekog i upoznat
A kako da upoznamo nekog (normalnog) mi koji smo invalidi/kiborzi/manjkavi/nedostojni na bilo koji drugi način?
Gama7 is offline  
Old 02.11.2014., 11:04   #2617
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
RL NIJE portal, komentar je bio glup i nepotreban.
istina boli ..

komentar njegov nikako nije glup, to samo može izjaviti iskompleksirana osoba, svatko malo stariji i iskusniji, sa malo pameti,
će ti reći da taj njegov komentar nije glup! ok ako je nepotreban, ali glup ne može nikako biti ..

mogao si onda i onoj curi napisati par prethondih stranica, da je i njen komentar glup ..

Ri 71 je dao najbolji mogući savjet .. shvatit ćeš jednog dana

Zadnje uređivanje Stranger FX : 02.11.2014. at 11:11.
Stranger FX is offline  
Old 02.11.2014., 11:05   #2618
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
RL NIJE portal, komentar je bio glup i nepotreban.
RL je i te kako portal sa najvećim brojem korisnika.Dovoljno se samo okrenuti na ulici samo taj pristup je većini stran i lakše je bit ono što nisi i držati sebe u nekom svom svijetu kako si poseban i da tvoja partner/ica (pišem općenito pa bez uvrede) mora bit posebna.

Ako je tebi komentar glup nekome nije.

Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
A kako da upoznamo nekog (normalnog) mi koji smo invalidi/kiborzi/manjkavi/nedostojni na bilo koji drugi način?
Možda će ti ovo zvučati malo bezobrazno ali nedaj da te invalidnost sputava u životu.Prepustiš li se tome možeš jedino kukat a nijedan portal ti neće pomoći u tome da nekoga pronađeš tko bi ti odgovarao.
RL odmah daje sliku bez puno priče i vjerovatno te bude zaobišao veliki dio ljudi odmah ali neće svi.U načelu budeš odmah znao na čemu si.

I ne govori da si manjkav ili nedostojan jer to je film koji se vrti samo u tvojoj glavi.Znam dosta ljudi koji su invalidi (najviše iz Domovinskog rata ali i žrtve udesa) i imaju uredne brakove i veze te djecu.
Ri 71 is offline  
Old 02.11.2014., 11:14   #2619
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
istina boli ..

komentar njegov nikako nije glup, to samo može izjaviti iskompleksirana osoba poput tebe, svatko malo stariji i iskusniji, sa malo pameti, će ti reći da taj njegov komentar nije glup! ok ako je nepotreban, ali glup ne može nikako biti ..

mogao si onda i onoj curi napisati par prethondih stranica, da je i njen komentar glup ..

Ri 71 je dao najbolji mogući savjet .. shvatit ćeš jednog dana
Quote:
Ri 71 kaže: Pogledaj post
RL je i te kako portal sa najvećim brojem korisnika.Dovoljno se samo okrenuti na ulici samo taj pristup je većini stran i lakše je bit ono što nisi i držati sebe u nekom svom svijetu kako si poseban i da tvoja partner/ica (pišem općenito pa bez uvrede) mora bit posebna.

Ako je tebi komentar glup nekome nije.

Ajde malo uključiti mozak i glavu u sve ovo. Pitanje je bilo:

Quote:
PM33 kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji portal? Ima tko iskustva s agencijama?
Na što si uredno odgovorio ovako:

Quote:
Ri 71 kaže: Pogledaj post
Najbolji portal je ugasit komp i izać van među ljude pa ćeš nekog i upoznat.
Ti portali bi tribali ka kupovina majice.Gledaš i odabereš si curu,ženu što već...e pa neće ići

Znači po toj vašoj divnoj logici, ako vas netko pita koji je bicikl najbolje za kupiti, vi ćete mu savjetovati da kupi auto, jer vi znate da se s autom može prenijeti više tereta.

Ako vas netko pita kako pripremiti pastrvu za ručak, vi ćete im odgovoriti da naprave janjetinu, jer vi znate da je janjetina puno ukusnija.

Ako vas netko pita koja pasmina psa je najbolja za čuvanje kuće, vi ćete, pretpostavljam, odgovoriti da si nabave mačku, zato što su mačke puno bolji ljubimci.


Ili možda neće biti takav odgovor?
Jer osoba je sasvim jasno pitala pitanje oko mišljenja za jednu stvar, znači li to da se mora odgovoriti za nešto drugo?

Zbilja se treba uključiti malo glava i shvatiti da ne zanima sve ljude ista stvar kao tebe(vas), neki ljudi žele nešto što tebe(vas) ne zanima, a to što se ne slažeš s njihovim izborima ne znači da im trebaš ubacivati floskule koje svi već znamo.

Vjerujem da se svi(ili barem većina) možemo složiti oko toga da je u živo puno toga bolje, no to ništa ne znači u usporedbi s činjenicom da se ljudi upoznaju i online, onak, da ne povjeruješ, ali to se stvarno događa. Također neki ljudi ŽELE upoznavati online, a ne u živo.

I ako te netko pita za online stranice koje bi mu pomogle u tome, možeš mu odgovoriti, ili možeš zadržati svoj uzvišeni stav za sebe. Na kraju krajeva, pogledaj i sam naslov teme, i o čemu se tu radi.

To da se ljudi trebaju upoznavati u živo zato što bla bla bla, je floskula koju smo svi čuli nebrojno puta, ali to nije bio odgovor na ono pitanje.

I zato ti je komentar glup i nepotreban.

Ponavljam, uključiti malo glavu i pokušati shvatiti što je osoba pitala, a ne odgovarati s već pripremljenim odgovorom, bez da se je i pročitalo pitanje.

Zadnje uređivanje nemouzagrebu : 02.11.2014. at 11:26.
nemouzagrebu is offline  
Old 02.11.2014., 12:43   #2620
Quote:
Ri 71 kaže: Pogledaj post
Možda će ti ovo zvučati malo bezobrazno ali nedaj da te invalidnost sputava u životu.Prepustiš li se tome možeš jedino kukat a nijedan portal ti neće pomoći u tome da nekoga pronađeš tko bi ti odgovarao.
Da, moš mislit kako će netko fizički nesposoban doći subotom iza 23 časa na drmanje guzicama u neku treštavu, zadimljenu rupčagu gdje za 20 kn ulaznine može dobiti samo zadnju klasu alkohola u plastičnoj čaši i čudne poglede.

Quote:
RL odmah daje sliku bez puno priče i vjerovatno te bude zaobišao veliki dio ljudi odmah ali neće svi.U načelu budeš odmah znao na čemu si.
Upravo tako, jednom kad znaš na čemu si [nakon što te zaobiđe sve što može hodati] nema potrebe da ponavljaš takvo iskustvo.

Quote:
I ne govori da si manjkav ili nedostojan jer to je film koji se vrti samo u tvojoj glavi.
Naravno, sve je to moja izmišljotina za koju su odavno rekli da se liječi antidepresivima.
Gama7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.