Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2008., 23:47   #41
vidi se, znam par cura koje su izvadile vidi se rupica, ovisno o veličini naušnice koju staviš...
a na prvoj stranici sam pročitala, nema šanse da te naušnice u obliku L ili spiralne ispadnu.... LOL , dvije cure koje znam bušile su nos i objema je ispala u snu naušnica i jedna je više nije mogla staviti unutra jer je već zaraslo.
Starbuck* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 08:36   #42
Quote:
Nikolinica kaže: Pogledaj post
e ljudi jeli se vidi ista na nosu kad se skine nausnica? kao kod uha ili?
u nos se većinom stavlja tanji nakit neko u uho...pa smatram da se time i manje vidi....
viky15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 10:17   #43
da, vidjet ce ti se mala rupica kad skinesh nakit ali totalno skoro nevidljiva, ovisi koji nakit stavljash
ja imam dosta veliki ring u nosu pa i ocekujem da ce ostati rupa iako se ja josh uvijek nadam iskreno da cu do kraja zivota moci nositi svoje pirseve...dragi su mi
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 12:51   #44
Zaraste ti brzo rupica u nosu,meni je prijateljica slucajno zakacila i izvukla mi je,dok sam dosla kaci kroz 1h nije bilo sanse da stavim opet jer je rupica skoro skroz zarasla i za par dana kao da je nisam imala nikako pa sam probusila opet al u drugu stranu!
adri-jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 17:25   #45
hvala na odgovorima!!!
__________________
koga briga?
Nikolinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 12:36   #46
i još samo da i ja potvrdim gore izrečeno a to bi bilo-vidi se rupa di je nos probušen
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 03:01   #47
Quote:
adri-jana kaže: Pogledaj post
Zaraste ti brzo rupica u nosu,meni je prijateljica slucajno zakacila i izvukla mi je,dok sam dosla kaci kroz 1h nije bilo sanse da stavim opet jer je rupica skoro skroz zarasla i za par dana kao da je nisam imala nikako pa sam probusila opet al u drugu stranu!
a kako to vama tako brzo zacijeli

istina, ide to brzo,ali nece u roku od 1 sata. barem meni nije tako
nakon nekoliko sati sto je nisam drzala zbog posla, istina, bilo je teze opet staviti je natrag, ali uspjela sam..bez ikakvih pomagala, iglica i slično
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 14:09   #48
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
i još samo da i ja potvrdim gore izrečeno a to bi bilo-vidi se rupa di je nos probušen
znam da se vidi to je logicno ali zanimalo me koliko
sigurno to nije rupa,ja bi to nazvala sitnom skoro nevidljivom rupicom
__________________
koga briga?
Nikolinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 15:39   #49
Ja probusila nos nedavno, kod zlatara, platila 100 kn sa nakitom.
Kako sam alergicna na raznorazzne metalcice, dijamantice i te stvarcice imam obicnu zlatnu okruglu nausnicu. i ne boli .

kad izvadim, ne vidi se nista skoro. mala crvena tockica.
neznam, cula sam da zlatari to ne rade al eto..dosla, sjela, nisam se ni snasla- kad vec- gotovo! i super je!
__________________
princeza!
nightmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 16:14   #50
rade to zlatari, ali ne bi smjeli

jel ti busio pistoljem ili iglom?
clef is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:06   #51
Quote:
clef kaže: Pogledaj post
rade to zlatari, ali ne bi smjeli
hehe..znam

Quote:
clef kaže: Pogledaj post
jel ti busio pistoljem ili iglom?
pištoljem.
__________________
princeza!
nightmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:30   #52
Ajme kad se ja sjetim kako je meni zlatar bušio nos, to je bila prava komedija! Prvo me je pitao da mu dam pismeno dopuštenje od roditelja i osobnu, pa se šokirao jer sam ja njemu izgledala za 7. osnovne a ne za 1. godinu faxa Onda me obuhvatio rukom oko vrata stisnuo me i išao mi bužat nos
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 01:34   #53
ljudi jeste vi svjesni da zlatari isu ti koji bi trebali busiti nos, a da ne pricamo o sterilnim uvjetima u zlatarni koja je "na nivou"... + da je busena rupica svjeza rana koja se nedaj boze inficira i kog ces onda tuziti za sran*a =?=? samo se vi zaje3ava*te
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 20:11   #54
Question

ja sam danas bušila nos u tetoviraoni ili kako se to kaže...
jest da sam sve platila 350 kn ali znam da je sve bilo sterilno i da mi je stručna osoba to bušila...
bilo je malo bolno ali ništa što se ne bi moglo preživit...
zlatar ne bi smio bušit ništa osim ušne resice!!!!!!!
blesa saruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 20:10   #55
Quote:
aina_mo kaže: Pogledaj post
ljudi jeste vi svjesni da zlatari isu ti koji bi trebali busiti nos, a da ne pricamo o sterilnim uvjetima u zlatarni koja je "na nivou"... + da je busena rupica svjeza rana koja se nedaj boze inficira i kog ces onda tuziti za sran*a =?=? samo se vi zaje3ava*te
Sterilna medicinka i dezinficirano područje. Pa ne bi da je to neka mudra kniga pa da to triba netko poseban raditi. Razumim kad je nešto drugo u pitanju, ali nos nije toliko zahtjevan.
Ali 350 kn za bužanje nosa! Pa stvarno su lopovi
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 20:21   #56
350 kn za bušenje nosa????? pa koja je to pljačka... ja sam prije6-7 god bušila i platila nekih 80-100 kn, ne sjećam se više točno... btw, kako možete dopustiti da vam zlatari pištoljem buše nos... to mi nikako nije jasno... pa dam sam najluđa na svijetu do nebi dozvolila... cure, ako se već odlučite na to, odite isključivo na mjesta na kojima znate da se to radi kako treba. sretno
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 22:15   #57
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Sterilna medicinka i dezinficirano područje. Pa ne bi da je to neka mudra kniga pa da to triba netko poseban raditi. Razumim kad je nešto drugo u pitanju, ali nos nije toliko zahtjevan.
Ali 350 kn za bužanje nosa! Pa stvarno su lopovi

stvar je u tome da pistolj nije dezinficiran, i da moze biti opasno kad ti probije nos jer je u pitanju puno veca sila nego kad se busi iglom...

ne mora se desiti nista lose, ali je definitivno manji rizik ako se busi kod piercera
clef is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 11:04   #58
Quote:
*jeja* kaže: Pogledaj post
350 kn za bušenje nosa????? pa koja je to pljačka... ja sam prije6-7 god bušila i platila nekih 80-100 kn, ne sjećam se više točno... btw, kako možete dopustiti da vam zlatari pištoljem buše nos... to mi nikako nije jasno... pa dam sam najluđa na svijetu do nebi dozvolila... cure, ako se već odlučite na to, odite isključivo na mjesta na kojima znate da se to radi kako treba. sretno
ja sam tad imala 16,a tatoo shopa nije bilo nigdje u gradu.niti bi mi stara to dala pa sam samoinicijativno išla biti glupa.
ništa mi se nije dogodilo,ali znam neke koje su dobile infekciju.
izvadila sam ga kasnije kad sam pirsala usnu i ne bih ga vratila
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 11:15   #59
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ja sam tad imala 16,a tatoo shopa nije bilo nigdje u gradu.niti bi mi stara to dala pa sam samoinicijativno išla biti glupa.
ništa mi se nije dogodilo,ali znam neke koje su dobile infekciju.
i ja sam samoinicijativno išla biti glupa i sama probušila nos došlo mi jednu večer da moram imati probušen nos i otišla to "riješiti" u kupaonu sama. i najjače od svega da mi nikad nije bilo ništa natečeno,nikakva krv, nikakva infekcija,ništa....kao da je pravi profić to radio
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 11:36   #60
tu bi se moglo reći da si imala više sreće nego pameti
ja se nikad ne bih sama usudila pirsati išta na svom tijelu,a kamo li drugima...ljudi koji to rade mi nisu jasni uopće
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.