Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2013., 14:51   #5841
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
Bio u Asia Goldu nakon otprilike tri mjeseca.

Zatim sam bio u Wok'n'walk fast food kineskom u Ilici. Jucer prvi put jeo u walk'n walku. Uzeo mongolsko meso s junetinom, druga opcija je inace i piletina.
Meni je Asia Gold uvjerljivo najbolji kinez u gradu

Volim mongolsko, znači sljedeći put naručujem Pišeš da je super začinjeno, a je li ljuto?
tweetee is offline  
Old 08.06.2013., 15:03   #5842
Po općenitim kriterijima smatram da je podosta ljuto.

Ovo za Asiu Gold se slažem i ja, otprilike svakih 10ak dana sam tamo jeo, no kao što sam naveo, nisam tri mjeseca iz nekih drugih razloga
Yvancheen is offline  
Old 08.06.2013., 17:05   #5843
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
Po općenitim kriterijima smatram da je podosta ljuto.

Ovo za Asiu Gold se slažem i ja, otprilike svakih 10ak dana sam tamo jeo, no kao što sam naveo, nisam tri mjeseca iz nekih drugih razloga
Super, volim ljuto mongolsko
tweetee is offline  
Old 08.06.2013., 23:47   #5844
U petak popodne me dragi odveo na lignje u Središće u A1 pizza club i prvo što moram reći je
Restorančić iznimno čist (kao i wc - morala sam i to otići pogledati ), konobari jako uslužni, simpatični a klopica jako, jako fina! Porcije su zaista ogromne tako da ČAK ni moj dragi nije upiso pojesti sve s tanjura što se njemu inače nikada ne događa
Sjedili smo na terasi jel je bilo toplo te je u jednom trenutku i jak pljusak bio ali teresa je jako dobro natkrivena pa nam ni od kusa nije "curilo"
On je pio crni Tomislav, ja dvije Cole, on je jeo pržene lignje sa pekarskim krumpirom a ja lignje sa žara isto sa pekarskim krumpirom i ja sam još naručila miješanu salatu koja je zaista za dvoje ljudi dovoljna i račun je bio malo više od 160 kuna
Kada smo došli terasa je bilo skoro dupkom puna i doslovno se za svakim stolom nešto jelo kao i kada smo odlazili
Preporučam svakako!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Old 09.06.2013., 03:32   #5845
to je ono kaj inaće ima i dostavu npr. xxl sendviča (fakat ogromni "sendviči", svi redom u pizzabrot-u) po malo višim cijenama?
ak je to-je, klopa je fina. al bome i skupa.
DeeJay Dee is offline  
Old 10.06.2013., 09:30   #5846
SEVDAH

eto posjetio hvaljen sevdah u subotu popodne.

nismo bili bas gladni (2 "light" zenske osobe+ja), pa:
begova corba, prosjecna - 29 kn
sarena dolma za 1 osobu, jako obilna porcija, prilicno lose - 49 kn
teleci medaljoni sefa kuhinje, s povrcem, jako obilna porcija, odlicno - 79 kn
telece krpice sa zara u lepinji, prosjecno - 62 kn
cola 16 kn
jamnica 2 kom 22 kn
mijesana salata 20 kn (losa)
pire 13 kn
kruh 8 kn (nisam 100% siguran, no mislim da ga nismo ni probali)
ukupno 310 kn

opci dojam: tako-tako, cijene previsoke s obzirom na ambijent (sjedili smo vani na terasi, unutra je prigodno uredjeno za bosanski restoran) i kvalitetu (narocito mi se cini skupa cola, salata i kruh), konobar neiskusan. otici cu jos jednom, pa cu razmisliti da li ce mi to postati mjesto za cesci rucak...
xls is offline  
Old 10.06.2013., 09:33   #5847
Tian Tan, Trešnjevka

Inače volim ovaj kineski, ali sad sam ostala razočarana .
Roladice su bile žilave i potpuno bezukusne, morala sam soliti, a u kineskom nikad ne začinjam jelo. 8 blaga korektno, ali isto mi je falio neki kick, raskoš okusa, nešto. Bilo mi je praznjikavo. Muž je jeo slatko/kiselu juhu koja je bila dobra, a rezanci s curryem i piletinom presuhi i obični.
Restač je bio prekrcan, čekali smo 20 minuta na stol, možda je to bio faktor koji je utjecao na kvalitetu jela, nisam ovo stvarno očekivala
VK Girl is offline  
Old 10.06.2013., 10:50   #5848
Quote:
xls kaže: Pogledaj post
eto posjetio hvaljen sevdah u subotu popodne.

nismo bili bas gladni (2 "light" zenske osobe+ja), pa:
begova corba, prosjecna - 29 kn
sarena dolma za 1 osobu, jako obilna porcija, prilicno lose - 49 kn
teleci medaljoni sefa kuhinje, s povrcem, jako obilna porcija, odlicno - 79 kn
telece krpice sa zara u lepinji, prosjecno - 62 kn
cola 16 kn
jamnica 2 kom 22 kn
mijesana salata 20 kn (losa)
pire 13 kn
kruh 8 kn (nisam 100% siguran, no mislim da ga nismo ni probali)
ukupno 310 kn

opci dojam: tako-tako, cijene previsoke s obzirom na ambijent (sjedili smo vani na terasi, unutra je prigodno uredjeno za bosanski restoran) i kvalitetu (narocito mi se cini skupa cola, salata i kruh), konobar neiskusan. otici cu jos jednom, pa cu razmisliti da li ce mi to postati mjesto za cesci rucak...
Daj mi molim te reci, kak ti se Cola činila?

Zadnji put sam fasovao u Maharadji di mi je u staklenu bočicu cole uvaljao ishlapljelu dvolitrenku koju je točio u staklene.

Prošli tjedan sam otišo na burek i kolu, i imao sam isti filing za colu u staklenci. Da je iz plastične.
(a ni burek nije nešto, pogotovo kad probaš učkurušu)
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Old 10.06.2013., 10:54   #5849
Wok'n'roll

Wok'n'roll, Arena centar.
Nas dvoje, riza-s piletinom i povrćem, noodle s karijem piletinom i povrćem i jedna voda 74kn. Vrlo ukusno, velika porcija, za fast food i nije jeftino, al po meni to je to. Vrijedi. Zadovoljna.
carmenn is offline  
Old 10.06.2013., 11:04   #5850
Zlatne skoljke u Skradinu.
bez greske : riblja juha,lignjice s gradela,crni i skradinski rizoto,salate od matovilca i rajcice.
Mali desertic od badema u karamel seceru.
Dlapek is offline  
Old 10.06.2013., 11:57   #5851
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Wok'n'roll, Arena centar.
Nas dvoje, riza-s piletinom i povrćem, noodle s karijem piletinom i povrćem i jedna voda 74kn. Vrlo ukusno, velika porcija, za fast food i nije jeftino, al po meni to je to. Vrijedi. Zadovoljna.
Evo ti tip za drugi put: lijepo otić u Spar, kupit si cugu (može i piva) pa s tim po klopu. Ionako je to food court - nitko ne gleda nosiš li šta sa sobom
VK Girl is offline  
Old 10.06.2013., 13:20   #5852
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Wok'n'roll, Arena centar.
Nas dvoje, riza-s piletinom i povrćem, noodle s karijem piletinom i povrćem i jedna voda 74kn. Vrlo ukusno, velika porcija, za fast food i nije jeftino, al po meni to je to. Vrijedi. Zadovoljna.
Kod njih uvijek jedem mongolsko i veličina porcije varira.

najprije su im porcije bile premale, onda su neko vrijeme bile fakat dobre, a u zadnje vrijeme opet su porcije mongolskog manje... a jeftino nije...
tweetee is offline  
Old 10.06.2013., 14:14   #5853
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te reci, kak ti se Cola činila?

Zadnji put sam fasovao u Maharadji di mi je u staklenu bočicu cole uvaljao ishlapljelu dvolitrenku koju je točio u staklene.

Prošli tjedan sam otišo na burek i kolu, i imao sam isti filing za colu u staklenci. Da je iz plastične.
(a ni burek nije nešto, pogotovo kad probaš učkurušu)
nemam pojma, gdja je pila colu - nije nis' kometirala, pa je valjda bila ok.
xls is offline  
Old 10.06.2013., 15:38   #5854
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Kod njih uvijek jedem mongolsko i veličina porcije varira.

najprije su im porcije bile premale, onda su neko vrijeme bile fakat dobre, a u zadnje vrijeme opet su porcije mongolskog manje... a jeftino nije...
Cuj, za fast food nije jeftino, ali za količinu i koliko je ukusno cijena je ful ok. Jer ono što sam u petak dobila na tanjuru se može mjeriti s dosta east restorana u gradu(kineski, azijski). Isti mi nije bio slučaj prije negdje godinu dana kad sam u wok'n'rollu pojela noodle koji nisu bili ni približno tak ukusni... Sad imaju i neke ok menue, oko 35-40 kn, predjelo ili juha,gl.jelo,desert. Ljudi-koji je opće više ok istočnjački restoran u gradu? Takenooko ne, Opium ne, ima li kakav da je dobra klopa za normalnu cijenu? Dugo nisam pojela dobru kiselo-ljutu juhu..mmm njam njam
carmenn is offline  
Old 10.06.2013., 17:29   #5855
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Cuj, za fast food nije jeftino, ali za količinu i koliko je ukusno cijena je ful ok. Jer ono što sam u petak dobila na tanjuru se može mjeriti s dosta east restorana u gradu(kineski, azijski). Isti mi nije bio slučaj prije negdje godinu dana kad sam u wok'n'rollu pojela noodle koji nisu bili ni približno tak ukusni... Sad imaju i neke ok menue, oko 35-40 kn, predjelo ili juha,gl.jelo,desert. Ljudi-koji je opće više ok istočnjački restoran u gradu? Takenooko ne, Opium ne, ima li kakav da je dobra klopa za normalnu cijenu? Dugo nisam pojela dobru kiselo-ljutu juhu..mmm njam njam
meni je ljuto kisela, još uvijek najbolja u wok n roll, a skoro svugdje sam ju probao.
vladjan1901 is offline  
Old 10.06.2013., 17:43   #5856
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te reci, kak ti se Cola činila?

Zadnji put sam fasovao u Maharadji di mi je u staklenu bočicu cole uvaljao ishlapljelu dvolitrenku koju je točio u staklene.

Prošli tjedan sam otišo na burek i kolu, i imao sam isti filing za colu u staklenci. Da je iz plastične.
(a ni burek nije nešto, pogotovo kad probaš učkurušu)
Zato u pravim restoranima pravi konobari otvaraju pića pred gostima.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Old 10.06.2013., 19:06   #5857
Pizzeria Duksa. Meni osobno najbolja u Zagrebu. Posluga na nivou, pizza stigla za par minuta, sve pohvale.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 10.06.2013., 19:37   #5858
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Pizzeria Duksa. Meni osobno najbolja u Zagrebu. Posluga na nivou, pizza stigla za par minuta, sve pohvale.
imaju li dostavu i centru ?
Dlapek is offline  
Old 10.06.2013., 19:44   #5859
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
imaju li dostavu i centru ?
Mislim da uopće nemaju dostavu..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 10.06.2013., 19:46   #5860
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Mislim da uopće nemaju dostavu..
to sam i ocekivala :kme:
Dlapek is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.