Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2008., 16:27   #61
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
aha,po meni je svaki srbin četnik!vjerojatno mu kod kuće u nišu ili iz koje već rupe je izgmizao visi Djevica Marija
to se da iscitati iz tvojih upisa, samo da znas biti rasista ti nije cool niti nes pametno, stovise zbog takvih kao ti i takvih ideologija i pocinju svakakva sranja i bas zato nam je drzava jadna

samo cu ti jedno reci, sta je jedan branitelj koji ima troje djece, koji je bio ranjavan i u ratu od prvog dana, sta je ucio i uci tu svoju djecu koja su mogla ostati sirocad :

...uci ih da ne mrze sve srbe jer svi srbi nisu krivi za rat, niti su svi srbi pucali na njihovog oca, uci ih da mrze one cetnike koji su to radili i da nikada ne zaborave i nikada nedaju da se izvrce istina, uci ih da sude covijeka po tome kakav je a ne tko je ...

predlazem i tebi da ucis iz rijeci ovog covjeka

Quote:
ne znam ni jednog srbinaniti ne želim znat,ali ih ti vjerojatno puno znaš još jedan za tebe i "tvoje"
znam, ne puno ali dosta, sta sa jedne strane granice sta sa druge i od mene i mojih imas jedan za svoje upise
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 16:27   #62
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
aha,po meni je svaki srbin četnik!vjerojatno mu kod kuće u nišu ili iz koje već rupe je izgmizao visi Djevica Marija


ne znam ni jednog srbinaniti ne želim znat,ali ih ti vjerojatno puno znaš još jedan za tebe i "tvoje"



@B52 svojim očima uvidio čega svega u Rijeci ima!!!na dan tekme,prije tekme,poslije tekme...ima jebenih cigana sa armadinim kapama...ma uglavnom šta ti god srce poželi

masa starijih ljudi može potvrdit čega svega ima,kroz priču s njima i njihove dogodovštine u rijeci kad su oni išli 80-tih

oduvijek vam se i pjevalo uvijek će vam se i pjevat šugava rijeko jer to bogme i jeste,onaj miris grada u centru na titovom trgu je nešto neprocjenjivo smrdi kao iz septičke
Uuuu sad bi ja trebo reći kao...prolazio sam neki dan kraj banskih dvora(i jesam) i smrdi po urinu i govnima i čega već ne...
U biti što se ja ovdje raspravljam sa maloumnicima...ko vas jebe, vi ste oduvijek bili i ostali govna boysovska i tu nema promjene...i tek sad shvaćam da se s vama nema šta tražiti u Vukovaru...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 16:32   #63
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
ma kakav pošten kruh???o čemu ti pričaš?bilo je i poštenih srba u vukovaru pa su bez jebemti prokazivali koje šta bio u obrani Vukovara,može on imat anđela iznad glave al on je srbin shvati!!a takvi mi poslije 91-95 ne trebaju u ovoj jadnoj državi za koju su mnogi sve i svašta izgubili


nemoj mi sada povlačit paralele Vukovar rat i Dragan Žilić i ovako si mi digao tlak na tisuću
ovo je tužno
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 12.03.2008., 16:33   #64
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
Uuuu sad bi ja trebo reći kao...prolazio sam neki dan kraj banskih dvora(i jesam) i smrdi po urinu i govnima i čega već ne...
U biti što se ja ovdje raspravljam sa maloumnicima...ko vas jebe, vi ste oduvijek bili i ostali govna purgerska i tu nema promjene...i tek sad shvačam da se s vama nema šta tražiti u Vukovaru...
smrdljiva rijeko...


a vidi bogati javile se Hrvatine...ti govoriš kao svim purgerima da nemaš šta tražit s nama u Vukovaru????stvarno svaka čast.ovo je vrhunac svega


još nešto jedina armada koja postoji je ona na gostovanjima a to je ovih prebroji koliko dečkiju,sramota od brojke i grupe

http://img525.imageshack.us/img525/1890/zdripl2.jpg
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 16:41   #65
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
smrdljiva rijeko...


a vidi bogati javile se Hrvatine...ti govoriš kao svim purgerima da nemaš šta tražit u Vukovaru????stvarno svaka čast.ovo je vrhunac svega


još nešto jedina armada koja postoji je ona na gostovanjima a to je ovih prebroji koliko dečkiju,sramota od brojke i grupe

http://img525.imageshack.us/img525/1890/zdripl2.jpg
Ne ne stari, ti si vrhunac svega...al kretenizma...pozdrav veliki ljudu iz boysi..."čuvaru hrvatske"
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 16:42   #66
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
smrdljiva rijeko...


a vidi bogati javile se Hrvatine...ti govoriš kao svim purgerima da nemaš šta tražit u Vukovaru????stvarno svaka čast.ovo je vrhunac svega
Opsa sa... iju... ju... pozdrav od jednog riječkog srbina, Velika Hrvatino ... e, da, i smrdim k tome...


__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.03.2008., 16:49   #67
šta niste kvotali ovaj dio gdje je slika???
haha.prejaki ste...kada nemožete više ništa komentirat i pisat stavljate



i da samo napomena ako ima koji od vas koji se prepoznaje na slici iz mog prošlog posta ja mu se ispričavam što sam ga nazvao riječkim srbinom zato jer ti momci koji jedini prate rijeku se mogu nazvat Hrvatima,sve ostalo su nacionalne manjine


i onda jel ima koji od vas koji se može prepoznat na slici...mislim da nema
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 16:57   #68
a sta ako medu tim deckima ima srba
onda nisu hrvatine ili po kojem to sistemu ide
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 17:00   #69
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
a sta ako medu tim deckima ima srba
onda nisu hrvatine ili po kojem to sistemu ide
vjerojatno ima.ima ih na svakoj tribini jbg.
WHUFC is offline  
Old 12.03.2008., 17:00   #70
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
a sta ako medu tim deckima ima srba
onda nisu hrvatine ili po kojem to sistemu ide
e onda stvarno je vrijeme da se armada ugasi kao grupa!!!
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:02   #71

a sta ako to isto primjenimo na bojse, cemo i njih ugasiti kao grupu
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 17:10   #72
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post

a sta ako to isto primjenimo na bojse, cemo i njih ugasiti kao grupu
straašno


ali ponovo po treći put vas pitam zašto mi nitko na ovo ne odgovara:


"B52 svojim očima uvidio čega svega u Rijeci ima!!!na dan tekme,prije tekme,poslije tekme...ima jebenih cigana sa armadinim kapama...ma uglavnom šta ti god srce poželi

masa starijih ljudi može potvrdit čega svega ima,kroz priču s njima i njihove dogodovštine u rijeci kad su oni išli 80-tih "


i na ovo



"i onda jel ima koji od vas koji se može prepoznat na slici...mislim da nema

http://img525.imageshack.us/img525/1890/zdripl2.jpg


usto pišete na topicu armada a od vas nitko nema veze s armadom!?
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:14   #73
jedino strasno na ovome topicu su tvoji upisi

odgovaraju ti ljudi isto onako kako i ti odgovaras na tebi postavljena pitanja

pa nemas ni ti veze sa armadom pa pises
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 17:14   #74
Samo da još napomene jednu stvar...sigurno je da na ovoj slici ima srba, neki su se ubacili pretpostavljam, je je prave Armade bilo samo 50-tak prije par sezona u Splitu, a pošto je na ovoj slici 60 ljudi, mora da se 10 srbina nekako ubacilo

Nomadi...neki moji frendovi su vidjeli i vanzemaljce na turniću...pa ono
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 17:17   #75
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
pa nemas ni ti veze sa armadom pa pises
pa normalno da ću pisat zato jer se vi grčite kako nema srba...blablabla

isto tako netko iz st je postavio pitanje udruživanja vas i cigana 87 mislim stvarno o čemu imamo više raspravljat i onda odgovor da je 50 armade nije bilo pušteno na stadion i netko će u to povjerovat dajte molim vas

da su mi cigani na tribini pa došao bi na sve četiri a ne se izvlačio tako jadnim upisima


@hero pretpostavljam da tebe nema na slici pa te pitam zar se ti smatraš armadom???
kao druga stvar pa vas ne ode nigdje više od 50 ljudi,osijek 15-20,jedino je Zg bio prošli put 500 ljudi
a o splitu da i ne spominjem bolje,zar ne?
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:19   #76
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
usto pišete na topicu armada a od vas nitko nema veze s armadom!?

@nomadi - tema "Armada" - 13 upisa
@nomadi - tema "Bad Blue Boys" - 0 upisa



...i nemaš ti pojma kakve ja veze imam ili nemam sa Armadom, zato ne laprdaj.
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.03.2008., 17:23   #77
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post

@nomadi - tema "Armada" - 13 upisa
@nomadi - tema "Bad Blue Boys" - 0 upisa



...i nemaš ti pojma kakve ja veze imam ili nemam sa Armadom, zato ne laprdaj.
ne,gle ja znam da TI nemaš veze s armadom zato jer bi se prepoznao na onoj slici a i od prije si rekao da nisi više u tom "ultra svijetu"

gledaš usporedbe moje na temi armade i BBB,na temi BBB nemam šta napisat zato jer radi represivnih zakona mi je zabranjen pristup Dinamovim utakmicama pa o čemu da pišem a vas mi je zabavno gledat brojke na gostovanjima,osijek=13 ljudi
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 17:24   #78
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
pa normalno da ću pisat zato jer se vi grčite kako nema srba...blablabla truc truc kenj kenj ....
opet ti sa mi, vi, oni, itd.
ja se nisam nista grcio, probaj procitati opet moje upise na ovoj temi ali ovaj puta sa RAZUMIJEVANJEM

a bome ni nitko drugi se nije pretjerano grcio koliko sam primjetio
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 17:29   #79
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
pa normalno da ću pisat zato jer se vi grčite kako nema srba...blablabla

isto tako netko iz st je postavio pitanje udruživanja vas i cigana 87 mislim stvarno o čemu imamo više raspravljat i onda odgovor da je 50 armade nije bilo pušteno na stadion i netko će u to povjerovat dajte molim vas

da su mi cigani na tribini pa došao bi na sve četiri a ne se izvlačio tako jadnim upisima


@hero pretpostavljam da tebe nema na slici pa te pitam zar se ti smatraš armadom???
kao druga stvar pa vas ne ode nigdje više od 50 ljudi,osijek 15-20,jedino je Zg bio prošli put 500 ljudi
a o splitu da i ne spominjem bolje,zar ne?
Imaš krive pretpostavke...stoga nemam što raspravljati s tobom, kad se malo uozbiljiš i nabaciš koj gram inteligencije te kad se ispričaš svim Riječanima koji su mogli ostati uvrijeđeni tvojim upisima možda i budem ušao s tobom u raspravu...do tad niš, e da i trebao biš kao pravi Hrvat, Katolik i domoljub otići u neki mračni kutak svog prostora i moliti Boga za oproštenje što si pokušavao vrijeđati svoje sugrađane Hrvate na tako ružan i podmukao način (to ću ti morati vjerovati na riječ)...kad to sve ispuniš se čujemo...pozdrav
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 17:33   #80
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
Imaš krive pretpostavke...stoga nemam što raspravljati s tobom, kad se malo uozbiljiš i nabaciš koj gram inteligencije te kad se ispričaš svim Riječanima koji su mogli ostati uvrijeđeni tvojim upisima možda i budem ušao s tobom u raspravu...do tad niš, e da i trebao biš kao pravi Hrvat, Katolik i domoljub otići u neki mračni kutak svog prostora i moliti Boga za oproštenje što si pokušavao vrijeđati svoj sugrađane na tako ružan i podmukao način (to ću ti morati vjerovati na riječ)...kad to sve ispuniš se čujemo...pozdrav
koje krive pretpostavke??u vezi vaših gostovanja?ne bi se složio sa tom konstatacijom!pogle malo slike ak već ne ideš na gostovanja,zar tome ne služi internet?
nomadi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.