Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2009., 23:07   #1
pdf Kozmetika i "reforma"

Pošto admini vjerojatno ni ne gledaju više ovu temu na Kozmetici, onda ovdje postavljam pitanja koja se i ovako i onako na toj temi ponavljaju i zaista molim da netko od admina na njih i odgovori.

Razumijem ako se smatralo potrebnim da nešto na tom pdf-u bude sprovedeno, ali zaista ne razumijem kakvi su ono "argumenti" koje je Desiree iznijela koji kakti opravdavaju tu "reformu"?

Uredništvu se ne sviđa pdf Kozmetika sa 7 pdf-ova, i to je okej, ali da je uredništvo zaključilo sljedeće:

Quote:
Desiree kaže: Pogledaj post
Uredništvu se takvo stanje ne sviđa jer smatramo da je podforum je nepregledan, naslovnica izgubila svaki smisao, mali podforumi premaleni i sve skupa je ispalo nekako hermetično.
Na temelju čega ste vi zaključili kako je Kozmetika - nepregledna i kako je naslovnica tog pdf-a izgubila svaki smisao?! Tko to kaže? Vi, admini koji tamo valjda niste sve zajedno napisali 10 postova?

Dalje Desiree spominje kako Alternativa, Gospodarstvo i Automobili (koji imaju 3-5 podpodforuma) imaju daleko više tema od jedne Kozmetike, ali zaboravlja navesti i broj postova pa bi to izgledalo ovako:

Quote:
Desiree kaže:
Alternativa (ukupan broj tema: cca 1 850), Gospodarstvo (ukupan broj tema: cca 4 500) i Automobili (ukupan broj tema: cca 19 500) imaju 3-5 podforuma. Kozmetika (ukupan broj tema: cca 800) je imala 7. Previse. Vecina podforuma tih je imala 60tak - 70tak tema.
A toliko o tome koliko je koji podforum posjećen ukoliko se pogleda broj postova svakog:

Quote:
Alternativa - 243 255 postova
Gspodarstvo - 214 590 postova
Automobili - 457 382 postova
Kozmetika - 477 062 postova
I posljednje, zašto je ovo poduzeto tek sada? Nakon što su moderatorice anything but angel i Just A Girl sve podpodforume ispreslagale, napravile popis tema, pospajale duple teme i tome sl.? Zar se to nije moglo napraviti onda kada su one izabrane, prije nego što su krenule sve preslagivati? Baš ste im finu uslugu napravili.
Al' ono, zašto vam je baš SADA pdf Kozmetika trn u oku? Kad ste otvarali nove podpodforume niste zaključili kako je to nepotrebno?

I da, ovo je zapravo posljednje: koji vrag darin i Samantha rade tamo na Kozmetici kao moderatorice kad nijedna od njih dvije nemaju nijedan konstruktivan post na tom podforumu, i još ajde, lako za to, ali njih uopće ni nema na tom podforumu? Doživotna moderatura nekakvim posebnim zaslugama na forum.hr-u?
__________________
x
Elektra is offline  
Old 12.03.2009., 23:18   #2
napisat ću ovdje što sam i tamo na onoj temi a to je da je adminima stalo do forumaša bez kojih ne bi ni bilo foruma onda nebi radili ovakve stvari i prvo bi se konzultirali s forumašima a druga stvar je da bi im bilo pametnije da se bave serverom nego da na ovaj način uništavaju nešto što je stvarno dobro. iz ovog postupka se da zaključiti da nemaju pojma što rade i da nikad i nisu pogledali kozmetiku i da su to napravili po nečijem naputku ali jako lošem naputku.
jasmine is offline  
Old 12.03.2009., 23:23   #3
gle kao sto sam napisala na onoj temi reforma se zapocela nakon otvaranja teme ovdje na tillu zbog svade na kokosinjcu, kad si mod i imas admina koji ti drzi leda sve se moze, kao sto je ovdje to prikazano.

mislim tko se ovdje dode kurc...i da je kozmetika nepregledna je onaj koji tu post koji ima nesto suvislo za rec nije ostavio. zasluzujemo barem jedan dodatni pdf s obzirom na broj postova za razliku od ostalih seksisticki ustrojenih i retardirano moderiranih pdf-ova sa zilijun tema naslova upomoc i ostalih oblike te rijeci napisanih kao naslov

kozmetika ima malo tema? jer imamo dvije savrsene moderatorice(pati i ti bi bila da si ostala) od cetiri navedene(jelte ove dvije k***m nisu mrdnule a nismo ih vidjele ni medu zivima na kozmetici) koju su sve teme tipa uopmoc i duplanja tema liojepo pospajala na zo to vec predivdene teme, i mjesto da evenutalno njegu tijela i njegu lica spojite u jedan pdf sto je u biti i trebalo biti i ostalo sve ostane ok, vi dobili jedan pdf manje, nama i svim ostalim clanovima koji citaju ovaj pdf-a bi sve bilo pregledno.


admini(konkretno par admina koji imaju veze s time,a zna se koji su) svaka vam cast na zajebu!

smatram da su krajnji korisnici oni ti koji odlucuju(citaj:mi clanovi s kozmetika koji po njoj i pisemo) tu provode najvise vremena,koji si medusobno pomazu imaju pravo barem odluciti uz nekakvu anketu sto bi se moglo napraviti i uz podrsku nasim moderatoricama kojima ste ujebali dva dana jer su sam saltale te teme, jer ako vi admini koji ste donijeli reformu na kozmetici nemate vec zivot u rl, to ne znaci da ga nemaju moderatorice pdf kozmetika(to se iskljucivo odnosi na jag i abu, ne na one dvije koju su tamo navedene cisto da valjda krase pocetnu stranicu forum.hr-a). nama je cisto odgovaralo to na kozmetici kako je bilo, bas mi je bilo super, sad mi je sranje i trazmisljam o prelasku na novi forum ili otvaranje novog foruma vezanog za kozmetiku
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 12.03.2009., 23:40   #4
Elektra, svaka čast na inicijativi
ja bih samo dodala da je tek sad podforum nepregledan, naslovnica izgubila svaki smisao i sve skupa je ispalo jako kaotično. prije je sve bilo savršeno pregledno i svi su se bez problema snalazili. dragi admini, riječ "reforma" nema veze s ovim što ste nam napravili od podforuma.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Old 12.03.2009., 23:42   #5
Ja sam već danas zbilja puno i previše napisala o ovome na odgovarajućoj temi na Kozmetici. No da se referiram na Elektrin post, ja zaista ne znam na temelju čega su admini zaključili da je Kozmetika nepregledna, meni se čini da su se tamo svi dobro snalazili, rijetko se dešavalo da netko otvori neku nebuloznu temu. Osim toga ja bih voljela znati pojašnjenje izraza "hermetička" jer zaista ne znam kako bi neki pdf mogao biti takav. jel to neka nova univerzalna riječ kad se hoće ostaviti dojam pametnoga, kao kad su vladajući političari uveli modu s riječi "transparentan" ?
I svejedno moram ovdje ponoviti da mi se čini da je počela neka sezona lova na forumašice s Kozmetike , prvo s otvaranjem teme u kojem nas se napadalo i izrugivalo na Kokošinjcu, potom naturivanja i forsiranja nebulozne teme nekog tipa koji ne voli lakove za nokte, zatim je Patientia moderatorica iznenada dala ostavku i sad nas dočeka još ova promjena u pdf-u.

Ja bih još shvatila da se išlo reorganizirati i neke druge pdf-ove, no ovako ići reorganizirati samo naš pdf koji je sasvim dobro funkcionirao, je fakat malo prečudno.

Što se tiče moderatorica Samante i Darin, ja sam tek danas saznala da su i one neke moderatorice na kozmetici, a svaki dan već mjesecima visim na Kozmetici, tak da toliko o tome.

Zadnje uređivanje Mirella : 12.03.2009. at 23:48.
Mirella is offline  
Old 12.03.2009., 23:48   #6
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima jedno - kaj smo mi sad dobili sa svim tim?? eto, jedino me to zanima.
Ovo i mene zanima!
Da pojasnim,da li se time brze ucitavaju stranice,ili nesto drugo-konkretno?

Vita gora zelen bor
cekam brzi odgovor()
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Old 13.03.2009., 00:06   #7
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Što se tiče moderatorica Samante i Darin, ja sam tek danas saznala da su i one neke moderatorice na kozmetici, a svaki dan već mjesecima visim na Kozmetici, tak da toliko o tome.
da se nadovežem, uzmimo u obzir da možda ne pišu na Kozmetici, ali čitaju i moderiraju, moguće je.



ali Alternativa i Mobiteli još uvijek imaju 5 podforuma, dakle, mogla bi onda i Kozmetika dobit nazad Brandove pa da ih bude 5. ono što se napravilo sa Preparativom je čak i dobro.
deedeedee is offline  
Old 13.03.2009., 00:11   #8
U potpunosti podržavam inicijativu! Vratite kozmetiku kakva je i bila!
philemon is offline  
Old 13.03.2009., 00:16   #9
Jedina stavr koju je na Kozmetici trebalo promijeniti je ona tema s prodajom /zamjenom kozmetike koja je evoluirala u prestrašni buvljak svega i svačega, a najviše u preprodaju parfema koji se nabavljaju izvana na svakakve načine i onda pokušavaju tu preprodati po većoj cijeni. U zadnje vrijeme sam počela dobivati i ponude za kupnju na pp po napuhanim cijenama i to me već zbilja živcira.
Ako nije tehnički moguće urediti da tu prodaju samo forumaši koji imaju već određeni broj postova na forumu, kao što je to uređeno na drugim forumima s forumskim burzama, onda neka se i takve kozmetičke stvari prodaju na Malim oglasima kao i sva ostala roba, ne vidim zašto bi kozmetika bila iznimka, samo moderatorice imaju više posla s brisanjem i prepravljanjem isteklih il izmijenjenih oglasa. A mi sve ostale kad želimo nešto svoje kozmetike prodati il razmijeniti možemo si otvoriti album i linkati ga u potpis kao što to imaju mnoge cure na Kozmetici.
Mirella is offline  
Old 13.03.2009., 08:34   #10
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
Elektra, svaka čast na inicijativi
ja bih samo dodala da je tek sad podforum nepregledan, naslovnica izgubila svaki smisao i sve skupa je ispalo jako kaotično. prije je sve bilo savršeno pregledno i svi su se bez problema snalazili. dragi admini, riječ "reforma" nema veze s ovim što ste nam napravili od podforuma.
.......potpis na sve.......
..Lana.. is offline  
Old 13.03.2009., 09:03   #11
Vidiš, vidiš, koja pobuna A zašto se ne otvori pdf muška kotmetika npr. njega kose for man by John Stamos; ili tak neš i postavi se muški moderator evo sad ću bubnut bezveze, od oka npr ja
Tarquato is offline  
Old 13.03.2009., 09:37   #12
Admini ne da ne gledaju tu temu , već je i fino zaključana a da nije dan konkretan odgovor.
Ja sam fino pitala - šta je forum dobio time , odgovoreno je samo da se mi nemamo šta buniti i da je tako kako je. Zašto? zašto se kozmetika diskriminira?
To stvarno nije u redu i stoga molim tko zna da mi kaže nickove koji su iznad admina kozmetike, koji su nam to napravili.
Ne kukam inače i ne mrmljam , ali nije u redu da sad sve na ovome i ostane.
Idemo se buniti na više adrese jer mi ovaj odgovor koji uopće nije dan na kraju , jednostavno ne drži vodu.
Hoya is offline  
Old 13.03.2009., 11:38   #13
Mozes pogledati na koga je domena registrirana:
http://www.dns.hr/pretrazivanje.html

(upisi samo forum u prvo polje i stisni Trazi pokraj)

onda podatke o firmi potraziti u sudskom registru:
https://sudreg.pravosudje.hr/Sudreg/index.jsp

ali ce zalba vrlo vjerojatno biti uzaludna. Mozda jedino kad bi dobili par tisuca obavijesti tipa:

"Dok se Kozmetiku ne uredi kako je bila uredjena necemo dolaziti na forum, pa necemo ni gledati reklame, pa necete ni zaradjivati na nama."
patientia is offline  
Old 13.03.2009., 13:04   #14
ja ionako ne gledam reklame.
deedeedee is offline  
Old 13.03.2009., 13:12   #15
Ne moraju oni to znati
patientia is offline  
Old 13.03.2009., 14:41   #16
Uvik je lakše nepotrebno zakuvat novo sranje nego rješavat neko postojeće
Maisie is offline  
Old 13.03.2009., 15:09   #17
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
I da, ovo je zapravo posljednje: koji vrag darin i Samantha rade tamo na Kozmetici kao moderatorice kad nijedna od njih dvije nemaju nijedan konstruktivan post na tom podforumu
Slažem se s ovim.
Hexel is offline  
Old 14.03.2009., 22:27   #18
neće nam netko dati odgovore?
deedeedee is offline  
Old 15.03.2009., 12:09   #19
Da, baš sam htjela pitati da li itko može nešto napisati na ovu temu tj. admini?
__________________
x
Elektra is offline  
Old 15.03.2009., 12:17   #20
traže naokolo klonove od atrice,ona je trenutno najveća opasnost za forum pa mole za razumijevanje
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.