Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2014., 09:07   #8661
Ajme koja tema, totalno sam se navukla...odmor za mozak u pauzama od posla...hvala vam ljudi! :-) <3
__________________
Pričat će ti o plovidbi, ti što nisu sidro digli...
xandry84 is offline  
Old 31.10.2014., 09:49   #8662
Šupendare pa si ste vi? Nema vas..
Lolita_19 is offline  
Old 31.10.2014., 13:14   #8663
Prvi odlazak i ponovno pomirenje

Malo je guzva na poslu pa se ne stiže

Nakon godine dana zajedničkog života gdje je bilo svakakvih poniženja, šupendara odluči rasčistiti svoje sumnje oko njegovih cjelonoćnih izlazaka s društvom. Šupendaru nije uopće pozivao van jer se podrazumijevalo da učim kad sam već izabrala fax.

Jednu po jednu riječ, kako to već ide izbije svađa, a za posljedicu šupendara dobije šamar kojim se okrenula oko vlastite osi.
Prvotni šok, nevjerica potom suze da bi Ljubav mog života hladnokrvno rekla:
LJMŽ: Samo plači manje ćeš pišati! Ne čekaj me, idem van možda nađem bolju , a zatim ću otići do mame. (da mi je današnja pamet... )
Slomljena od tuge i jada i kad više nisam imala što isplakati, odlučim spakirati torbu i put po noge.

Nakon tri dana (toliko mu je trebalo da ode od drage majčice i shvati kako je kuća prazna) Ljubav mog života dolazi u suzama, riječima kako ne može živjeti bez mene, on je nitko i ništa, jedina sam žena u njegovom životu.
Kaje se zbog udarca i grubih riječi, neće se ponoviti...ubit će se ako se ne vratim i ostala sranja....
Šupendara razmišlja o njegovim riječima i zaključuje, nisam ga trebala izazivati svojim sumnjama, ne bi on to učinio da nisam izazvala svađu, ne mogu tek tako odbaciti naš život..i Lassie se vraća kući s nadom u bolje sutra.
Azzriela is offline  
Old 31.10.2014., 14:15   #8664
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Malo je guzva na poslu pa se ne stiže

Nakon godine dana zajedničkog života gdje je bilo svakakvih poniženja, šupendara odluči rasčistiti svoje sumnje oko njegovih cjelonoćnih izlazaka s društvom. Šupendaru nije uopće pozivao van jer se podrazumijevalo da učim kad sam već izabrala fax.

Jednu po jednu riječ, kako to već ide izbije svađa, a za posljedicu šupendara dobije šamar kojim se okrenula oko vlastite osi.
Prvotni šok, nevjerica potom suze da bi Ljubav mog života hladnokrvno rekla:
LJMŽ: Samo plači manje ćeš pišati! Ne čekaj me, idem van možda nađem bolju , a zatim ću otići do mame. (da mi je današnja pamet... )
Slomljena od tuge i jada i kad više nisam imala što isplakati, odlučim spakirati torbu i put po noge.

Nakon tri dana (toliko mu je trebalo da ode od drage majčice i shvati kako je kuća prazna) Ljubav mog života dolazi u suzama, riječima kako ne može živjeti bez mene, on je nitko i ništa, jedina sam žena u njegovom životu.
Kaje se zbog udarca i grubih riječi, neće se ponoviti...ubit će se ako se ne vratim i ostala sranja....
Šupendara razmišlja o njegovim riječima i zaključuje, nisam ga trebala izazivati svojim sumnjama, ne bi on to učinio da nisam izazvala svađu, ne mogu tek tako odbaciti naš život..i Lassie se vraća kući s nadom u bolje sutra.
Daj njegovu adresu da supka isprebijamo
Lolita_19 is offline  
Old 31.10.2014., 15:26   #8665
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Daj njegovu adresu da supka isprebijamo
+1 javi kad i gdje
Racine Carree is offline  
Old 31.10.2014., 21:44   #8666
Drage moje Lolita 19 i Racine Carree hvala vam puno na podrsci :-*

Supak danas ima ravnu sebi, mislim da on sada jede g...
moja najveca pobjeda, a njegov poraz je bio trenutak kad mi njegove rijeci i obecanja nisu znacili nista...kad sam ga vidjela manjeg od makovog zrna, a meni je bilo svejedno jer sam znala da mogu naci puno bolje od njega i da necu biti glavni krivac za sve.
U to vrijeme sam otkrila forum.hr i puno toga je postalo jasno, osobito kad sam otkrila ovu temu.
ljudici puno vas ljubim! :-)
Azzriela is offline  
Old 31.10.2014., 23:08   #8667
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Drage moje Lolita 19 i Racine Carree hvala vam puno na podrsci :-*

Supak danas ima ravnu sebi, mislim da on sada jede g...
moja najveca pobjeda, a njegov poraz je bio trenutak kad mi njegove rijeci i obecanja nisu znacili nista...kad sam ga vidjela manjeg od makovog zrna, a meni je bilo svejedno jer sam znala da mogu naci puno bolje od njega i da necu biti glavni krivac za sve.
U to vrijeme sam otkrila forum.hr i puno toga je postalo jasno, osobito kad sam otkrila ovu temu.
ljudici puno vas ljubim! :-)
Pa jel to tek nedavno zavrsilo?

Da supak uvijek supendaru pronade.. A kako se mama nosi s tim?
Lolita_19 is offline  
Old 01.11.2014., 00:31   #8668
noćno kupanje

sjedim zamišljen, zbunjen i ne vjerujem što mi je muž od njene prijateljice ispričao. čekam je da dođe. ona stiže
ona: heeej....(gledam u pod) ... što se dogodilo?
ja: ajde sjedi
ona sjedne
ja: molim te, ispričaj mi što je bilo prošli petak navečer
ona: kako što je bilo, rekla sam ti, bila sam na piću sa prijateljicom i vratila sam se doma do 10 navečer. što sa tim? nije valjda da si opet ljubomorni kreten?
(btw, ja već nisam svoje prijatelje niti vidio već 2 godine zbog njenih ispada ali ja sam taj vjećno ljubomoran, naravno)
ja: bila si na noćnom kupanju
ona: odakle ti to?
ja: nije bitno odakle mi, ptica mi javila, nego mi reci što je bilo to
ona: što ti je rečeno? ma kome to vjeruješ više nego meni, kako to možeš nakon sve moje žrtve i ljubavi blablabla...
ja: muž od tvoje prijateljice
zamislila se, znala je da je u gabuli, taj čovjek je teška poštenjačina, na kraju se ispostavio kao moj veliki prijatelj...
ona: što ti je rekao. neću niti glasa pustiti dok mi to ne kažeš
odlučim malo igrat igru
ja:rekao mi je samo da ste išli kao miješano muško žensko društvo na noćno kupanje, kako su se svi skinuli goli i igrali u vodi, da ste ostali do kasno i da za ostalo tebe pitam
ona: znaš li ti uopće koje je to smeće od čovjeka? znaš li da on vara moju prijateljicu?
ja:
nije me briga, reci mi što se događalo!
ona: dobro, kad ti već moram polagat račune, išla je tamo ekipa, skinuli su se i otišli kupati, ja sam ostala na obali. bilo mi je neugodno zbog takvog njihovog ponašanja. nisam ti htjela ništa govorit jer je bezazleno a samo bi te naljutila
ja: kad sam ti ja zbog izlazaka prigovarao?
ona: sad prigovaraš!
ja: ali nisam ti prigovarao za nijedan izlazak, niti sam ti radio scene niti te tlačio pozivima kao što si ti meni radiš!
ona: a stoko jedna, ja se nikad nisam družila sa seljačinama i kurvama! taj petak se tako dogodio i što ja mogu, nikada nisam napravila ništa što bi te moglo povrijediti!!
vadim mobitel i kliknem na sliku na kojoj je ona ko od majke rođena u plićaku na ramenima nekog tipa. pokažem joj.
ja: ovo mi je on prebacio da vidim. rekao mi je da mu je zlo od onoga što radiš

ona: isuse bože, koji je ovo kretenizam, koje zlo, kako može netko ovako užasan bit. svi ste vi isti (počme teško disati a u meni šupendara raste)
ja: diši polako, znaš da imaš slabo srce! (koje je ISKLJUČIVO u takvim trenutcima preskakalo)
ona: isuse, srušiti ću se (pogleda me okicama poplašene srne u meni šupendara dobiva mišiće)
ja: želiš li u bolnicu?
ona: ne, vjerovatno će proći ali ako se zlo i dogodi želim biti pored tebe
ja: mogu li nešto napraviti?
ona: zagrli me... samo me zagrli...
šupendara preuzela kormilo. na sliku zaboravio, izbrisao je iz mobitela i uma. heh izgleda da je kod mene prolazilo ono "nije valjda da vjeruješ svojim očima a ne meni" barem još sljedećih 2 godine od tog događaja...
pustinja17 is offline  
Old 01.11.2014., 09:07   #8669
U jebote.... ovo je fakat teži slučaj šupendarstva.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 01.11.2014., 13:43   #8670
Arwen i Djevac-Supak

Evo mene opet
Razmišljala sam da napišem ovo, malo me i sramota sto sam bila toliko glupa

Moja ljubav, prva prava ljubav, prvi put, leptirici i ostala pateticna sr*nja

Nisam shvacala da sam bila u vezi s lazljivim manipulatorom, sve dok njegove lazi nisu pocele izlazit i dok mu se price vise nisu podudarale.

I tako nakon 7 mj Arwen saznaje njoj najgoru stvar.

Ja nalazim se s njim, ljuta zbog onoga sto sam saznala... smisljam kako cu ga spustit bit hladna reci mu da ga vise nikad necu vidjeti i otici.

Supak dolazi prema meni, a sva ona hladna kucka koja je bila cak 5 minuta ( :klap: ) nestaje i pocinjem plakat kao malo dijete

Ja: "Sve znam, sve sam cula i znam da je istina sad samo zelim cut to iz tvojih usta."
Supak: (U soku, ne ne on nikad ne laze) "Arwen koji k* sta places sta je bilo reci mi odmah"
Ja: "Izvoli mi rec koja je ona cura bila s kojom si se je*avo"
Supak: "MOLIM?? sta pricas ti jesi ti normalna, nisam ja s nikim bio pa nebi te ja prevario"
Ja: "Nisi me prevario pricam ti o onoj mjesec dana prije mene"
Supak: "Ne znam ja o cemu ti pricas nisam ja nju j*bo"
(slazem se s onim da sta je prije bilo bilo je, ali buduci da sam ja njemu (on je navaljivao) sve ispricala sta sam s kim radila i bila sam nevina, on je isto tako tvrdio)
Nakon duže rasprave i mog navaljivanja prizna sve i kaze mi ovo
Supak: "JA SAM BIO NEVIN KADA SAM BIO S TOBOM KAKO NE RAZUMIJES ??? S NJOM SAM S KONDOMOM A S TOBOM SAM PRVI PUT BEZ, JA SAM BIO NEVIN!!"

Arwen i dalje place i tako placuci ode doma jer ne moze vjerovati dozu kretenizma.

I da bilo ih je vise prije mene, i to sam saznala..
Arwen-Undomiel is offline  
Old 01.11.2014., 14:06   #8671
Quote:
Arwen-Undomiel kaže: Pogledaj post
"JA SAM BIO NEVIN KADA SAM BIO S TOBOM KAKO NE RAZUMIJES ??? S NJOM SAM S KONDOMOM A S TOBOM SAM PRVI PUT BEZ, JA SAM BIO NEVIN!!"
predivno
Racine Carree is offline  
Old 01.11.2014., 14:20   #8672
Quote:
Arwen-Undomiel kaže: Pogledaj post
Supak: "JA SAM BIO NEVIN KADA SAM BIO S TOBOM KAKO NE RAZUMIJES ??? S NJOM SAM S KONDOMOM A S TOBOM SAM PRVI PUT BEZ, JA SAM BIO NEVIN!!"




a jesam se nasmijala
Maddie is offline  
Old 01.11.2014., 23:47   #8673
Lolita 19 moje šupendarstvo je prekinuto početkom 2009 god...ali je dugo trebalo da se oporavim i počnem vjerovati da nisu svi isti

Koliko sam puta nevjerovala vlastitim očima kao i pustinja 17, Arwen i ti imaš materijala ...

Danas kad vidim bilo kakav oblik kontrole ili kad mi tip počne skrivati mob..(to je iduća priča) bježim glavom bez obzira...
Azzriela is offline  
Old 01.11.2014., 23:59   #8674
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Lolita 19 moje šupendarstvo je prekinuto početkom 2009 god...ali je dugo trebalo da se oporavim i počnem vjerovati da nisu svi isti

Koliko sam puta nevjerovala vlastitim očima kao i pustinja 17, Arwen i ti imaš materijala ...

Danas kad vidim bilo kakav oblik kontrole ili kad mi tip počne skrivati mob..(to je iduća priča) bježim glavom bez obzira...
da, i meni je dugo vremena trebalo da se oporavim... ma lako zaboraviš osobu ali teško je to sve prestat lječiti na drugim ženama. drago mi je da je sve to iza mene, da se sam sebi mogu smijat
pustinja17 is offline  
Old 02.11.2014., 00:01   #8675
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post


a jesam se nasmijala
i ja. smijala sam se i fejspalmala u isto vrijeme
najbolja rečenica dosad
Complicated is offline  
Old 02.11.2014., 01:04   #8676
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
da, i meni je dugo vremena trebalo da se oporavim... ma lako zaboraviš osobu ali teško je to sve prestat lječiti na drugim ženama. drago mi je da je sve to iza mene, da se sam sebi mogu smijat
Potpuno se slažem s tobom danas se svemu tome smijem, ali tada nije bilo smiješno nimalo.
Srećom ima i divnih ljudi koji su pomogli u svemu tome od najboljih prijatelja i novih ljubavi :klap:
Azzriela is offline  
Old 02.11.2014., 01:15   #8677
Mobitel

Šupendara završila fax, živi na dva kolosijeka radi, treba stizati na sve strane pomagati njegovima kad zatreba (Kleopatri je često trebala pomoć) i voditi kućanstvo da bi mi i Kućanice pozavidjele, nedaj Bože da Ljubav ne dočeka skuhano, opeglano i uredno i tako su prolazile godine...

Ova se priča dešava kad šupendara polako počinje shvaćati

I jedan dan šupendara se razboli, sa posla dođe ranije a kad na stolu ljubav zaboravila mobitel. Počinje dvojba, pogledati ili ne....crv sumnje vrti neka dobra vremena di LJMŽ nije nikad skrivao mobitel, ali unatrag par mjeseci ...nagli odlasci u trgovinu po cigarete ( ima pola kutije), ponekad ode preko grane (nemoj me zvati jer skida oboma), a kad ga dobijem ne skine ništa (lokacija Hrvatska, jel)...pomalo mi se uvlači i strah..
Ruke mi se tresu ne znam što da pogledam prije, kontak zvanja ili poruke...
Pogledam pozive kad vidim sve muška imena većina su mi poznata, neka ne...samo moj broj nije memoriran..
Gleda šupendara i čudom se čudi, toliko godina smo skupa a da mi broj nije u memoriji još ne shvaćam...
Pogledam poruke....poneka je bez imena dok su ostale od kućnih prijatelja, jedino su najčešće Ivanove...kontam u glavi tko je Ivan..nemamo takvog prijatelja i otvaram poruku.

Ivan: Kad ćemo na kavu?
LJMŽ: Ja mogu uvijek, ti?
Ivan: Moram provjeriti kad ovaj moj točno radi.
LJMŽ: Ti provjeri, ona ne sumnja samo kažem da idem do mame i sve rješeno, naučio sam je koliko volim svoju mamu hehe.
Ivan: Dobro si je istrenirao, svaka čast!

Šupendara gleda i ne vjeruje svojim očima, pogledam broj i ostajem zaprepaštena.
Broj je od žene zajedničkog frenda. Lomim se, ne znam da li bi plakala ili bjesnila. Ništa nije 100 %, ali shvaćam da nisu ni čista posla...odluči šupendara šutiti i promatrati situaciju.
Dolazi Ljubav s posla i ostaje zabezeknut kad me nalazi u kući pod dekom s paketom maramica i temepraturom, jadan zabrinuo se što mi je. Šupendara se samo žali na bolest dok njegove oči kruže po sobi u potrazi za mobom.

LJMŽ: Kad si došla s posla? Ja budala izgubio mobitel, ne mogu ga naći nigdje.
Ja: Prije sat ili dva, ne znam odmah sam otišla u krevet nisam se ni skinula. Zbilja, a da ga nisi negdje zametnuo?
LJMŽ: Nemam pojma, sve sam pretražio. Nije meni radi mobitela, ali su mi svi brojevi u njemu.
Ja: Budeš iznova zapisao sve brojeve, ne sekiraj se.

U taj čas kao naručen mobitel se oglašava iz kuhinje, a Ljubav se skače i ne vjeruje da ga nisam opazila..stvarno si slijepa uz put konstatira, dok šupendara ostaje u krevetu ne vjerujući da je ipak izdržala...
Azzriela is offline  
Old 02.11.2014., 01:19   #8678
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Lolita 19 moje šupendarstvo je prekinuto početkom 2009 god...ali je dugo trebalo da se oporavim i počnem vjerovati da nisu svi isti

Koliko sam puta nevjerovala vlastitim očima kao i pustinja 17, Arwen i ti imaš materijala ...

Danas kad vidim bilo kakav oblik kontrole ili kad mi tip počne skrivati mob..(to je iduća priča) bježim glavom bez obzira...


čekamo daljnje priče
Maddie is offline  
Old 02.11.2014., 02:07   #8679
Lassie odlazi od kuće po drugi put

Živjeli mi sretno i zadovoljno nakon mog prvog povratka i vjere u bolje sutra. U stvari ništa se nije promjenilo, samo sam ja nastojala ne uništiti svoje uvjerenje, a s vremenom je postajalo sve gore.
Taj čovjek je sve rješavao vikanjem ili svađom dok je istodobno pronalazio način da me više slomi, naravno psihički. Što god sam napravila, bilo je loše. Ako sam gledala film, gubim vrijeme..ne volim njegove prijatelje, moji su ološ koji treba odstraniti iz mog života...moji samo pametuju čak me uspio posvađati s pola familije jer ga oni ne vole i mrze.

Nakon cjelodnevnog rintanja kod Kleopatre trebalo je još i auto oprati jer škrtac nije htio plaćati autopraonu..naravno zašto bi, kad ima vlastitog roba.
Šupendara izglancala cijeli auto, samo još da pospremi pretinac jer tu je bilo svega i svačeg od zadnjeg pranja. Podižem neke papire kad stoji ruž i dva parfema. Ruž mi nikako nije jasan, ali parfem je vjerojatno moj samo čiji je drugi? (šupendara će uvijek pronaći objašnjanje)

Ja: Ljubi, što je ovo? (pokazujem parfeme i ruž dok zlato jede lubenicu u hladu)
LJMŽ: Koje, ne vidim? Prinesi bliže nisam sokol da vidim s te udaljenosti.

Prinosim ja da moje zlato bolje vidi, ali čekaj..pa meni je rođendan prošao davno (nije se ni sjetio), njegovi u familiji (nisu ni blizu)...

LJMŽ: A, to sam ti kupio za rođendan.
Ja: Rođendan mi je prošao tad i tad, ali si zaboravio..(u meni pomalo kuha)
LJMŽ: To ti je za godišnjicu.

Ja: Koja godišnjica, pa i ona je prošla?! Čiji su parfemi i čiji je ruž, hoću smjesta da mi kažeš?

LJMŽ: Zaboravio sam ti dati, jedan je tvoj, a jedan za sestru. Što sad izvodiš, pa ti nisi normalana!! Majko moja, (obraća se Kleopatri)da li ti vidiš s kim ja imama posla, ne da mi mira, sve joj moram objašnjavati.

Ja: Dobro čiji je ruž?

LJMŽ: Čiji bi bio, pa ti si ga ostavila u autu..nije moj?!

Ja: Ruž nije ni moj, jer zadnji put kad sam prala auto nije stajao ovdje.

Nastale su silne optužbe s moje strane i šupendara je ponovo izazvala svađu koja je završila udarcem, ali ovaj put pred dragom majkom, koja mi je u oči rekla da sam pretjerala s izljevom bijesa i kako se prava žena tako ne ponaša.
Dok je Ljubav grmila od ljutavi kako sam jedini krivac...Lassie je sjela u auto otišla u kuću i ponovo spakirala torbu....

Naravno, nakon dugo vremena sam saznala, parfem je bio za ljubavnicu koja je bila i zajednička prijateljica, a ruž njen.

Povratak vam neću ni opisivati...znate kako to već ide
Azzriela is offline  
Old 02.11.2014., 03:18   #8680
znamo
Maddie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.