Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2010., 16:05   #941
http://www.point-spreads.com/images/...mas-muller.jpg
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 12.07.2010., 16:45   #942
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Jedina zamjerka prvenstvu je to što u finalu nije bilo Brazila. No, opet, sami su si krivi za onu katastrofu od 2. poluvremena sa Nizozemskom.
Šteta. Brazil -Španjolska bi bilo pravo finale. Brazilci sami sebe pobjedili u 1/4 finalu
juanpablom is offline  
Old 12.07.2010., 17:01   #943
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Prvak Svijeta: Njemačka

Finalist: Španjolska

Najbolji strijelac prvenstva: Torres

Najbolji igrač reprezentacije za koju navijate: Sneijder (Trebao je biti Robben...)

Najbolji igrač prvenstva: Xavi

Reprezentacija koja bi mogla iznenaditi: Urugvaj

Reprezentacija koja će razočarati: Brazil
1. Skoro
2. Točno
3. Fail
4. Točno
5. Nisam bio daleko
6. Točno
7. Točno
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 12.07.2010., 20:07   #944
Kak si mi jeben,e.
nar.kO is offline  
Old 12.07.2010., 21:07   #945
Prvak svijeta: Španjolska
Finalist: Njemačka
Najbolji strijelac prvenstva: David Villa
Najbolji igrač reprezentacije za koju navijate: Diego Forlan
Najbolji igrač prvenstva: Iniesta
Reprezentacija koja bi mogla iznenaditi: Meksiko
Reprezentacija koja će razočarati: Francuska

Molim da mi se već pripremi dres Boca Juniorsa, hvala

Nisam ni ja bio daleko, očekujem barem dres bez jednog rukava
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 12.07.2010., 21:33   #946
Prvak svijeta: Španjolska
Finalist: Nizozemska
Najbolji strijelac prvenstva: Thomas Muller
Najbolji igrač reprezentacije za koju navijate: Sneijder
Najbolji igrač prvenstva: Forlan
Reprezentacija koja bi mogla iznenaditi: Urugvaj
Reprezentacija koja će razočarati: Francuska, Italija

Krusty is offline  
Old 12.07.2010., 21:43   #947
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Jedina zamjerka prvenstvu je to što u finalu nije bilo Brazila. No, opet, sami su si krivi za onu katastrofu od 2. poluvremena sa Nizozemskom.
Brazil je uz Španjolsku najača reprezentancija, i jedina koja je imala moć da ih skine u finalu.Stvari su mogle završiti drugačije da su zabili Kroos ili Robben,ali Brazil je jedini imao snagu da se suprostavi španjolskom načinu igre.Na stranu medijska pljuvanja nakon debakla i spočitavanje neatraktivnosti na koju smo navikli, ali Brazil je fino izbalansirana momčad,i jedino šta joj je nedostajalo su alternative koje su iz meni nerazumljivih razloga ostale kući; Pato (Fabianu), i Diego ( bez obzira na lošu sezonu,koja je posljedica katastrofalnog stanja u Juveu) Kaki.Nakon bitke stvari su crne ili bijele,pa je Melo proglašen najvećom kantom iako se radi o vrhunskom defenzivnom veznom,koji ako nešto nauči iz ovih pogrešaka, razvije samokontrolu i sposobnost koncetracije za svih 90 minuta može postati jedan od najboljih na toj poziciji (nije Wenger budala).I samo klub koji je rasulu (a Juve u ovom trenutku to je) bi se mogao riješiti takvog igrača za male novce. Da spomenem da nisam navijao za Brazil, nego za Argentinu i nezrelog izbornika.Dodijela Zlatne lopte Forlanu za mene je pretjerana. Teško je reći da je čovjek nije zaslužio (odigrao je zaista vrhunski turnir) , ali prevagnula je njegova izrazita simpatičnost . Urugvajci su imali grupu za prste polizat, a nakon nje im se sve otvorilo. Njihova prezentacija protiv Nizozemske me je oduševila, ali najveće zasluge što je Urugvaj iznenađenje turnira ponajviše bi pripisao Tabarezu i odličnoj taktici.Izvukao je najbolje iz momčadi. Jedina zamjerka u utakmici protiv Njemaca, predugo držanje u igri Cavanija i krivi odabir bekova.Zlatna lopta je trebala biti podijeljena nekome između Ville, Xavija ili Sneijdera.U ovom bi se društvu vjerojatno našao i Robben da ga ozlijeda u tome nije spriječila.Bez obzira na promašen zicer uz Iniestu igrač finala.U uži krug za ZL još ulaze Iniesta pa i Casillas. Sneijder je odigrao nešto lošije finale, ali je pretčao maraton, odradio obranu i na kraju servirao mrtvu šansu,koja je u ovakvoj utakmici mogla biti dovoljna za naslov. Nebi bila greška da je on dobio, niti neko od navedenih Španjolaca. Turnir je zasluženo osvojila najača reprezentacija, kojoj loptu niko nije uspio oduzeti, a rijetke propuste kazniti.

Zadnje uređivanje Torricelli : 12.07.2010. at 22:42.
Torricelli is offline  
Old 12.07.2010., 22:05   #948
Quote:
Krusty kaže: Pogledaj post
Prvak svijeta: Španjolska
Finalist: Nizozemska
Najbolji strijelac prvenstva: Thomas Muller
Najbolji igrač reprezentacije za koju navijate: Sneijder
Najbolji igrač prvenstva: Forlan
Reprezentacija koja bi mogla iznenaditi: Urugvaj
Reprezentacija koja će razočarati: Francuska, Italija

daj, ne budi klaun
B52 is offline  
Old 13.07.2010., 23:09   #949
Ja sam od svoje prognoze pogodio prvaka svijeta, finalista nisam pogodio, jer sam prognozirao pre prvenstva finale Brazil-Španjolska.Blizu.
PatriotSLO is offline  
Old 13.07.2010., 23:28   #950
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Ja sam od svoje prognoze pogodio prvaka svijeta, finalista nisam pogodio, jer sam prognozirao pre prvenstva finale Brazil-Španjolska.Blizu.
i ja sam prognozirao to finale i pobjednika Španjolsku, imam to na nekom papiriću di sam zapisao al ne mogu ga nikako nać, u nekoj ladici je vjerojatno

dr. van Nostrand is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.