Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 12:21   #41
http://www.seebiz.eu/hr/seebiz-trend...dan,83839.html
ING: Oko 40 posto Nizozemaca uzelo slobodan dan
http://www.seebiz.eu/files/img/2008/6/9/nizozemska.jpg
Ajmo Oranje!!!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 02.07.2010., 12:26   #42
Quote:
Otkaceni Decko kaže: Pogledaj post
Carioca je valjda nadimak za samo jednu njihovu drzavu.
To je indijanski naziv za Rio. U prijevodu znači "Bjelčeva kuća".
the edge is offline  
Old 02.07.2010., 12:33   #43
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
To je indijanski naziv za Rio. U prijevodu znači "Bjelčeva kuća".
Pa da sad je sve jasno. To je sigurno jos poteklo iz onog vremena kada je robovlasnicko drustvo bilo zastupljeno.
Otkaceni Decko is offline  
Old 02.07.2010., 12:40   #44
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Oko 40 posto Nizozemaca uzelo slobodan dan
Šupci... više je 'rvata uzelo slobodan dan radi ove utakmice
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 02.07.2010., 12:42   #45
http://www.sportgeschiedenis.nl/user...nje%281%29.jpg
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 02.07.2010., 12:48   #46
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Šupci... više je 'rvata uzelo slobodan dan radi ove utakmice
Hildegard is offline  
Old 02.07.2010., 13:07   #47
Dvije ekipe koje su se odrekle svojih tradicionalnih,napadačkih stilova igre.Sada igraju dosta slično.S istom formacijom i istim planom igre.Čvrsta obrana,dva zadnja vezna,a naprijed sa samo jednim klasičnim napadačem kojem pomažu dva krila i jedan istureni vezni.Može se reći da je Nizozemska samo malo lošija verzija Brazila.Glavna razlika je po meni u obrani.Brazilska obrana je puno jača,dok prema naprijed nema velike razlike.Da mogu birati čak bih i prije izabrao nizozemsku četvoricu u napadačkom dijelu,nego brazilsku.Volio bi vidjet od prve minute onog Eliju,po meni je puno opasniji prema naprijed od Kuyta.A i Kuytu više paše pozicija desno,gdje sad ne može igrat jer tu dolazi Robben.

Bilo bi mi drago da Nizozemci dobiju..

A ako Brazilcima Dunga ode mogli bi dovest profesora Tanca,i on je u HNL-u isto igrao kao Brazil sada.Četiri igrača u zadnjoj liniji,dva razbijača Vukojević i Pokrivač,a naprijed daj loptu Modriću,Eduardu i Vugrincu da to riješe...
cantona007 is offline  
Old 02.07.2010., 13:15   #48
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
A ako Brazilcima Dunga ode mogli bi dovest profesora Tanca,i on je u HNL-u isto igrao kao Brazil sada.Četiri igrača u zadnjoj liniji,dva razbijača Vukojević i Pokrivač,a naprijed daj loptu Modriću,Eduardu i Vugrincu da to riješe...
ili Del Bosquea, on igra isto tako, samo Torres ipak nije Vugrinec, dok Xavi i Villa mogu ući u cipele Eduarda i Modrića.
Veko32 is offline  
Old 02.07.2010., 13:16   #49
Uff, jedva čekam

Normalno, navijam za Nizozemsku (moram promijenit navijački dekor avatara ) i nadam se dobroj utakmici!

Naravno neka pobjedi bolji!

http://farm3.static.flickr.com/2048/...52823470e8.jpg
Frea is offline  
Old 02.07.2010., 13:17   #50
Vjeruje li itko onako iskreno da će Nizozemska pobijediti? Zanemarimo želje, navijačke sklonosti i neskolonosti prema jednim i drugima. Ne tvrdim da Nizozemska nema šansi, ali da morate staviti kuću na kocku (a ne 10 kn), na koga bi se kladili?

Inače, slažem se s Vekom glede dvije stvari:
- jedva čekam utakmicu
- u četvrtfinalu su sve utakmice njam-njam. Četvrt finale je skoro uvijek najzanimljivija runda prvenstva, s najboljim utakmicama. Polufinalu i finalu ne treba dodatna reklama.
zvm is offline  
Old 02.07.2010., 13:21   #51
Brazil je puno jači nazad i općenito fizički najimpresivnija ekipa na prvenstvu.

Međutim, čini mi se da Nizozemci imaju potencijalno veći napadački edge. Jednostano, Brazil nema distributera i izvođača prekida kakav je Sneijder (strašno će im faliti Elano), solo manijaka kakav je Robben, Olića tj. Kuyta koji neumorno razvlači obranu, a (zasad neraspoloženi) Van Persie je puno bolji igrač od Fabiana.

Naravno, Brazil ima svoje kvalitete naprijed, ali nekako mislim da će se prava snaga Nizozemske tek pokazati.

Najbitinije od svega, Brazil ima velik problem jer im fali dosta igrača u sredini, dok je s druge strane par zadnjih veznih, po meni najbolji na prvenstvu: Van Bommel i ubojica nogometa De Jong.
trifon is offline  
Old 02.07.2010., 13:21   #52
Ko ovo pobjedi velikim je korakom u finalu SP-a
Navijam za Nizozemce
Brazilci su favoriti: visi:
__________________
S poda nemožeš pasti!!!
Modrić is offline  
Old 02.07.2010., 13:25   #53
tu ne navijam tolko za tulipane kolko protiv brazila

i lijepa mi je ova freina slika
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Old 02.07.2010., 13:27   #54
Brazil.

Ispada od Urugvaja u polufinalu.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 02.07.2010., 13:45   #55
čvrsto.
dunga i maarwijk su skroz izvrtili filozofiju igre jedne i druge reprezentacije, što ih razotkriva kao takve ziheraše, da ne vjerujem u ništa više od npr. 1:1 u 120 minuta.
uz to, ulozi su veliki, a respekt prema nizozemskim individualcima/brazilskoj čvrstoći još veći...

daj bože da se prevarim.
__________________
live to fly
fly to live
daleth is offline  
Old 02.07.2010., 13:53   #56
naravno, za Nizozemsku, ali bit će gusto, ipak je Jabulani okrugao (u pravom smislu riječi ) pa će pobijeditit onaj koji zabije više pogodaka
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 02.07.2010., 13:55   #57
Quote:
Net.hr: Nizozemska na prv izgleda dosta opasno, iako do sada nisu umirali u igri i ljepoti kako inače znaju, no oporavio im se Robben i biće svega protiv Brazila. Vidjet ćemo kao će se Sneijder i Robben snaći protiv jedne neobične varijante totalnog nogometa kojeg trenutno demonstrira Brazil.
Hahaha sad nakon ludo defanzivnog nogometa, Brazil igra totalni nogomet

No bilo kako bilo, mislim da Brazil ide do finala, u finalu je sve moguće. Sviđa mi se njihova igra, nezz neki kažu da nije atraktivna, ja mislim da ima dosta atrakcije, oni koji žele petice, rolice, nek gledaju Nikeove reklame. Meni igra može biti atraktivna i zanimljiva i bez toga, uostalom igra se napadački nogomet, neki su to pomješali sa finticama, i bez toga se može igrat napadački
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 02.07.2010., 13:55   #58
ajmo Nizozemska... osveta za Brankovo krumpiranje
B52 is offline  
Old 02.07.2010., 13:56   #59
Sta kazete hoce li Robe uci sa desne strane - levo u sredinu i zabiti gol ? DD
Kolika je kvota na to?

Ili pak

Maicon nekim sprintom da uradi nesto?

Ocekujem komentare
stipe_bp is offline  
Old 02.07.2010., 13:58   #60
Nizozemci nemaju nikakve šanse u toj utakmici.

Nizozemsku se lažno predstavlja kao neku velesilu "koja će kad tad eksplodirati". Oni nisu nikakva velesila tipa Italija, Njemačka, Brazil, to jednostavno ni ne mogu biti, jer su mali.Njima je plafon bio 74 i 78, dva finala i to je to.

98 su imali još jednu šansu za finale, tada su stvarno mogli dobiti Brazil, ali nisu.Sada takve šanse nemaju,jer je Brazil jedostavno kvalitetniji na svim pozicijama.
PatriotSLO is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.