Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2006., 19:28   #161
joj sad si me sjetio na najpodli stih koji su r.e.m. ikad napisali "ugly girls know their faith, anybody can get laid" kako se to uklapa u tvoju pretjerano pojednostavljenu viziju muško-ženskih odnosa
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 11:49   #162
još bolje se uklapa... ako želiš ševiti, ružnima kažeš da su lijepe a lijepima da su pametne... dakle imaš dvije majice "you are the most beautiful woman in the world" i "you are the smartest woman in the world"... bulletproof kombinacija
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 12:32   #163
Quote:
Natch kaže:

deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 17:05   #164
Quote:
Katatonični_Dabar kaže:
još bolje se uklapa... ako želiš ševiti, ružnima kažeš da su lijepe a lijepima da su pametne... dakle imaš dvije majice "you are the most beautiful woman in the world" i "you are the smartest woman in the world"... bulletproof kombinacija
čuj, kak si ti postao takav utilitarist? samo gledaš gdje bi se mogao okoristiti nečijom naivnošću...
__________________
Desire, despair, one day you'll discern it's true meaning. And it's not a love love song.
wasted is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 21:49   #165
Quote:
wasted kaže:
čuj, kak si ti postao takav utilitarist? samo gledaš gdje bi se mogao okoristiti nečijom naivnošću...

nema razloga za posezanjem riječi iz klaića... ja ti samo govorim kako stvari stoje

"The way things are is the way things are."
Praščić Babe

__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:15   #166
Quote:
Katatonični_Dabar kaže:
"The way things are is the way things are."
Praščić Babe

uf katatonični, zbilja imaš odličan ukus
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:34   #167
Stari Žućko - ta ljubav između dječaka i psa.
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 11:48   #168
ja sam imala napad na kraju Titanika (kojeg sam iz principa gledala tek 3 godine nakon premijere)... mislila sam da ću dobit hercinfarkt, plakala, tresla se, urlala ovom svom: "Nemoj mi potonit!...aaa!"...

STRAŠNO! moć filma me uvijek iznenadi.



Zato ponavljam: kvaliteta filma se ne mjeri količinom suza koje film izazove!
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 12:31   #169
neki sam dan...ustvari jučer gledala Love Actually (Zapravo ljubav) i film mi je super...gledala sam ga par puta i svaki put me dirne...i glumci su zakon...
teardrop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 12:54   #170
Love Actually je divan film
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 17:17   #171
slažem se u potpunosti...
teardrop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 16:23   #172
Dobrih ima puno, pa neka budu recimo draži ljubavni.

Brief Encounter (David Lean, 1945.) – standardni izbor standardno sentimentalnog stvorenja.

Un Coeur en Hiver (Claude Sautet, 1992.) – zato što sam nakon prvog gledanja intenzivno mrzila Stephanea/Daniela Auteuila dobra dva dana. Nekih n-godina kasnije pri novom gledanju postao on meni puno jasniji – računam da razvijam empatiju ili tako nešto.

Punch-Drunk Love (Paul Thomas Anderson, 2002.) – jer mi je srce skoro stalo pri onoj sceni kad krene u pozadini Shelley Duvall s pjesmuljkom iz Popaja, a Barry/Adam Sandler onak' izgubljeno traži prava vrata (i pravi hodnik).

Od onih manje romantičnih romanci sviđa mi se ona Mona Lisa od Neila Jordana iz '86. Zapravo me najviše digla Jordanova Crvenkapica, ali nju mi je teže spremiti pod ljubiće pa Bob Hoskins i njegov George dobivaju two thumbs up.
Tinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:25   #173
Quote:
Tinko kaže:
Punch-Drunk Love

(Paul Thomas Anderson, 2002.) – jer mi je srce skoro stalo pri onoj sceni kad krene u pozadini Shelley Duvall s pjesmuljkom iz Popaja, a Barry/Adam Sandler onak' izgubljeno traži prava vrata (i pravi hodnik).

e ovo i ja dodajem na svoju listu...


ako zbog ičega onda zbog one scene tepanja, kad Sandler leži s njom u krevetu i počne joj govoriti kako je slatka... ali na jedan totalno drugačiji i moram reći jebeno originalan način
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 22:17   #174
Quote:
Tinko kaže:
Punch-Drunk Love (Paul Thomas Anderson, 2002.) – jer mi je srce skoro stalo pri onoj sceni kad krene u pozadini Shelley Duvall s pjesmuljkom iz Popaja, a Barry/Adam Sandler onak' izgubljeno traži prava vrata (i pravi hodnik).
...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 01:37   #175
na 1. mjestu definitivno - secretary

a daleko iza: amelie, love actually, before sunrise, walk the line, brokeback mountain...
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 01:52   #176
Quote:
penelope pitstop kaže:
a daleko iza: amelie, love actually, before sunrise, walk the line, brokeback mountain...
...Linklater potpuno naivan i ponekad neozbiljan filmas, ali pravi sanjar + romanticar (samo takav moze napraviti Waking Life) dva filma u Cannesu ove godine - ouuuuu, valjda ce nesto i k nama
...u svakom slucaju, prekrasan filmich...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 08:33   #177
Quote:
xavierkat kaže:
...
Kaj je Punch Drunk Love fakat dobar? Toliko su ga posrali da mi ga se nije dalo vzeti.
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 08:53   #178
...jedan od najljepsih ljubavnih filmova uopce...PREdivan...
...i ja sam bila skepticna zbog Sandlera, ali film je...sve ono sto bi jedan slatki, topli, sareni ljubavni filmich trebao biti...i vise
...a tek kako je sniman...joooooj...
...svakako gledati
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 09:03   #179
ideš onda
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 17:52   #180
Dirty dancing.....
Ja ga jednostavno obozavam....

Ja cu budan sanjati
__________________
Martach
martach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.