Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 09:09   #81
Quote:
nominiran kaže: Pogledaj post
...
Drugo..poso,reko, osjećo? Poradi na pravopisu zvučiš neozbiljno.
...
Pa tako pišu svi manageri marketinga I razmišljaju
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 13:19   #82
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Pa tako pišu svi manageri marketinga I razmišljaju
Ovaj komentar je suvišan. I molila bih te da ne nastavljaš u tom smjeru.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 13:24   #83
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ovaj komentar je suvišan. I molila bih te da ne nastavljaš u tom smjeru.
O.k., nisam ni mislio nastaviti. Ali očito je da autoru fali sistematika u razmišljanju, i nisam prvi i jedini koji to primjećuje. Je li to u redu primijetiti?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 14:05   #84
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
O.k., nisam ni mislio nastaviti. Ali očito je da autoru fali sistematika u razmišljanju, i nisam prvi i jedini koji to primjećuje. Je li to u redu primijetiti?
Nisam rekla da to nije u redu nego izrugivati se čitavom jednom zanimanju. Ne možeš govoriti o svim menadžerima marketinga.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 15:12   #85
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da to nije u redu nego izrugivati se čitavom jednom zanimanju. Ne možeš govoriti o svim menadžerima marketinga.
Pa nisam se izrugivao zanimanju (dobro, malo ironije/groteske na račun autora -guilty on my neck). Naprotiv, linkom sam pokazao kako je to jedno komplicirano zanimanje koje traži golemu sistematičnost i iznadprosječnu inteligenciju (o pismenosti da i ne govorimo).
Ja bih volio da sam tako nešto, mislim da bi mi odgovaralo.



Onda da se pobrišu moji komentari na ovoj stranici?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 22:00   #86
Ja baš imam super problem sa jednom super curom koju sam upoznao. Cura je stvarno prekrasna, izgledom, ali ono bitnije kao osoba. Divim joj se zbog toliko stvari i razgovarati s njom je stvarno prelijepo. Ali, nikako ne mogu shvatiti kad se samo odjednom isključi iz svega. Ignorira obične poruke i ništa, kao da se ne poznajemo. Što je najgore tako redovito dok ne odluči odgovoriti na neku random poruku. Ne govori mi ništa loše ili da se maknem od nje, već samo ignorira poruke. Što bi to moglo biti uopće? Dosta je čudljiva kao osoba i ne voli očito druženje. Vidim ju kao super prijateljicu, ali ona ne reagira uglavnom...
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 22:14   #87
Quote:
Bumblebee24 kaže: Pogledaj post
Ja baš imam super problem sa jednom super curom koju sam upoznao. Cura je stvarno prekrasna, izgledom, ali ono bitnije kao osoba. Divim joj se zbog toliko stvari i razgovarati s njom je stvarno prelijepo. Ali, nikako ne mogu shvatiti kad se samo odjednom isključi iz svega. Ignorira obične poruke i ništa, kao da se ne poznajemo. Što je najgore tako redovito dok ne odluči odgovoriti na neku random poruku. Ne govori mi ništa loše ili da se maknem od nje, već samo ignorira poruke. Što bi to moglo biti uopće? Dosta je čudljiva kao osoba i ne voli očito druženje. Vidim ju kao super prijateljicu, ali ona ne reagira uglavnom...
Da, ni meni to nije jasno kad ignoriraju...

Izgleda da ne želi ništa s tobom imati. Mislim to je jedini logični razlog.

Da joj je stalo do tebe onda bi tu i tamo poslala poruku nekakvu.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 22:43   #88
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Da, ni meni to nije jasno kad ignoriraju...

Izgleda da ne želi ništa s tobom imati. Mislim to je jedini logični razlog.

Da joj je stalo do tebe onda bi tu i tamo poslala poruku nekakvu.
Najgore od svega što budeš za nju kad su teška vremena, ali očito ni malo ne cijeni sve to. Baš bezveze, jer ajde da bar kaže nešto nisi mi zanimljiv ili tako nešto, ali ništa. Prazno...
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 00:34   #89
Djeluješ kao prilično glup dečko po napisanom. Možda je u tome problem.
DmitriV is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.10.2014., 01:08   #90
Quote:
Bumblebee24 kaže: Pogledaj post
Ja baš imam super problem sa jednom super curom koju sam upoznao. Cura je stvarno prekrasna, izgledom, ali ono bitnije kao osoba. Divim joj se zbog toliko stvari i razgovarati s njom je stvarno prelijepo. Ali, nikako ne mogu shvatiti kad se samo odjednom isključi iz svega. Ignorira obične poruke i ništa, kao da se ne poznajemo. Što je najgore tako redovito dok ne odluči odgovoriti na neku random poruku. Ne govori mi ništa loše ili da se maknem od nje, već samo ignorira poruke. Što bi to moglo biti uopće? Dosta je čudljiva kao osoba i ne voli očito druženje. Vidim ju kao super prijateljicu, ali ona ne reagira uglavnom...
Ako je gledas samo kao prijateljicu, ne vidim u cemu je problem. Mozda ona tebe gledao kao malo boljeg druga, a ne kao najboljeg pa se tako ponasa. Ima cura koje su super sa svojim prijateljicama, dok se drukcije ponasaju prema muskim prijateljima, jbg nismo svi isti. Ako ti to toliko smeta, reci joj da ti se to njeno ponasaanje prema tebi ne svidja, ako si joj dobar prijatelj potrudit ce se da se promjeni.

Na kraju ako to ne upali, drugi put kad ti se javi da prica s tobom radi problema budi hladnokrvan, pa ako te pitala sto si takav samo reci ponasam se kao sto se ti prema meni ponasas.
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 09:36   #91
Quote:
DmitriV kaže: Pogledaj post
Djeluješ kao prilično glup dečko po napisanom. Možda je u tome problem.
Ne, ne, problem je u glupanima poput tebe
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 03:56   #92
Slican problem, ali!, koliko god tebi to tesko bilo ili bio predobar budi malo hladan.
Ja nakon svega, neuspjelih pokusaja, uzaludnih nadanja i ostalih stvari di sam na kraju ostao sam sam shvatio da ih uzasno pali ne pretjerana hladnoca ali hladnoca... Frendica sadasnja - kojoj sam rekao prije da mi se svidja itd sada nakon nekog vremena kad smo se upoznali podruzili i sve to, znamo si tajne da kad joj ne odgovaram kako ona hoce i ne ispitujem da li je nasla nekoga ona upita sta mi se desava, zasto sam tako hladan itd. I jedva ceka da progovorim da mi se svidja ali nema tog Boga vise. Jednostavno poanta je nadji distancu. One danas vise manje iz iskustva i svih padova znam da gledaju izgled jer takvo je vrijeme danas doslo. Sve olfo traze dobrog decka, da ne kazem sta javno stavljaju one slike kako zude za time za vezom a ustvari su same sebi prekomplicirane jer zele pokazati ekipici kako imaju zgodnog frajera. A sto je najbolje frend, meni dodje cura s kojom sam bio korak do necega, isto poceli se dopisivat, nasli se jednom meni vec leptirici u zeludcu kao bit ce nes kad na kraju kifla. To mi je prekipilo. I oke ja se ohladio totalno, ona meni kak je upoznala nekog kak ima osjecaj da ce veza puno trajati, i dodje mi danas ah ipak nista, ne ide meni to nisam se zaljubila... baksuz
myon54 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.