Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 18:21   #61
kazu tecajevi, grupe, ili odi u veci grad

sve zaj :P
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 00:21   #62
Ma ne mora raditi ništa van uobičajenog. Već će se netko pojaviti. samo ne treba forsirati.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 02:00   #63
Da zivimo u istom mestu,pozvao bi te na veceru a ovako...doteraj se malo vise,izađi sa drugaricama negde po gradu,pa ti mozda neko i priđe ili mozda ti.
Ili na moru,i tamo mozes naci nekog momka...sigurno se taj neko krije u zecijoj rupi,samo ga treba izvuci napolje
monty bike is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 03:18   #64
Quote:
monty bike kaže: Pogledaj post
Da zivimo u istom mestu,pozvao bi te na veceru
Što te ponukalo, to što je sama, to što je nesretna, ili to što je zavidna?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:06   #65
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Što te ponukalo, to što je sama, to što je nesretna, ili to što je zavidna?
ovo i mene zanima, znam da sam zla ali baš me zanima, ček možda sam samo zavidna
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 23:11   #66
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Što te ponukalo, to što je sama, to što je nesretna, ili to što je zavidna?


-Stipe
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
ovo i mene zanima, znam da sam zla ali baš me zanima, ček možda sam samo zavidna
Evo da odgovorim
Između ostalog, prva dva,mada ni to nije pravi razlog,(vec ovo dole),a i sta bi me kostalo da se upoznam,ukoliko imam prilike) a to sto je "zavidna" jbg nemoze sve biti idealno

Na dan mature,popodne kupujem odelo,a uvece slavlje,e sad, kad sam zavrsio sa kupovinom,pravo na bus,tog dana u busu upoznajem jednu curu,utobus se pokvari al nazalost samo na 5 min...... isla je ocu u poseti (bolnica),ona nije znala gde je pa sam joj ja pokazao,...nazalost imala je decka.
Nikad nebi ocekivao da bi na taj "cudan" nacin mogao da upoznam bilo kakvu devojku,pa sam i zato ono napisao.
Na mestima na kojima se najmanje nadas,pronađes ono sto trazis....
monty bike is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:13   #67
Hm, ja imam jedan savjet koji nema veze s tim sto si sama i sto nemas decka, ali ima veze s tim sto si sama rekla da nemas vise 'single' društvo za izlaske i sl.

Znam da si rekla da si zadovoljna sama sobom i svojim zivotom, ali iz vlastitog iskustva - svi mi imamo listu stvari koje zelimo napraviti, nauciti, probati u zivotu, ali ih uvijek nekako odgadjamo za nekad kasnije. Napravi listu, sjeti se koje su to stvari: jesi nekad htjela npr. baviti se nekim hobijem (plesom, planinarenjem, heklanjem, paraglajdingom, bilo cim) a nikad to nisi napravila? Kreni sad, sama, bez frendica. Jesi uvijek htjela posjetiti neko mjesto, zemlju ali drustvo nikad nije bilo za to? Odvaži se i otputuj sama. Uciti neki strani jezik? Upisi tecaj.

Zasto? Zato sta kad se fokusiras samo na to sta ti fali (dečko) i to silno zelis, to cesto ima kontra efekt. Napravi neke stvari samo za sebe, uzivaj, bit ces sretnija i zadovoljnija, a to se vidi i to je privlacno. Nesreca i ocaj smrdi na kilometar. Osim toga na taj nacin ces dobiti priliku da se maknes iz kruga ljudi u kojem se kreces, upoznat ces nove ljude i manje ces razmisljati o tome da si 'sama, nesretna i pomalo zavidna'. I doc ces u priliku upoznati ljude koje zanimaju iste stvari koje i tebe.

Svi mi mislimo da znamo tocno sta zelimo od partnera: da nam bude slican u tome i tome, bla bla... Ali najcesce nasi kriteriji na papiru i u stvarnosti nisu ista stvar. Pruzi si priliku da sretnes i upoznas ljude koji su daleko od tvog uobicajenog kruga ljudi i od onog sta je na tvojoj listi privlacnih kriterija. Odi na pice s nekim tko se uopce ne uklapa u tu sliku. Ne zato sta ti je on potencijalni buduci, nego da izadjes, da se osjecas malo zivljom, da se ismijes, flertujes, da izadjes s njim negdi di inace nikad ne bi otisla, da iskusis nesto novo :-) Odi na neki sajt za upoznavanje, zasto ne... Ali da se zabavis, ne zato sta ides naci lika koji ce biti 'the one'. Odi na singles partije, na taj način imas manje sanse da otpises nekoga jer na papiru se ne uklapa u tvoju sliku partnera kojeg tražiš, dok u stvarnosti moze biti ono sta zapravo trebas.

I jos jedna stvar, jer sam stekla dojam da nisi osoba koja ce pristati na kompromis (i po mom misljenju ne bi ni trebala, nemas sad neke nenormalne zahtjeve), probaj se pomiriti s jednom stvari: ok, mozda nikad ne nadjem onog pravog. Zvuci grubo, ne mora biti istina, ali probaj zamisliti tu opciju. I onda se zapitaj, sta bi u tom slucaju htjela napraviti od svog zivota? I ponasaj se na taj nacin. Nemoj svoju srecu (u svojoj glavi) vezati uz to da imas partnera.

Za kraj, nisam relationship guru, niti bilo tko s ovog foruma. Nemoj ni nase savjete uzimati preozbiljno :-D
Karmeliita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:12   #68
Quote:
Karmeliita kaže: Pogledaj post
Za kraj, nisam relationship guru, niti bilo tko s ovog foruma. Nemoj ni nase savjete uzimati preozbiljno
To što ti nisi guru, ne znači da drugi nisu.

Quote:
Alison9 kaže: Pogledaj post
pitam se ako su drugi ljudi našli sebi ravnoga, zašto nebi mogla i ja? a možda i neću moći, jer mi jednostavno to "nije sudbina", šta sad.... nema nikakve garancije za nešto, to je jasno.
Po meni imaš skroz zdrav stav prema svemu, s obzirom na situaciju. Jedino nije dobro što ti zbog frendica rastu očekivanja, umjesto da se prepustiš i napraviš ono što trebaš - proširiš krug prijatelja, promjeniš malo životne navike prema svojim interesima. Već si u ovom postu navela što tražiš, dakle sad trebaš pronaći krugove/aktivnosti u kojima se takvi ljudi kreću. Em će ti biti zanimljiviji i zabavniji život, em postoji realna šansa da se mrdanjem guzice (ne samo klikanjem po internetu) nađe neki momak koji se prilično poklapa sa tvojim željama. Al prestani kukat i odugovlačiti sa promjenama za početak
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.