Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2014., 19:22   #41
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
...Ono... još im dođe konobar, sa pitanjem, jel možda može kako pomoći? Jebeš RL, to je za luzere.
Vidiš, korisna stvar bi bila da ponekad, dok pričaš sa ženama pored sebe, cugu možeš naručiti prek fejsa.



Autore, odustani, ne možemo ti pomoći.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 17.10.2014., 19:22   #42
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
ma ne vjerujem. vidim sad po tim turskim serijama da se sad sve farbaju u crveno ... plava je još kod njih na cijeni. a u plavo se baš ne farbaju jer im ne pristaje grubljim crtama lica.
Ne pristaje im ni crvena.
Ne znam... bit će da im mužjaci preferiraju prave đinđerice.
Noomi is offline  
Old 17.10.2014., 19:24   #43
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Ne pristaje im ni crvena.
ha ha... ajde, onoj gumuš ili kako se već zvala, nije tak ružno stajala ...
muflonka is offline  
Old 17.10.2014., 21:07   #44
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
... turcima se sviđaš :P sigurno si plavuša
U Jordanu za prosjecnu plavusu mozes dobit i 30ak deva dok je za standard crnke cijena 8 deva
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 17.10.2014., 21:45   #45
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
U Jordanu za prosjecnu plavusu mozes dobit i 30ak deva dok je za standard crnke cijena 8 deva
za sire bokove, ide jos i vise
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Old 17.10.2014., 22:40   #46
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
Gledam malo po fejsu što se nudi od curetaka i žena, da vidim bi li gdje mogao udomiti maloga, daj bože za stalno.
Kaj stvarno? Ja nikad nisam gledao fejs kao sredstvo za traženje žena. Više mi je za komunikaciju sa prijateljima.
Vaxxx is offline  
Old 17.10.2014., 23:58   #47
Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
Gledam malo po fejsu što se nudi od curetaka i žena, da vidim bi li gdje mogao udomiti maloga, daj bože za stalno. Nije mi do šaranja jer volim redovite ševe, i volim kad me partnerica poznaje, i zna što volim. No ne mogu naći ništa kvalitetno.

Kakva su vaša iskustva? Pitam i žene i muškarce. Jeste li odustali od traženja ili imate nade da među kukoljem ima i žita? Jeste li već možda imali žito ali, poput mene, ispustili iz ruku?
Tema ti je depresivna ali realna, na opću žalost svih nas koji tražimo ili bi željeli naći neku pristojnu osobu ali to kao da je na čekanju
Pa, nebi rekla da sam odustala samo sam previše realna i kritična prema osobama suprotna spola, ne zanosim se nekim svojim nadama koje gajim da budem našla ono što tražim. Jer, gledam oko sebe, pun kurac ljudi je samo, neki žive sa materom, pa se pitam gdje je tu problem.

Imala sam žito, i to pravo i nisam znala cijeniti, iako sam dobrim dijelom prešla preko toga da sam pogriješila, vremenski sam osjetila da si više ne predbacujem zbog toga. Uvijek mislim da je on najbolje što mi se dogodilo, a onda se pojavi neki sitni glasić koji veli da nije tako.
Pa šta se desi, nek se desi. Jebiga.

Ali moram reći da me jako jako plaši kad netko veli da je izbor sužen nakon 30-e i da se ljudi teško upoznaju Rastavljeni, propale veze, djeca iz propalog braka... nije baš da se tome veselim
Kako mi je krenulo šugavo i traljavo..nebi se više ničemu čudila
MaloJa is offline  
Old 18.10.2014., 00:02   #48
fakat niš, nakon tridesete moš samo leć i umrit
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 18.10.2014., 00:09   #49
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
fakat niš, nakon tridesete moš samo leć i umrit
Kako sereš.. Zgodan, pažljiv, kuha ka zmaj, lep ka Apolon, jak ka autobus.. Pošten, iskren, odan, napredan, istrajan, radan....


Srami se...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Old 18.10.2014., 00:11   #50
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Kako sereš.. Zgodan, pažljiv, kuha ka zmaj, lep ka Apolon, jak ka autobus.. Pošten, iskren, odan, napredan, istrajan, radan....


Srami se...
jes, u pravu si

a viđe mene trola smrdljivog na kauču

__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 18.10.2014., 00:12   #51
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
jes, u pravu si

a viđe mene trola smrdljivog na kauču

Al ti je bar kosa lipa
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Old 18.10.2014., 00:12   #52
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Al ti je bar kosa lipa
nisi pročita uvodni post uopće :
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 18.10.2014., 00:19   #53
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
nisi pročita uvodni post uopće :
Jesam Kak se usuđuješ...



Quote:
Turbulentni Um kaže: Pogledaj post
Gledam jednu, ima odoka 30+ godina, propali brak iza sebe, dijete, relativno se okej drži. Uletio joj, ćakula ide super, ali kaže da ima već nekoga.
Nemaš dijete...

Quote:
Gledam drugu, ima viška kila, neudana, bez djece, približava se tridesetima, zaposlena, uletio joj i ona sva dobre volje, no nakon pola sata razgovora mi prizna da ima psihičkih problema. Ajd, mogu nekako to prožvakat, ionako su sve žene lude, mi na skajp, kad na kameri joj ulijeće sestra u sobu, a ova je kočijaškim riječnikom potjerala van.
Nemaš sestru

Quote:
Gledam treću, vrhunska ljepotica, izblajhana kosa, piercing, tetovaže, sluša metal, ima psa. Gledam edukaciju, kad ono piše Beogradska Prva Gimnazija.
Nisi završila Beogradsku Prvu...

Quote:
Gledam četvrtu, baba stara, ružnjikava, debela, ona ulijeće meni i pita me da li radim generalke.
Nimalo ružnjikava, ne tražiš generalke, mlada ko rosa..

Quote:
Gledam petu, nema nijedne njene fotke, ali zato gomila fotka nekakvih srdašaca, pametnih i mudrih poruka, jednoroga, konja, zečeva, duga itd.
Znaš kak funkcionira fejsbuk


Also dakle...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Old 18.10.2014., 00:22   #54
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Jesam Kak se usuđuješ...
Nemaš dijete...
Nemaš sestru
Nisi završila Beogradsku Prvu...
Nimalo ružnjikava, ne tražiš generalke, mlada ko rosa..
Znaš kak funkcionira fejsbuk
Also dakle... :hnj e:
ča jes-jes, još san i bogata

al svejedno san smrdljivi trol na kauču, sad reci da nije istina
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 18.10.2014., 00:25   #55
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
ča jes-jes, još san i bogata

al svejedno san smrdljivi trol na kauču, sad reci da nije istina
A sad...Trol il lepricorn, na kauču, pod mostom il na kraju duge... Kaj god da si, moje si zlato : svrš :

I prestani srat, ima svašta starije od 30g kaj valja, pa jebemu ima i pašteta starijih a i anđeli bi jeli
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Old 18.10.2014., 00:29   #56
Necu nikada nikoga naci..sto sam zivio i imao,imao..sad mi ostaje jedino crnilo i chatanje sa ex beogradjankama prve gimnazije
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 18.10.2014., 00:31   #57
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
A sad...Trol il lepricorn, na kauču, pod mostom il na kraju duge... Kaj god da si, moje si zlato : svrš :

I prestani srat, ima svašta starije od 30g kaj valja, pa jebemu ima i pašteta starijih a i anđeli bi jeli
a jooooj

nego ima svakakvih pašteta, recimo PIKove su zakon (to ak se netko sprema na zombi/ebola apokalipsu, trenutno su na akciji u konzumu, pa se snabdijte ), al ako ćemo o vintiđ prehrambenima viski mi je nekak draži

jebate još san sad i alkić
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 18.10.2014., 00:32   #58
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Necu nikada nikoga naci..sto sam zivio i imao,imao..sad mi ostaje jedino crnilo i chatanje sa ex beogradjankama prve gimnazije
Ne daj se bre! Uletit će i tebi...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Old 18.10.2014., 00:38   #59
Čekkić, da sam homoseksualno nastrojen Herbie bi bila ugrožena

OT: Da zbilja traži koliko kuka dosad bi našao 3 barem
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Old 18.10.2014., 00:38   #60
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
a jooooj

nego ima svakakvih pašteta, recimo PIKove su zakon (to ak se netko sprema na zombi/ebola apokalipsu, trenutno su na akciji u konzumu, pa se snabdijte ), al ako ćemo o vintiđ prehrambenima viski mi je nekak draži

jebate još san sad i alkić
Paštete nisu na akciji, samo dobiš helo-kiti extra sličicu..

Kaj nije loše za apokalipsu, moš igrat čovječe ne ljuti se, al mislim da si offtopic tu

Dakle... Gulaši i Grah su vitiđž jela, viski je vintiđž pilo... Ti si vintiđž bonba...

Ne boj se OP... Ima žena i prek 30 sa dinamitom u guzici i paštetom u košarici...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.