Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2014., 14:44   #1
Gdje upoznati osobu za vezu nakon 30-e

Neki savjet gdje bi se moglo sudbonosno susresti dva srca poslje 30-te. kad počneš zrelo razmišljati i tražiš osobu s kojom bi htijeo provesti ostatak života i više te nezanimaju bezvezne veze, flertovi i avanture. Gdje tražit, kazalište, crkva, neka udruga ili organizacija, teretna, u trgovini? Ideje?
znamkuhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 14:49   #2
Ma udomi pesa i počni ga šetati okolo Vjeruj mi. To ti je karta za neformalnu socijalizaciju i upoznavanje ljudi

Ali osobno mi se ne sviđaju ta ciljana upoznavanja one/onog pravog

Ljepše je kada ovako neobavezno odeš van, par puta sretneš nekoga ..zapričate se.. ovo ono i nakon nekog vremena počnete neku intenzivniju, neisforsiranu komunikaciju pa ako se razvije nešto više, okej Ako ne, a opet okej
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 14:50   #3
Evo još jedne teme "nakon 30-e"
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 17:57   #4
vise ces kakice skupit za tim psom neg nac nekog za zivot
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 18:55   #5
dok se ne uvede obvezni e-registara samaca jako teško , nekad da dok su postojali mega souri ali danas
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:54   #6
kriza?
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:14   #7
U Crkvi, teretani, u pristojnim kafićima gdje ne rokaju teške cajke i gdje se ne skuplja omladina koja puno pije. U šetnjama, na tečajevima stranih jezika, na fitness stazi.

Možda na ulici ispadne fascikl jednoj djevojci. ne ustručavaj podignuti ga umjesto nje. Male geste čine velike stvari. Najsitnije čestice, atomi, čine svijet.

Daj najbolje od sebe za sebe i za druge i doći će. Imao 15, 35 ili 75 godina.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:26   #8
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
U Crkvi, teretani, u pristojnim kafićima gdje ne rokaju teške cajke i gdje se ne skuplja omladina koja puno pije. U šetnjama, na tečajevima stranih jezika, na fitness stazi.

Možda na ulici ispadne fascikl jednoj djevojci. ne ustručavaj podignuti ga umjesto nje. Male geste čine velike stvari. Najsitnije čestice, atomi, čine svijet.

Daj najbolje od sebe za sebe i za druge i doći će. Imao 15, 35 ili 75 godina.
ipak to dolazi na malo drukčiji način u svim tim dobima
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:44   #9
I ja se isto pitam. Meni se doduše nikad nije dogodilo da sam upoznala dečka za vezu vani, u nekom klubu, a svojedobno sam dosta hodočastila po njima. Tako da klubovi u mom slučaju 100% otpadaju.
Lo lee ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:49   #10
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
ipak to dolazi na malo drukčiji način u svim tim dobima
osobe se upoznaju na mjestima gdje se nalaze i gdje se koncentriraju.

Drugi je par cipela ako se nema dovoljno samopouzdanja otići do stola gdje su djevojke i pokušati nego lijepo napraviti, simpatično, spontano.

Quote:
Lo lee ta kaže: Pogledaj post
I ja se isto pitam. Meni se doduše nikad nije dogodilo da sam upoznala dečka za vezu vani, u nekom klubu, a svojedobno sam dosta hodočastila po njima. Tako da klubovi u mom slučaju 100% otpadaju.
jednu bivšu sam upoznao u školi, drugu na faksu, treću i zadnju u kafiću za bilijarskim stolom. bila je s frendom.

Može se. A i nikad ne treba otpisati društvene mreže, moćan su alat, nude mnogo i koliko god netko rekao da to nije ispravan način, vrlo se može lako dogoditi da se pronađe dobra i korektna osoba, pogotovo ako osoba nema puno samopouzdanja.

Ne treba isključiti niti jednu mogućnost. Manje mjesta, manja šansa. Proširiti horizonte malo.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:58   #11
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Ljepše je kada ovako neobavezno odeš van, par puta sretneš nekoga ..zapričate se.. ovo ono i nakon nekog vremena počnete neku intenzivniju, neisforsiranu komunikaciju pa ako se razvije nešto više, okej Ako ne, a opet okej
Je, ali problem je kad ljudi slijede ovu taktiku, a ništa se konkretno ne događa. Tako prođe godina, dvije, deset...i skuži čovjek da se treba malo ciljanije angažirati.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:15   #12
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
osobe se upoznaju na mjestima gdje se nalaze i gdje se koncentriraju.

Drugi je par cipela ako se nema dovoljno samopouzdanja otići do stola gdje su djevojke i pokušati nego lijepo napraviti, simpatično, spontano.

jednu bivšu sam upoznao u školi, drugu na faksu, treću i zadnju u kafiću za bilijarskim stolom. bila je s frendom.

Može se. A i nikad ne treba otpisati društvene mreže, moćan su alat, nude mnogo i koliko god netko rekao da to nije ispravan način, vrlo se može lako dogoditi da se pronađe dobra i korektna osoba, pogotovo ako osoba nema puno samopouzdanja.

Ne treba isključiti niti jednu mogućnost. Manje mjesta, manja šansa. Proširiti horizonte malo.
Kod mene i sramežiljivost igra ulogu. Iako sam 25+.
Čak ako se vani neki dečko odvaži i priđe mi, ja se sva stiltam i povučem.
Lo lee ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:19   #13
Quote:
Lo lee ta kaže: Pogledaj post
Kod mene i sramežiljivost igra ulogu. Iako sam 25+.
Čak ako se vani neki dečko odvaži i priđe mi, ja se sva stiltam i povučem.
treba biti originalan. dovoljno je poslati piće, na flašu napisati njegov broj, konobar donese točno određenoj osobi i to je to. tip samo mahne iz određene udaljenosti. a ti se javiš ili ne javiš. skroz jednostavno.

ima puno načina, samo treba biti maštovit. ni ja nemam samopouzdanja nešto previše, pa si razmišljam, ako sam mogao svakakva sranja proći u životu, uvijek se mogu osramotiti. Ali nikad se neću moći osramotiti da dobijem šamar ili čašu pića u lice.

Treba bit spontan, iskren, originalan i normalan. i ako ti priđe netko. Nasmij se i pusti neka on vodi razgovor. Uvijek se sjeti da je ipak skupljao hrabrosti. Možda se isplati, jer oni koji si ne daju truda, neće puno postići u životu.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:20   #14
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Je, ali problem je kad ljudi slijede ovu taktiku, a ništa se konkretno ne događa. Tako prođe godina, dvije, deset...i skuži čovjek da se treba malo ciljanije angažirati.
meni se događalo sam kad sam bila ciljanije angažirana. jedno vrijeme sam radila u organizaciji gdje su bili 98% muški, a i bila sam dost mlađa. uleta na sve strane, od single kolega. međutim znaš što, ja tad "nisam tražila", pa se zato nije ni "događalo"
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:25   #15
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
treba biti originalan. dovoljno je poslati piće, na flašu napisati njegov broj, konobar donese točno određenoj osobi i to je to. tip samo mahne iz određene udaljenosti. a ti se javiš ili ne javiš. skroz jednostavno.

ima puno načina, samo treba biti maštovit. ni ja nemam samopouzdanja nešto previše, pa si razmišljam, ako sam mogao svakakva sranja proći u životu, uvijek se mogu osramotiti. Ali nikad se neću moći osramotiti da dobijem šamar ili čašu pića u lice.

Treba bit spontan, iskren, originalan i normalan. i ako ti priđe netko. Nasmij se i pusti neka on vodi razgovor. Uvijek se sjeti da je ipak skupljao hrabrosti. Možda se isplati, jer oni koji si ne daju truda, neće puno postići u životu.
Ovo sa bocom je stvarno dobar savjet!

Nažalost, više mi nitko ne prilazi. Em što više stvarno ne izlazim, prošla me volja, em sumnjam da bi mi se više približili, prošao je taj voz.
Lo lee ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:29   #16
Quote:
Lo lee ta kaže: Pogledaj post
Ovo sa bocom je stvarno dobar savjet!

Nažalost, više mi nitko ne prilazi. Em što više stvarno ne izlazim, prošla me volja, em sumnjam da bi mi se više približili, prošao je taj voz.
ma koji voz, u najljepšim si godinama!!

čekaj dok dotakneš dno kao ja, pa ćeš vidjeti na kakve se slamke čupa za malo pozitivnih misli...
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:32   #17
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ma koji voz, u najljepšim si godinama!!

čekaj dok dotakneš dno kao ja, pa ćeš vidjeti na kakve se slamke čupa za malo pozitivnih misli...
Ajoj

Dotakla sam ja dno više puta, znam kako je to.
Zato i jesam sad sva nepovjerljiva, oprezna i teško se otvaram.
Lo lee ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:38   #18
Quote:
Lo lee ta kaže: Pogledaj post
Ajoj

Dotakla sam ja dno više puta, znam kako je to.
Zato i jesam sad sva nepovjerljiva, oprezna i teško se otvaram.
prijevara voljene osobe? alkoholizam? ja ne da sam dotaknuo dno, ja sam zagrezao u beton.

opreza nikad dosta, no bez malo rizika, nema ni profita. iz svake loše situacije ćeš izvući pouku. neka to bude škola. ali otvoriti se ljudima moraš.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:45   #19
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
prijevara voljene osobe? alkoholizam? ja ne da sam dotaknuo dno, ja sam zagrezao u beton.

opreza nikad dosta, no bez malo rizika, nema ni profita. iz svake loše situacije ćeš izvući pouku. neka to bude škola. ali otvoriti se ljudima moraš.
Ostavljanje nakon zaruka i vijesti o trudnoći, abortus, više puta slomljeno srce, depresija... i ja sam grizla beton.

U preteške smo vode zašli za ovakvu temu.

Možda nabavim psa.
Lo lee ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:48   #20
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
dok se ne uvede obvezni e-registara samaca jako teško , nekad da dok su postojali mega souri ali danas
Ja se javljam za registraciju, a nisam auto

Samac + 35

Zadnje uređivanje Svjetlosni : 19.10.2014. at 21:51. Reason: nadopuna
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.