Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 20:41   #81
Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Ja sam solo već 5 mjeseci i pošto nisam baš izlazio van nigdje jer nemam više društvo za to a sam sigurno neću uletavat negdje onda mi je jedino rješenje net. Već dugo godina sam regan na jednu poznatu stranicu za upoznavanje online. Javi mi se cura i tak se mi dopisivamo neko vrijeme, kužimo se dosta, istog smo mišljenja što se tiče hrpe stvari i tako se i nađemo uživo. Sve je bilo ok ali eto cura neželi ništa više od prijateljstva zbog smiješnog razloga.
Sa drugom sam se bio dopisivao isto neko vrijeme ali odjednom se prestala javljati. Neznam zašto i zbog čega, a sigurno nije problem u meni. Treća me tražila link od mog profila na fejsu i isto tako se nije nikad više javila..
Neznam više dali je fakat problem u meni ili naletim na osobe kojima je do zafrkancije samo. Gdje su se sakrile normalne cure koje bi se za početak prijateljski družile, išle na kavu, u kino ?? Nije mi u planu odmah skočit na nju ili forsirat neku vezu jer prvo hoću osobu upoznat a kasnije ako bi bilo nečeg više od prijateljstva, super ako ne, nikom ništa.
Nemam nikakve kriterije i ne tražim puno, samo da je ta osoba normalna u glavi, a godine i sve ostalo nije bitno.
Neznam kakvo je stanje danas što se tiče upoznavanje vani ali znam da je i preko neta postalo teško, gotovo nemoguće..
a zašto uletavati odmah u novu vezu?

Pa budi joj prijatelj, budi uz nju, budi joj potpora... Ima li boljeg izbora za vezu od najboljeg prijatelja, osobe koja je uz nju konstantno??

Iz prijateljstva, vjerovao ili ne, se rađaju najveće ljubavi.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:12   #82
Pa nebi uletavao u vezu niti ju forsirao na bilo koji način. Normalno da bi bio prijatelj sa tom osobom, družio se itd.
Najviše mi fali društva. Bilo bi lijepo kad bi imao neku curu za frendicu, da se prijateljski družimo bez nekih očekivanja.
Naletim na te dvije koje su ok, dopisivamo se a onda nestanu. Jedino je ona prva bila fer i pristojna, čak smo i kavu popili i upoznali se uživo. Ona je željela nešto više od prijateljstva a ne ja.
Ah, teško ti je danas naći nekog za prijatelja a kamoli za bilo šta drugo.. Ili nemam sreće ili tražim na krivom mjestu..
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:15   #83
Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Pa nebi uletavao u vezu niti ju forsirao na bilo koji način. Normalno da bi bio prijatelj sa tom osobom, družio se itd.
Najviše mi fali društva. Bilo bi lijepo kad bi imao neku curu za frendicu, da se prijateljski družimo bez nekih očekivanja.
Naletim na te dvije koje su ok, dopisivamo se a onda nestanu. Jedino je ona prva bila fer i pristojna, čak smo i kavu popili i upoznali se uživo. Ona je željela nešto više od prijateljstva a ne ja.
Ah, teško ti je danas naći nekog za prijatelja a kamoli za bilo šta drugo.. Ili nemam sreće ili tražim na krivom mjestu..
što se tiče prijateljstva, nemoj se ustručavati naći i muškog prijatelja, jer vjeruj mi, imati bilo kakvu osobu uza sebe koja je poštena i normalna je danas rijetkost.

ne orjentiraj se samo na cure.

Ja tražim žensku frendicu iz razloga da s njom mogu pričati o osjećajima, jer sam emocionalan. a to ne kuže baš muški kao žene.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:35   #84
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
što se tiče prijateljstva, nemoj se ustručavati naći i muškog prijatelja, jer vjeruj mi, imati bilo kakvu osobu uza sebe koja je poštena i normalna je danas rijetkost.

ne orjentiraj se samo na cure.

Ja tražim žensku frendicu iz razloga da s njom mogu pričati o osjećajima, jer sam emocionalan. a to ne kuže baš muški kao žene.
Nije da nemam muških prijatelja, imam ih nekoliko s kojima sam u kontaktu ali se ne viđamo više kao prije jer svi imaju obaveze, rade itd..
Žensku frendicu tražim zato što ju nemam a nikad nisam imao neku pravu frendicu s kojom bi se družio.
U pravu si što se tiče toga da žene kuže neke stvari bolje i razumiju se bolje od muških. Evo kad sam prekinuo sa bivšom nitko od frendova me nije kužio, svi su mislili da sam lud i nisu me razumjeli a jedino me sestra kužila u potpunosti i dala mi neke savjete i podršku kad mi je trebalo

A ništa, morat ćemo ti i ja u lov na frendice onda
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:37   #85
Quote:
NPC kaže: Pogledaj post
Pa nebi uletavao u vezu niti ju forsirao na bilo koji način. Normalno da bi bio prijatelj sa tom osobom, družio se itd.
Najviše mi fali društva. Bilo bi lijepo kad bi imao neku curu za frendicu, da se prijateljski družimo bez nekih očekivanja.
Naletim na te dvije koje su ok, dopisivamo se a onda nestanu. Jedino je ona prva bila fer i pristojna, čak smo i kavu popili i upoznali se uživo. Ona je željela nešto više od prijateljstva a ne ja.
Ah, teško ti je danas naći nekog za prijatelja a kamoli za bilo šta drugo.. Ili nemam sreće ili tražim na krivom mjestu..
To bi ti htio ali žene to ne žele, prvo mi reci što ti imaš za ponuditi njima?
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.
Brijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:05   #86
Quote:
mijica1992 kaže: Pogledaj post
Ruzno ce mozda zvucat ali malo mi je drago sta jos cura ima s tim problema jer se vec pitam jeli u meni stvar.Kad negdje idemo gledaju jako ocito komentiraju ali skoro nitko nece pric.Pa necemo vas ubit ako pristojno dodjete i pozdravite!bar moje drustvo nije takvo.Kad sam hjmala decka svaki vikend mi je prilazio bar jedan ok decko,a sad samo seljacine.I kad pridu neki ok na kraju je isto.Samo da im je na brzinu posevit i to je to.
Gdje izlaziš?
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:40   #87
Quote:
mijica1992 kaže: Pogledaj post
Ruzno ce mozda zvucat ali malo mi je drago sta jos cura ima s tim problema jer se vec pitam jeli u meni stvar.Kad negdje idemo gledaju jako ocito komentiraju ali skoro nitko nece pric.Pa necemo vas ubit ako pristojno dodjete i pozdravite!bar moje drustvo nije takvo.Kad sam hjmala decka svaki vikend mi je prilazio bar jedan ok decko,a sad samo seljacine.I kad pridu neki ok na kraju je isto.Samo da im je na brzinu posevit i to je to.

dok si bila u vezi stvorila si projekciju da su oni koji prilaze ok, bila si zauzeta i tvoj interes prema tim OK nije bio u istoj količini kao i interes koji danas imaš prema dečkima. nakon prekida svakog kojeg upoznaš gledaš kao potencijalnog partnera, danas ove koji prilaze percipiraš kao seljačine jer ne odgovaraju tvojim kriterijima traženja, daleko od toga da ih većina to i je. tako da se ne bi složila s tobom da su dok si bila zauzeta prilazili ok, a sad kad si solo samo seljačine. iz osobnog iskustva mogu reć i da su ti koji su prilazili dok sam bila zauzeta ispali kreteni kasnije.

jednostavno postane frustrirajuće kad ti se zalomi nekoliko njih za redom sa neprestanim sexualnim konotacijama koje najčešće vode do "i kad ćemo mi to obavi". nakon nekog vremena, otkantaš i potencijalno normalnog kad spomene nešto na tu temu jer ti jednostavno pun k. takvih tipova.

žene jednostavno žele udvaranje.
osobno, da na prvom spoju upoznam osobu koja mi je uspjela zatrest moj svijet bilo bi mi apsulutno svejedno dal nam je to prvi spoj ili peti, čak vjerujem da bi ja bila ta koja bi inicirala razgovor o sexu, koji bi vjerojatno i bio uvod u sex. a s obzirom da sam svjesna da takav neće tako skoro, svi su na modu udvaranje prije, pokaži mi da me poštuješ i zasluži me, tad ćeš možda dobit priliku.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:53   #88
Coffey slažem se.

I ja sam bila ljuta na muški rod i to kako svaki hoće samo sex, a iskreno dobra je strana šta barem znaš na čemu si. Odmah na početku daju do znanja kako stvari stoje pa ti razmisli ako si za.
I sad problem je šta se žalimo da nema normalnih jer pamtimo samo ove...a činjenica je da kada razmislim uletavali su i ok dečki samo meni nisu bili zanimljivi/napeti pa ih nisam niti doživila, a možda bi me baš taj čuvao kao kap vode na dlanu.
Treba bit strpljiv pa već bude naletio neki samo nemoj iz očaja i jer si usamljena zadovoljit se sa manje nego šta zaslužuješ.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:16   #89
Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Coffey slažem se.

I ja sam bila ljuta na muški rod i to kako svaki hoće samo sex, a iskreno dobra je strana šta barem znaš na čemu si. Odmah na početku daju do znanja kako stvari stoje pa ti razmisli ako si za.
I sad problem je šta se žalimo da nema normalnih jer pamtimo samo ove...a činjenica je da kada razmislim uletavali su i ok dečki samo meni nisu bili zanimljivi/napeti pa ih nisam niti doživila, a možda bi me baš taj čuvao kao kap vode na dlanu.
Treba bit strpljiv pa već bude naletio neki samo nemoj iz očaja i jer si usamljena zadovoljit se sa manje nego šta zaslužuješ.
ma ja ću rađe iz očaja zbog usamljenosti pisati na depresiji nego se zadovoljit sa manje od onog što nudim , pa makar me i savjetovali da prijeđem na antidepresive.
meni su uletavali i ok dečki, no po nekim mojim kriterijima nisu mi bili toliko napeti da bi ih zavlačila i trošila njihovo i svoje vrijeme, iako sam uvjerena da bi me nosili kao kap vode na dlanu, nije bilo kemije s moje strane, a ona mi je bitna.
i nije da sam ljuta na muški rod, čak suprotno, moje društvo se najviše sastoji od muških prijatelja, ja sam ljuta na muške kretene, sad dal je moj izbor toliko kriv ili je nešto drugo?, ne znam.
i u pravu si ovo što kažeš, barem znaš u startu na čem si. umjesto da me frustriraju ja bi im u stvari trebala biti zahvalna
i kako kaže Đole "samo rijetki, nađu rijetke", valjda ćemo i mi
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:35   #90
Quote:
Brijač kaže: Pogledaj post
To bi ti htio ali žene to ne žele, prvo mi reci što ti imaš za ponuditi njima?
Hoćeš reći da žene ne žele prijateljstvo, družiti se itd..?
Možda većina ne želi to jer u startu imaju neke svoje planove, ali opet da je svaka takva, ne vjerujem..
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 14:17   #91
Quote:
mijica1992 kaže: Pogledaj post
Petak je navecer i ja sam doma nakon puno vikenda.Pred par mjeseci prekinula sam dugu vezu.Nakon nekog vremene,cuganja itd. dosla sam u fazu da bi mozda i nasla nekog novog.U ovih par mjeseci izlazila sam puno i primijetila sam jednu stvar.Puno zgodnih i zanimljivih deckiju je ili zauzeto ili zele samo sex.Mislim i tako mi kazu da sam zgodna i zabavna ali nisam laka i vecina njih odustane kada shvate da bi se trebali malo potrudit.Pricala sam sa svojim single frendicama i muci ih ista stvar.Di naci normalnog decka??Da mi je privlacan,duhovit da mogu s njim razgovarat i da me ne zeli posevit prvi put kad se vidimo.Ima li jos netko problema s vracanjem na scenu nakon dugo vremena?
Pozdrav!

Evo i ja završio jednu vezu dužu pa kao krenuo izlazit i evo sad par mojih iskustava.

-Rujanfest je prvi izlazak i vidim djevojka neka zgodna jedino što puši al ono....i sad mene muzika i srce taknula i ja se povero na stol i bio dosta vremna pleso na njem a ona našla kao neke krkane ružne koji su joj plaćali piće a zapravo je stalno dolazila do mene i gledala me u oči i plesala provokativno ispred mene.Priđem prvi put i predstavim se i pitam je odakle je i kako se zove a ona samo nastavlja plesat i provocirat i gleda men u oči i pije s likovima.dođem drugi put tad još uglađenije i opet ista stvar,pravi se kao nedostižna. Ja odlazim s svojim društvom i vidim da i ona i frendica nakon toga isto izlaze. Postavljam pitanje zašto to?
-Uletim djevojci i pitam prvo za godine i kaže 19. ja reko možemo na kavu ona kaže da i na kraju ja nađem nju na fejsu a ona ima 15. i naravno prekrižimo tu opciju.
-Jednom dobio broj i nazovem i ona kaže da ona nije ta. A možda je i bila al ja malo pleso i sa njonom kolegicom pa možda sam se zamjerio.
-jednom sam dobio broj i dogovorio susret do kojeg nije došlo zbog nepredviđene situacije ali ipak onda više nisam kontaktiro jer nema tu kemije
-dvije cure mi se jave preko Instagrama i jedna želi samo seks a druga da eto netko bude tu uz nju. S ovom drugom izašo i bilo lijepo ali nisam vidio budućnost nikakvu s njom a osjećalo se da želi nešto više a ja za vezu trenutno nisam spreman pa poslo poruku da to nije to i eto to.
-izađem u jedan manji gradić i počmem pričat s jednom curom i relativno smo se napričali i pitam ju jel imam momka i kaže danas prekinula i priča ide dalje...i kaže mi kolega da nju nemoram ni fatat jer su njoj pare te koje zadaju leptiriće u trbuhu.
-Jednu večer na trgu čekam tramvaj fino elegantno obučen a popio par piva i rakiju i nisam razmišljo o ničem već kad ću doć kući i neka djevojka se očito zagrijala i dolazim do djela koji zna bit frustrirajuć,ja sjednom u tramvaj i one dođu do stakla kucaju i mašu. Sa smiješkom mahnem ja i njima i pitam se čemu to. Ako se men netko svidi ja dođem i kažem bok ja sam Ribički pribor i pitam šta sutra radi ako sad nema vremena. Pa treba to napravit i s druge strane.

Možda nisam bio momak oko kog se diže larma ali mislim da sam faca i da imam nekog šarma,možda griješim al ja sam takvog dojma.
Imam samo pouzdanja i prići ću,iako sam i izbirljiv al to nema veze,na kavu se uvijek može otić.

Svatko ima svoje kriterije i ja očito protiv svojih ne mogu. Nisu visoki ali neki su duplo podcrtani pa ih se pridržavam.

I mislim da sam privlačan ako ne možda izgledom al svakako nakon par minuta priče. Već sam postavio tu pitanje što znači pojam normalnog dečka?
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.