Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2018., 18:32   #9981
Obukla se ko da radi u kakvom noćnom baru inspiriranom Texasom i kaubojima. Senzualno nije istoznačno naglašeno seksualnom. A ovo njezino je pomalo i vulgarno jer me "korzet" podsjeća na sexy potkošulju ili body.

Ovo je senzualno:
Atomic Lily is offline  
Old 24.04.2018., 18:33   #9982
Slažem se s komentarom ponedjeljkuše, uopće mi nije senzualno, nego vulgarno ... Ali svejedno ne bi dala 3, nego negdje 5, jer mi se stvarno ništa nije svidjelo tj. nije joj dobro stajalo
__________________
Frankly my dear, I don't give a damn
Georgie is offline  
Old 24.04.2018., 18:38   #9983
Quote:
Georgie kaže: Pogledaj post
Slažem se s komentarom ponedjeljkuše, uopće mi nije senzualno, nego vulgarno ... Ali svejedno ne bi dala 3, nego negdje 5, jer mi se stvarno ništa nije svidjelo tj. nije joj dobro stajalo
Malo je vulgarno, vise izgleda kao vrazica ali za 3 nije sigurno. Ovo je igranje na pobjedu i to na jako nepravedan i prljav nacin. Po ovome se da zakljuciti da je ponedeljkusa pobijedila. Zao mi je takvih zena kao umjetnice koje se javno ponizavaju za pobjedu.
Bellaa is offline  
Old 24.04.2018., 18:41   #9984
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Obukla se ko da radi u kakvom noćnom baru inspiriranom Texasom i kaubojima. Senzualno nije istoznačno naglašeno seksualnom. A ovo njezino je pomalo i vulgarno jer me "korzet" podsjeća na sexy potkošulju ili body.

Ovo je senzualno:
http://picture-cdn.wheretoget.it/yew...telenovela.jpg

Eeee bas tako izgleda. Odlicno si opisala
Ali svejedno mi je jadno od ove Irene sto ce opet kalkulirati.

Rubii

Zadnje uređivanje ball : 24.04.2018. at 18:48. Reason: slika u link
aurora23 is offline  
Old 24.04.2018., 18:56   #9985
Quote:
Bellaa kaže: Pogledaj post
Malo je vulgarno, vise izgleda kao vrazica ali za 3 nije sigurno. Ovo je igranje na pobjedu i to na jako nepravedan i prljav nacin. Po ovome se da zakljuciti da je ponedeljkusa pobijedila. Zao mi je takvih zena kao umjetnice koje se javno ponizavaju za pobjedu.
Bože tebe. Pa ona je vjernica.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.04.2018., 19:00   #9986
Po meni totalno fulala temu
ludo_malo is offline  
Old 24.04.2018., 19:04   #9987
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Bože tebe. Pa ona je vjernica.
samim time nema sanse da kalkulira
aurora23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.