Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2015., 18:48   #961
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
U koje mjesto bi išla za smještaj? U Budvi smo imali jako pristojan i povoljan smještaj, a domaćin ljubazan kojeg vidiš samo kad dodjes i odeš. U Kotoru smo imali super smještaj s fenomenalnim pogledom i ogromnim vrtom, ali bilo nas je 4 u stanu od bar 120 m2 (50 do 60 eura noćenje po app.). Nemoj strepiti, mi smo se jako ugodno iznenadili Crnoj Gori, sve je jako čisto, ima puno jako dobrih apartmana, a i svugdje puno puno cvijeća.
na kraju bi i prijateljica išla, tak da po njenoj želji će biti koje mjeto /a bi posjetili. ..a koliko košta taj u Budvi smještaj -dvokrevetni smještaj(dvije osobe) ali i jednokrevetni ak možeš reći (za jednu osobu) ? uf, cvijeća a ja alergičar
sandalinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 18:52   #962
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Pricam iz perspektive turiste, nas dva para se preko noći odlučili za CG, za obalu, smještaj i sve ostalo smo na blef nalazili, točnije, na licu mjesta. Bili smo prvu polovicu osmog mj. Ogroman 4sobni app sa velikim vrtom i terasom, prva kuca uz more, s pogledom na Kotor, 12 min šetnje do stare jezgre smo plaćali 50 eura. Prvo je tražio 70 ali kako smo ostali vise noći, dao nam je za 50. Jako čisto, uredno, dovoljno moderno. U Budvi smo bili u app od 40 m, deset min ravne šetnje od promenade, moderan app, plaćali 13 eura po osobi. U Herceg N spavali u kuci prvi red uz more, plaćali 15 eura jer smo samo jednu noć bili, inače bi nam dali za 10.
Isli smo na izlete brodom koji su jeftiniji nego u Hr, stalno jeli vani, taksirali se, izlazili...i Velim, ugodno se iznenadili. Ali mene uvijek prati sreća na putovanjima, uvijek nanjusim na licu mjesta da nije skupo, a opet OK...cak i u skupljim zemljama. Kad me već ne prati prevelika sreća tamo di živim, bar me prati na putovanjima
aha sad vidim u Budvi 13 eura po osobi, ali nama je to puuno, mi bi onda sobu iznajmili..u sobi noćenje koliko sam im gledala web je i od 5 eura a ta cijena bi nam bila super
sandalinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 20:35   #963
To smo plaćali 13 eura za stvarno moderan apartman i dobro opremljen i na OK lokaciji sto znaci da možete proći i jeftinije. A kad biste išli? Jer taj kod kojeg smo bili je jeftiniji izvan sezone, mislim osam eura da je bilo. Simpa dečko.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 12:26   #964
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
To smo plaćali 13 eura za stvarno moderan apartman i dobro opremljen i na OK lokaciji sto znaci da možete proći i jeftinije. A kad biste išli? Jer taj kod kojeg smo bili je jeftiniji izvan sezone, mislim osam eura da je bilo. Simpa dečko.
zapravo još ne znam kad bismo išli..ja sam planirala sama ići u rujnu, ali ako će ona ići baš u ljetnim mjesecima onda će to bit to
sandalinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 02:43   #965
Quote:
sanjica123 kaže: Pogledaj post
Ja sam u PG trenutno i iako se trudim ne gledat cijelu CG kroz oci sive Podgorice nekad mi promakne . Drago mi je da imas dobra iskustva. Mozda bi ja trebala putevima turista
Podgorica je bas,bas veliko razocarenje.

Jako ruzan grad.Prljav,neuredan...
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 18:19   #966
Pozdrav!

Da li ima nekakva gardaroba na autobusnom kolodnovru u Herceg-Novom i koje su cijene po satu cca? Da li je dovoljno nekoliko sati/jedno popodne za obici grad?

Hvala
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 01:50   #967
Bok svima!
Zna li netko neki crnogorski forum? Ili možda netko upućen u tamošnje mobilne mreže?
Hvala unaprijed!
Manac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 21:41   #968
Quote:
Manac kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Zna li netko neki crnogorski forum? Ili možda netko upućen u tamošnje mobilne mreže?
Hvala unaprijed!

Imas cafe del montenegro forum.A sta ti treba ?
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 21:45   #969
Quote:
pod pekon kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Da li ima nekakva gardaroba na autobusnom kolodnovru u Herceg-Novom i koje su cijene po satu cca? Da li je dovoljno nekoliko sati/jedno popodne za obici grad?

Hvala

Ako misliš na Stari grad koji nije veliki i na šetalište,koje od Starog vodi do Igala i nazad,možeš pješki...Jedno po ure ti je u jednom pravcu, fino šetnjom pored mora...
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 10:44   #970
pozdrav svima! gledam malo da bi možda otišli na ljetovanje u CG. koje mjesto bi mi preporučili, a da je more i plaža čisto. ovo što vidim ovako na slikaam izgleda mi nekako nečisto, tmurno. ima neko mjesto da ima lijepu plažu i bistro more?
maija21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 10:26   #971
Quote:
maija21 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima! gledam malo da bi možda otišli na ljetovanje u CG. koje mjesto bi mi preporučili, a da je more i plaža čisto. ovo što vidim ovako na slikaam izgleda mi nekako nečisto, tmurno. ima neko mjesto da ima lijepu plažu i bistro more?


Imaš na Žanjice, toliko je čisto da se vidi dno )) Negdje u blizini Mamule ti je uvala sa plažom Dobreč.Do nje možeš samo brodićem ali je uživancija
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 00:20   #972
Quote:
SmicaZavukotija kaže: Pogledaj post
Imas cafe del montenegro forum.A sta ti treba ?
Pa idem na nekih tjedan dana tamo, sad od ponedjeljka.. Pa mi je cilj saznati najjeftinijeg mobilnog operatera, odnosno najbolju ponudu za tu priliku. Treba mi praktički samo mobilni internet, ne znam baš da ću ikome slati SMS ili pozive obavljati..
Manac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 12:53   #973
Quote:
Manac kaže: Pogledaj post
Pa idem na nekih tjedan dana tamo, sad od ponedjeljka.. Pa mi je cilj saznati najjeftinijeg mobilnog operatera, odnosno najbolju ponudu za tu priliku. Treba mi praktički samo mobilni internet, ne znam baš da ću ikome slati SMS ili pozive obavljati..
Svaka ti je skoro ista, male razlike u cijeni , udjes u poslovnicu i vidis koja ti je najjeftinija , najbolje ti je da ukljucis nedelju dana interneta to ti je oko 1 euro
Materaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 15:49   #974
Quote:
Manac kaže: Pogledaj post
Pa idem na nekih tjedan dana tamo, sad od ponedjeljka.. Pa mi je cilj saznati najjeftinijeg mobilnog operatera, odnosno najbolju ponudu za tu priliku. Treba mi praktički samo mobilni internet, ne znam baš da ću ikome slati SMS ili pozive obavljati..

Prodavali su prošlo ljeto na kioscima one kartice po 1 euro .Ne znam,ja sam 069 i ne bi ih mijenjala još uvijek
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 18:28   #975
Pozdrav svima.
pošto na jesen idemo ja i cura u Budvu zanimju me preporuke restorana i cijene hrane i pića u restoranima.
novi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 11:21   #976
Prijedlozi za smještaj u Budvi ili nekom drugom većem mjestu u CG? Dečko i ja bismo išli na tri dana (dva noćenja), do 50 eura
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 13:10   #977
Dorota, mi bili smješteni kod D&D. (Dva brata, mladje dobi, Drazen i drugom ne znam ime.). Moderni apartmani, dobre lokacije i u Budvi i i Tivtu, povoljne cijene, Dražen odličan domaćin. Jako čisto i uredno, marljivi i sposobni dečki.
www.luxapartmani.com
Nazovi ih, nama dali za manje, ovisno o broju osoba.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 17:05   #978
Hvala ti
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 20:26   #979
Ja zivim u bd i mogu da podijelim par informacija.Ne izdajem licno smjestaj ali poznajem curu koja izdaje stan.Fino sredjen,jednosoban stan,dosta miran kraj gdje ja zivim.Izdace ga za 50€ za noc sigurno.Market je blizu,plaza na nekih 12,13 min.pjeske.Takodje imam ujaka koji ima manje apartmane blizu autobuske u bd.Ako zelite mogu pitati za cijenu.
Sto se tice restorana pored mora i duz setalista dosta su skupi( gledam iz perspektive srednje platezne klase) ako se uzima riba.Ali tu je restoran ,,Parma" ili ,,kuzina" na obilaznici gdje je hrana odlicna a jeftina( porcija 10 cevapa s lukom 4,4€). Koristite mini bus do becica ili sv.stefana cijena je 1 ili 1,5 do sv.stefana, nikako divlje taxiste koji se kupe po setalistu.Ako treba bilo sto jos slobodno pitajte
ALEXINHO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 00:03   #980
Quote:
ALEXINHO11 kaže: Pogledaj post
Ja zivim u bd i mogu da podijelim par informacija.Ne izdajem licno smjestaj ali poznajem curu koja izdaje stan.Fino sredjen,jednosoban stan,dosta miran kraj gdje ja zivim.Izdace ga za 50€ za noc sigurno.Market je blizu,plaza na nekih 12,13 min.pjeske.Takodje imam ujaka koji ima manje apartmane blizu autobuske u bd.Ako zelite mogu pitati za cijenu.
Sto se tice restorana pored mora i duz setalista dosta su skupi( gledam iz perspektive srednje platezne klase) ako se uzima riba.Ali tu je restoran ,,Parma" ili ,,kuzina" na obilaznici gdje je hrana odlicna a jeftina( porcija 10 cevapa s lukom 4,4€). Koristite mini bus do becica ili sv.stefana cijena je 1 ili 1,5 do sv.stefana, nikako divlje taxiste koji se kupe po setalistu.Ako treba bilo sto jos slobodno pitajte
znam da su ovi glavni klubovi preskupi što se pića tiče, kakav je ostatak noćnog života (van trocadera i top hilla) i cijene pića u njima?
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.