Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2005., 15:42   #81
Quote:
Mr Smoogj kaže:
"Ti si i duhovit i dobro se jebeš, to je danas rijetkost".
priznaj da si se tu prepoznao i to te boli
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 19:18   #82
Gledam ovo kaj ste natrkeljali te ovo ne valja, te ono. Sve kritičar do kritičara, moš si mislit. Pred kompjuterima.

Meni je film baš OK, prvenstveno zato kaj dobro ocrtava današnjicu - sinek bogatog tatice, copywriter ( ili već tak nekaj fensi šmensi kaj sad jesu mladi po zanimanju) u nekoj super agenciji, itd. itd.... Naravno da su klišeizirani likovi, pa samo su odraz stvarnosti

Ocjena : 4 zbog kraja sa sladoledom.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 20:02   #83
Quote:
*RE* kaže:
nije li se film trebao prikazati vezano uz svjetski dan borbe protiv aids-a ali je ht opet neš skilavio?
Očito su kilave obje upletene strane, budući da je tonski mix završen dva dana prije emitiranja

Quote:
*RE* kaže:
mislim da je s obzirom da je film za širu javnost, a ne samo za nas 'orginalne i dubokoumne' taman površan i taman za sjest i razmislit, ja sam sjela i razmislila tko je od meni poznatih moguća 'žrtva' virusa HIV-a
Tako je. I ja bih ga svrstao u Coelho kategoriju. Redatelju bi nesumnjivo bilo drago da to čuje.

Quote:
*RE* kaže:
toj je ženi on duhovit i dobar u krevetu, dok tebi eto nije hihi
Ne. Toj je ženi on duhovit i dobro se jebe.


Quote:
*RE* kaže:
ok, nemrem biti objektivna jer volim kak matanić radi, ali mislim da nije ni pucao na neki ultra-delikatno-artistički filmić već na jedan čist ok film za prosječnu hr obitelj
Matanić nije pucao na ultra-delikatno-artistički filmić? Joj, daj, daj, daj, daj, daj.

Quote:
*RE* kaže:
i kaj sad svi zapeli na taj dio - ti si mi prva mušterija
Nikakvo zapinjanje za taj dio. To je samo glazura na torti. Višnja na šlagu. Muha na govnu.

Quote:
*RE* kaže:
hmmmm, koja je šansa bila da baš charlie dobije zlatni kupon i postane vlasnik?
mislim ok bedast primjer dajem, ali život je cijeli niz bedastih i manje bedastih slučajnosti
sad sam se zapetljala
gladna sam
Ajde se najedi, pa izbriši tu poredbu.

Quote:
kokakoka kaže:
priznaj da si se tu prepoznao i to te boli
Ja duhovit?

Quote:
Crow Jane kaže:
Gledam ovo kaj ste natrkeljali te ovo ne valja, te ono. Sve kritičar do kritičara, moš si mislit. Pred kompjuterima.
Je li?
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 21:26   #84
Jebiga ljudi, treba rec, ja volim Matanica, da se napijem mozda bi ga i (dobro) jebo, ali....

Film je u kuarcu.

Oko mene sve su pederi, skinjare i kurve, 14-godisnje curice koje stoje na kantunu i daju bez gume za kunu...jebiga Dalibore nije ti ovo Njujork...jos. Premalo je rulje, premalo je para, to je Hrvatska, a ne Volim te..

Usamljene, ocajne konobarice i hepi ekipa na sanku...tipican primjer blaziranog izvrtanja stvarnosti, kojih ima kaj pljeve u filmu, pa jebiga valjda bi trebalo bit obratno...

Matko, Matane, jesi se sjebo radeci toliko pun kua reklama pa si snimio jednu od uru i po, fakat ti je film reklama, prodajes muda pod bubrege, radis od Zagreba neku fantazmagoricnu japijevsku metropolu a NE SMIJES to raditi ako ne zelis sladoled u facu na premijeri...ah, pa zato si mozda i zbriso na telku, mozda ti je ipak proradila lampica?

Hej, blic, znamo da znas zasvijetlit, ali posto si nas fino izjebo ovim filmom sad si u kazni, pod zastorom... ne trazi se od tebe nista vise, ali daj se malo POTRUDI!

A ne da te nicim izazvani Mikic cupa iz govana, a i to jedva.

Pliz. Priti pliz vit sugar on top. Kad mozes, jebiga.
Interpol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 21:32   #85
malo mi je gluma bila predrvena.
ali tema je OK.
ne znam baš da li bi se Vrdoljak ufatio obrađivati takvu tematiku.
dakle: petica Mataniću za dobru volju i ideju.
Trojka za izvedbu.
Trina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 21:44   #86
Quote:
Interpol kaže:
Oko mene sve su pederi, skinjare i kurve, 14-godisnje curice koje stoje na kantunu i daju bez gume za kunu...jebiga Dalibore nije ti ovo Njujork...jos. Premalo je rulje, premalo je para, to je Hrvatska, a ne Volim te..

Usamljene, ocajne konobarice i hepi ekipa na sanku...tipican primjer blaziranog izvrtanja stvarnosti, kojih ima kaj pljeve u filmu, pa jebiga valjda bi trebalo bit obratno...

Matko, Matane, jesi se sjebo radeci toliko pun kua reklama pa si snimio jednu od uru i po, fakat ti je film reklama, prodajes muda pod bubrege, radis od Zagreba neku fantazmagoricnu japijevsku metropolu a NE SMIJES to raditi ako ne zelis sladoled u facu na premijeri...ah, pa zato si mozda i zbriso na telku, mozda ti je ipak proradila lampica?

to je to
odlično kolega, sjednite
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:15   #87
Mr Smoogj provjerih i kad ono iznenađenja!
baš sam si mislila da ste filmski djelatnik hehe
i dalje sam stava da je film dobar, i to kažem kao ne-filmska djelatnica, već kao najobičnija filmska konzumentica *smajlićkojibuljiutv*
*RE* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:18   #88
Quote:
edipa maas kaže:
to je to
odlično kolega, sjednite
Kaj, a ne dobim ni slatkac za nagradu, da si ga zakeljim drito u celo?
Interpol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:24   #89
Quote:
Interpol kaže:
Kaj, a ne dobim ni slatkac za nagradu, da si ga zakeljim drito u celo?

ma dobiješ i to neki PINKish (ak se dobro sjećam).. borovnica biće
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:28   #90
Ma kakva borovnica, to je tak seljacki...

Ono ti je bil slatkac od guave

E, provjeril sam i ja, to ti je Matanova ekipa dofurala sjeme..smjesu... od guave iz Paragvaja kad su bili na festivalu urbanog filma i dobili "Zlatnu bananu" kao najveca nada
Interpol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:33   #91
Quote:
*RE* kaže:
i dalje sam stava da je film dobar, i to kažem kao ne-filmska djelatnica, već kao najobičnija filmska konzumentica *smajlićkojibuljiutv*
I ja govorim kao konzument. Kao filmski djelatnik kažem da je to jako upicanjeno i s tog se stanovišta nema puno čemu prigovoriti. Ali kao gledatelju i nazovimo-filmofilu sve mi je skupa to pretakanje iz šupljeg u prazno. Napisano po šugavim šabloniziranim skriptama Lew Huntera u kojima se između ostalog može naći i blasfemično-banalni zaključak da Butch i Sundance na kraju filma umru. Mala škola prvoloptaštva Joze Gašpara.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:34   #92
Quote:
Interpol kaže:
Ma kakva borovnica, to je tak seljacki...

Ono ti je bil slatkac od guave

ah, mea culpa
ne kužim ja te fensišmensi spike.. gua..što jel to neka šljiva?

edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:37   #93
Imas Janu sa guavom, nije losa, probaj.
Samo pazi da ne poberes urbanitis
Interpol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:46   #94
Quote:
Interpol kaže:
Imas Janu sa guavom, nije losa, probaj.
Samo pazi da ne poberes urbanitis

ah, nema beda..ja kad pijem tu janu kažem da pijem od jagode..







ps. ne bi smjeli ići dalje u off topic da ne bi moderatori "vikali" na nas
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:54   #95
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Ali kao gledatelju i nazovimo-filmofilu sve mi je skupa to pretakanje iz šupljeg u prazno. Napisano po šugavim šabloniziranim skriptama Lew Huntera...
ak ćeš tako i opet je po meni matanić dobro prikazao svakodnevicu jer tak i tak većina pretače iz šupljeg u prazno, i većina slijedi neke šablone...film je u produkciji hrt, zar ne? dakle televizijska produkcija - medij za široke mase koje taj film moraju razumijeti, mislim da nešto a la lynch & co nije za mase, a vjerojatno je hrt postavio i neke uvjete?
ali ne bih ga stavila u coelho kategoriju nikako, ne...
uzevši u obzir kaj sve gledamo od domaćih filmaša, ovo je čist fajn uradak
*RE* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 22:59   #96
Quote:
edipa maas kaže:


ne bi smjeli ići dalje u off topic
Ja sam ontopic nonstopic Dobro, osim ovog posta, pa nek taj obrisu ak se bas mora.
Interpol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 23:04   #97
Quote:
*RE* kaže:
ak ćeš tako i opet je po meni matanić dobro prikazao svakodnevicu jer tak i tak većina pretače iz šupljeg u prazno, i većina slijedi neke šablone...

meni nije jasno ovo uspoređivanje..ranije nisam htjela ništa reći.. ovdje se raspravlja o jednom filmu..matanićev "volim te"... i zašto vi koji navodite kao usporedbu pa bolji je od drugih..a i drugi isto tako.. i bla, bla.. mislite da to čini film boljim??? ako je većina sranje i ako većina pretače iz šupljeg u prazno onda je matanićev film, na neki način, bolji???

ovo nema veze s mojim osobnim mišljenjem, koje je da je film loš bez obzira na bilo koji drugi film, nego mi je fascinantno ovo izvlačenje drugih filmova kao argument u korist (lošeg) matanićevog..
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 23:14   #98
Quote:
*RE* kaže:
ak ćeš tako i opet je po meni matanić dobro prikazao svakodnevicu jer tak i tak većina pretače iz šupljeg u prazno
Nismo se do kraja shvatili. Kad sam govorio o pretakanju iz šupljeg u prazno, ciljao sam na međuodnos redatelja i ciljane publike.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 23:14   #99
@ edipa maas (dobar nik))) većina se odnosila na ljude općenito, ne na filmove

@ mr ne znam, mislim da je matanić uspio 'prenijet poruku'
*RE* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 23:17   #100
Quote:
Interpol kaže:
Ja sam ontopic nonstopic Dobro, osim ovog posta, pa nek taj obrisu ak se bas mora.

gle, na svaki ovakav post moraš ubaciti i nešto o filmu... kao što mo gore guava, paragvaj, zlatna banana, šljiva jana .. bilo što što se može povezati s filmom
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.