Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Da li smatrate da Trogir vode kompetentni ljudi?
Da, u potpunosti 0 0%
Nisam siguran jer ih ne poznajem 11 50.00%
Ne, mogu se izabrati bolji 4 18.18%
Ne, ovo nije kalibar ljudi koji Trogir treba 7 31.82%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2007., 09:55   #21
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
e pa sve to kaj si rekao nama,reci i uskoku,mada sumljam da smiju što poduzimati,ako nema političke volje.
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 09:57   #22
Quote:
sapere_aude kaže: Pogledaj post
očito nekom (većini?) paše da su na vlasti, pa birali su ih Trogirani
I mi u Vukovaru imamo lošu vlast, a kad pitaju ljude pa zašto onda glasuju za HDZ, kažu Srbi će preuzeti vlast...
To je nažalost i djelomično točno, jer Srbi u Vukovaru gotovo svi redom glasuju za SDSS, stranku bivših Krajinskih vlastodržaca...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:28   #23
od Poglavnika Glave Smrde od Glave do pete..... tijekom cile Hrvatske sto se tice Branitelja
i jos jedan je jedva spasen u Zadru jucer

mogu zamislit voditi moju dicu zivit u Domovinu
i svako dnevno hodaju kraj zgrade gdje jadnici bih se bacali ili sarudjali sa sebe sa nozevima

nema sansu za sada
naprid Trogir da idete se isjasniti u Javnost
nema promjene, dok ne pociste vlastite Ulice
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:33   #24
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
mogu zamislit voditi moju dicu zivit u Domovinu
i svako dnevno hodaju kraj zgrade gdje jadnici bih se bacali ili sarudjali sa sebe sa nozevima

nema sansu za sada

naprid Trogir da idete se isjasniti u Javnost
nema promjene, dok ne pociste vlastite Ulice
tako govori pravi domoljub iz australije. bravo koala
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:37   #25
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
tako govori pravi domoljub iz australije. bravo koala
i zasto tocno bih ja cicila u vasim govnima
da sidim na burze za 1400 ili srednje place od 4500
da mi dica Gladuju i nemogu ih skolovat
na zahvalnost SDP - HDZ - HNS ekonomski fasisti i komunisti
koji i Pljuju na Hrvatskom Branitelja


a kako si Ti i Neki prema meni kad sam vam pokazala sve Dobre Odnose
a to je Samo na Netu
Ma dragi vec sam ti rekla, budi Rob, ja cu biti Gospoda
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:42   #26
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
i zasto tocno bih ja cicila u vasim govnima
da sidim na burze za 1400 ili srednje place od 4500
da mi dica Gladuju i nemogu ih skolovat

na zahvalnost SDP - HDZ - HNS ekonomski fasisti i komunisti
koji Pljuju na Hrvatskom Branitelja


a kako si Ti i Neki prema meni kad sam vam pokazala sve Dobre Odnose
a to je Samo na Netu
Ma dragi vec sam ti rekla, budi Rob, ja cu biti Gospoda
pa upravo to ti i ja kažem. stoj tamo di se osijecaš najsretnijom i najzadovoljnijom, a nas budale koji smo ostali u tim "govnima" ostavi na miru

a ja cu radje bit rob u hrvatskoj a ti mi budi gospoda u dalekoj australiji. sretno ti bilo
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:47   #27
Quote:
trogirskibranitelj kaže: Pogledaj post
Muke jednog branitelja..

...
..trogiranine, jel imas kakve slicne podatke i za seget? jel tamo gora ili bolja situacija?
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:55   #28
Quote:
Matrix144 kaže: Pogledaj post
SAPERE AUDE

Ma lolo moja svi smo ih birali 1991. ne zbog toga sta su nam bili dragi i zato sta su bili sposobniji voditi drzavu od drugih, nego smo birali zapravo promjene bilo kakve a ovi su imali najvise novca iz dijaspore za stampat na milijune plakata pa se cinilo da su jaki i da mogu povuc. Kasnije smo vidili da nama malim ljudima je najbolje bilo u toj Jugoslaviji ali nije njima, jer se nisu mogli
emancipirati zbog jacih od sebe u Beogradu. Stoga su i robijali. Zasto ja nisam bio u zatvoru nikada, ni onda ni sada i mogao sam u crkvu i onda i sada podjednako? Zato sta sam gledao svoja posla i borio se za koru kruha na posten nacin koliko sam god mogao. Medjutim kad su dosli ti KRIMINALCI na vlast onda sam izgubio i ono sto sam imao.
Nisu zanista onolike visoke brojke svih istrazivanja da nam je zivot bolji bio
u Jugi. Govorim za nas obicne ljude. Tamo je bilo samo jedno pravilo "Ne diraj u Tita i Partiju i sve ti je dozovljeno". Medjutim danas su napisali milijune drugih pravila koje ni oni sami ne drze a traze od nas da ih drzimo. I da ne idem dalje od teme, slazem se sa tobom u potpunosti da narod ima vlast koju zasluzuje. Nitko nikome ne brani da na Izborima glasa za neku drugu alternativu. Ali koju i za koga? Pa svi su se izredali ili kao koalicija ili samostalno i nisam kao mali covjek osjetio ama bas nikakvu promjenu na bolje od izlaska iz Jugoslavije. Tada sam shvatio da nas vode isti ljudi od samoga pocetka samo sa drugim stranackim predznakom. Zivjela demokracija!
ako sam dobro shvatio u Saboru sjede, pazi sad, umirovljenici! ne bih rekao da oni imaju novaca za plakate, preizbornu promidžbu ili podmićivanje biračkih odbora. ali su se ljudi organizirali i izašli na izbore. i sad su zbog odnosa političkih snaga važan faktor i uspjeli su ostvarili barem dio svojih ciljeva. što sprječava bilo koga da napravi isto? osnujte nezavisnu listu u Trogiru (vidjeli smo da su nezavisne liste bile hit prošlih izbora) i vladajte. promijenite sve nabolje. samo me zanima kako ćete se ponašati kad dođete na vlast. najlakše je sjedit doma i plakat.
sapere_aude is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:06   #29
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
pa upravo to ti i ja kažem. stoj tamo di se osijecaš najsretnijom i najzadovoljnijom, a nas budale koji smo ostali u tim "govnima" ostavi na miru

a ja cu radje bit rob u hrvatskoj a ti mi budi gospoda u dalekoj australiji. sretno ti bilo
a ne duso, pa upoce nisi me svatijo
ja se ne Vracam u Tito-grad i trecu cenzuriranu Yugo puno Mrznje Hrvata sto je sada stvorena
ali duuusooo, ti dani su Gotovi, vas (sto ti zoves Nas) cete ic prije nego sto cemo mi odustat
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:11   #30
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
a ne duso, pa upoce nisi me svatijo
ja se ne Vracam u Tito-grad i trecu cenzuriranu Yugo puno Mrznje Hrvata sto je sada stvorena
ali duuusooo, ti dani su Gotovi, vas (sto ti zoves Nas) cete ic prije nego sto cemo mi odust
o svatio sam ja tebe itekako dobro. sve si vec gore pojasnila.

znači sad kad je velika nezaposlenost, male place itd. ti ne želiš doci jer ti je bolje u australiji. a kad i ako nam poraste standard ti ceš nam doci.

e pa takvih domoljuba imamo i ovdje dovoljno i ne moramo ih još uvoziti iz australije. stoj tamo di je tvoj dom i nemoj se zamarat sa problemima u nekoj tamo dalekoj hrvatskoj
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:23   #31
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
o svatio sam ja tebe itekako dobro. sve si vec gore pojasnila.

znači sad kad je velika nezaposlenost, male place itd. ti ne želiš doci jer ti je bolje u australiji. a kad i ako nam poraste standard ti ceš nam doci.

e pa takvih domoljuba imamo i ovdje dovoljno i ne moramo ih još uvoziti iz australije. stoj tamo di je tvoj dom i nemoj se zamarat sa problemima u nekoj tamo dalekoj hrvatskoj
naravno da necu dovest muju Dijecu da gladuju, kad sam sama majka

a ti to znas, i jos naprijed Komunisticki nacini trljaju u Blatu Postene ljude

jadni vasi susjedi i okolina, koji dnevni Progon oni dozivljavaju od stara garda SDP-ovce

bas sam gledala na Radni Rucak da Hrvatska je 13 Zemlja na svitu
nagradjena za Samo Ubojstvo
samo se busaj u prsa, sve take stvari na kraju samo side na tvoju dusu ne moju , zalim te stvarno
odi za moje grlo, I can handle yu
but leave my People Alone!
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:28   #32
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
naravno da necu dovest muju Dijecu da gladuju, kad sam sama majka

a ti to znas, i jos naprijed Komunisticki nacini trljaju u Blatu Postene ljude

jadni vasi susjedi i okolina, koji dnevni Progon oni dozivljavaju od stara garda SDP-ovce

bas sam gledala na Radni Rucak da Hrvatska je 13 Zemlja na svitu
nagradjena za Samo Ubojstvo
samo se busaj u prsa sve take stvari na kraju samo side na tvoju dusu ne moju , zalim te stvarno
e moja koala, lako je iz daleko australije pričati o domoljublju. da imaš imalo ljubavi prema ovom narodu i ovoj državi ti bi se vratila u hrvatsku, a ne kao lešinar samo čekala kad ce standard narasti kako bi i ti mogla zaradit nešto u hrvatskoj
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji

Zadnje uređivanje rocco-spalato : 25.04.2007. at 14:51.
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:39   #33
Sad ću ti ja reći kako se stvara razdor...
Razdor se STVARA tako što jednu skupinu ljudi podijeliš na dvije podskupine na osnovu nečeg banalnog te nakon toga jedne sustavno hvališ, prešućuješ njihove mane, a konstantno ističeš ili izmišljaš im vrline, a kod druge podskupine radiš obrnuto. Sustavno ih kudiš i ističeš samo ono loše kod njih i ponekad, u nedostatku lošega - loše jednostavno izmisliš i nabijaš im to konstantno na nos.

Iskustveni primjer:

Ako jedan razred učenika umjetno podijeliš po bilo kojoj banalnoj osnovi, npr. na one sa svijetlim očima i one s tamnim, a onda, u slijedećem kraćem periodu, tamnooke samo i isključivo hvališ, kad god nešto dobro naprave to istakneš, kad god nešto loše napraviš to prešutiš, a kod svjetlookih svo vrijeme radiš obrnuto - u vrlo kratkom razdoblju doći će do sukoba između tamnookih i svjetlookih u kojemu će biti spremni pobiti jedni druge.

E, na isti način se stvara i razdor među Hrvatima i pojedinim podskupinama.

Evo, naći ćeš bezbroj članaka, pa i na ovoj temi, o tome kako je Thompson loš, kako ima neobrazovanu publiku, kako ima loše stihove, kako su poruke njegovih pjesama loše, kako on, eto kao iznimka valjda, zarađuje na svojim pjesmama, kako je njegova najvažnija pjesma "Jasenovac i Gradiška Stara" kako ovo, kako ono.

A u isto vrijeme taj Thompson puni dvorane i stadione, okuplja Hrvate od Vukovara i Zagreba preko Melbournea, Sarajeva pa do Toronta, prodaje u mjesec dana (za današnje vrijeme pržilica) nezamislivih 100.000 tisuća primjeraka jednog albuma, pjeva o ljubavi prema Bogu, obitelji i domovini te političkim i društvenim problemina u Hrvatskoj.

I o njemu, kao primjeru čovjeka neupitnog hrvatsva, svaki dan postoji neki članak kojim se kudi dok na hrvatskoj estradi postoji bezbroj polubića koji veličaju drogiranje i kurvanje, pjevaju u JNA-uniformama, kopiraju američke crnce i nisu u stanju napuniti niti krčmu u Drenju.

E sad, kad sam te to naučio, povuci paralelu sa svakodnevnim spominjanjem obitelji Zec, zločina NAKON Oluje, privatizacije, slučajeva "Selotejp", Glavaša, Norca, Gotovine i konteksta u kojemu se spominju pa onda to poveži s paradiranjem Rade Leskovca na nacionalnoj i inim televizijama, srpskim policajcima u Podunavlju i sličnim pojavama, pročitaj Slobodnu Dalmaciju subotom, pročitaj Novi list, Jutarnji o čemu i kako pišu, poveži to s vječnim vraćanjem u '41 i zazivanje već 27 godina upokojenog Tita (kako i ti to rado činiš), sjeti se vječnog prebiranja po jasenovačkim kostima, ustaša i partizana forsiranih i dan-danas po tzv. "hrvatskim" medijima....


Pa kad sve to fino sagledaš - razmisli.



ovaj post je bijo u Ludoj Kuci, mislim daje sigurno za Razmisljanje kako Ljudi od Stare Regije Hrvatskog Vrha, ovo koriste da Podnizavaju sve od Thompsona , do Sve Branitelje , do Hrvatsko Pucanstvo

Komunisticke Podvali da rade da Psiha Hrvata se srusi i da sve su proglaseni Ludi na kraju, ili ovo ili ono

Samo Izdajica ce ostati bez posljedice kao lopov u mrku za vase Duse
ako dopustimo Matletiranje nase Naj Castnije...... Hrvatski Branitelj!
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:46   #34
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
Sad ću ti ja reći kako se stvara razdor...
Razdor se STVARA tako što jednu skupinu ljudi podijeliš na dvije podskupine na osnovu nečeg banalnog te nakon toga jedne sustavno hvališ, prešućuješ njihove mane, a konstantno ističeš ili izmišljaš im vrline, a kod druge podskupine radiš obrnuto. Sustavno ih kudiš i ističeš samo ono loše kod njih i ponekad, u nedostatku lošega - loše jednostavno izmisliš i nabijaš im to konstantno na nos.

Iskustveni primjer:

Ako jedan razred učenika umjetno podijeliš po bilo kojoj banalnoj osnovi, npr. na one sa svijetlim očima i one s tamnim, a onda, u slijedećem kraćem periodu, tamnooke samo i isključivo hvališ, kad god nešto dobro naprave to istakneš, kad god nešto loše napraviš to prešutiš, a kod svjetlookih svo vrijeme radiš obrnuto - u vrlo kratkom razdoblju doći će do sukoba između tamnookih i svjetlookih u kojemu će biti spremni pobiti jedni druge.

E, na isti način se stvara i razdor među Hrvatima i pojedinim podskupinama.

Evo, naći ćeš bezbroj članaka, pa i na ovoj temi, o tome kako je Thompson loš, kako ima neobrazovanu publiku, kako ima loše stihove, kako su poruke njegovih pjesama loše, kako on, eto kao iznimka valjda, zarađuje na svojim pjesmama, kako je njegova najvažnija pjesma "Jasenovac i Gradiška Stara" kako ovo, kako ono.

A u isto vrijeme taj Thompson puni dvorane i stadione, okuplja Hrvate od Vukovara i Zagreba preko Melbournea, Sarajeva pa do Toronta, prodaje u mjesec dana (za današnje vrijeme pržilica) nezamislivih 100.000 tisuća primjeraka jednog albuma, pjeva o ljubavi prema Bogu, obitelji i domovini te političkim i društvenim problemina u Hrvatskoj.

I o njemu, kao primjeru čovjeka neupitnog hrvatsva, svaki dan postoji neki članak kojim se kudi dok na hrvatskoj estradi postoji bezbroj polubića koji veličaju drogiranje i kurvanje, pjevaju u JNA-uniformama, kopiraju američke crnce i nisu u stanju napuniti niti krčmu u Drenju.

E sad, kad sam te to naučio, povuci paralelu sa svakodnevnim spominjanjem obitelji Zec, zločina NAKON Oluje, privatizacije, slučajeva "Selotejp", Glavaša, Norca, Gotovine i konteksta u kojemu se spominju pa onda to poveži s paradiranjem Rade Leskovca na nacionalnoj i inim televizijama, srpskim policajcima u Podunavlju i sličnim pojavama, pročitaj Slobodnu Dalmaciju subotom, pročitaj Novi list, Jutarnji o čemu i kako pišu, poveži to s vječnim vraćanjem u '41 i zazivanje već 27 godina upokojenog Tita (kako i ti to rado činiš), sjeti se vječnog prebiranja po jasenovačkim kostima, ustaša i partizana forsiranih i dan-danas po tzv. "hrvatskim" medijima....


Pa kad sve to fino sagledaš - razmisli.



ovaj post je bijo u Ludoj Kuci, mislim daje sigurno za Razmisljanje kako Ljudi od Stare Regije Hrvatskog Vrha, ovo koriste da Podnizavaju sve od Thompsona , do Sve Branitelje , do Hrvatsko Pucanstvo

Komunisticke Podvali da rade da Psiha Hrvata se srusi i da sve su proglaseni Ludi na kraju, ili ovo ili ono

Samo Izdajica ce ostati bez posljedice kao lopov u mrku za vase Duse
ako dopustimo Matletiranje nase Naj Castnije...... Hrvatski Branitelj!
vidite zanji 5-7 posta i vidite kako Isti Rade tocno sto je pisano tu
nedaju dase Istina Cita ! upoce
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:53   #35
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
Sad ću ti ja reći kako se stvara razdor...
Razdor se STVARA tako što jednu skupinu ljudi podijeliš na dvije podskupine na osnovu nečeg banalnog te nakon toga jedne sustavno hvališ, prešućuješ njihove mane, a konstantno ističeš ili izmišljaš im vrline, a kod druge podskupine radiš obrnuto. Sustavno ih kudiš i ističeš samo ono loše kod njih i ponekad, u nedostatku lošega - loše jednostavno izmisliš i nabijaš im to konstantno na nos.

Iskustveni primjer:

Ako jedan razred učenika umjetno podijeliš po bilo kojoj banalnoj osnovi, npr. na one sa svijetlim očima i one s tamnim, a onda, u slijedećem kraćem periodu, tamnooke samo i isključivo hvališ, kad god nešto dobro naprave to istakneš, kad god nešto loše napraviš to prešutiš, a kod svjetlookih svo vrijeme radiš obrnuto - u vrlo kratkom razdoblju doći će do sukoba između tamnookih i svjetlookih u kojemu će biti spremni pobiti jedni druge.

E, na isti način se stvara i razdor među Hrvatima i pojedinim podskupinama.

Evo, naći ćeš bezbroj članaka, pa i na ovoj temi, o tome kako je Thompson loš, kako ima neobrazovanu publiku, kako ima loše stihove, kako su poruke njegovih pjesama loše, kako on, eto kao iznimka valjda, zarađuje na svojim pjesmama, kako je njegova najvažnija pjesma "Jasenovac i Gradiška Stara" kako ovo, kako ono.

A u isto vrijeme taj Thompson puni dvorane i stadione, okuplja Hrvate od Vukovara i Zagreba preko Melbournea, Sarajeva pa do Toronta, prodaje u mjesec dana (za današnje vrijeme pržilica) nezamislivih 100.000 tisuća primjeraka jednog albuma, pjeva o ljubavi prema Bogu, obitelji i domovini te političkim i društvenim problemina u Hrvatskoj.

I o njemu, kao primjeru čovjeka neupitnog hrvatsva, svaki dan postoji neki članak kojim se kudi dok na hrvatskoj estradi postoji bezbroj polubića koji veličaju drogiranje i kurvanje, pjevaju u JNA-uniformama, kopiraju američke crnce i nisu u stanju napuniti niti krčmu u Drenju.

E sad, kad sam te to naučio, povuci paralelu sa svakodnevnim spominjanjem obitelji Zec, zločina NAKON Oluje, privatizacije, slučajeva "Selotejp", Glavaša, Norca, Gotovine i konteksta u kojemu se spominju pa onda to poveži s paradiranjem Rade Leskovca na nacionalnoj i inim televizijama, srpskim policajcima u Podunavlju i sličnim pojavama, pročitaj Slobodnu Dalmaciju subotom, pročitaj Novi list, Jutarnji o čemu i kako pišu, poveži to s vječnim vraćanjem u '41 i zazivanje već 27 godina upokojenog Tita (kako i ti to rado činiš), sjeti se vječnog prebiranja po jasenovačkim kostima, ustaša i partizana forsiranih i dan-danas po tzv. "hrvatskim" medijima....


Pa kad sve to fino sagledaš - razmisli.



ovaj post je bijo u Ludoj Kuci, mislim daje sigurno za Razmisljanje kako Ljudi od Stare Regije Hrvatskog Vrha, ovo koriste da Podnizavaju sve od Thompsona , do Sve Branitelje , do Hrvatsko Pucanstvo

Komunisticke Podvali da rade da Psiha Hrvata se srusi i da sve su proglaseni Ludi na kraju, ili ovo ili ono

Samo Izdajica ce ostati bez posljedice kao lopov u mrku za vase Duse
ako dopustimo Matletiranje nase Naj Castnije...... Hrvatski Branitelj!
vidite zanji 5-7 posta i vidite kako Isti Rade tocno sto je pisano tu
nedaju dase Istina Cita ! upoce

da Rocco, neka Sve citaju
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:17   #36
Kako ti od ove moje izjave:

Quote:
kernie kaže: Pogledaj post
Tko je rekao da mito i korupcija ne postoje? Šta baljezgaš? Ali isto tako nije istina da je svatko tko radi neki normalan posao tu došao preko veze, mita itd. Pogotovo ne možeš kriviti nekoga bez dokaza, ma niti indicija. Ja nikog nisam podmitio, već sam svoj posao pošteno dobio. Jesi li ti nekoga podmitio i dobio svoj posao.
dolaziš do ovog zaključka:

Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
i ti vjerojatno bolje znaš situaciju u trogiru i sigurno znaš kakav je tko od navedenih? momak, aj ne trkeljaj bezveze i ne piši gluposti
?

Ajde sad objasni. Gdje ja to govorim da bolje poznajem situaciju u Trogiru? Tebi sam pitanje postavio, a pošto ti je neugodno, ne odgovaraš uopće, već jednostavno počneš izmišljati da sam ja dao nekakve izjave.
Kakve svrhe s tobom ima diskutirati ako se ne obazireš na to što drugi doprinesu u razgovoru. Možeš komotno ugasit komp i sam sa sobom trabunjati te gluposti.
kernie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:32   #37
Quote:
kernie kaže: Pogledaj post
Kako ti od ove moje izjave:



dolaziš do ovog zaključka:


?

Ajde sad objasni. Gdje ja to govorim da bolje poznajem situaciju u Trogiru? Tebi sam pitanje postavio, a pošto ti je neugodno, ne odgovaraš uopće, već jednostavno počneš izmišljati da sam ja dao nekakve izjave.
Kakve svrhe s tobom ima diskutirati ako se ne obazireš na to što drugi doprinesu u razgovoru. Možeš komotno ugasit komp i sam sa sobom trabunjati te gluposti.
pročitaj još jedanput šta si ti napisao. možda i svatiš

i ako može, objasni mi što su indicije i kakve veze ima tvoje zaposlenje sa situacijom u trogiru?
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:54   #38
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
pročitaj još jedanput šta si ti napisao. možda i svatiš

i ako može, objasni mi što su indicije i kakve veze ima tvoje zaposlenje sa situacijom u trogiru?
nema logike. Odgovori na pitanja! Ja sam rekao da nije istina da je svaki čovjek, koji ima dobar posao, lopov ili prevarant koji je nekoga podmitio za taj posao.
Indicija, od riječi indicare (latinski za ukazati), okolnost koja ukazuje na nešto.
Prije nego počneš postavljati druga offtopic pitanja, kako bi bilo da odgovoriš na postavljena.
kernie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 15:03   #39
Quote:
kernie kaže: Pogledaj post
nema logike. Odgovori na pitanja! Ja sam rekao da nije istina da je svaki čovjek, koji ima dobar posao, lopov ili prevarant koji je nekoga podmitio za taj posao.
Indicija, od riječi indicare (latinski za ukazati), okolnost koja ukazuje na nešto.
Prije nego počneš postavljati druga offtopic pitanja, kako bi bilo da odgovoriš na postavljena.
koja pitanja

usput, nitko ovdje ne generalizira vec ti čovjek govori o konkretnim primjerima, a ti se u ubacuješ u diskusiju informacijom kako si ti zaposlen i kako se ne može generalizirat. dakle, jel ti konkretno znaš situaciju u trogiru ili si se javio samo da bi se javio?
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 15:15   #40
Uf,jebo te,nešto mi ova situacija u Trogiru poznata.
Kao da sam već negdje ovo doživio.
Branitelju majstore,pohodio sam tvoj grad u par navrata po 7 dana i osjećo sam se vrhunski.
Naime ima toliko žena da mi ne bi palo na pamet zajebavat se sa lokalnim drincerima i virit im u takulin i u životopis.
Spolovilo u ruke brate i udri!
gradonačelnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.