Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 11:47   #2041
Mene je moj tata jučer vidio nakon 2 mjeseca.

I zamislite što me pitao?

Odakle mi toliki podočnjaci?!

Dakle, službeno je - ubilo me malo spavanja i stres na poslu zbog recesije i sva sam pufasta
Kad je jedan muškarac to primjetio (i to još moj tata koji nije ni primjetio da sam kosu obojala u kričavo crvenu ) onda se vjerovatno vide iz aviona i tu mi nijedan korektor više ne može pomoći!

Rješenje je, izgleda, dati otkaz i naspavati se
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:13   #2042
moji podočnjaci su koma i ja ih više ni ne pokušavam pokriti
imam natečene vrećice ispod očiju i još su jako tamni tako da izgledam kao smrt
ponekad kad sama sebe vidim u ogledalu izdaleka mislim da mi se maskara razmazala

koji korektor bi to pokrio?
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:21   #2043
najbolji po prekrivanju mi je el double wear. al se uvlaci u borice .
najbolji po omjeru prekrivanja i uvlacenja u borice je hr magic .

ja isto imam gigantske tamne podocnjake. i nadocnjake . i muku mucim cijeli zivot . nema sanse da mi ih ijedan korektor u potpunosti prekrije, al svakako je bolje s korektorom nego bez njega .

sljedeci na listi mi je ovaj lancome kojeg cure hvale .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:22   #2044
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
moji podočnjaci su koma i ja ih više ni ne pokušavam pokriti
imam natečene vrećice ispod očiju i još su jako tamni tako da izgledam kao smrt
ponekad kad sama sebe vidim u ogledalu izdaleka mislim da mi se maskara razmazala

koji korektor bi to pokrio?
koji podočnjaci na slikama ti se uopće ne vide, ne znam šta stavljaš na njih, ali ti super prekrije
ellast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:26   #2045
a da li je neko koristio ovaj korektor? i da li se neka od nijansi sa slike moze podvesti pod tu losos? sad me to zivo kopka




zaboravih napisati da je ovo coastal scents - medium camo quad
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:27   #2046
puder
znam da nije baš najbolje riješenje, ali malo pokrije

nekad se vide, nekad ne
nemam ih baš svaki dan, ali često ih imam...

off: Ellast jel stigao paket
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:28   #2047
te price da korektor treba biti losos boje ili da mac korektor neovisno o podtonu treba biti nw, po meni nikako ne drze vodu . nema sanse da svima pase ista boja korektora. neko ima plave podocnjake, neko sive, neko ljubicaste, neko smedje, neko zuckaste. i na koju foru bi svima pasala ista boja korektora .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:31   #2048
znam, isto mislim ali me eto i to interesuje posto kao i mnoge od vas imam nocnu moru - genetske tamne kolutove. cak su mi i kapci tamniji i sad bih da se malo igram, eksperimentisem i tako
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:31   #2049
slažem se, meni neki samo pobijele to područje i onda izgleda još gore

primjetila sam da mi je najbolje koristiti korektor u boji kože
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:33   #2050
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
te price da korektor treba biti losos boje ili da mac korektor neovisno o podtonu treba biti nw, po meni nikako ne drze vodu . nema sanse da svima pase ista boja korektora. neko ima plave podocnjake, neko sive, neko ljubicaste, neko smedje, neko zuckaste. i na koju foru bi svima pasala ista boja korektora .
Slažem se s ovime.
Treba cijelu sliku sagledati, a ne samo dio.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:35   #2051
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
puder
znam da nije baš najbolje riješenje, ali malo pokrije

nekad se vide, nekad ne
nemam ih baš svaki dan, ali često ih imam...

off: Ellast jel stigao paket
nije još, ali nije mi hitno
ellast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:39   #2052
Išla sam na tečaj za vizažiste i cura koja nam je predavala mi je rekla da kod 95% ljudi koje šminka koristi iluminator od la prairie-a br.2
ellast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:54   #2053
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Mene je moj tata jučer vidio nakon 2 mjeseca.

I zamislite što me pitao?

Odakle mi toliki podočnjaci?!

Dakle, službeno je - ubilo me malo spavanja i stres na poslu zbog recesije i sva sam pufasta
Kad je jedan muškarac to primjetio (i to još moj tata koji nije ni primjetio da sam kosu obojala u kričavo crvenu ) onda se vjerovatno vide iz aviona i tu mi nijedan korektor više ne može pomoći!

Rješenje je, izgleda, dati otkaz i naspavati se
Da te utješim, repriza kroničnog umora i podočnjaka do koljena ponovo slijedi kad dobiješ bebu! Ja u zadnje vrijeme izbjegavam ogledala, to je najbolje rješenje
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 16:16   #2054
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Da te utješim, repriza kroničnog umora i podočnjaka do koljena ponovo slijedi kad dobiješ bebu! Ja u zadnje vrijeme izbjegavam ogledala, to je najbolje rješenje




A što je, tu je
Mislim da me onda to neće toliko opterećivati
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 00:28   #2055
evo da i ja malo podijelim svoja podočnjačka iskustva...uz dužno štovanje,drage cure,mislim da su vaši podočnjaci male bebe za moje smedje-sivo-plavo-zelene pod i nadočnjake,koji mi u neodoljivoj kombinaciji sa ne odveć velikim očima zadaju muku otkad znam za sebe.čak ponekad pomislim kako bi mi zapravo bilo bolje da imam uz njih još i vrećice ispod očiju,jer su ovi moji nekako još udubljeni,tako da i nisu tamni,ta depresija bi se kužila,....ma užas...nekad mi čak toliko i ne smetaju,ali u zadnje vrijeme,kako me pere nesanica još su i gori,ako je to moguće,tako da u ogledalu ni ne vidim ništa osim njih.korektori ih malo ublaže,ali i dalje se ful vide.trenutno koristim kombinaciju collistar fillera i laure mercier,isprobala gotovo sve o čemu pišete i baš se nešto pitam kako je moguće da uza sve izume,ne samo u kozmetici,općenito,nikako da se nadje netko i napravi korektor koji će u potpunosti prekriti i najtamnije podočnjake.a možda takav i postoji,samo meni nitko nije rekao
ellenripley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:26   #2056
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
te price da korektor treba biti losos boje ili da mac korektor neovisno o podtonu treba biti nw, po meni nikako ne drze vodu . nema sanse da svima pase ista boja korektora. neko ima plave podocnjake, neko sive, neko ljubicaste, neko smedje, neko zuckaste. i na koju foru bi svima pasala ista boja korektora .
pa nije neovisno o podtonu...nw označava podton, nw su narančasti podtonovi a nc-žućkasti... ista stvar ko i s puderima... ovisno o podtonu tražiš nijansu koja ti paše... poanta je u tome da nw koji je narančasti podton prekriva plavo-ljubičasto-siv-zelene boje - a to su najčesće nijanse podočnjaka... a nc koji su žućkasti podtonovi prekrivaju crvenila tipa raspucale kapilare i sl.

pa valjda iskusni vizažisti znaju kaj rade i kaj se s čim najbolje prekriva... mislim... nisu to samo priče... probala sam i vidjela na svoje oči kaj se s tim radi... imala sam i ja teorije o podočnjacima davno prije ali kad ti netko pokaže i vidiš razliku skužiš da njihova teorija fakat drži vodu....
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:30   #2057
ne postoji narancasti podton . okej, postoji ako si toliko nakvarcana da si promijenis i podton .
nw je za rozi podton, a nc za zuti. no, puno cura je na mac temi pisalo, da neovisno o podtonu koze, treba kupovati nw korektor. eto, ja se s tim ne slazem .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:32   #2058
nw je rozi ton, ne narančasti

a ja se ne slažem i ne vjerujem da netko ko ima žuti ten ne izgleda čudno sa rozim ispod očiju...
a da vizažisti znaju... kako koji
vidjela sam ja hrpu žena jako loše našminkanih od jako razvikanih vizažista
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:36   #2059
Ma postoji narančasti podton, jebemu. To je ona salmon boja, tj boja lososa. Majke mi, meni to ima narančasti podton. Evo slika...

TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:41   #2060
ok, narančasti ili rozi kako kome
ali sada govorimo o tonu tena, dakle korektori od mac-a su nw rozi i nc žuto podton
nema pudera u narančastom tonu
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.