Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2004., 02:40   #601
Bush je pobijedio jer se je sluzio prijevarom!
Pedesetih, sezdesetih i sedamdesetih godina su narod strasili komunizmom a sada su izumili nekakav terorizam. A nama je vrlo dobro poznato tko je najveci terorista i tko je kriv za sve strahote i ratove u svijetu u novija vremena.
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 02:56   #602
Quote:
NEBESA kaže:
Bush je pobijedio jer se je sluzio prijevarom!
Pedesetih, sezdesetih i sedamdesetih godina su narod strasili komunizmom a sada su izumili nekakav terorizam. A nama je vrlo dobro poznato tko je najveci terorista i tko je kriv za sve strahote i ratove u svijetu u novija vremena.

"Nekakav....terorizam...?"

Jesi ti normalan?!?!? Jel ti pratis svijet oko sebe u zadnjih 50 godina?!?!
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 03:01   #603
Quote:
Hellkin kaže:
"Nekakav....terorizam...?"

Jesi ti normalan?!?!? Jel ti pratis svijet oko sebe u zadnjih 50 godina?!?!
Sigurno da pratim. Zasto pitate? Mislite kad bih zivio u SAD-u da bih bio zaveden kao Vi?
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 05:21   #604
Taman se topic poceo razvijati u pravom smjeru...a onda dodju neki lunatici...

Dakle, CIRCUMCISION question!

Sto se mene tice, ja ne vidim nikakve prednosti....

Ja odradim svoja 2 sata, pa kome se svidja, svidja... a kome se ne svidja nek trazi one obrezane...
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 09:12   #605
Quote:
eviltel kaže:
... ja ne impliciram da nafta treba ici iskljucivo njemackoj jer je tamo izmisljen motor - recimo da je ford smislio nacin da se jeftino proizvede, sto je za tvoje potrebe jednako bitno kao i sam izum (kad budes shvatio da je "kako", bitno koliko i "sto")
Jesi li ti več čuo za koncept suverenosti države? Ili su to neki stari/novi prinicipi raspodjele resursa, npr. "nafta onima koji ju trebaju", "tvornice radnicima" itd.

Tvoja argumentacija je salto mortale što se tiče logike, i to bez sigurnosne mreže.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 09:18   #606
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Taman se topic poceo razvijati u pravom smjeru...a onda dodju neki lunatici...

Dakle, CIRCUMCISION question!

Sto se mene tice, ja ne vidim nikakve prednosti....

Ja odradim svoja 2 sata, pa kome se svidja, svidja... a kome se ne svidja nek trazi one obrezane...
aaaahahahahahahaaa.ja odradim svoja 2 sata, to smo si pricali kad smo imali 16 godina...2 sata malo sutra!
CroatiaTomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 09:21   #607
Dobro ajd moguce je...ako ti u tvoja dva sata pogledas si nogometnu utakmicu, operes sudje i malo odrijemas...
CroatiaTomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 09:32   #608
Quote:
Secundo kaže:
Jesi li ti več čuo za koncept suverenosti države? Ili su to neki stari/novi prinicipi raspodjele resursa, npr. "nafta onima koji ju trebaju", "tvornice radnicima" itd.

Tvoja argumentacija je salto mortale što se tiče logike, i to bez sigurnosne mreže.
citiras me van konteksa - procitaj cijelo prepucavnje.

btw, primjeri koje si naveo uopce nisu slicni - tvornice je netko morao napraviti - pod "netko", misli se na zive ljude - koji su za to bili i placeni, pa su na osnovu toga meni ili tebi, ustupili pravo raspolaganja plodovima njihovog truda (ljudskog vremena).

nafta, medutim nije moja zasluga, niti tvoja, niti ti je ostala od cace. dapace, dok joj netko nije izmislio svrhu (tj. ulozio svoj trud - vidi prethodni paragraf), nije imala bas nikakvu vrijednost.

svrha te nafte, te njena vrijednost je zasluga moje i tvoje civilizacije. znaci, sadam se za razliku od recimo norvezana, zajebo kad je odlucio pare zaradene na nafti, trositi na pravljenje pizdarija onima koji su mu je platili (ili njihovim poslovnim partnerima). znaci, sve ima svoje granice, pa i suverenost.

ps. kako to da nitko ne pokusava norvezanima "ukrasti" naftu?
eviltel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 09:51   #609
Quote:
eviltel kaže:
nafta, medutim nije moja zasluga, niti tvoja, niti ti je ostala od cace. dapace, dok joj netko nije izmislio svrhu (tj. ulozio svoj trud - vidi prethodni paragraf), nije imala bas nikakvu vrijednost.
Dok nemaš radnika u tvornici, ni tvornica nema nikakvu svrhu. Živio komunizam
Quote:
svrha te nafte, te njena vrijednost je zasluga moje i tvoje civilizacije. znaci, sadam se za razliku od recimo norvezana, zajebo kad je odlucio pare zaradene na nafti, trositi na pravljenje pizdarija onima koji su mu je platili (ili njihovim poslovnim partnerima). znaci, sve ima svoje granice, pa i suverenost.
Točno, nakon napada na Kuwait je Irački suverenitet osjetljivo smanjen.
Quote:
eviltel kaže:
ps. kako to da nitko ne pokusava norvezanima "ukrasti" naftu?
Norvežani su u NATO-u. Treba još razloga?

Uostalom, prema tvojem konceptu, zašto ja zapravo plačam Arapima njihovu naftu, koja bez zapadnjačkih izuma nema nikakve vrijednosti? Čak dozvoljavamo da nam oni određuju cijenu ... Ah, zaboravih, Švicarska nema vojnu silu kao USA
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 23:04   #610
Quote:
Ame®icano kaže:
...
Navy Sky je napisao da Bush progoni homoseksualce sto nije tacno.
...
Kao prvo, nisam mislio doslovno.
Kao drugo, neki republikanci su obecali istjerati gay ucitelje iz skola (npr. Jim DeMint; novoizabrani senator - vidi linkove New York Press , The State , The State 2 , American Daily )
Po meni je to progon ako covjeku dajes otkaz na temelju vlastitih fobija, a zbog njegovog odabira u privatnom zivotu (a da taj odabir nije kaznjiv zakonom, barem ne za sad).
__________________
And I am, whatever you say I am.
If I wasn't, then why would I say I am?
Navy Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 16:12   #611
To:eviltel,

Amerika je samo malo vise od 500 godina stara...a svi naseljenici su vecinom evropijani i azijen i mnoge nacionalnosti.

Prije Rimljana i Grka postajale su civilizacije koje su i propale i to hiljade godina prije.Dok su evropijani bili zivjeli jos po sumama i
rimljani ih mlatili , civilizacije su postajale 2000 godine ranije koje su izmislile mnogo toga.
Bez daljnjega ubjedivanja dajem ti link pa si procitaj :
The cradle of civilizacije!

Komputerizacija?
Vodi u Indiju i za 5-10 godina ce biti oni vodeci u komputerizacije ,vec sada su oko 30 % u americi nadgledni i napredniji nego amerikanci.

procitaj si link:

Sabeer Bhatia - computer wizard!

A u nekim stvarima amerikanci kao i Sovjet union je dobro prosao 1945 sa njemackim zarobljenim naucnicima.

Kada se gleda izumi /patenti ,gleda se sve ,a ne samo jedna nacija.
I ja bi mogao nabrojati veoma vazne izume /patente od australije ,sta je potrebno? ,glavno da ga sve zemlje djele i koriste.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2004., 05:29   #612
Quote:
Secundo kaže:
Dok nemaš radnika u tvornici, ni tvornica nema nikakvu svrhu. Živio komunizam
Točno, nakon napada na Kuwait je Irački suverenitet osjetljivo smanjen.
Norvežani su u NATO-u. Treba još razloga?

Uostalom, prema tvojem konceptu, zašto ja zapravo plačam Arapima njihovu naftu, koja bez zapadnjačkih izuma nema nikakve vrijednosti? Čak dozvoljavamo da nam oni određuju cijenu ... Ah, zaboravih, Švicarska nema vojnu silu kao USA
uh, dobro sam prosao - da si spomenuo gravitaciju, bio bi me totalno nadjebo
eviltel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2004., 05:34   #613
Quote:
VILKO kaže:
To:eviltel,

Amerika je samo malo vise od 500 godina stara...a svi naseljenici su vecinom evropijani i azijen i mnoge nacionalnosti.

Prije Rimljana i Grka postajale su civilizacije koje su i propale i to hiljade godina prije.Dok su evropijani bili zivjeli jos po sumama i
rimljani ih mlatili , civilizacije su postajale 2000 godine ranije koje su izmislile mnogo toga.
Bez daljnjega ubjedivanja dajem ti link pa si procitaj :
The cradle of civilizacije!

Komputerizacija?
Vodi u Indiju i za 5-10 godina ce biti oni vodeci u komputerizacije ,vec sada su oko 30 % u americi nadgledni i napredniji nego amerikanci.

procitaj si link:

Sabeer Bhatia - computer wizard!

A u nekim stvarima amerikanci kao i Sovjet union je dobro prosao 1945 sa njemackim zarobljenim naucnicima.

Kada se gleda izumi /patenti ,gleda se sve ,a ne samo jedna nacija.
I ja bi mogao nabrojati veoma vazne izume /patente od australije ,sta je potrebno? ,glavno da ga sve zemlje djele i koriste.

vilko?? wtf? sta ce od danasnjih arapa ostati iducim generacijama? rimsko pravo? hladna fuzija? internet?

a sto se komjuterizacije tice, hvala na informacijama - samo steta da mi to nitko nije reko prije 10g pa da ne postanem strucnjak svjetskog kalibra (supply chain information systems)
eviltel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 02:59   #614
Danas je clanica Kanadskog parlamenta, Carolyn Parish, (koja je u proslom mandatu reprezentirala moj okrug), otpustena iz svoje stranke zato sto se nije slagala s Bushom. U proslosti ga je cesto kritizirala a jucer je s cizmom zgnjecila lutkicu koja je bila u obliku Busha.
Taj Bush je ucinio previse nepravde danasnjem covjecanstvu!
Kad god Ujedineni narodi donesu neku vaznu odluku toga se sve nacije trebaju drzati, i SAD bi se toga pridrzavala da je, recimo, Bill Clinton njezin commander-in-chief.
Nazalost, Bush osuduje drugi narod i zove ih teroristima a sebe ne vidi.
To je kao ono, "reci mi dok ti ne recem". Kurvetina uvijek postenu djevojku zove kurvom.
Kad covjek vidi nepravdu ponekad se pita; di je Hitler?

Zivjela Carolyn Parish!!!
NEBESA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 09:32   #615
Quote:
NEBESA kaže:
... a jucer je s cizmom zgnjecila lutkicu koja je bila u obliku Busha.
Politički voodoo, ha?
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.