Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2010., 14:39   #81
Nije mi bitno što je ružna ali uz to je užasno antipatičana i unjkava .Odbojan mi je njen glas i stav pa mi onda cijela emisija ide na jaja bez obzira koliko su teme zanimljive.
Maknite ju iz emisije !!!
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 23:11   #82
Već sam to negdje pisala, ogavno je neodgojena. Ogavno. Ajde šta je tako prokleto očita kad ispoljava nadrkanost spram "nepoćudnih" ljudi, ali šta nije razvila naviku da sugovornika gleda u oči dok joj mučenik nešto objašnjava, to je onako...standard kod nje.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 04:31   #83
mislim da je Maja bila i ostala vrhunska novinarka. i da je trebala to i ostati. na terenu.
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...
sobba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 02:13   #84
Ne znam koji su njezini (hvalevrijedni) doprinosi, vjerojatno ih i ima, ali jedna scena s njom mi je ostala urezana u pamćenje: nešto nevjerojatno nekulturno i netelevizično. Ispreskakala je nekog svog gosta pitanjima, prekidala ga u pola rečenice, tupila po svome, prikazala ga kao zadnjeg idiota, tako da je ovome moglo samo biti žao što je pristao trošiti svoje vrijeme u emisiji na kojoj je ona zarađivala svoju plaću, i što plaća televizijsku pretplatu. Od onda se divim svaki put kad vidim da ju netko (itko) spomene u iole pozitivnom kontekstu.
Whereabout is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 14:27   #85
Zašto je ta žena non-stop u nekim svađama, aferama, uvijek se nešto buni, piše peticije, otvara facebook grupe, na svim je prosvjedima, u svim udrugama? Ogorčena do boli, žena bez osmjeha. Nije li sama sebe precijenila?
jurenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 15:00   #86
Quote:
jurenda kaže: Pogledaj post
Zašto je ta žena non-stop u nekim svađama, aferama, uvijek se nešto buni, piše peticije, otvara facebook grupe, na svim je prosvjedima, u svim udrugama? Ogorčena do boli, žena bez osmjeha. Nije li sama sebe precijenila?
Svakako da je.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 00:31   #87
Maja Sever glumi da suosječa sa svojim gostima i glumi da je neka žestoka novinarka.
Nije ime ni do koljena s onim svojim glupim izgovorom i naglascima.
marta37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 04:18   #88
Pa sad, ne bih znala o lažnom suosjećanju, ali o nadmenom stavu i nedostatku elementarne pristojnosti u razgovoru s gostima (napose onima s ideološkog nišana) bi se itekako moglo. Dugo je nisam gledala, sumnjam da se nešto promijenilo, žena se namučila na stvaranju The garda, pustimo je da se igra.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 04:28   #89
Mene ne smeta njen naglasak (svi na tvu imaju naglasak, bio on dalmatinski tipa Nadjvinski ili hercegovacki tipa Jozo), nego me smeta njen nedostatak pristojnosti i bontona, te Bahatost. Trebalo bi je poslati za dopisnicu u Afganistan.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 10:25   #90
Moram reci nesto u njenu obranu: otvara dobre (vazne) teme.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 17:29   #91
došla sam samo napisati kako mi je odvratno iritantna sa tim psećim pogledom i patničkim glasom.
UŽAS!
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:03   #92
evo i ja je gleda sad u Hrvatska uživo i očajna je ako budu rezali troškove na HRT-u bolje da ne štedu na sportskom programu već se riješu ovakvih novinara.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:20   #93
I ja sam sad gledala. Toliko iritantna ličnost za popiz**. Rečenicu na kraju "Pa ja sam sigurna da će hrvatska televizija opstat.." morala je izreći sa svojim jedinstvenim blagim, posranim smiješkom

I taj vječan pogled tužnog peseka prepunog nekakvog suosjećanja
Glumica, ništa drugo.
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:39   #94
kak si to dobro verbalizirala
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:55   #95
Vidim, sve se kritike odnose na njezin izgled, mimiku lica, boju cipela, spuštenost kapaka... a to što žena ima muda govoriti o važnim temama u kući koja voli progutati svoje ljude i jednostavno im zabraniti ulazak, to nije bitno.

Vidim da nije bitno ni to što je ona novinarka, a ne hostesa ili manekenka/voditeljica.

Slažem se da bi ju se estetski moglo dovest u red, ali Maja je odlična novinarka. Mene osobno ne smeta ni njezino zagrebačko frljucanje(nije spikerica) ni malsinasta majica. Držim da je sadržaj važniji od forme.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 19:01   #96
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Zato nam je drzava u Q stvari jer takvi umirovljenici imaju vece mirovine nego dvije prosjecne place.
Braniteljske mirovine su itekako zaslužene(govorim o pravim, a ne lažnim braniteljima). Jesi li ti nosio glavu u torbi? Koliku bi cijenu na nju stavio?

Quote:
ciklama765 kaže: Pogledaj post

poanta je da u svemu ona ide na suosjećanje i na to kako je država fuj.

neki dan je izvalila 'duhovito' na preporuku policajca da vrijedne stvari ne ostavljaju...., ''ako ih uopće imate'' . mislim (roll-eyes smile)
A čekajte malo, jel rekla neistinu možda????
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 19:10   #97
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Vidim, sve se kritike odnose na njezin izgled, mimiku lica, boju cipela, spuštenost kapaka... a to što žena ima muda govoriti o važnim temama u kući koja voli progutati svoje ljude i jednostavno im zabraniti ulazak, to nije bitno.

Vidim da nije bitno ni to što je ona novinarka, a ne hostesa ili manekenka/voditeljica.

Slažem se da bi ju se estetski moglo dovest u red, ali Maja je odlična novinarka. Mene osobno ne smeta ni njezino zagrebačko frljucanje(nije spikerica) ni malsinasta majica. Držim da je sadržaj važniji od forme.
Pa i to je bitno za tv voditeljicu (da se svidi ljudima) ugl. a taj sadržaj neš ti meni velike teme na kraju će sve svaliti na sabor i da je on kriv za stanje na hrt-u ali oni imaju previše zaposlenih triba ih pola otpustiti i tako će uštediti ima ih pola koji ne rade ništa evo par primjera koje sam već spomenu na forumu.
Npr. imaju svoju službu za dizajn a nekada angažiraju vanjske firme za taj posao, imaju svoje voditelje koji su na plaći ali i dalje plaćaju vanjske voditelje tipa Leona Paraminski koja za svaku subotu spremi tisuću € za je*** Doru.
Kako ekipa nove tv koja ima tri puta manje djelatnika može proizvoditi program koji je gledaniji (nekad i bolji) od HRT-ovog pri tome mislim na Dnevnik znači da tamo ljudi puno više radu sićan se kad je ona Uršula tolj izjavila da ah još malo pa će mo morati i sami nositi kamere za snimati priloge ... nzn. što je tim ljudima oni su navikli da im je sve super da rade koliko hoće ali danas se to tako ne može. ljudi moji treba raditi i zato mislim da se dotična toliko bori protiv hlo. i drugih sa pustim peticijama jer nzn. kako jedan voditelj ne može poslušati svog nadređenog. konkretno kada je denis latin odbio voditi latinicu uživo. Zamislite kada bi vi svome šefu rekli da nećete nešto raditi?!
Ima tamo novinara koji su zaposleni a još nisu završili fakultet ja msln. Zuber...

Eto o tome neka Maja progovori pa ću možda i zanemariti sve ostalo ovako je jednostavno ljigava pojava na tv-u.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 19:18   #98
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Pa i to je bitno za tv voditeljicu (da se svidi ljudima) ugl. a taj sadržaj neš ti meni velike teme na kraju će sve svaliti na sabor i da je on kriv za stanje na hrt-u ali oni imaju previše zaposlenih triba ih pola otpustiti i tako će uštediti ima ih pola koji ne rade ništa evo par primjera koje sam već spomenu na forumu..
Važne teme u Hrvatskoj nažalost jesu političke isto kao što te politički mrak može progutati samo tako. Utoliko za javno govorenje o njima treba imati muda.


Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Npr. imaju svoju službu za dizajn a nekada angažiraju vanjske firme za taj posao, imaju svoje voditelje koji su na plaći ali i dalje plaćaju vanjske voditelje tipa Leona Paraminski koja za svaku subotu spremi tisuću € za je*** Doru.
Ni ti sigurno nisi zadovoljan/a svime onime što tvoja firma radi, pa ne ideš glavnom direktoru to sasuti u facu jer si svjestan da ćeš dobiti otkaz.

Kritizirala je ona dovoljno HTV radi cenzure i bila na tankom ledu, pa neće valjda sad i radi voditeljica u zabavnom programu?


Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Kako ekipa nove tv koja ima tri puta manje djelatnika može proizvoditi program koji je gledaniji (nekad i bolji) od HRT-ovog pri tome mislim na Dnevnik
Nova TV ne proizvodi program, HRT da. Tu je velika razlika.

Što se tiče gledanosti Dnevnika, opet je na vrhu HTV. Nova TV priodobila je gledatelje s malo žutila u vijestima i detaljnijim izvještavanjima.


Quote:
vox kaže: Pogledaj post
znači da tamo ljudi puno više radu sićan se kad je ona Uršula tolj izjavila da ah još malo pa će mo morati i sami nositi kamere za snimati priloge ... nzn. što je tim ljudima oni su navikli da im je sve super da rade koliko hoće ali danas se to tako ne može. ljudi moji treba raditi i zato mislim da se dotična toliko bori protiv hlo. i drugih sa pustim peticijama jer nzn. kako jedan voditelj ne može poslušati svog nadređenog. konkretno kada je denis latin odbio voditi latinicu uživo. Zamislite kada bi vi svome šefu rekli da nećete nešto raditi?!
Ima tamo novinara koji su zaposleni a još nisu završili fakultet ja msln. Zuber...

Eto o tome neka Maja progovori pa ću možda i zanemariti sve ostalo ovako je jednostavno ljigava pojava na tv-u.
Gle, govoriš stvari o kojima nemaš pojma. Nije Uršula Tolj HRT. Ni Maja Sever. Tamo ih ima 3 i pol tisuće zaposlenih. Većina rade ko konji za vrlo male pare.
Pojedinci samo imaju beneficije.

Mislim da je ipak najvažnije u svemu to što je ona tebi ljigava. Nije bitno ni što govori, ljigava je.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 18:12   #99
Bio sam bolestan neko vrijeme i priseljen gledati tv. svaceg sam se nagledao za to vrijeme, ali samo me pojava te superiritantne zene zvane maja sever natjerala da prebacim na drugi program. to se jednostavno neda gledat ni slusat.
vidim da dosta forumasa reagira slicno na nju pa mi nije jasno dal zaista urednici ne citaju ni ne prate reakcije gledatelja?
s obzirom da placamo pretplatu i te iste urednike, imamo pravo traziti da se takve maknu sa ekrana. sigurno ima neki drugi posao za nju u redakciji. npr. kuhanje kave ili slicno.
bione is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 11:43   #100
Maja Sever je postala katastrofa.

Vadi odnekud nekakve osobne probleme nekakvih ljudi (valjda sebi bliskih), koji su potpuno nevazni za sire gledateljstvo, i onda in namece kao nesto jako vazno. Te "male ljudske price" obradjuje dozlaboga pristrano i bez ukljucivanja mozga, glumeci nekakav "aktivizam". Na momente djeluje kao retardirana osoba.

Primjer 1: Neka mlada znanstvenica je stekla uvjete da ju izaberu u zvanje Docenta. Poslala je papire, procedura je provedena i postala je Docent. Medjutim, ona je zazeljela postati Dovcent na necem drugom (da sad krajnje pojednostavim: kao kemičarka, povjerenstvo kemije ju je izavralo za Docenta kemije: medjutim, mlada dama, vjerojatno prijateljica MAje Sever, pozeljela je postati docent Fizike. Povjerenstvo za Fiziku ju nije izabralo za Docenta fizike, utvrdivsi da je kemicarka). I sad Maja Sever razvezuje citav "skandalozni slucaj" o "mladoj superznanstvenici koju u Hrvatskoj koce u razvoju i ne daju joj da postane Docent". Za krepat. Cura vec je docent, na podrucju koje joj pripada prema onom s cim se bavi. Predsjednik povjerenstva joj mirno objasnjava da postoje procedure i da mlada znastvenica vec je docent u podrucju kojem pripada, ali Maja Sever nista ne razumije, uipada covjeku u rijec, i ponovno ga pita "zasto u Hrvatskoj koce mlade znanstvenike" i slicna glupa pitanja...

Primjer 2: Neka baka je s nekim covjekom poptisala ugovor o dozivotnom ili dosmrtnom uzdrzavanja u zamjenu za neki posjed. Nakon dugog niza godina, baka je postala nesposobna da sama boravi u svojoj kuci (starost, bolest). Covjek joj je doveo (platio) 2 osobe da se o njoj brinu, ali ih je baka odbila. Onda je covjek baku odveo u legalni dom za starije ljude, sa svim stvarima koje takva osoba treba (i.o. 24-satnu medicinsku njegu). Baka se tome protivi... Nije cudno sto baka zeli biti kod kuce, ali isto tako nema nikakvog nacina da bude sama na tom udaljenom imanju. Covjek se, dakle, o njoj brine.

Prica je u tome sto je taj covjek nekakav lokalni politicar, pa je Novi list, iz nekih politickih razloga, dignuo graju na "gada koji je oteo posjed starici i strpao ju u dom". Maja Sever je poslala novinarku u dom i interviewirala staricu, ali izbjegla interviewirati druge ljude u Domu (da se vidi je li to "pakao" ili normalan dom). Potpuno se oglusila na izjavu staratelja da baka ne moze biti sama kod kuce, a pomoc kod kuce je odbila. Ne znam sto bi u tom slucaju covjek koji se o njoj brine trebao napraviti.. Pustiti ju da crkne kod kuce? Citav prilog i razgovor s tim starateljem je bio vodjen od Maje Sever kao lud sa zbunjenim, kao gluh sa slijepim. Maja Sver jednostavno zauzme pozu "humanitarke" i "aktivistice", izabere starnu, i prica gluposti. Bez obzira na recenice koje netko drugi u medjuvremenu izgovori...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.